PDA

View Full Version : Какъв е въпроса



da_potrebitel_sam;)
10-15-2007, 06:21
predi ima6e edna tema na koiato otgovora ne be6e polu4en i zatova 6te vi pomolia da mi go kajeta zna4i
Бял човек в Африка...ходил ходил и стигнал до Y-екобразен път...в Африка имало 2 племена,едно ,което казвало само истината и другото ,което само лъжело...Той незнаел на къде се намира племето с хоата,които казвали истината,стоял и чакал и по едно време точно до него се появил негър. Какво попитал белия човек негъра,за да разбере по коя пътека да продължи към племето ,което казвало само истината ???
q kajete naistina belia 4ovek kakav vapros e popital za da razbere ot koe pleme e 6toto ni6to ne mi idva naum

vuprosche
10-15-2007, 06:26
Мм...лъжеш ли ме? :-s
Не знам.

Аааа.може да е ..ти черен ли си ?
Ако каже да,значи е от племето дето казва истината..ако каже не,значи е от лъжците. :D

spiteful_pz
10-15-2007, 06:34
:smt017 ](*,) :-k Сори ама и аз нищо не се сещам

SpAcE_LaDy
10-15-2007, 06:49
Аааа.може да е ..ти черен ли си ?
Ако каже да,значи е от племето дето казва истината..ако каже не,значи е от лъжците. :D

Da we, logi4no zvu4i :D:D:D

desidala
10-15-2007, 08:56
Аааа.може да е ..ти черен ли си ?
Ако каже да,значи е от племето дето казва истината..ако каже не,значи е от лъжците. :D

Da we, logi4no zvu4i :D:D:D


Ми за друго не се сещам. Мисля, че тва е въпроса.

da_potrebitel_sam;)
10-15-2007, 12:56
Мм...лъжеш ли ме? :-s
Не знам.

Аааа.може да е ..ти черен ли си ?
Ако каже да,значи е от племето дето казва истината..ако каже не,значи е от лъжците. :D

e za6to p1k laje6 li me ne vijdam smisal tova da go pita a 6to se otnasia do vaprosa ti 4eren li si e ne e i toi http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=137200&highlight=

BWald0rf
10-15-2007, 17:44
Мисля че въпроса трябва да е свързан с посоката .. Щотууу ако го пита нещо друго ии да речем че разбере дали лъже или не..после трябва да го пита и накъде да тръгна и въпросите стават 2 .. така че сигурно е нещо за посоката ..само че не се сещам кфо :-k

LiveFlower
10-15-2007, 18:18
Мисля че въпроса трябва да е свързан с посоката .. Щотууу ако го пита нещо друго ии да речем че разбере дали лъже или не..после трябва да го пита и накъде да тръгна и въпросите стават 2 .. така че сигурно е нещо за посоката ..само че не се сещам кфо :-k eeee bravo nai-nakraq nekoi da kaje razli4no. :-D

Exothermic
10-15-2007, 18:40
Да или пък "Аз бял ли съм?"

Rock & Roll Queen
10-15-2007, 19:06
EВРИКА!

Белия трябва да пита; Къде живее племето ти?
Тоя дето лъже, казва там където живеят тея дето не лъжат
Тоя дето не лъже, казва къде живетя тея , които не лъжат
Умна съъъъм. :-D

Rock & Roll Queen
10-15-2007, 19:12
^ би трябвало да излъже...щом САМО лъже..

vodolei4e_m
10-15-2007, 21:36
EВРИКА!

Белия трябва да пита; Къде живее племето ти?
Тоя дето лъже, казва там където живеят тея дето не лъжат
Тоя дето не лъже, казва къде живетя тея , които не лъжат
Умна съъъъм. :-D
точно така
аз измислих и друго по малко логично но... ако е черен(домакин) казва истината , ако е бял(емигрант) лъже, щом е черен казва изстината щото те са назад с развитието и ен знаят да лъжат
ама това дето цитирах е най смислено

midian
10-15-2007, 23:12
Аааа.може да е ..ти черен ли си ?
Ако каже да,значи е от племето дето казва истината..ако каже не,значи е от лъжците. :D

Da we, logi4no zvu4i :D:D:D


Ми за друго не се сещам. Мисля, че тва е въпроса.
Мда.Тва е.

midian
10-15-2007, 23:13
EВРИКА!

Белия трябва да пита; Къде живее племето ти?
Тоя дето лъже, казва там където живеят тея дето не лъжат
Тоя дето не лъже, казва къде живетя тея , които не лъжат
Умна съъъъм. :-DНе си.

Rock & Roll Queen
10-16-2007, 09:44
^ съм. :D

Decu
10-16-2007, 09:50
^^Си, да :) И аз мисля така...също и зааа...аз бял ли съм..ти черен ли си :lol:

da_potrebitel_sam;)
10-18-2007, 11:03
EВРИКА!

Белия трябва да пита; Къде живее племето ти?
Тоя дето лъже, казва там където живеят тея дето не лъжат
Тоя дето не лъже, казва къде живетя тея , които не лъжат
Умна съъъъм. :-D
oh pak ne razbrah moliate obesni go kato za tap 4ovek kak taka toia deto ne laje 6te otgovori taka ne6to pak ne 4atkam