PDA

View Full Version : ТЪРСЯ МНОГО РЯДКА ГРУПА НО И МНОГО ЯКА



deiman
10-14-2007, 23:37
ГРУПАТА СЕ КАЗВА UNITED SOLDIERS успях да я намеря в rhapsody платена прогр дава ти само да прослушваш песни без да може да си ги вкарваш на харда ама нали съм тарикат :-D пускам песента от програмата и в същото време друга програма дето фаща звука от звуковата карта и така си записах около 10 мп3 и прогр неще да ме регва повече.търсих в emule,dc,mp3rocket,ares къде ли не е нема ги.

и някой ако знае откъде да дръпна албумитена тази групичка да казва.музиката наистина им е много добра
поне за мен :-({|=

Модерирано по т.1 от Правилника!
коалка

hilaRy___
10-14-2007, 23:53
taaaa tema ne e za tukaaaa...............................

KocMoHaBTa
10-15-2007, 00:06
ГРУПАТА СЕ КАЗВА UNITED SOLDIERS успях да я намеря в rhapsody платена прогр дава ти само да прослушваш песни без да може да си ги вкарваш на харда ама нали съм тарикат :-D пускам песента от програмата и в същото време друга програма дето фаща звука от звуковата карта и така си записах около 10 мп3 и прогр неще да ме регва повече.търсих в emule,dc,mp3rocket,ares къде ли не е нема ги.

благодаря ви че прочетахте този роман :D и някой ако знае откъде да дръпна албумитена тази групичка да казва.музиката наистина им е много добра
поне за мен :-({|=


Аа, ааа, аааа, давай, давай, ааааааааааааа

tItEufFf
10-15-2007, 00:25
О,да, целият "роман" е така пряко свързан със секса, че се възбудих направо...
нали....? аз цял оргазъм получих само от четене, без да се пипна :smt005 ужас...абе човек има раздел "Музика и ТВ"...ква е тая тема в раздел "Секс" :shock:

deiman
10-15-2007, 00:51
офф sory моя грешка чак сеа се усетих :oops: :-D

kaka Albenka
10-15-2007, 09:23
:smt017 я виж тук http://search.nicksoft.info/ пиши името на латиница в прозорчето на търсачката.

X-B190
10-15-2007, 12:47
ГРУПАТА СЕ КАЗВА UNITED SOLDIERS успях да я намеря в rhapsody платена прогр дава ти само да прослушваш песни без да може да си ги вкарваш на харда ама нали съм тарикат :-D пускам песента от програмата и в същото време друга програма дето фаща звука от звуковата карта и така си записах около 10 мп3 и прогр неще да ме регва повече.търсих в emule,dc,mp3rocket,ares къде ли не е нема ги.

и някой ако знае откъде да дръпна албумитена тази групичка да казва.музиката наистина им е много добра
поне за мен :-({|=

Модерирано по т.1 от Правилника!
коалка

И аз преди правеих така, ама затрих някъде програмата. С коя програма си? :-k

kaka Albenka
10-16-2007, 11:05
И аз преди правеих така, ама затрих някъде програмата. С коя програма си? :-k[/quote]


focus MP3 recorder 3.2, Super Mp3 Recorder Pro 6.2, Guitartab MP3 Recorder 1.0 - аз ползвам първата, има ги тук :
http://www.download.bg/index.php?cls=programs&mtd=List&q=focus+MP3+recorder&cat=&g=&order=олзвам

X-B190
10-16-2007, 12:26
И аз преди правеих така, ама затрих някъде програмата. С коя програма си? :-k


focus MP3 recorder 3.2, Super Mp3 Recorder Pro 6.2, Guitartab MP3 Recorder 1.0 - аз ползвам първата, има ги тук :
http://www.download.bg/index.php?cls=programs&mtd=List&q=focus+MP3+recorder&cat=&g=&order=олзвам[/quote]

Е мерси много! :D