PDA

View Full Version : Харесвате ли пални хора?



Batko_gesh
10-14-2007, 16:04
мнение по вапрос?.....

модерирано от by devil_girls по T..1..от Правилтника на форума!
направих темата с анкета за по-лесно ползване на потребилите.
:wink: айде гласувайте. :wink:

LuXuRy
10-14-2007, 16:08
1. Мисля, че темата не е за този раздел!
2. Научи се да използваш и буквата 'Ъ'!
3. Зависи какво разбираш под 'пълен човек'... :-D

Kras4eto_lp
10-14-2007, 16:28
Мисля,че имаше такава тема в форума "Любов" :!: :!:

sapphirr
10-14-2007, 16:29
1. Мисля, че темата не е за този раздел!
2. Научи се да използваш и буквата 'Ъ'!
3. Зависи какво разбираш под 'пълен човек'... :-D

правилно!
...4.тва,4е 4овек е пълен зна4и ли,4е трябва да го отсвириш?

п.с а знаеш ли колко манекени-боклу4ета има???

Made_of_Pain
10-14-2007, 16:34
Kakво е "пАлен"?

swords1010
10-14-2007, 16:55
Не намерих значението на "пален"! Кажи какво е то!

Kras4eto_lp
10-14-2007, 16:55
Kakво е "пАлен"?
Означава,че някой не знае български :smt011

petet
10-14-2007, 17:29
Кво ми се правите на грамотни и много интИресни?Пишете по темата
Какво толкова като човек е пълен.sapphirr е прав/а

Schnitzer
10-14-2007, 17:54
Мне. :-D

xaxz
10-14-2007, 18:47
mn qsno 4e ne .. koi haresva debeli potni i mirizlivi svine,... debelite hora vinagi sa grozni samo izpadnali kompleksirani smotanqci gi haresvat...........

`Death`Whore``
10-14-2007, 18:49
Аз може да съм изпаднала, но не харесвам грозници :-D Бившият ми си е дебел, но е и висок...супер си беше. Нито ми е пречело на секса, нито ме е било срам от него.

Mooo6no
10-14-2007, 18:57
Зависи какво разбираш под "пълен", но принципно хората не херсват дебели хора. Но нали знаеш, че всички искат ферари, ама някои могат да си позволят само лада (примерно). Та и тук е така. Всички харесват хубавото, ама накрая са доволни (или се опитват да са доволни) на това, което могат да си позволят.

petet
10-14-2007, 19:25
mn qsno 4e ne .. koi haresva debeli potni i mirizlivi svine,... debelite hora vinagi sa grozni samo izpadnali kompleksirani smotanqci gi haresvat...........

явно ти си такъв

DIVINE_TIME
10-14-2007, 19:27
Не мисля,че килограмите трябва да играят главната роля ...

petet
10-14-2007, 19:31
DEVINE_TIME
Права си

На мен ми е интересно,тези които мислят,че дебелите са 'някакви',ако техен роднина е ДЕБЕЛ,кво ще си мислят?

То,че си дебел много хора изобщо не го искат има такива,които страдат от някакво заболяване или просто е заложено в гените им.

"Никога н есъди човек по външният вид!"

xaxz - по-тъпо създание няма

DIVINE_TIME
10-14-2007, 19:38
Хората,които предценяват останалите по външен вид,килограми и такива повърхностни неща са абсолютни комплексари. Разбира се,че е добре да се поддържаш и доброто тяло и визия винаги са плюс,но както petet каза,има хора,които страдат от заболявания...

MaXy_GiRL
10-14-2007, 19:43
1. Мисля, че темата не е за този раздел!
2. Научи се да използваш и буквата 'Ъ'!
3. Зависи какво разбираш под 'пълен човек'... :-D

правилно!
...4.тва,4е 4овек е пълен зна4и ли,4е трябва да го отсвириш?

п.с а знаеш ли колко манекени-боклу4ета има???


Повечето бих казала...абе или ще е типичния ебач или ще е гей!!!Свестни манекени/модели и манекенки/моделки няма!
А по темата и аз сум за "зависи какво разбираш под "пълен човек"" :D

Mooo6no
10-14-2007, 19:43
Не мисля,че килограмите трябва да играят главната роля ...
А как да не играят? Килограмите също показват част от човека. Когато един човек е дебел и не може да отслабне в продължително време, значи е със слаба воля и е неуверен в себе си или пък не му пука как изглежда и не желае да се поддържа. Това естествено не се отнася за случаи, в които човека има здравословни проблеми, но обикновено не те са причината. По-скоро здравословните му проблеми могат да дойдат в следствие на това, че е пълен, а нне обратното - да е пълен, защото има здравословни проблеми.


"Никога н есъди човек по външният вид!"
От думите излиза, че ти няма да съдиш по външният вид и ако те заговори някакъв колшар някое красиво момче/момиче (не знам какъв пол си) ще се държиш еднакво с тях. :lol:

DIVINE_TIME - Ами абсолютен комплексар съм. Нищо, че говоря от ролята на човек, които не е с кой знае хубаво тяло и ти казвам, че външният вид има огромно значение, особено при момичетата.

petet
10-14-2007, 20:14
Има разлика от клошар до мен или теб или който и да е от земята до небето.
Мъжко съм ;)

mickelangelo
10-14-2007, 20:21
апф ... НЕ СЪДЕТЕ ХОРАТА ПО ВЪНШНИЯТ ИМ ВИД ! не знам повече какво да кажа ...

straus
10-14-2007, 20:38
"Красотата е вътрешна", но това го казват само грозните.
Факт!

DIVINE_TIME
10-14-2007, 20:39
Не мисля,че килограмите трябва да играят главната роля ...
А как да не играят? Килограмите също показват част от човека. Когато един човек е дебел и не може да отслабне в продължително време, значи е със слаба воля и е неуверен в себе си или пък не му пука как изглежда и не желае да се поддържа. Това естествено не се отнася за случаи, в които човека има здравословни проблеми, но обикновено не те са причината. По-скоро здравословните му проблеми могат да дойдат в следствие на това, че е пълен, а нне обратното - да е пълен, защото има здравословни проблеми.


"Никога н есъди човек по външният вид!"
От думите излиза, че ти няма да съдиш по външният вид и ако те заговори някакъв колшар някое красиво момче/момиче (не знам какъв пол си) ще се държиш еднакво с тях. :lol:

DIVINE_TIME - Ами абсолютен комплексар съм. Нищо, че говоря от ролята на човек, които не е с кой знае хубаво тяло и ти казвам, че външният вид има огромно значение, особено при момичетата.

Ако беше прочел следващият ми пост щеше да ти стане ясно,че не съм казала никъде,че не е важна визията,напротив - казах,че тя е плюс. Но казах,че не бива тя да е най-важното и определящо нещо в отношенията между хората!

Tedi_sheep
10-14-2007, 20:47
Харесвам хора, които ме привличат.Отдавна знам, че не ме привличат хора само с външна красота, а с определен тип характер и поведение.И ако човек е с такаав душевност каквато аз харесвам и с такива недостатъци, които ме привличат, той самият външно ми допада.

sapphirr
10-15-2007, 08:22
Кво ми се правите на грамотни и много интИресни?Пишете по темата
Какво толкова като човек е пълен.sapphirr е прав/а

права.женски род.мерси

за автора:друже,не винаги килограмите са критерии.а ако евентуално пре4ат,хващаш пътя за фитнеса,малко л-карнитин и хранителен режим.и после си като кака ти бритни (например)

bqsna_teenagerka
10-15-2007, 08:23
научи се да пишеш

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 08:32
"Красотата е вътрешна", но това го казват само грозните.
Факт!

Съгласна съм. В крайна сметка при избора на партньор главна роля влияе физическото привличане, каквото и да си говорим за чувства и вътрешна красота.

Много дебел човек не би ме привлякъл физически => ако се разбираме и ми харесва по характер, значи че ще се получи хубаво приятелство. Ако човека е леко пълен - не ми пречи. Харесвам едри мъже. Пък и обичам малки шкембенца.

petet
10-15-2007, 09:41
"Красотата е вътрешна", но това го казват само грозните.
Факт!

Съгласна съм. В крайна сметка при избора на партньор главна роля влияе физическото привличане, каквото и да си говорим за чувства и вътрешна красота.

Много дебел човек не би ме привлякъл физически => ако се разбираме и ми харесва по характер, значи че ще се получи хубаво приятелство. Ако човека е леко пълен - не ми пречи. Харесвам едри мъже. Пък и обичам малки шкембенца.

Абсолютно права си!
Много хубава рязка граница направи между ДЕБЕЛ | ПЪЛЕН

lLady_MooN_RaiN
10-15-2007, 11:28
Обикновено не ми пука за външния вид на хората. Но иначе пълните хора са много весели и с тях става купон...Затова ги харесвам.

^Sam90^
10-15-2007, 11:48
Е, мисля, че всеки ще се съгласи, че физическото привличане в една връзка е нещо, без което не може. Има хора, които си харесват торбите с кокали, които се снимат по списание, има хора, които си харесват сланинки и т.н.... въпрос на вкус :lol:
Аз не мога да отрека, че предпочитам човекът до мен да е красив ... да ме привлича, да изтръпвам като го погледна. Но това далеееееееееееч не е нещото, което търся в половинките си. Ако е такъв/а, ще се радвам, ако не - не. Шанс... :)

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 12:00
Обикновено не ми пука за външния вид на хората. Но иначе пълните хора са много весели и с тях става купон...Затова ги харесвам.

Братовчед ми тежи 115кг, но е голям особняк и е много мълчалив. Това не е критерии, че ще си душата на компанията. :|

lLady_MooN_RaiN
10-15-2007, 12:51
Обикновено не ми пука за външния вид на хората. Но иначе пълните хора са много весели и с тях става купон...Затова ги харесвам.

Братовчед ми тежи 115кг, но е голям особняк и е много мълчалив. Това не е критерии, че ще си душата на компанията. :|

Първо 115 кг май е повече "дебел", отколкото "пълен", второ - според мен хората, които са пълни имат комплекси относно външността си и се опитват да привлекат вниманието на останалите с вътрешните си качаства(чувствпо за хумор, искреност и т.н..) и трето думите ми са въз основа на МОЯ опит и щом го казвам, значи за мен е така!

.PonY.
10-15-2007, 12:55
Е, мисля, че всеки ще се съгласи, че физическото привличане в една връзка е нещо, без което не може. Има хора, които си харесват торбите с кокали, които се снимат по списание, има хора, които си харесват сланинки и т.н.... въпрос на вкус :lol:
Аз не мога да отрека, че предпочитам човекът до мен да е красив ... да ме привлича, да изтръпвам като го погледна. Но това далеееееееееееч не е нещото, което търся в половинките си. Ако е такъв/а, ще се радвам, ако не - не. Шанс... :) +1

Mooo6no
10-15-2007, 13:27
Първо 115 кг май е повече "дебел", отколкото "пълен",
Е, да ама мисля, че авторът е казал "пълни" като евфемизъм. :wink:

^Sam90^
10-15-2007, 13:33
Тц, кви ги говорите бре.... не може да кажеш, че "пълните са забавни"... и кво - ако отслабнат си губят чувството за хумор? :lol:

`Death`Whore``
10-15-2007, 13:35
Ако е 2 метра висок и с тежки кокали, спокойно може да бъде супер изглеждащ с тегло 115 килогама.

^Sam90^
10-15-2007, 13:44
Съгласен съм. Ако е висок е много по-добре така, от колкото някой клечо...

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 14:12
Освен това в класа ми има една дето също е мноооого дебела. Само, че далеч не е приятен човек и определено не се опитва да компенсира физическото си излъчване с душевна красота. Лицемерка, обижда всички, говори зад гърба на всички, прави се на голяма рал'та. Даже говореше зад гърба на най-добрата й приятелка - единственото същество в класа, което й обръщаше внимание.

И само не казвайте, че е от комплекси, защото има много хора с нормално или поднормено тегло, които са същите надувки. :|

sladkish_14
10-15-2007, 14:32
Зависи колко пълен,но попринцип наистина са весели хора,на мен ми харесват пълни момчета :oops: ,но не прекаааалено,а и нямам нищо против момиче малко по-пълничко,но и красиво..затова,че заключението ми е,че са сладури и на мен ми допадат :wink:

sasha_90
10-15-2007, 14:40
Хората не се оценяват по това дали са пълни или слаби,а по това дали са добри или лоши.Е,предпочитам добрите независимо дали са "пАлни ( :-D )" или слаби.

DevilWish
10-15-2007, 16:24
Харесвам хора, които ме привличат.Отдавна знам, че не ме привличат хора само с външна красота, а с определен тип характер и поведение.И ако човек е с такаав душевност каквато аз харесвам и с такива недостатъци, които ме привличат, той самият външно ми допада.
+1

mr0b1
10-15-2007, 18:09
пЪлни идва от пЪлен не от спАлни :smt009

palomaaa
10-15-2007, 18:15
Аз съм гошко 'убавеца, вечния ерген...

Не съм Гошо.... но все тая :-D
и ко като не си Гошо,я кажи харесваш ли пАлни,а...? :-D :-D :-D

FairyNymph
10-15-2007, 18:28
Уууу не знам какво е това ](*,)

rakiQ
10-15-2007, 19:05
Мисля,че имаше такава тема в форума "Любов" :!: :!:
а аз да ти кажа че не е 'форум' а е раздел!

Kras4eto_lp
10-15-2007, 19:13
Мисля,че имаше такава тема в форума "Любов" :!: :!:
а аз да ти кажа че не е 'форум' а е раздел!
Хммм нарича се още и форум.Всеки раздел от форума също се нарича форум само да те светна :wink:

korabokroshenec
10-15-2007, 21:17
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D

`Death`Whore``
10-15-2007, 21:19
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D
Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна :lol:

korabokroshenec
10-15-2007, 21:25
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D
Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна :lol:да май си права :-D ще си измисля нова ако са под 1.60 начи моята -20 :) аз съм 65 та за 1.60 момиче 45 кг е добре :-)

hforce
10-16-2007, 02:29
Kakво е "пАлен"? palen we... 4ovek koito e bil palen (podpalvan, zapalkvan i t.n.)
obgoreli hora opredeleno ne obi4am...
debeli su6to... (sa polovinata forum 6e po4ne "prostak, te ne sa li hora, ne zaslujavat li liubov" moq otgovor: NE!!! ne bih trugnal s debelo momi4e kvoto 6te da stava... predpo4itam si anoreksi4kite i bolimi4kite pred debelanite)

Kras4eto_lp
10-16-2007, 09:45
Мисля,че имаше такава тема в форума "Любов" :!: :!:
а аз да ти кажа че не е 'форум' а е раздел!
Хммм нарича се още и форум.Всеки раздел от форума също се нарича форум само да те светна :wink:

Когато си права си права! :-({|=
Това трябва да значи че съм права ли :::

stealthyGirl
10-16-2007, 09:50
Не.
За приятелство нямам нищо против(и не ми пречи), ама.... не ми е приятно просто.. :smt019 А още по-зле са отпуснатите.. :-D

stealthyGirl
10-16-2007, 09:53
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D
Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна :lol:да май си права :-D ще си измисля нова ако са под 1.60 начи моята -20 :) аз съм 65 та за 1.60 момиче 45 кг е добре :-)Не е вярно.. ми ако момичето просто има тежки кости?- Може пак да си изглежда добре и да не е 45.. :wink:

Kras4eto_lp
10-16-2007, 09:54
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D
Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна :lol:да май си права :-D ще си измисля нова ако са под 1.60 начи моята -20 :) аз съм 65 та за 1.60 момиче 45 кг е добре :-)Не е вярно.. ми ако момичето просто има тежки кости?- Може пак да си изглежда добре и да не е 45.. :wink:
И аз съм на това мнение....килограмите нямат толкова голямо значение :roll:

marina star
10-16-2007, 11:54
Хората не се оценяват по това дали са пълни или слаби,а по това дали са добри или лоши.Е,предпочитам добрите независимо дали са "пАлни ( :-D )" или слаби.

:wink: :wink: :wink: :wink:

NAPRAVO NE ZNAM :smt012 KAK MOJE DA KLASIFICIRATE HORATA PO TOVA

marina star
10-16-2007, 11:56
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D
Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна :lol:да май си права :-D ще си измисля нова ако са под 1.60 начи моята -20 :) аз съм 65 та за 1.60 момиче 45 кг е добре :-)Не е вярно.. ми ако момичето просто има тежки кости?- Може пак да си изглежда добре и да не е 45.. :wink:

DA I SI IZBIRATE GADJETATA S KASTING
DO 160 40-45 KG
NAD 160 NE POVE4E OT MEN
PALNI IDIOT6TINI ](*,)

flabarflabar
10-16-2007, 11:59
mn qsno 4e ne .. koi haresva debeli potni i mirizlivi svine,... debelite hora vinagi sa grozni samo izpadnali kompleksirani smotanqci gi haresvat...........
ако е така :(
StEaLtHy_girl написа:
Pit Of SnakeS написа:
`Death`Whore`` написа:
Pit Of SnakeS написа:
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен

Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна Laughing
да май си права ще си измисля нова ако са под 1.60 начи моята -20 Smile аз съм 65 та за 1.60 момиче 45 кг е добре
Не е вярно.. ми ако момичето просто има тежки кости?- Може пак да си изглежда добре и да не е 45.. Wink


И аз съм на това мнение....килограмите нямат толкова голямо значение Rolling Eyes

малко успокоение

Ico_
10-16-2007, 12:00
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D
Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна :lol:да май си права :-D ще си измисля нова ако са под 1.60 начи моята -20 :) аз съм 65 та за 1.60 момиче 45 кг е добре :-)
Ти вместо претенции да имаш, вземи се погрижи за себе си...180см/65кг...нема такава вейка...хвани спортувай нещо...яж!

korabokroshenec
10-19-2007, 19:18
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D
Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна :lol:да май си права :-D ще си измисля нова ако са под 1.60 начи моята -20 :) аз съм 65 та за 1.60 момиче 45 кг е добре :-)
Ти вместо претенции да имаш, вземи се погрижи за себе си...180см/65кг...нема такава вейка...хвани спортувай нещо...яж!за моя спорт съм си добре и добре се грижа за себе си :) и смятам че съм с нормално телосложение.. просто големата ми коса ме прави слаб ;-)

naMy4Ho_KoTe
10-19-2007, 19:28
не не ме привличат дебели момичета... нормата ми е да не тежи повече от мен :-D
Ако харесваш ниски, нормата ти съвсем не е правилна :lol:да май си права :-D ще си измисля нова ако са под 1.60 начи моята -20 :) аз съм 65 та за 1.60 момиче 45 кг е добре :-)
Ти вместо претенции да имаш, вземи се погрижи за себе си...180см/65кг...нема такава вейка...хвани спортувай нещо...яж!за моя спорт съм си добре и добре се грижа за себе си :) и смятам че съм с нормално телосложение.. просто големата ми коса ме прави слаб ;-)

Значи, ако момичето е 1,60м и тежи 49кг е твърде дебела за теб? Тъпак. Сори, не се сдържах. Ама си тъпак. Пак сори :)

fenaa
10-19-2007, 21:10
е извинете ме ама нямаше как да се сдържа просто като чета такива теми а и не само теми въобще като гледам околния свят и какви комплексарчета има,като всеки или всякаква си кавза олеле тоя е дебел и даите като е дебел не му говорете, отнасяите се с него като с парцал,подбиваите му самочувствието,той е пич ама като стане въпрос за нещо по сериозно веднага се стига до извинението не обичам сериозни връзки или мн те харесвам като приятел,защото може би тези хора са по различни,те сигурно не трябва да изпитат първата любов,първата целувка и т.н. и може би като ги обиждате си мислите че на тях не им пука а мога да ви кажа от личен опит че тези хора са най-чувстителни и едва ли някои от тези които пишат простотий по темата са били отблъсквани или изолирани по някакъв начин за да разберете какво е.Е искам поне някои тук да разберат че не на всеки му е заложено да бъде 40кг напикан и да се тъпче като прасе и въпреки това да не дебелее.Искам да ми кажете каква вина имат повечето пълни хора,които са с много слабо развит метаболизъм и всяко нещо,което хапнат им се лепи на гъза.И най-много се издразних на един пост по напред вече не помня от кои беше написан,но се казваше че дебелите хора се потели като свине,миришели и не правили никакъв опит да отслабнат.Е извините но не мисля че трябва да се прави връзка между това че си дебел и значи че не се къпеш и миришеш,защото аз съм 100 пъти по хигиеничен от някои от сухите ми приятели.А относно това че някои не правят никакви опити да отслабнат или да се поддържат,е трябва да се приеме и вариант че някои толкова могат.Аз примерно съм от тези хора с мн забавен метаболизъм висок 187см и тежа 95 кг,от 5 год тренирам футбол,от близо 3 години ходя почти всеки ден на фитнес но въпреки не мога и не мога да вляза в идеални мерки.С това искам да кажа че има мн хора които полагат усилие да постигнат нещо,обаче толкова са им възможностите.
ср. за дългото писание ама някои път като се разпиша и не се осъзнавам :)

naMy4Ho_KoTe
10-19-2007, 21:18
1. Не се нерви толкова, вредно е.
2. Така както описваш мерките ти са идеални, аз лично не бих те сложила даже в групата на леко закръглените хора.
3. Не зная какво е да си дебел, въпреки че като всяко нормално момиче все си мисля, че съм дебела (даже психолог ми каза, че имам типичното мислене на анорексичка.. Де да имах и тялото на такава.). Не искам да ти съчувствам, нито да изразявам снизхождение, тъй като възприемам пълните, закръглените, пухкавите и дебелите хора като нормални - те не са нито по-добри от слабите, нито по-лоши.

fenaa
10-19-2007, 21:32
мда благодаря за мнението ти и виждам че си едно нормално мислещо момиче и да ти кажа ти не би ме сложила в тази група,но аз си се слагам понеже имам бузки и т.н.

naMy4Ho_KoTe
10-19-2007, 21:34
мда благодаря за мнението ти и виждам че си едно нормално мислещо момиче и да ти кажа ти не би ме сложила в тази група,но аз си се слагам понеже имам бузки и т.н.

Аз също имам бузки :-D Моите са полски. Въпрос на гени :)

fenaa
10-19-2007, 21:50
вече доста често срещани гени :)

Summer_Girl_6
10-20-2007, 08:29
1) Заглавието е грешно, мамка му в България живеем, пишете на български !!!
2) Един човек може да е пълен, слаб, кльощъв и т.н. Това няма никакво значение. Може да си висок 155 см. и ако имаш и 1 излишно килце то ще си личи. Ако си висок дори и да си малко по пухкав, това даже е чаровно! Всичко зависи и от човека, има хора които просто губят индивидуалността си ако отслабнат или надебелеят. Най-важното човек да се харесва такъв какъвто е, да е уверен в себе си и да бъде ОБИЧАМ. Другото са глупости!

Sasha2k8
10-20-2007, 09:49
mn qsno 4e ne .. koi haresva debeli potni i mirizlivi svine,... debelite hora vinagi sa grozni samo izpadnali kompleksirani smotanqci gi haresvat...........
И кво...искаш да кажеш, че понеже съм по пълничка, приятеля ми е комплексар ли, що ли!?

nelka_hubavelka
10-20-2007, 14:20
palnite hora sa mn simpati4ni!nz za6to pove4eto mom4eta dnes mislqt 4e samo slabite i visoki momi4eta sa krasivi i nqmat o4i da vidqt o4arovanieto na po-pi6tnite devoiki! ](*,)

Red_Bull4o
10-20-2007, 21:22
palnite hora sa mn simpati4ni!nz za6to pove4eto mom4eta dnes mislqt 4e samo slabite i visoki momi4eta sa krasivi i nqmat o4i da vidqt o4arovanieto na po-pi6tnite devoiki! ](*,)
nela_hubavelka tyk si prava i az poznavam fr koito xaresvat slabi momi4eta i po4ti si4ki ve4e sa tei. ta az se poznavams dve momi4eta mn debeli no tova si im e vrodeno ot malki sa takiva no sa super pe4eni stra6no gotin xareakter koito mn malko momi4eta pritejavat. Az sa6to ne moga da se poxvalq 4e imam xubavo tqlo ne sam mn debel no ne sam i suxar. imam malko 6kembence imam si i dupe vapreki 4e sma mom4e, no e e 4ak tolkova mn no vse pak e gadno da vidi6 nqkoi mn debel i da se zalovi6 s nego da xodi6 ne mili6 li :smt017

korabokroshenec
10-20-2007, 21:25
palnite hora sa mn simpati4ni!nz za6to pove4eto mom4eta dnes mislqt 4e samo slabite i visoki momi4eta sa krasivi i nqmat o4i da vidqt o4arovanieto na po-pi6tnite devoiki! ](*,)които се таркалят а не ходят.... :-D

dunapren
10-20-2007, 21:45
palnite hora sa mn simpati4ni!nz za6to pove4eto mom4eta dnes mislqt 4e samo slabite i visoki momi4eta sa krasivi i nqmat o4i da vidqt o4arovanieto na po-pi6tnite devoiki! ](*,)
мога да "видя очарованието им" но не ебъ по пищни девойки :-D

EnriqueIglesias
10-20-2007, 22:10
1. Мисля, че темата не е за този раздел!
2. Научи се да използваш и буквата 'Ъ'!
3. Зависи какво разбираш под 'пълен човек'... :-D

правилно!
...4.тва,4е 4овек е пълен зна4и ли,4е трябва да го отсвириш?

п.с а знаеш ли колко манекени-боклу4ета има???


Повечето бих казала...абе или ще е типичния е**ч или ще е гей!!!Свестни манекени/модели и манекенки/моделки няма!
А по темата и аз сум за "зависи какво разбираш под "пълен човек"" :D
разбира се,ти ги познаваш всичките до един
по темата мне мисля,че ме влекат особено

ubuntu
10-20-2007, 22:17
Ми зависи от пълнотата . .за момчетата дори мисля че е ужасно да са прекалено кльощави трябва си плънка дори и за момичетата като няма к'во да хванеш и е само кожа и кости пак е кофти.. общо взето нормалното тегло си е далавера... или приятно закръглен но не и прекалено!
А колкото до мн дебелите хора тва си е някъф ген имам познат който дори и да не яде цяла седмица килограмите му не мръдват . . . Така че имайте милост и към пухкавите хора и не ги убиждайте щото не се знае какви ще са вашите деца и ако тях някой ги убижда на вас едва ли ще ви е приятно!!!!

Sasha2k8
10-20-2007, 22:56
Ми зависи от пълнотата . .за момчетата дори мисля че е ужасно да са прекалено кльощави трябва си плънка дори и за момичетата като няма к'во да хванеш и е само кожа и кости пак е кофти.. общо взето нормалното тегло си е далавера... или приятно закръглен но не и прекалено!
А колкото до мн дебелите хора тва си е някъф ген имам познат който дори и да не яде цяла седмица килограмите му не мръдват . . . Така че имайте милост и към пухкавите хора и не ги убиждайте щото не се знае какви ще са вашите деца и ако тях някой ги убижда на вас едва ли ще ви е приятно!!!!
Аааа мнението ти е страхотно!

korabokroshenec
10-23-2007, 22:29
Ми зависи от пълнотата . .за момчетата дори мисля че е ужасно да са прекалено кльощави трябва си плънка дори и за момичетата като няма к'во да хванеш и е само кожа и кости пак е кофти.. общо взето нормалното тегло си е далавера... или приятно закръглен но не и прекалено!
А колкото до мн дебелите хора тва си е някъф ген имам познат който дори и да не яде цяла седмица килограмите му не мръдват . . . Така че имайте милост и към пухкавите хора и не ги убиждайте щото не се знае какви ще са вашите деца и ако тях някой ги убижда на вас едва ли ще ви е приятно!!!!се пак гена се предава наследствено та.. в целата ми рода само баба ми е дебела ма тя си е на 60 години и си е нормално

golf_5_r32
10-24-2007, 08:34
palnite hora sa mn simpati4ni!nz za6to pove4eto mom4eta dnes mislqt 4e samo slabite i visoki momi4eta sa krasivi i nqmat o4i da vidqt o4arovanieto na po-pi6tnite devoiki! ](*,)които се таркалят а не ходят.... :-D

хахах колко забавно |(

golf_5_r32
10-24-2007, 08:36
Ми зависи от пълнотата . .за момчетата дори мисля че е ужасно да са прекалено кльощави трябва си плънка дори и за момичетата като няма к'во да хванеш и е само кожа и кости пак е кофти.. общо взето нормалното тегло си е далавера... или приятно закръглен но не и прекалено!
А колкото до мн дебелите хора тва си е някъф ген имам познат който дори и да не яде цяла седмица килограмите му не мръдват . . . Така че имайте милост и към пухкавите хора и не ги убиждайте щото не се знае какви ще са вашите деца и ако тях някой ги убижда на вас едва ли ще ви е приятно!!!!
Аааа мнението ти е страхотно!

перфектно некой да се изкажи както требва понеже съм бил и още съм потърпевш на бвниуте малоунициот даскало и знам как е така че хората които са по пълни ги разбирам и знам как е а до колкото онея киощавите дет нареждат аз вече лично неим обръщам внимание и даже вече смятам че са комплексари щом постоянно да ми викат :twisted: :twisted:

Theoatguy
10-24-2007, 09:25
Мнението на Fenaaa е много добро.

Така така... аз също съм ги преживял тези работи и винаги съм бил игнориран и комплексиран. Всички са ме обиждали, постоянно са ми напомняли, че съм пълен, дори и роднини. Беше ме срам от всичко... Сега съм на 16 и тежа 95 вече, спортувам всеки ден и всичко останало по-торе е само лош спомен. Като малък си бях много пълен... 7ми клас бях 109, 8ми 125... оказа се, че имам проблемация с хормоните. Оправихме работата с тия шитни.

Искам да кажа, на всички, които са затлъстели до някаква степен да не се отчайват. Има много стимули в този живот и не трябва да се пропиляват. Въпросът опира до постоянство и разум и нагласа към изпитанието. Дори и тези, които са напълнели от слаб метаболизъм или друг здравословен проблем (жив пример съм) могат да се избавят стига да вярват във възможностите си. Променете хранителните си навици, спортувайте, четете, образовайте се на тази тематика, купонясвайте с приятели, бъдете щастливи и постигнете качествен резултат. Трябва да ви кажа, че СПОРТА е най-хубавото нещо на света, не зависимо какъв е той. Разбирам напълно тревогите ви, преживявал съм ги стотици пъти. Преди много пъти съм си казвал :"Колко хубаво ще е, ако отслабна"... е това става и наистина е хубаво. Бих помогнал на всеки, който има проблем.

За хората, които не ни уважават, ще кажа само едно приятелски послание : ВСИЧКИ РАЗЛИЧНИ, ВСИЧКИ РАВНИ - ООН

Mar1na
10-24-2007, 09:38
Ми зависи от пълнотата . .за момчетата дори мисля че е ужасно да са прекалено кльощави трябва си плънка дори и за момичетата като няма к'во да хванеш и е само кожа и кости пак е кофти.. общо взето нормалното тегло си е далавера... или приятно закръглен но не и прекалено!
А колкото до мн дебелите хора тва си е някъф ген имам познат който дори и да не яде цяла седмица килограмите му не мръдват . . . Така че имайте милост и към пухкавите хора и не ги убиждайте щото не се знае какви ще са вашите деца и ако тях някой ги убижда на вас едва ли ще ви е приятно!!!!

Тей, тей. Никой мъж не обича като чука и кокалите да тракат като костенурка. До тук по въпроса с кльощавите.
Пък и както обичам да казвам - за всеки влак си има пътниците. То си е въпрос на предпочитание и не е необходимо по-пълните хора да бъдат тотално "отсвирени".

Малко офтопик, ще те поправя. Затлъстяването не идва от ген, а от забавен метаболизъм или нарушен хормонален баланс. Ама това е една друга тема. Просто така - за обща култура :-)

Theoatguy
10-24-2007, 09:52
Малко офтопик, ще те поправя. Затлъстяването не идва от ген, а от забавен метаболизъм или нарушен хормонален баланс. Ама това е една друга тема. Просто така - за обща култура :-)

Да, плюс боклуците, който ядете всекидневно. От тях се забавя метаболизма.

viki_nt
10-24-2007, 10:27
POPRINCIP NE HARESVAM FLEGMATI4NI I MURZELIVI HORA.NO NE E ZADULCITELNO DA SI DEBEL ZA DA SI TAKUV.SPORED MEN VSEKI 4OVEK SI IMA NQKAKVI NEDOSTATUCI I TRQBVA DA SE BORI S TQH.AZ SU6TO BQH DEBELA NO S MNOGO TRENIROVKI I USILIQ USPQH DA SVALQ KILOGRAMITE... :-k

Mar1na
10-24-2007, 10:53
Малко офтопик, ще те поправя. Затлъстяването не идва от ген, а от забавен метаболизъм или нарушен хормонален баланс. Ама това е една друга тема. Просто така - за обща култура :-)

Да, плюс боклуците, който ядете всекидневно. От тях се забавя метаболизма.

Не е само от боклуците. Бърз метаболизъм + ежедневно спортуване ще стопи всеки боклук, който си изял. Бавният метаболизъм означава нарушена обмяна на веществата. Ало, някой да е ходил в часовете по биология ?

Dark_Angel_F
10-24-2007, 10:56
1. Пише се пълни , а не пални .
2. Не падам си по елегантни хора

Theoatguy
10-24-2007, 14:41
Малко офтопик, ще те поправя. Затлъстяването не идва от ген, а от забавен метаболизъм или нарушен хормонален баланс. Ама това е една друга тема. Просто така - за обща култура :-)

Да, плюс боклуците, който ядете всекидневно. От тях се забавя метаболизма.

Не е само от боклуците. Бърз метаболизъм + ежедневно спортуване ще стопи всеки боклук, който си изял. Бавният метаболизъм означава нарушена обмяна на веществата. Ало, някой да е ходил в часовете по биология ? Оффф не ми са спори бе чедо...

А защо е нарушена ? От неправилно хранене и никакво физическо натоварване. Всеки боклук, който си изял се преработва от черния дроб в рамките на определено време и се изхвърля с АКОТО... Друг е въпросът боклуците в "боклука", който си изял къде остават. Висок холестерол, високи триглицериди, високо кръвно...

macka123
10-24-2007, 14:52
Ми аз честно казано съм забелязала , че си падам по скоро по кльощави....Нямам нищо против пълните , ама сърчицето ми така казва.

chocoleptic
10-24-2007, 15:08
1. Пише се пълни , а не пални .
2. Не падам си по елегантни хора
+1 :!:

golf_5_r32
10-24-2007, 20:26
1. Пише се пълни , а не пални .
2. Не падам си по елегантни хора
+1 :!:

ууууу перфектната :twisted:

YgaBHuk
10-31-2007, 16:56
2. Не падам си по елегантни хора
+1 :!:

ууууу перфектната :twisted:

-1

след Не трябва да има запетайка :P :-P

Lorelei
10-31-2007, 17:26
1. Мисля, че темата не е за този раздел!
2. Научи се да използваш и буквата 'Ъ'!
3. Зависи какво разбираш под 'пълен човек'... :-D

правилно!
...4.тва,4е 4овек е пълен зна4и ли,4е трябва да го отсвириш?

п.с а знаеш ли колко манекени-боклу4ета има???

Podkrepqm ! =D>

I nqkak si si misleh,che tezi prostotee za vynshniq vid i kilogramite bqha v detskata gradina... ](*,) ](*,) ](*,) Glupavo mi se vijda za nqkogo da se sydi SAMO po vynshniq mu vid,no vseki sam pravi izbora.

BMW_MPOWER
10-31-2007, 22:13
Харесвате ли пални хора

не. бах въпроса

love_love_love
10-31-2007, 22:24
Зависи колко е пълен.
И не всичко е до външен вид.

MaRiNkA_16
11-01-2007, 18:55
nito viso4inata nito tegloto imat zna4enie za men,horata ne sa samo vun6na obvivka i kakto 4oveka do men taka i priqtelite mi ne sum si gi izbirala ot spisanie vseki trqbva da spe4eli nqkoi dryg sus dymite koito izkazva a ne s drehite koito nosi ili 4ertite na tqloto my...

Flooder
11-01-2007, 19:01
Дебела - слаба - свирката килограми няма..

vaniLL
11-01-2007, 19:27
korata , koito haresvam , ne gi gledam dali sa slabi ili pylni ;-)

korabokroshenec
11-01-2007, 19:39
бе сичко в 1 момент опира до външен вид... а на никой няма да му е приятно приятелката му да му седне в скута и да го остави на пейката :-D