PDA

View Full Version : И аз направих гаф ;(



sladkish_14
10-14-2007, 19:20
Пффф Здравейте :? Ето я и мойта грешка..Много пъти съм пробвала приятеля си в смисал,че му се обаждам като тайна обожателка или чрез друг скайп :x и винаги се е държал като момче с приятелка,което не би изневерило и т.н..И тази вечер тайкато нямаше какво да правим с мойта приятелка реших ме да го изпобваме пак :( ..само че,последната седмица има някакви проблеми,все плаче :cry: все е тъжен,почна да се държи малко по-странно и на 12 имаше няква криза и стояхме до 4:00 да му се моля да спре да плаче,мисълта ми е че е много тъжен и казва,че това е заради мен,защото не може да е всеки ден до мен и се натъжава като мисли за това :? И тази вечер нищо ново,като му казахме искаш ли да се видим ..той "не,аз обичам много мойта приятелка,няма да й го причиня"макар,че показахме момиче 100 пъти по-красиво от мен,не се хвана на чата....стана му много кофти,защото разбра,че съм аз и когато му писахме бб..неговите думи бяха "знам коя си :smt010 "..Сега влезнах и видях,че не е на линия и знам че прекалих,и без това е много зле :( Не знам какво да правя,той не е сигурен,че съм аз и ако вляза и му кажа не знам как ще реагира :smt009 а проблема е там,че не мога да го лъжа или да крия от него абсолютно НИЩО.....не трябва да му казвам....ама не мога да мълча :smt010 пффффф ](*,) Вие нещо да кажете :? Какво да правя сега :| ](*,)

ZaHaRcHe
10-14-2007, 19:26
Ми.. ти май си на 14 а..Еми то логично е на твоята възраст да праиш такива неща с епак мозъка ти не толкова развит..Това е една идиотска постъпка.Просто нямам думи то бива бива да са праиш на лапе ама ти бииш сякви рекорди..За туи ся си страдаи за туи че си са праила на мн умна

freedom
10-14-2007, 19:28
Леле... това е доста гадно... Но мисля,че ще е добре да му кажеш,че си била ти и,че си го направила,просто защото го обичаш твърде много и просто си искала да разбереш дали ще се хване на тъпа авантюра в чата с момиче,което е по-красиво от теб и т.н... Не мога да ти помогна много...Аз бих постъпила така..Пожелавам ти успех и дано не се скарате заради това... {}{}

suantito
10-14-2007, 19:28
Играеш си с оганя , и се опари....но нали има теенпроблем който помага на добрите деца, но ти май не си от тях...

tuzaro
10-14-2007, 19:29
Ми.. ти май си на 14 а..Еми то логично е на твоята възраст да праиш такива неща с епак мозъка ти не толкова развит..Това е една идиотска постъпка.Просто нямам думи то бива бива да са праиш на лапе ама ти бииш сякви рекорди..За туи ся си страдаи за туи че си са праила на мн умнатемата не я прочетах ама прочетах мнението и ми ареса за тва се присъединявам :-D

neopren
10-14-2007, 19:29
нз аз като момче дето мн държа на приятелката си бих те посъветвал да му кажеш щото тей тей реве дали ще е в повечко или не пак ще рева ама е по добре да знае все пак той разчита на тва да сте искренни един към др и тва си е най важното след чувствата

MiMcHeToOo
10-14-2007, 19:37
признавай си и гледай да не се повтаря повече! по възможност му признай в очите а не по умрелия скайп..

SLaDKu_mOmIChEncI
10-14-2007, 19:38
Прекалила си много .... Ай за един път да го провериш ок ама толкова пъти означава ,че му нямаш доверие ,и че си страшно ревнива (което въобще не е хубаво) . И сега заради проклетата ти ревност го губиш , апак и ако помислиш малко ти го и лъжеш - щом се претставяш за друга !! Извини му се и кажи ,че съжаляваш и не искаш да го загубиш и си направила това , защото го Харесваш върховно много и се страхуваш да не го загубиш. За това си направила тази простотия !!! Късмет (Макар ,че това ти се явява като наказание и един вид полука :? )

Qnchety
10-14-2007, 19:42
Признай му, че си била ти и че си го направила тъй като мн го обичаш и си искала да се увериш, че и той те обича много :wink: . И му го кажи ЛИЧНО!

kifla
10-14-2007, 19:42
Постъпила си гадно с момчето,но все пак си мисля че ще се оправят нещата ако найстина бъдеш съвсем откровенна и му признаеш какво си направила и не го пробваш повече!! Надявам се си разбрала че това момче найстина държи адски много на теб и много те обича и няма смисъл да го пробваш и да го лъжеш,а просто да му покажеш че и ти много държиш на него :smt008 Успех! :-D

petel
10-14-2007, 19:57
на негово място почти всеки би те зарязал като последния боклук

MakeMeLaugh
10-14-2007, 20:13
Ми.. ти май си на 14 а..Еми то логично е на твоята възраст да праиш такива неща с епак мозъка ти не толкова развит..Това е една идиотска постъпка.Просто нямам думи то бива бива да са праиш на лапе ама ти бииш сякви рекорди..За туи ся си страдаи за туи че си са праила на мн умна
Ще заменя рогатните и ще спестя време от 1 глупачка по-малко с цитат от захарчето. :-$
:smt019

My_Dear
10-14-2007, 20:20
Момчето наистина те обича. Затова и страда толкова от това, че му нямаш и капка доверие. Затова и въпреки всичко е все още с теб.

Извини му се. Кажи му колко много съжаляваш, че си го наранила. Покажи му, че той за теб значи невероятно много, обещай му, че вече няма да постъпваш по този начин, защото му вярваш.

Или с две думи - признай грешката си. Ако го обичаш, ще го направиш.
А ако той види, че ти осъзнаваш колко зле се чувства той, и че съжаляваш заради това, ще е по-склонен да ти прости и отношенията ви да се оправят.

Garett
10-14-2007, 20:59
Типично ...

Пича не му е добре от сумати време .. и на всичкото отгоре ти знаеше .. и въпреки тва направи най-голямата глупост .. тва е.. РЕЗИЛ ..

А да си се замисляла че може да е знаел че миналите пъти си била ти .. и в крайна сметка е стигнал до извода че не му вярваш ??Няма по-голяма болка от любовната.. и НЯМАМ предложение кво да направиш..

И следващия път когато "нямаш какво да правиш" се замисли дали да е за сметка на приятеля ти .. ](*,) ](*,) ](*,)

iiirish
10-14-2007, 21:06
Тези проверки са супер тъпи и хлапашки. Не мислиш ли, че след като сте заедно ти би трябвало да му имаш поне малко доверие?!
Направила си тази грешка веднъж - ок! Но защо не спря, а продължи да искаш още и още доказателства за верноста му?! Сякаш със всеки път в който той отблъсква мнимите обожателки, ти все повече си искала да пресилваш нещата.
Мисля обаче, че все пак си осъзнала грешката си и се надявам, че искаш да я поправиш. А прошката идва след разкаянието! Така, че моят съвет е да му признаеш всичко - за всеки път в който си го следяла, за всяко момиче за което си се представяла... и т.н. и т.н. Отначало може да го заболи, да му стане кофти, но това ще е временно. Щом толкова те обича колкото казваш няма да издържи дълго на обтегнатите ви отношения. Но колкото и дълго да продължи това, в крайна сметка има една много вярна поговорка, че който каквото си надроби - това сърба!

sladkish_14
10-14-2007, 21:25
на негово място почти всеки би те зарязал като последния боклук

Да,много ти Благодаря :smt010 Идиот

Ам вече се разбрахме с него,Благодаря Ви много...
Темата може да се заключи :wink: :arrow:

EvilBrunette
10-14-2007, 21:37
В много сериозна каша си се заплела. Пуста ревност. хах И все пак мисля, че трябва да му признаеш и да му обясниш, защо си го направила - че мн държиш на него и т.н. :wink: Успех!

naMy4Ho_KoTe
10-14-2007, 21:45
Много си глупава. Или просто нямаш опит, защото си малка. Не зная. Но това, което си правила е мнооооооого глупаво. Замисли ли се преди да правиш тези работи относно две неща -

1. Как ще реагира той ако разбере, че си ти?
2. Какво ще направиш, ако той се зариби по ”новото” момиче?

Очевидно не си се замислила. По-добре не му казвай. Заслужаваш съвестта ти да те гризе, може би това ще те накара да се държиш по-добре към него.


П.П. А факта, че той така е ревал (което си е унизително), ме навежда на мисълта, че си се хванала с някакъв пикльо, който каквото и да направиш ще ти прости. Е, за всеки влак си има пътници.

IGNGN
10-15-2007, 02:31
Няма какво да го жалиш
Не реве за тебе, реве щото осъзнава че е педерасСс (а разбира че е такъв от т'ва че се скъсва от рев... омагьосан кръг)
Бий му шута и си намери някой който не изпада в нервна криза като счупи нокът

Navixo
10-15-2007, 02:38
Първо пича горе, намери си някоя мацка за да разбереш защо те двамата така се държат и спри да наричаш всеки педерас щот дебил като тебе не е мн интересен.

Второ, аз не разбирам защо ти толкова си го наранила като той ти е показал явно мн пъти че те обича и че не иска друга, сигурно го е натъжило че не вярваш в него и че може да си търсиш извинение за да скъсате. По добре поговори с него и му покажи колко го обичаш.

IGNGN
10-15-2007, 02:46
Виж сега
Не всички са путки като тебе
Вярно, много сте но има и хора които не реват до посиняване за всичко, не се поливат с дезедорант, не си правят маникюр, не носят розови дрешки и смешни прически и не щракат пръсти в БИАД или ТАНТРА или което е модерно в момента
Тези хора които ти наричаш дебили са всъщност поне два пъти по-интелигентни от теб

Navixo
10-15-2007, 02:53
Виж сега
Не всички са путки като тебе
Вярно, много сте но има и хора които не реват до посиняване за всичко, не се поливат с дезедорант, не си правят маникюр, не носят розови дрешки и смешни прически и не щракат пръсти в БИАД или ТАНТРА или което е модерно в момента
Тези хора които ти наричаш дебили са всъщност поне два пъти по-интелигентни от теб

Ехе пич последния път когато съм ревал е било преди 10 години, недей да говориш като нищо не знаеш. Ти кой си виждал с маникюр и розови дрешки бе ДЕБИЛ. Аз ти казвам като не знаеш не говори. И не се нарича дезедорант а парфюм, има разлика но ти явно не знаеш.

Не завиждай че аз въртя кючеци на купони докато ти си у вас и играеш УоУ и си усмърдяваш стаята.

По-умен, по-чист и по-готин съм от теб, ти мъничко лайно си един голям загубеняк защото в 6 часа нямаш какво по-добро да правиш от това да пишеш на форум докато аз на другия край на света отивам на български купон и ще се забивам.

Вече даже няма да споря с теб защото вече съжалявам теб и начина ти на живот, а сега вече може да се замислиш защо момичетата избират готините и "модерните" пред старомодните и смръдливите.

:smt018

viki_nt
10-15-2007, 07:41
DOSTA GADNA POSTUPKA...NO AKO TE OBI4A (ot pro4etenoto do sega vizdam 4e toi durzi na teb) BI TRQBVALO DA TI PROSTI

MoHuTo
10-15-2007, 07:57
Признай му всичко и го помоли да ти прости...и ако това стане в бъдеще не бъди толкова глупава - имай му доверие - смятам, че имаш причина да му вярваш, не е ли така ;)

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 08:07
Няма какво да го жалиш
Не реве за тебе, реве щото осъзнава че е педерасСс (а разбира че е такъв от т'ва че се скъсва от рев... омагьосан кръг)
Бий му шута и си намери някой който не изпада в нервна криза като счупи нокът

Като ще наричаш всеки втори педал, поне знай как се пише - Педераcт. :|

rakiQ
10-15-2007, 08:13
тъпо правиш :smt012
спри се ако искаш да го имаш!

mon4eto
10-15-2007, 08:39
Ne moga da razbera za6to go pravi6 tva postoqnno a ne pr edin i li dva pati da se uveri6 ](*,) Tova koeto moga da te posavetvam e da mu se izvini6 i da mu kaje6 vsi4ko a ne da mal4i6... :wink: [/img]

Veno0m
10-15-2007, 09:39
Съветвам те да му кажеш истината...обясни му,че си го направила,защото много го обичаш и си искала да провериш дали би се вързал на някоя друга.Виждам,че той явно много те обича,щом плаче денонощно поради причината,че не се виждате всеки ден!Аз бих постъпила така-бих му признала всичко,което съм направила..Пожелавам ти успех,не изпускай това момче!!!

mislitelka
10-15-2007, 09:41
преди да направи6 каквото и било е замисли за6то си постъпила така с него.ако стигне6 до извода,4е му няма6 доверие(което о4евидно е така)...помисли...има ли смисъл да сте заедно при положение,4е доверието е едно от най-важните не6та в една връзка.
а и да ти кажа 4е,като лафи6 с някой по скайп,лесно може да се разбере ип-то на пс-то на 4овека отсре6та.замисляла ли си се?айде успех4ета

prekrasnata
10-15-2007, 11:07
не знам какво да ти кажа , защото и аз мисля да го пробвам този номер някой път , ама все пак ти малко си попрекалила.въпреки всичко няма непоправими неща ! :D

Summer_23
10-16-2007, 09:00
И аз много пъти съм искала да го направя тоя номер но се нещо ме е спирало макар,че на мен сами го правили много пъти и аз винаги разбирам #-o може би трябва да си замълчиш и да отричаш пред него :x от една страна тоя номер излиза малко че му нямаш доверие и за него може би е убидно,че го пробваш таака #-o

KisskilleRcHe
10-16-2007, 09:07
Ти си мн глупава(без да се убиждаш). Аз ако разбера, че приятелката ми не ми вярва няма да и прогоеоря повече. Как така тя ще ме проверява и т.н.

rihannka
10-16-2007, 09:34
колкото и да не си сигурна в приятеля си не мисля 4е тва е на4ина да разбереш иска ли да е с тебе или не.сама си си виновна за ситуацията в която си сега..с твоите камъни по твоята глава

monityY
10-16-2007, 09:57
е и аз изпитвам така гаджетата си,ама все разбират коя съм...ама и аз не умея да лъжа..както вижда6 твойте лъжи са дошли в повечко...просто му кажи,ще те разбере и той,не мисля че ще те скъса за нещто такова.. на мене гаджетата ми като разберат че съм аз само ми се хилят,даже не се и сърдят.. такаче кфо толкова.. са ти си го познаваш шо за характер е ама ти казвам няма страшно,той и без тфа е разбрал коя си,кажи му,нищо не губиш!!!

Dark_Angel_F
10-16-2007, 10:02
Според мен това е пълна глупост ... Как може так да се отнасяш с момчето като виждаш колко те обича и държи на теб ?! И сега ако скъсате сама ще си си виновна и поред мен няма да имаш право да му искаш прошка след всичко това... Разбирам да се беше съмнявала в чувствата му и да го пробваш 1 път ама то тва твойто е вече прекален . ама като си тъпа така ти се пада! #-o #-o #-o

emviii
10-16-2007, 10:20
:-k толкова ли нямаш доверие на приятеля си бе :shock: . Тва е супер детинска постъпка да пишеш да са правиш на друг =; ... На твое място щях да се видя лично с него и да му кажа истината в лицето.

gerganaa_15
10-16-2007, 14:29
oo na4i mu nqash doverie li ko ??? tfa e mn losho a uj go obichashhh......... [-X

Eli>>>
10-16-2007, 14:51
Голяма егоистка си ма!
човека дере са та са къса,ти.......малко си тъпа да ти кажа :smt012
Ни ще друга ма,не ти ли стана ясно :smt013
боже........кФи ли не номера му напраи и пича не се хвана :?
лелей....ама ти верно че си падаш тъпичка :-k
и толкова ли си НЕсигурна в себе си,че ги праиш тия работи,а? :smt011

gothic_angel
10-16-2007, 14:56
Ами кажи му може пък да ти прости знаеш ли обясни му че се го направила с такава цел за да провериш дали наистина те обича :)

assd
10-16-2007, 14:58
абе прати му вирус по скайпа да му се скапе уина, да видиш как ще се зарадва :D

Fagile
10-16-2007, 15:31
po dobre ne mu kazvai
:D

moon_flower
10-16-2007, 16:19
Кажи му,че е от ревност и,че го обичаш много и затова си го направила.
Ама да си го кажем тук и сега,това дето го правиш е много тъпо.Един път,ок,два,ок,три,става,ама повече.....тва си е направо унижение...

.PonY.
10-16-2007, 17:44
признавай си и гледай да не се повтаря повече! по възможност му признай в очите а не по умрелия скайп.. +1

yuyuto
10-16-2007, 21:51
Ами просто си му кажи истината на човека... Няма какво да го лъжеш и тва е... Пък той нали си те обича... Ще ти прости... :?

Gold_Angel
10-17-2007, 17:38
Ами просто си му кажи истината на човека... Няма какво да го лъжеш и тва е... Пък той нали си те обича... Ще ти прости... :?

да! така е най-добре!

PINK_FLoyD
10-17-2007, 21:45
Много сте зле момичетата с тоя номер.И доста от вас го правят и според мен това е един вид предателство и с него показвате,че нямате никакво доверие на човека до себе си.Позор.

Cool_Bitch
10-20-2007, 10:52
Spored men ne si posapila pravilno kato mu se e*ava6 o vsqkakvi na4ini.Trqbva da mu obqsni6 vsi4ko toi predpolgam 6te te razbere 6to tolkova te obi4a. :?

Red_Bull4o
10-20-2007, 16:04
Според мен му разкажи че просто си искала до го провериш дали ти е верен а не че нещо се съмняваш в него споко ако наистина държи на теб няма да му пука