PDA

View Full Version : Неприятен проблем - парене



Insdel_
10-15-2007, 08:56
Преди няколко дни излезнах с приятели в Макдоналдс и какво да се прави - допишка ми се. Отидох до WC то и мисля че от тогава си лепнях някакъв проблем.Силно бяло течение което се втвърдява ако мога така да се изразя и от днес пари като пишкам (сърби доста)

Имам добра хигиена мия се редовно и използвам интимни шампоанчета, ежедневни превръзки..
НЕ водя полов живот

SexYLipS
10-15-2007, 09:09
ооо и аз имах такъв проблем, и си траех и след 2 дена мина.Незнам какво беши, но предполагам някаква инфекция или нещо подобно.Но до колкото разбрах това се случва на много теенове (хах питах приятелки де ) Ако те притеснява много по-добре се консултирай с лекар.

Water_lili
10-15-2007, 11:12
ми преди време аз имах оплаквания при пишкане ми пареше и болеше и понеже все се надявах да ми мине и не ходих на лекар почнах да пишкам кръв и после едвам се излекувах,та мисълта ми е че е по хубаво колкото се може по скоро отиди на лекар защото точно тези инфекци супер трудно се лекуват ,а и по добре да отидеш един пат в повече отколкото един пъто по малко и после да си навлечеш нещо на бъбреците или на яйчниците...

foreverr
10-15-2007, 11:45
Ами изчакай още 1 ден и не ти ли мине бягай на лекар!

`Death`Whore``
10-15-2007, 11:48
Занапред внимавай къде сядаш! Отивай веднага на лекар!

palomaaa
10-15-2007, 12:57
i az go imax toq problem,bqx se 6a6nala qko,bqx re6ila 4e sam xvanala nqkakvi gabi4ki ili ne6to takova i otidox na ginekolog ami pregleda me i se okaza 4e imam po-zasilen sekret,ni6to seriozno i mi izpisa vaginalni tabletki-ginalgin i mi mina de,tai 4e ako iska6 idi i ti,da ne se okaje ne6to seriozno