PDA

View Full Version : От любовта много боли!



PocuTy
10-14-2007, 19:55
Имало едно време едно момиче,което било много щастливо!Един прекрасен ден се събуди усмихната...това бе нещо ново за нея!Но след няколко часа усмивката й бе помрачена!Тя опозна само болката и сълзите!Бе загубила най-добрия си приятел при катастрофа,а след няколко седмици още двама роднини...това я съкроши напално!
Една вечер през ноември..както почти всяка си пусна компютъра и ненадейно едно момче й писа!Отначало...добре...запо наха се те!Той беше от София,а тя от Сливен!Писаха си няколко дена,през които той й разказва за някакво момиче,към което има чувства,но.... .Момичето усети,че нещо става с нея!Че сърцето й трепка по този начин за пръв път... . Беше се заканила да не му пише повече,защото неискаше да страда,ама... не издържа на изкушението.Още докато влезе той пръв й писа...каза й,че я чака отдавна! Два-три дена след като се запознаха вечерта отново си писаха!Нощта на 25.11.05-от тогава започна всичко!Беше нещо различно!Той беше толкова мил...и добър!Изведнъж й каза толкова нежно и искрено,че я обича!От този момент тя....тя полетя!Тя не беше на себе си....бе толкова шастлива,че нямаше думи да опише тази нейна радост!Чувстваше се изпълнена с радот и енергия!Приятелите и близките й не можа ха да я познаят!Те не бяха виждали усмивка на нейното лице от много време!Бяха учудени,но щастливи за нея!Раздаваше усмивки на всеки и за никой не пестеше мили думи!Беше като един прекрасен сън!Всички я питаха какво става с нея,а тя бе навърха от щастие!
Всичко вървеше толкова добре!Той и се обаждаше, а тя се срамуваше...!Посрещнаха Коледа и Нова година заедно и пред компа!Тя отказа да празнува с приятелите си,за да бъде с него(макар и пред компютъраа). Но просто си личеше ,че беше наистина щастилива и влюбена!След 1месец дойде неговия Рожден ден!Изпълнен с вълнение!Телефоните звъняха....чуха се,а тя летеше!Той й казваше колко е щастлив с нея и как неиска да е с друга...как ще се бори и ще страда ,ако тя го остави!Подрвяваше я с песни!Беше като приказка до към краяна 2006 година!Тогава започнаха проблемите!Тогава той изведъж реши,че не е за нея!Каза й да го остави!И него го болеше,а нея два пъти повече!Тя бе паднала на колене и плачеше, и плачеше без утеха!Така или иначе тя му писа веднага със сълзи на очи и се оправиха!Той й обесняваше как го било страх да не я нарани... .Ех,любов!
След това преживяване...бяха наистина щастливи!Бяха влюбени!Живееха само един за друг!Майка му го бъзикаше „Кога ще доведеш сханаха да пием кафе?!“....беше красиво и не обръшаха на глупостите,които се говореха от приятелите...и от нейна,и от негова страна!Сякаш на света бяха само ТЯ и ТОЙ!Постоянно се търсеха...и ден,и нощ си пишеха смс-и.Говореха си по телефона с часове!Тя бе най-щастливото момиче,а той момче!Бяха единствени в света!Вярно,че още отначало една друга се намесваше.Беше негова позната,но той не я искаше!Тя беше от онези момиче там,който се пъхаха навсякаде!Опитваше се да наруши радостта им,но той не позволи!Защитаваше своето!
И ето дойде проклетата 2007година!....Приказката не беше същата!Бяха планували на нейният рожден ден да бъдат заедно двамата!Но така и нестана....така и за почти 2 години те не се видяха...поради причини,за който не ми се споменава!От нейна страна любовта бе по-голяма...отначало и той така казваше,но после...!Нещо стана...Не след дълго той й призна,че тая познатата му се правела на бременна!Обвиняваше него и той имаше куп проблеми!Но не беше от него!Не беше се отказала да ги раздели?!Господи,какво толкова и пречеха??!Ужасно я болеше!Той...кълнеше й се във вечна обич,но нещо се пречупи!Изведнъж спряха да се търсят нон-стоп както преди!Тя и ден не спираше да мисли за него,но очакваше той да й пише,ама уви....От тогава тя започна да рони сълза след сълза!Когато той й пишеше....държеше се сякаш нищо не е станало!Тя си затваряше очите и така продължаваха в мъките!Но тя го обичаше и живота си даваше за нея!А той...толкова мили думи...толкова нежни слова!Мечтаеха заедно за бъдещето си!Той усещаше,че я наранява,но се държеше и й казваше,че всичко ще е както преди!Мечтаеха за тяхна къщурка,но не й в София!Някаде далеч от тази лудница!Той искаше две малчуганчета, а тя мечтаеше за същото,но това бяха мечти за доста години напред!Те бяха с нагласата да бъдат цял живот заедно един до друг!Всички завиждаха на щастието им!Негов приятел й казваше колко много той я обича...как само за нея си приказват,когато са двамата!
Но ето,че приказката бе към своя край!Той отначало не го призна,но тя го усещаше!Един ден без никакви обяснения,без нищо той престана да й пише!Тя се тревожеше какво ли му е!Опитваше се да не мисли за най-лошото!Пишеше му колко много го обича,а той нищо!Прозваняваше,а той пак нищо!Нямаше смелостта да му звънне ,защото предположи,че щом не й отговаря...най-вероятно нямаше и да иска да я чуе!Само при тази мисъл тя рухваше!Изплакваше си очите ден и нощ!Вече я нямаше тази усмивка!Нямаше го този блясък в очите й,както отначало!На 11 октомври той я блокира в скайп!Това беше удърът за нея!Живота приключи!Тогава му звънеше,но не вдигаше!Ясно беше,че нарочно не й вдига!Тя се отказа да звъни,но сърцето й принадлежеше на него!Неспираше да плаче,както сега за него!Той е единствен за нея!Той и даваше опора!Обещаваше,че винаги щее до нея!Даваше й толкова силни обещания,а сега толкова я болеше!Не беше на себе си!Нагалта каквито хапчета й попаднеха !Загуби съзнание...ходи по болниците!Иска да умира!За нея нямаше живот!Беше съкрушена!Неискаше и сега неиска да повярва,че това е същото мило и добро момче,което тя познаваше!Че беше нейният принц!
И днес се чуди как да спре сълзите!Всеки й казва да продължи напред,но тя неможе!Толкова я боли!Всяка нощ,вкоято спи(защото напоследък неможе и да спи)тя сънува него!Стряска се и плаче на сън,но той не я чува!Не чува как вика името му дори и докато спи!Тя тайно се надява след месеци или години той пак да и звънне!Пак да му чуе гласа! :cry: :cry: :cry:

Любовта колкото е красива,толкова и подлива!
:cry: :cry: :cry:

Благодаря на тези,които прочетоха историята! :cry: :cry: :cry:

neopren
10-14-2007, 19:58
а бе тва нещо чете ли се

BWald0rf
10-14-2007, 20:02
2 години любов в скайп :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ZaHaRcHe
10-14-2007, 20:03
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :(

MiMcHeToOo
10-14-2007, 20:03
а бе тва нещо чете ли се

да, чете се... колкото до хм.. историята или приказката.. много тъжно.. така е.. болката го усеща даже и този който го чете.. ако се отнася за теб - гордо главата напред, живота продължава... не страдай за човек който не познаваш лично.. давай смело напред :!:

`Death`Whore``
10-14-2007, 20:05
Най-много ми хареса следното:
а 11 ноември той я блокира в скайп!Това беше удърът за нея!Живота приключи!

Lapin
10-14-2007, 20:09
болии и то кааа !!

stealthyGirl
10-14-2007, 20:18
Чудя се само щом толкова са се обичали, защо не са се срешнали поне след първата година :shock:

tuzaro
10-14-2007, 20:23
абе то любовта верно ги боли много особенно момичетата...поне така разправят :-D

neopren
10-14-2007, 20:23
1во да се извиня че не го прочетох когато излезе а написах нещо тъпо
2 искам да кажа че е добре ако е само прикаказка щото 11 11 2007 още не е дошъл
3 напълно я разбирам ако е истина щото и аз с моята приятелка водим любов единствено по скайпа просто и ние сме разделени гадно гадно , но тва не ми пречи да си я обичам и да знам че тя ще е жената за мен , все пак не съм почувствал тъгата и разочарованието и надявам се да но го направя , но и ние сме доста по срамежливи и имаме и др пречки , а тази нашата любво е само от 5 месеца които искам да се увеличат още 1000 по толкоз щото немога без милот :smt007

miShle
10-14-2007, 20:28
Мога единствено да те успокоя,че на мен ми се е случвало абсолютно същото нещо..само дето аз бях тази която го остави...не искам да разказвам в подроббности,защото спомените се връщат...Прочетох историйката ти..и честно се разплаках,защото всичко ми се върна като на лента..Много е трудно знам и е много мъчително...и аз сега като се замисля не знам как изобщо съм го преживяла..Знам какво е след това сивото ежедневие,мрачните мисли..знам какво е да се самоизмъчваш ..по цял ден и нощ да плачеш..и накрая нищо да не се промееня...Знам какво е да се научиш да живееш един нов живот без него и без милите му думи...Без подкрепата и разбирателството му...Наистина след всичко оставаш самотна и започваш да живееш в миналоторв красивите спомени..Депресиите не са вече нещо ново..и всичко така се повтаря всеки ден... От моята история минаха 2 години...и виж още съм жива, с времето се научих да живея в настоящето,да изпитвам отново радост и силни емоции...Не се моли да го забравиш,знаеш че е невъзможно...Остани просто с хубавия спомен за него.. Виж наистина опитай се да ме разбереш имам един безкрайно ценен съвет за теб. Избери сама живота си! Можеш да плачеш,затова че той си е отишъл или да се усмихнеш,затова че си го имала.Можеш да затвориш очи и да се молиш да се върне или да отвориш очи и да видиш всичко,което той ти е оставил.Сърцето ти може да е пусто,защото него вече го няма,но можеш и да го напълниш с любовта,която си изпитвала към него.Можеш да обърнеш гръб на утре и да живееш във вчера..или да си щастлива,че идва утре,защото си имала това вчера. Можеш да плачеш и да затвориш съзнанието си за всичко или да направиш това,което той винаги е искал : да се усмихваш,да отвориш очи и да продължиш напред...Ти си силно момиче и знам,че ще се справиш .. защото аз го направих...знам че можеш и ти!!!

freedom
10-14-2007, 20:28
Аааа много дълго... ПО темата : знаем,че боли от любовта,ама така е устроен живота и да пишеш романи като на Иван Вазов и да не пишеш...нищо няма д апромениш !!!

PocuTy
10-14-2007, 20:29
1во да се извиня че не го прочетох когато излезе а написах нещо тъпо
2 искам да кажа че е добре ако е само прикаказка щото 11 11 2007 още не е дошъл
3 напълно я разбирам ако е истина щото и аз с моята приятелка водим любов единствено по скайпа просто и ние сме разделени гадно гадно , но тва не ми пречи да си я обичам и да знам че тя ще е жената за мен , все пак не съм почувствал тъгата и разочарованието и надявам се да но го направя , но и ние сме доста по срамежливи и имаме и др пречки , а тази нашата любво е само от 5 месеца които искам да се увеличат още 1000 по толкоз щото немога без милот :smt007

Грешката е моя!На 11.10.2007 стана!Вече го оправих!

freedom
10-14-2007, 20:33
ПппППпПахХАхахХАХахХАХхах АХха паааа пааааааааааааа

fake
10-14-2007, 20:49
уахахааах
той я блокира в скайп!!!!!живота приключи!!!!!
ааахахааах емота :smt005 :smt005 :smt005 [/quote]

TheSadGirl
10-14-2007, 21:04
i az sam malko taka,no malko ,za6toto pri men be6e samo 1 sedmica(daje i po malko) nikakvi obqsneniq,samo obe6taniq da se vidim nqkoj pat kogto ida v sf.i za misleh samo za nego,no.....svar6i.i az se nadqvam 4e moje da pi6e i 4akam i 4akam....jivota prodaljava.iskam samo da kaja da gleda napred i da se darji,a 6tom e tolkova zle vie nejnite fr trqbva da i pomognete.uspeh

CrazyWitch
10-14-2007, 21:08
Прочетох ти историята. Трогна ме.
Да .. От любовта боли много.
След раздяла особенно когато все още имаш някакви чувства към човека с който си бил се питаш : "Къде? Нали му пукаше за теб. Защо няма никой да те гушне?"
Няма смисъл да се депресираш. Излизай с приятели..
Всеки преминава през любовни разочарования. Ще се научиш да живееш по друг начин. За мига. Може да не си щастлива отначалото така, но нямаш друг избор. Т.е. имаш, но на дали ти ходи да умираш за него.. Или по точно той не заслужава. Така се е случило, така е трябвало да стане. За това аз много не обичам тия клетви в любов, карай, че успокояват и е хубаво да се чуят от човека до теб, но лично аз разбрах, че гаранция - Никфа!
Погледни на живота от другите му страни. Няма смисъл да се замоубиваш. Явно ти е стискало, но си мисля, че просто си търсила внимание + желанието ти да умреш. Аз лично, когато съм решавала, че искам да се самоубивам и не мога да го направя.. Това е защото ме е страх да умра.. За това и съм живяла! Но знаеш ли. За малкото време за което човека до мен го нямаше аз разбрах, че мога да изляза от черната дупка в която и ти си попаднала и от насилствената усмивка в компания да докосна щастието и без него.
Дано и ти се научиш на това. Късмет!

babity
10-14-2007, 21:18
Прекалено добре знам за какво става дума, защото същото ми се случи. Е, не точно същото, но беше подобно. Знам за какво става дума и наистина е мн трудно да се съвземеш. На мен ми помогна това, че съм мн горделива и голям инат...

F33l7h3Pa1n
10-14-2007, 21:23
Предполагам всеки прочел темата е изживял нещо подобно или противоположно ;]. С времето или ще свикнеш с всичко това или ще си премине само...

sladkish_14
10-14-2007, 21:41
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Все едно съм писала аз,само че без раздялата :smt010 :smt010 :smt010

NZ_Eol
10-14-2007, 21:41
А бе аз съм малко старомоден и не зацепвам как може да се влюбиш в някой по интернет.Ноо всичко е възможно, честно да ти кажа мда от любовта боли но не ми се вярва да си на повече от 18 такаче живот занапред има колкото си искаш ;) аз лично могад ати кажа че от това има и мноого по болезнени неща.Като например да завариш момичето което обичаш и би дал живота си за него, в леглото с най-добрият ти приятел при това в твоето собствено легло в твоя собствен апартамент на твойто парти за РД-то ти.Такаче щом съм още жив значи и ти ще оживееш, такаче гледай напред и тегли една майна на всичко лошо случило се до сега и помни само хубавите неща :wink:

EvilBrunette
10-14-2007, 21:43
Много тъжна, но и същевременн красива история. И аз съм се опарвала от зарибявки в Скайп, но чак до такава любов не съм стигала. Не знам кое е момичто, героинята на този разказ, но искрено и съчувствам. Ще го преживееш. Ще видиш. Само бъди силна! :roll:

naMy4Ho_KoTe
10-14-2007, 21:50
Като изключим факта, че този разказ е отвратително лигав, инфантилен и глупав, ето това наистина ме разсмя:


а 11 ноември той я блокира в скайп!Това беше удърът за нея!Живота приключи!


:-s :-s :-s

sapphirr
10-14-2007, 22:02
2 години любов в скайп :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

голям шаш наистина...ако сега откриваш,4е в любовта има болка,зна4и сега откриваш и Америка.не искам да те съдя,достаъ4но е разо4арованието,което си изпитала (ако изобщо тая история е истинска и не е copy paste от някой комикс)-само,4е според мен виртуалната любов няма шансове изобщо,а още пове4е и да дава надежди да си вовеки с някой.

абе,хора които са били по4ти цял живот един с друг (създали са семейство и деца ,и са си делили последните стотинки)се карат и стигат до фаза "ненавист"...а каму ли такива,които са били на майната си един от друг и то без да са преживяли каквото и да било заедно.
осъзнайте се бе,такива сценарии минават само в холивуд,това е реалния живот и колкото по-бързо свикнете с мисълта,4е той е суров и е дале4 от розовите приказки и бембените сънища,толкова по-добре за вас!

freedom
10-14-2007, 23:27
[quote=_WiTh`LoVe_]2 години любов в скайп :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Лелеееее....голяма любов...Ама виждали ли сте се поне? ХАХахАХхаХАХхаХ

hilaRy___
10-14-2007, 23:44
istoriqta ti e mn tyjna i mn me trogna i chetno kazano me izplashi strah me da ne i moite mechti da ruhnat i moite planove koito sym praila s priqtelq si da izcheznat...

Navixo
10-15-2007, 02:42
Да ви имам и проблемите... Обича я не я виждал веднъж глупости стегни се мацко и се приготви за реалния живот хаха

`Death`Whore``
10-15-2007, 04:41
Гаврите ли се с детето?

PocuTy
10-15-2007, 07:26
Благодаря на всички за мнението и мерси за гаврите!И не,това е истинска история,а не от комикс! :cry: :cry: :cry:

sapphirr
10-15-2007, 08:06
Благодаря на всички за мнението и мерси за гаврите!И не,това е истинска история,а не от комикс! :cry: :cry: :cry:

ама виж кво ,няма смисъл да се цупиш,аз само казвам мнение.а и едно не мога да разбера как може да оби4аш някой,който не познаваш,а с който само си говориш по телефона/skype и навърташ диви сметки...как става тоя номер,я ми разясни ако можe :-s

п.с аз не мога да разбера и целта на тая история.кофти ти е ,искаш да се опла4еш-ок. ние видяхме,про4етохме,разбрах е,ама кво...не можеме да го хванеме оня за врата от софия и да го довле4еме в сливен...не мислиш ли

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 08:12
Благодаря на всички за мнението и мерси за гаврите!И не,това е истинска история,а не от комикс! :cry: :cry: :cry:

ама виж кво ,няма смисъл да се цупиш,аз само казвам мнение.а и едно не мога да разбера как може да оби4аш някой,който не познаваш,а с който само си говориш по телефона/skype и навърташ диви сметки...как става тоя номер,я ми разясни ако можe :-s

И аз се чудя :-s Може би защото съм малко по-голяма (мъничко), но не бих могла да си представя как интернет може да измести реалният човешки контакт - мимики, миризми, маниери, тембър, интонация, допир, зрителен контакт.. Само 1-2 от тези елементи да отсъстват, за мен се получава непълноценно общуване.

А това, че си се ”влюбила”.. Получило се е, защото дефакто ти не си го виждала, ти не си го опознала. Ти си опознала мъничка част от него - върха на айсберга. А фантазията ти е дала възможно най-подходящите варианти на чертите, които не си опознала. Сигурна съм, че ако се бяхте опитали да имате реална връзка, нямаше да се получи. Щяхте да се разочаровате. В крайна сметка - черно на бяло всеки може да е идеален.

sapphirr
10-15-2007, 08:47
Гаврите ли се с детето?

а ти да не си феята-закрилница,слу4айно

miShle
10-15-2007, 09:36
[quote=PiqNaAa`Ot`LiuBoVvV]Благодаря на всички за мнението и мерси за гаврите!И не,това е истинска история,а не от комикс! :cry: :cry: :cry:

ама виж кво ,няма смисъл да се цупиш,аз само казвам мнение.а и едно не мога да разбера как може да оби4аш някой,който не познаваш,а с който само си говориш по телефона/skype и навърташ диви сметки...как става тоя номер,я ми разясни ако можe :-s

Като не си преживяла подобна история и като не знаеш плс не говори.Има всякаква любов... и като не можеш да си го обясниш по-добре мълчи...

PocuTy
10-15-2007, 09:45
Точно това имах предвид _miShlence_ ...Благодаря ти!

miShle
10-15-2007, 18:17
Пак заповядай... :wink: Просто остоявам принципи.И аз бях така всички ми викаха "Ти добре ли си?Ти само си въобразяваш,че го обичаш!"Но ако не си го изпитал няма как да знаеш.

PocuTy
10-15-2007, 18:25
Пак заповядай... :wink: Просто остоявам принципи.И аз бях така всички ми викаха "Ти добре ли си?Ти само си въобразяваш,че го обичаш!"Но ако не си го изпитал няма как да знаеш.
Да,така е!И затова малко хора ме разбират!Останалите си мислят,че немога да разбера кога съм влюбена,че си измислям или представям,но не е така...както те обичат силно,така и аз! :cry:

Pliushi
10-15-2007, 18:26
Nz dali istoriqta e istinska no az si poplakah .. mn e trudno kogato liuimiqt e ot drug grad ... s men neshtat sa syshtite ... no kogato liubovta e silna tq ne priznava granici :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

rihannka
10-16-2007, 08:33
наистина много гадна история.нз какво да те посъветвам.. :roll:
1-нз как е възможно да има любов само по скайп без да сте се срещали..много невероятно ми се вижда..
2-наистина е гадно 4е е постъпил така..но се пак 2 години сте си писали по скайп,може да му е писнало и да не иска подобна връзка,което е напълно разбираемо..според мен..
3-предполагам колко много те боли,но все някога ще го забравиш и ще срещнеш мом4е което ще те направи истински щастлива.вярвай в това...друго нз какво да кажа,..

monityY
10-16-2007, 08:55
каква дилема,каква сапунка #-o тъжно е... но не може да е реално.. хора които не са се виждали няма начин да се обичат!

qHu4Ka
10-16-2007, 09:11
Прочетох ти историята. Трогна ме.
Да .. От любовта боли много.
След раздяла особенно когато все още имаш някакви чувства към човека с който си бил се питаш : "Къде? Нали му пукаше за теб. Защо няма никой да те гушне?"
Няма смисъл да се депресираш. Излизай с приятели..
Всеки преминава през любовни разочарования. Ще се научиш да живееш по друг начин. За мига. Може да не си щастлива отначалото така, но нямаш друг избор. Т.е. имаш, но на дали ти ходи да умираш за него.. Или по точно той не заслужава. Така се е случило, така е трябвало да стане. За това аз много не обичам тия клетви в любов, карай, че успокояват и е хубаво да се чуят от човека до теб, но лично аз разбрах, че гаранция - Никфа!
Погледни на живота от другите му страни. Няма смисъл да се замоубиваш. Явно ти е стискало, но си мисля, че просто си търсила внимание + желанието ти да умреш. Аз лично, когато съм решавала, че искам да се самоубивам и не мога да го направя.. Това е защото ме е страх да умра.. За това и съм живяла! Но знаеш ли. За малкото време за което човека до мен го нямаше аз разбрах, че мога да изляза от черната дупка в която и ти си попаднала и от насилствената усмивка в компания да докосна щастието и без него.
Дано и ти се научиш на това. Късмет!
:)

Mishlety
10-16-2007, 16:32
каква дилема,каква сапунка #-o тъжно е... но не може да е реално.. хора които не са се виждали няма начин да се обичат!

И защо си мислиш така??Това че ти не си го изпитала не означава че не може да стане .. :)

ludo_mace
10-16-2007, 18:42
...
А това, че си се ”влюбила”.. Получило се е, защото дефакто ти не си го виждала, ти не си го опознала. Ти си опознала мъничка част от него - върха на айсберга. А фантазията ти е дала възможно най-подходящите варианти на чертите, които не си опознала. Сигурна съм, че ако се бяхте опитали да имате реална връзка, нямаше да се получи. Щяхте да се разочаровате. В крайна сметка - черно на бяло всеки може да е идеален.
напълно подкрепям =D> животът ти е далеч от свършване... ако смееш да посегнеш на живота си, ти не го заслужаваш, защото животът е ДАР и точно ти, която (доколкото прочетох :roll: ) си загубила и приятел, и роднини. би трябвало да го знаеш и да не го подценяваш... реално погледнато искаш да се самоубиеш заради човек, с който никога не си имала контакт лице в лице... мии извинявай, да, боли от любовта, ама тва твойто ... е тъпо :roll:

FiRe_LaDy
10-16-2007, 19:04
Много тъжно,но за жалост това е истината ..... и както до сега съм казвала,ще кажа и сега - връзка от растояние няма бъдеще!От опит знам.Имах връзка повече от година .... ние само,че се виждахме ... накрая има много сълзи и т.н. Тъй,че няма смисал от таквиа връзки ....

CaSsIe
10-16-2007, 19:18
леле идея си нямаш колко мн те разбирам...а за тези дето се чудят как мое 2 години по скайп и да не се видят и въпреки това да се обичат ше им кажа че трябва да го преживеете за да разберете какво е чувството всъщност...при мене е същата история...за съжаление със същия край...само че при мене е 1 година не 2 кфо друго мога да ти кажа освен продължавай напред....няма повече какво да направиш :smt009

Kras4eto_lp
10-16-2007, 20:04
Много тъжна история :cry: Жалко че не са се видяли...тогава нещата можеха да са доста по различни :::

kobrichka
10-16-2007, 20:25
Наистина тъжна история,но честно казано според мен малко преувеличаваш,не искам да омаловажавам болката ти,но да обичаш човек които никога не си виждала... 8-[ малко ми звучи като приказка от 1001 нощи.Що се отнася до историята ти наистина е мн тъжна,но това е живота не всичко е прекрасно.Ако всичко бе прекрасно,как щяхме да разберем,че живее.Това е има болка и тъка,щастие и радост.Примиряваш се с това,че той не желае да има нищо повече с теб и продължаваш напред.Попринцип съм против с това хората да се примряват ,но в твоят случаи няма и как да се бориш все пак ви делят бая километри.Просто се усмихни и се погледни в огледалото погледни колко си млада,погледни през прозореца и виж,че живота тече и не спира не зависимо от всичко.Затова излез с усмивка на вън и се наслади на живота,защото той е наистина мн кратък.

sweety_blondy
10-16-2007, 22:11
mn gadna istoriq.. istinska li e ? ti li si jetstvata..? ako e tei .. gorkata.!

monityY
10-17-2007, 07:48
каква дилема,каква сапунка #-o тъжно е... но не може да е реално.. хора които не са се виждали няма начин да се обичат!

И защо си мислиш така??Това че ти не си го изпитала не означава че не може да стане .. :) както и да е.. няма да споря... но ако погледнеш реално на нещата ще забележиш че съм права...

Persie
10-17-2007, 08:28
До болка позната история ... На мен ми се случи почти същото само дето аз бях инициаторката на края.Всичко при мен приключи преди 3 месеца, но и до сега имам моменти, когато се чудя какво ми стана.Може би момчето се е уплашило, а не заради там онази, която се е появила, поне при мен май така стана.
Единствената оправия в случая е да гледаш напред, да се опиташ да не мислиш за него и толкова (не, че при мен се получава де) ... И все пак успех ... най-доброто предстои ;) ...

HePeAJIeH
10-17-2007, 10:04
При мен всичко приключи за 26 дни и се РАДВАМ че приключи защото всичко беше жива мъка и страдания От опит знам че такава връзка супер трудно се потдържа и няма смисъл от такова заблуждаване!ВРЪЗКИТЕ ПО ИНТЕРНЕТ СА БЕЗСМИСЛЕНИ! [-X Намери си някой който да е от твоя град :wink: Живота продължава!!!!! :D

RaLkb
10-17-2007, 11:04
Като изключим факта, че този разказ е отвратително лигав, инфантилен и глупав, ето това наистина ме разсмя:


а 11 ноември той я блокира в скайп!Това беше удърът за нея!Живота приключи!


:-s :-s :-s


+1 :-D