PDA

View Full Version : Целувка???



SOSICK
10-14-2007, 18:57
Има едно момче от училище,което много ми харесва.Явно и той ме харесва ,защото днес ме покани да излезем следобяд на разходка.Всичко мина идеално,но когато той се опита да ме целуне аз му се дръпнах.Защото не съм сигурна в способностите си като досега не съм се целувала ..не знам ами ако се изложа?????? :smt010 Не исакам той да разбере,че ще ми е за първи път.. дайте съвет плсссссс :smt010

Модерирано от ramaiana.
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

F@t@lNy_Sl@dK@
10-14-2007, 19:03
Ъъъъъъъ виж ако си готова щеше да го направиш,но явно не си.Еми какъф съвет покани го да излезете пак и ако посегне да те целуне му дай ще мине сичко добре(надявам се)следвай неговите движения и ще стане.Няма да се изложиш спокойно. :wink:

qNcHe7y
10-14-2007, 19:06
има мн хота които не са се целували.. и не знаят просто се отпускаш и не трябва да се издаваш..че не можеш просто действай :wink: :wink: късмет

sladka_______
10-14-2007, 19:07
и мен и до сега ме е страх когато се целувам с ново момче, но почти винаги не става гаф, не се притесняваи от това едвали ще разбере , че ти е за 1 път. А и се някога трябва да стане колкото по скоро толкова по добре за теб.

BWald0rf
10-14-2007, 19:07
Оф .. за пореден път се обеждавам чее тая търсачка за нищо я нямате... Такива теми има колкот щеш .. :smt011

ZaHaRcHe
10-14-2007, 19:16
Ае яяя са вземе малко в ръце.. Кви са тея смотани теми а.Зн ли колко ма ноли фара че не можеш да се целуваш а .напраиха тема за такива кат тее лапита на 10 дет да са образоват малко и ако чак тогава ако не разберат(е тряя сте пълни идиоти) да пускате теми..

SLaDKu_mOmIChEncI
10-14-2007, 19:19
При повечето момичета ,които се целуват за първи път (да не казвам всички)се чувстват страшно неодобно и се питат какви движения да правят как да застанат ,и други подобни въпроси истината е ,че няма определен начин за една целувка и още повече когато е първа .... Това значи ,че просто си допираш устните до неговите (това е основното) ,а за по нататък правиш ,това което той прави въртиш езика и през това време го прегръщаш (ако желаеш) И гледай другия път да го целунеш, защото така или иначе трябва да има първи път ! :smt016 :smt007 Айде късмет за целувката и дано да потръгнат нещата между вас :smt008 \:D/ :)

freedom
10-14-2007, 19:24
Тцтцтцтц... е че като разбере че ти е за 1-ви път какво??? За всичко си има време...И той е имал 1-ва целувка...

suantito
10-14-2007, 19:26
То даже ако рабере ще е хубаво ще си каже че е си му първата и ще те цени повече :wink:

gotina_teenka
10-14-2007, 20:04
Ае яяя са вземе малко в ръце.. Кви са тея смотани теми а.Зн ли колко ма ноли фара че не можеш да се целуваш а .напраиха тема за такива кат тее лапита на 10 дет да са образоват малко и ако чак тогава ако не разберат(е тряя сте пълни идиоти) да пускате теми..


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=136922 - Ето я и темичката... Мацката си свърши работата перфектно като си направи труда да я напише...За какво обаче не я направиха важна тема...тей всяко лапе с тапия си въпрос "Как да се целувам?" да чете там и да се избегне това пускане на безсмислени теми.. #-o

freedom
10-14-2007, 20:11
Ае яяя са вземе малко в ръце.. Кви са тея смотани теми а.Зн ли колко ма ноли фара че не можеш да се целуваш а .напраиха тема за такива кат тее лапита на 10 дет да са образоват малко и ако чак тогава ако не разберат(е тряя сте пълни идиоти) да пускате теми..


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=136922 - Ето я и темичката... Мацката си свърши работата перфектно като си направи труда да я напише...За какво обаче не я направиха важна тема...тей всяко лапе с тапия си въпрос "Как да се целувам?" да чете там и да се избегне това пускане на безсмислени теми.. #-o

ХАХахХАХахХАхахХАхахХАхах АХ +1

Lapin
10-14-2007, 20:17
е все някога тряя ти е първия път бе :)

Fagile
10-15-2007, 05:51
Има едно момче от училище,което много ми харесва.Явно и той ме харесва ,защото днес ме покани да излезем следобяд на разходка.Всичко мина идеално,но когато той се опита да ме целуне аз му се дръпнах.Защото не съм сигурна в способностите си като досега не съм се целувала ..не знам ами ако се изложа?????? :smt010 Не исакам той да разбере,че ще ми е за първи път.. дайте съвет плсссссс :smt010

Модерирано от ramaiana.
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

Spored men pravilno si postupila...nqma kvo da se celuvate :D ako se celunete ii ne se polu4i mu kagi da opitate pak :-)

maybelline
10-15-2007, 06:13
Целувката не е като изпит за шофьорска книжка :) Не се притеснявай - първата целувка обикновено не си личи че е първа.

BaRвie
10-15-2007, 06:17
Целувката не е като изпит за шофьорска книжка :) Не се притеснявай - първата целувка обикновено не си личи че е първа.
Ето ти го идеалния отговор...амаа и да си личи че ти е първата има ли човек дето да не е имал първа целувка?

koalka
10-15-2007, 06:57
Не е трябвало да се дръпваш, едва ли ще разбере, че не си толкова добра, както смяташ.Следващият път не го прави, но е редно да му споделиш, че е било от притеснение, за да не си помисли нещо момчето...Отдай се на момента, а не мисли затова как си се представила.

freedom
10-15-2007, 07:40
К'во толкова има да му мислиш не мога да разбера беееее.... Една целувка... Всичките сте един дол дренки : "Ох,ама той ще разбере,че ми е за1-ви път!" Ами като се е*ете пак ли толкова ще се притеснявате,че ви е за 1-въ път а?? Или ще си оставате девствени монахини....

rakiQ
10-15-2007, 08:27
абе не се дърпай!!

просто въртиш езика и тва ееееее :-D

galina_3
10-15-2007, 09:33
taka kato 4ete6 kvo sa ti pisali sig si misli6 kvo im e na tqh-mn lesno 6tot sa go izpitali,no nemislq 4e 6te ti e trudno sled kato mom4eto e gotovo i e iskalo da te celune zna4i zn ko prai doveri mu se :) kysmet \:D/

cashmere
10-15-2007, 10:19
V pUrvAta CelUvKa nQmA nI6tO stRa6No :wink: 6Tom gO HarEsvA6 nE e trQbVaLo dA se DurPa6 :-k aMa tAka E stAnaLo NqMa vRu6TanE naZaD...drUgIq PUt stOi MirNa IiIi --> :smt008

sasha_90
10-15-2007, 10:21
Никой не се е родил научен.За всяко нещо си има своя първи път.

`Death`Whore``
10-15-2007, 10:25
Ако някой се дръпне, значи не желае да бъде целунат. Кажи му, че ще ти е за първи път, иначе той няма да те потърси повече - отблъснала си го.

ЕPu
10-15-2007, 10:35
мда, наистина не е трябвало да му бягаш, сигурно си е помислиш, че не искаш да те целуне и надали ще проба пак..
но ако излезете пак, му обясни защо си се дръпнала миналия път и ти пристъпи към действие :-D

sladkish_14
10-15-2007, 10:40
Тцтцтцтц... е че като разбере че ти е за 1-ви път какво??? За всичко си има време...И той е имал 1-ва целувка...

Дам...и по-добре му кажи,че ти е за първи път,аз казах на моя бивш приятел,че ми е за първи път и той толко много се зарадва :-D и беше много нежен.....

monityY
10-15-2007, 11:09
хахха мацка разбирам те.ама няма6е да е зле преди да пусне6 тема да се поразрови6 из търса4ката и да види6 колко о6те такива теми има... на въпроса ти 6те дам отговор,който съ6то ако се бе6е поразровила из сайта 6те6е да намери6 сама!
http://www.teenproblem.net/s/318.html

RaLkb
10-15-2007, 13:51
o ne kolko takiva temi shte pusnete oshte be?Mi kato nemoje da se celuvash she se nauchish da ne mislish che drygite sa se rodili sas sposobnosta da se celuvat.

Sulzi4ka
10-15-2007, 16:15
Според мен най-добре ще е да му признаеш че до сега не си се целувала,защото той ще те разбере и няма да ти е толкова нервно,пък и мисля че ще се зарадва че не си била с други досега...а ако не искаш да му признаеш...просто се отпусни и следваи неговите движения.....няма да се изложиш...спокойно! :wink:

DevilWish
10-15-2007, 16:37
Ъъъъъъъ виж ако си готова щеше да го направиш,но явно не си.Еми какъф съвет покани го да излезете пак и ако посегне да те целуне му дай ще мине сичко добре(надявам се)следвай неговите движения и ще стане.Няма да се изложиш спокойно. :wink:
+1

Не е голяма философия...просто го "копираш" пък след време ще си намериш и твоя техника може би ;)

L_i_z_I
10-15-2007, 17:56
Офффф поредната такава тема :evil: Кога най - накрая ще разберете,че има нещо наречено "Търсене" и там има още безброй такива теми ...ааааа :smt012

rihannka
10-16-2007, 08:37
просто не мисля как ще се справиш..когато дойде момента то става от самосебе си..и аз много се притеснявах за 1 целувка..ли4еше си 4е мом4ето иска да ме целуне..аз само се 4удех какво да правя...той по4на да ме целува по врата и докато се усетих ве4е се целувахме.,..така4е споко ще се справи6.. :lol:

лИглЪъ
10-16-2007, 13:05
Ot kakvo te e strah spored men si napravila polojenieto po napregnato za teb sled kato si se otdrupnala ne e trqbvalo da go pravi6 kak 6te razbere 4e ti e za purvi put akon ne si priznae6 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008