PDA

View Full Version : СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ



viki_nt
10-15-2007, 08:08
ISKAM DA POPITAM VQRNO LI E TOVA 4E ZA ZENATA NQMA RAZLIKA DALI MUZA E S PREZERVATIV ILI NE,I 4E TQ IZPITVA EDNAKVO UDOVOLSVIE I VA DVATA SLU4AQ :?

bqsna_teenagerka
10-15-2007, 08:11
дали на жената ще й е хубаво зависи само и единствено от МЪЖА!

Anf3tamin4o
10-15-2007, 08:13
Хахх Сигурно трябва да има
Щотоо после ще има тема от рода на " бременна ли е жена ми "

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 08:18
За мен има значение - предпочитам да усещам допира на кожата му, отколкото някаква гумичка. Ама ако си тръгнал да се кахъриш за приятелката си - не е чак толкова голямо значението, че да рискувате. Ако имаш сериозна връзка обмислете други начини за предпазване от бременност, ако приятелката ти предпочита без презерватив (например противозачатъчни хапчета, диафрагма и пр.). Ако си почитател на безразборния секс - задължително с капут! :roll:

bulgarche
10-15-2007, 09:08
Не е

Kras4eto_lp
10-15-2007, 09:36
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 09:43
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

A ти правила ли си секс без презерватив?

Kras4eto_lp
10-15-2007, 09:46
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

A ти правила ли си секс без презерватив?
Не не съм точно за това казвам,че за другите момичета сигурно има.Но аз колкото и да е по хубаво предпочитам да го правя с презерватив:roll:

sexy_angell
10-15-2007, 10:13
ima ogromna razlika.bez prezervativ e mnogo po-gotino,no vi go prepora4vam samo ako imate postoqnen partnior.

`Death`Whore``
10-15-2007, 10:15
За мен има значение - предпочитам да усещам допира на кожата му, отколкото някаква гумичка. Ама ако си тръгнал да се кахъриш за приятелката си - не е чак толкова голямо значението, че да рискувате. Ако имаш сериозна връзка обмислете други начини за предпазване от бременност, ако приятелката ти предпочита без презерватив (например противозачатъчни хапчета, диафрагма и пр.). Ако си почитател на безразборния секс - задължително с капут! :roll:
Взе ми думите от главата :-D А и без презерватив е така, както природата е повелила...лично за мен това усещане /по-скоро мисъл/ е нещо невероятно...

bequick
10-15-2007, 10:22
Независимо от това какво е удоволствието без презерватив - СЕКС ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ!!!
Независимо от това, колко ви е постоянен партньора - СЕКС ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ!!!

Boynce
10-15-2007, 10:22
Без презерватив е много по-хубавО,по-естествено,по-удобно.Но щом са го измислили значи е необходим.
Използвайте презерватив винаги!!

`Death`Whore``
10-15-2007, 10:23
Разбрахме, деца, разбрахме. :-D

krem4et0
10-15-2007, 11:10
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

A ти правила ли си секс без презерватив?
Правила съм и със и без презерватив. доста пъти и от 2-те. Разликата е супер минимална. Даже с презерватив съм свършвала повече пъти и съм имала супер секс. Без презерватив ме боли много по-бързо и секс над 15-20 минути е невъзможен!

BebSsSs
10-15-2007, 11:11
Razlika 4e ima,ima.Oba4e na parvo mqsto zdraveto i sgurnostta i posle udovolstvieto!

CuteBaby
10-15-2007, 11:20
Има разлика,на мен ми харесва повече без презерватив,обаче за да не рискуваме с приятеля ми го правим само първите десетина минути без и после слагаме

rihannka
10-15-2007, 11:39
пробвала сам без презерватив няколко пъти и пове4е ми харесва отколкото с...но ест не го практикувам 4есто

bulgarche
10-15-2007, 12:02
Разбрахме, деца, разбрахме. :-D
Лельо Вили, не се ебавай с нас децата по този груб начин.

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 12:03
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

A ти правила ли си секс без презерватив?
Правила съм и със и без презерватив. доста пъти и от 2-те. Разликата е супер минимална. Даже с презерватив съм свършвала повече пъти и съм имала супер секс. Без презерватив ме боли много по-бързо и секс над 15-20 минути е невъзможен!

Идеята ми беше, че е тъпо да дава мнение ”няма разлика”, при положение, че не е пробвала без.

palomaaa
10-15-2007, 12:24
na men li4no mi xaresva pove4e bez,po-xubavo e yse6taneto,no pak po ne moga da se otpysna i se pritesnqvam da ne stane nqkoi gaf,tai 4e ne obi4am da riskyvam....

Sun_Shine`f
10-15-2007, 13:05
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

A ти правила ли си секс без презерватив?
Правила съм и със и без презерватив. доста пъти и от 2-те. Разликата е супер минимална. Даже с презерватив съм свършвала повече пъти и съм имала супер секс. Без презерватив ме боли много по-бързо и секс над 15-20 минути е невъзможен!

Идеята ми беше, че е тъпо да дава мнение ”няма разлика”, при положение, че не е пробвала без.

Разлика ест., че има и не бих казала, че е много малка, защото едно е допирът с гума и друго е с човешка плът... така да се каже.
А и плюс това женските и мъжките полови органи си отделят достатъчно "смазка" за да е приятен акта без допълнителните лубриканти от презервативите. Това си е индивидулано, но в повечето случаи е така.

BeBsItO
10-15-2007, 16:36
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

A ти правила ли си секс без презерватив?
Правила съм и със и без презерватив. доста пъти и от 2-те. Разликата е супер минимална. Даже с презерватив съм свършвала повече пъти и съм имала супер секс. Без презерватив ме боли много по-бързо и секс над 15-20 минути е невъзможен!daje kogato e bez prezervativ spored men ne moje6 da svur6i6 tolkova 4esto,za6toto ne moje da se otpusne 4ovek kogato e bez. i se se pritesnqva koga 6te svar6i partnira mu za da ne stane nqkav gaf i t.n . pone pri men e taka, az daje s prezervativ se pritesnqvam ponqkoga mn, pak predstavqm si bez... :smt017 prosto sam prekaleno kriti4na kam sebe si, a i tuka stava na vapros za dostoinstvo i otgovornost.predstavete si zaradi 1 niq kef, sled tva sledvat nejelani bremennosti, aborti, vazmojno e da ostanete bez deca sled vreme ,ili da stanete frigidni (t.e. da ne izpitvate nikakvo odovolstvie ot sexa) ni6to ot tova ne si struva, taka 4e DA JIVEE GUMATA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vesitu_
10-15-2007, 16:50
ima ogromna razlika.bez prezervativ e mnogo po-gotino,no vi go prepora4vam samo ako imate postoqnen partnior.

+1 =D>

My_Dear
10-15-2007, 17:59
Без презерватив е по-хубаво.
Ама с презерватива съм си по-спокойна. Пък и мое лично предпочитание е приятелят ми да свършва в мен, вместо извън мен.

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 18:04
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

A ти правила ли си секс без презерватив?
Правила съм и със и без презерватив. доста пъти и от 2-те. Разликата е супер минимална. Даже с презерватив съм свършвала повече пъти и съм имала супер секс. Без презерватив ме боли много по-бързо и секс над 15-20 минути е невъзможен!daje kogato e bez prezervativ spored men ne moje6 da svur6i6 tolkova 4esto,za6toto ne moje da se otpusne 4ovek kogato e bez. i se se pritesnqva koga 6te svar6i partnira mu za da ne stane nqkav gaf i t.n . pone pri men e taka, az daje s prezervativ se pritesnqvam ponqkoga mn, pak predstavqm si bez... :smt017 prosto sam prekaleno kriti4na kam sebe si, a i tuka stava na vapros za dostoinstvo i otgovornost.predstavete si zaradi 1 niq kef, sled tva sledvat nejelani bremennosti, aborti, vazmojno e da ostanete bez deca sled vreme ,ili da stanete frigidni (t.e. da ne izpitvate nikakvo odovolstvie ot sexa) ni6to ot tova ne si struva, taka 4e DA JIVEE GUMATA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А противозачатъчните?... :|

FairyNymph
10-15-2007, 18:31
Гумата ми убива всякакво удоволствие, за това просто не я използваме..

krem4et0
10-15-2007, 18:40
Ми за мен няма разлика,но за много момичета сигурно има незнам :roll:

A ти правила ли си секс без презерватив?
Правила съм и със и без презерватив. доста пъти и от 2-те. Разликата е супер минимална. Даже с презерватив съм свършвала повече пъти и съм имала супер секс. Без презерватив ме боли много по-бързо и секс над 15-20 минути е невъзможен!daje kogato e bez prezervativ spored men ne moje6 da svur6i6 tolkova 4esto,za6toto ne moje da se otpusne 4ovek kogato e bez. i se se pritesnqva koga 6te svar6i partnira mu za da ne stane nqkav gaf i t.n . pone pri men e taka, az daje s prezervativ se pritesnqvam ponqkoga mn, pak predstavqm si bez... :smt017 prosto sam prekaleno kriti4na kam sebe si, a i tuka stava na vapros za dostoinstvo i otgovornost.predstavete si zaradi 1 niq kef, sled tva sledvat nejelani bremennosti, aborti, vazmojno e da ostanete bez deca sled vreme ,ili da stanete frigidni (t.e. da ne izpitvate nikakvo odovolstvie ot sexa) ni6to ot tova ne si struva, taka 4e DA JIVEE GUMATA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На противозачатъчни съм. Не се притеснявам от това. Да, съгласна съм че допирът е различен, но разликата не е чак толкова огромна за жените, колкото за мъжете. Просто с и без презерватив имам коренно различни акта. С презерватив е леко болезнен в началото, но издържам мноого време. Без-не ме боли при проникване и първите минути, но после става олелия.
Не знам-презервативът не е толкова лош. А и като спра хапчетата каквоще правя?

`Death`Whore``
10-15-2007, 19:19
На мен пък с презерватив ми е по-хубаво.Особено ако е релефен :smt007
Явно не знаеш какви наранявания причиняват релефните презервативи на вагината... :smt009

Boynce
10-15-2007, 19:36
На мен пък с презерватив ми е по-хубаво.Особено ако е релефен :smt007
Явно не знаеш какви наранявания причиняват релефните презервативи на вагината... :smt009
Пфууу не е истина......Един път само сме ползвали.Вярвайте ми 3 дена имах чувството че са ме стъргали с ренде...тцтц беше някъв на малки точици.В началото на акта ми беше супер добре,но после.....

И пак да кажа без ми е по добре от гледна точна на усещане ......

Boynce
10-15-2007, 19:55
На мен пък с презерватив ми е по-хубаво.Особено ако е релефен :smt007
Явно не знаеш какви наранявания причиняват релефните презервативи на вагината... :smt009
Пфууу не е истина......Един път само сме ползвали.Вярвайте ми 3 дена имах чувството че са ме стъргали с ренде...тцтц беше някъв на малки точици.В началото на акта ми беше супер добре,но после.....

И пак да кажа без ми е по добре от гледна точна на усещане ......
е...те не са на точки ами...не знам как да го кажа...
тея...ribbed дето са...съвсем лек релеф имат,текстурни са само,ама много ми харесва усещането http://www.lifestylesplay.com/bulgaria/media/images/ribbed%2Dwhite.gif

Хаха убиваш ме !:) Релеф мелеф,с някви качулки отгоре не не .Дурекс Класик рулззз

Boynce
10-15-2007, 20:00
Добре де на всички стана янсо че нямам еднакви претпочитания в секса хахаха Както и да е!
Хвърли едно око на темата "Добре де"че се разгорещих там ахха

`Death`Whore``
10-15-2007, 20:01
Дори и жената да не усети некомфорт след акта, има наранявания. Иначе като усещане е неприятно и приятно едновременно за мен - стимулира, но наистина стърже...

BaiboCo
10-16-2007, 00:59
givf no preservatif and then kids kk?

hforce
10-16-2007, 02:36
baaaa, prezervativ ne sum polzval otkakto bqh na 15...
biv6ata predpo4ita6e bez, za tva i mina na protivoza4atu4ni

krem4et0
10-16-2007, 14:59
baaaa, prezervativ ne sum polzval otkakto bqh na 15...
biv6ata predpo4ita6e bez, za tva i mina na protivoza4atu4ni
Много отговарно!

hilaRy___
10-16-2007, 16:03
bez e po qk0 no pyrfo trq pomislim za posledstfiqta i za tfa po dobre sys :)

brutal_baby
10-21-2007, 16:29
сексът без презерватив е неповторим ....

Sasha2k8
10-21-2007, 16:46
Амиии има разлика(поне за мен)...без е по-хубаво, но въпреки всичко, го правим много рядко без.... :smt005 Но...като цяло винаги ми е хубаво :-)

swords1010
10-21-2007, 16:50
Не, не е вярно! Едно е усещането на гума, друго е усещането на кожа!

Summer_Girl_6
10-21-2007, 17:02
Независимо от това какво е удоволствието без презерватив - СЕКС ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ!!!
Независимо от това, колко ви е постоянен партньора - СЕКС ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ!!!

Дали със, дали без...ако си пълна нула със щеката, нищо не може да те спаси !!!