PDA

View Full Version : Искам си щастието!Толкова ли много искам?!



mechtaq_za_teb
10-15-2007, 11:28
Писна ми!Просто днес тотално изпаднах в отчаяние от всичко!
В нищо не ми върви!В любовта...какво да кажа!Влюбена съм в бившия и не мога да го забравя!Колкото и да се заблуждавам,че успявам да не мисля за него,това не е така!Само той ми е в главата!По цял ден мисля за него,а докато спя го сънувам!
Като се разделихме знаех,че това е края.И след няколко месеца(4-5) той ме потърси,но нищо не излезе.Не знам защо..не знам какво става..просто съм отчаяна от живота!Защо ми се предостави шанса да бъда пак щастлива и после нищо!
Днес имам среща с едно момче,за което съжалявам.Искам да се влюбя,но не мога.Да ми изкарате най-големия красавец с най-хубавия характер...НЕ!Аз си искам моето момченце :smt010
Има ли смисъл да излизам с други?Как да притъпя тази болка?Има ли начин?Аз опитах всичко!Излизам непрекъснато с приятели,правим какви ли не неща..кафета,разходки...Изли зам с момчета...и пак само той ми е в главата.Един вид..той стана част от живота ми!Има ли начин това всичкото нещастие да свърши?Има ли начин да си върна щастието и да се усмихвам,но не на сила?Някой успял ли е да се измъкне от всичко това?

Luda_Na_Max
10-15-2007, 11:42
ама разбира се!!ще ти мине спокойно!!и аз така си мислех ама ми мина..и тва "не мога без теб" са пълни простотии!!!

mechtaq_za_teb
10-15-2007, 11:44
ама разбира се!!ще ти мине спокойно!!и аз така си мислех ама ми мина..и тва "не мога без теб" са пълни простотии!!!Колко време ти отне?

iiirish
10-15-2007, 11:49
Ти на колко години си? 14-15-16 :-s И вече си отчаяна от живота?! Не, не си!!! Просто съм забелязала, че повечето от вас сякаш сами правят така, че да "страдат", не защото наистина изпитват това чувство, а защото така се чувстват по-големи, по-зрели... но вие сте си деца, живейте си детството, радвайте се на приятелите, но не се заблуждавайте "колко ви боли"

`Death`Whore``
10-15-2007, 11:50
Въпросът е не в това да си с други, а да изпиташ чувства към друг - само това ще те спаси.

BWald0rf
10-15-2007, 11:51
Някой успял ли е да се измъкне от всичко това?
Естествено че да! Иначе досега всички да сме се самоубили или да плачем още.Гадно е,но ще ти мине.Просто не мисли толкова за него.За мен няма дума кат немога ..всичко е вследствие от 'неискам' .. и поне в твоя случай е така. Излизай с други хора,забавлявай се и много скоро ще си го забравила.То не става така с магическа пръчка ;)

mechtaq_za_teb
10-15-2007, 12:05
Ти на колко години си? 14-15-16 :-s И вече си отчаяна от живота?! Не, не си!!! Просто съм забелязала, че повечето от вас сякаш сами правят така, че да "страдат", не защото наистина изпитват това чувство, а защото така се чувстват по-големи, по-зрели... но вие сте си деца, живейте си детството, радвайте се на приятелите, но не се заблуждавайте "колко ви боли" Отчаяна съм,защото ми се насъбраха страшно много неща напоследък!И това,че примерно съм на 16 години не значи,че нямам проблеми.Не ми е приятно да страдам,а и не искам.Защо не можете да допуснете,че страданието наистина идва от чувствата?Толкова ли е трудно?

bossychick
10-15-2007, 12:12
Ami v kraina smetka kolkoto i da ti e kofti jivota produljava,ne misli za minaloto a gledai f bude6teto. Hubavo e 4e se razmotava6 nalqvo nadqsno s priqteli,no kogato izliza6 s drugi mom4eta ne se nastroivai 4e te ne sa kato nego i t.n.t prosto dopusni nqkoi drug do sebe si,moje puk da se okaje mnogo po dobur ot biv6q..

suantito
10-15-2007, 12:16
Искам си щастието!Толкова ли много искам?!

Ех ние всички това искаме....

story_of_a_broken_heart
10-15-2007, 12:19
Oффф мнол е гадно, миличка! и мен днес ме е обзела депресията, само глупости мисля и немога да спра да рева и ми е много много много зле!!! Дано да мине...

CrazyWitch
10-15-2007, 12:26
Щастието си го градим сами.
Ако според теб той е твоето щастие, защо когато сте били заедно за втори път не сте били щастливи. Явно това си е загубена кауза.
Намери пътища към щастието. Аз лично си мисля, че то не е толкова в действията и решенията които взимаме. Защото нещо което мислим, че ще на направи щастливи .. не на прави. Това е от самото мислене на човека.
Направи си го по позитивно... Оценявай по-дребните работи.

mechtaq_za_teb
10-15-2007, 12:29
Щастието си го градим сами.
Ако според теб той е твоето щастие, защо когато сте били заедно за втори път не сте били щастливи. Явно това си е загубена кауза.
Намери пътища към щастието. Аз лично си мисля, че то не е толкова в действията и решенията които взимаме. Защото нещо което мислим, че ще на направи щастливи .. не на прави. Това е от самото мислене на човека.
Направи си го по позитивно... Оценявай по-дребните работи.Ние не сме били заедно за 2-ри път,а просто той ме потърси..видяхме се.Не сме се събирали,но можеше...
В това,което казваш има логика и аз точно се опитвам да оценявам и по-дребните неща,да гледам позитивно на нещата,но когато нещо липсва не става и това е...

Tedi_sheep
10-15-2007, 12:30
Миличка има начин!Просто поискай да го забравиш, нека ти дойде от сърце!Обърни внимание на някое момче, което поне малко те привлича.Дай свобода на действията и чувствата си, открехни вратата на сърцето ти към нови емоции!Направи нещо хубаво, което искаш да направиш само за себе си и свое удоволствие, и това малко по-малко ще ти помгне.Приеми наистина, ама наистина факта, че няма да си повече с него, и че ти трябва нов живот!Там някъде съм уверена, че те чака някое хубаво момче..Аз например като се разделих с предния ми приятел,който много ме нарани отидох на следващия ден и скочих от Аспаруховия мост с бънджи, наистина страхотно, неземно усещане, което така ми дигна адреналина и ме направи щастлива, че забравих и преодолях до голяма степен раздялата...Направи нещо хубаво за себе си и приеми фактите такива каквито са това е моят съвет за теб...Успех \:D/

cassy
10-15-2007, 13:55
zavisi samo i edinstveno ot tebe . prosto si re6i da go zabravi6 bez da hlen4i6 i 6te stane .

10-15-2007, 14:01
vsichko e na psihicheska osnova .... dokato si nastroena taka i jiveesh s misalta che bez nego ne mojesh nqma kak da go zabravish ... povtarqi si kakvoto i da ti se sluchva che prosto taka e trqbvalo da se sluchi ... gledai na pred.... badi s dr otvori sarceto si za drug i badi shtastliva ..... no povqrvai mi dokato se samosajalqvash i obvinqvaash nqma da go zabravish ... sled vreme shte osaznaesh che vremeto v koeto si stradala za nego e bilo zagubeno zashtoto si nqmala chuvstva a prosto si se zablujdavala.... shtastieto idva pri tozi koito go tarsi

Veno0m
10-15-2007, 14:14
Какво да ти кажа...в същото положение съм и няма надежда да се оправя!Това момиче,което каза,че е била така и се е оправила...просто говореше празни приказки според мен!Наистина е ужасно да си в такова положение,да страдаш за някое момче,особено ако го обичаш много...знам,че мисълта за него не те напуска(при мен е същото) :( Първо мислех да те посъветвам,като ти кажа да излизаш с приятели,да се разхождаш...един вид да избягаш от проблема,но...знам,че не помага!Когато се върнеш вкъщи и си без приятели,самичка...мисълта отноово се завръща и си е същото!Може би животът наистина е суров за повечето и се случват такива неща.За накрая мога да ти кажа просто...използвай всички възможни начини да си го върнеш при себе си...да го спечелиш!Но ако не се получи,ако не ти даде шанс...просто се откажи някак :( :( :( Пожелавам ти много успех,ще ти е нужен! :oops:

kobrichka
10-15-2007, 15:26
Има ли смисъл да излизам с други? :arrow:
да има смисъл да излизаш с други,поради факта,че не се знае кога и къде може да срещнеш момче,което да ти хареше,да те впечатли и най вече да те накара да забравиш бившия.Всичко ще отмине в момента си наранена и затова мислиш,че никога няма да ти мине,ако не минаваше до сега....ехе колко да са умрялиот любовна мъка.Продължавай да си излизаш с приятели и малко по малко ще го забравиш.Думичката не мога е просто оправдание,за това че не искаш да се бориш.А що се отнася до това "Искам си щастието!Толкова ли много искам?! " само ще ти кажа,че няма човек които да не иска да е щастлив..

galina_3
10-15-2007, 15:38
да найстина има 2 решения от които единия е да го забравиш кото излизаш,срещаш се с др хора,но другия е да го потърсиш(ако нее зает де)и ако ходите още малко можеби след връската ви ще ти е по-добре :?

Seniorita
10-15-2007, 15:47
Ще ти мине. Понякога всичко е въпрос на внушение. Хората са се разболявали и са оздравявали от внушение, успявали са или не са постигали никакъв успех. Всичко се ръководи от разумът ти. Постави си за цел да го забравиш. Изхвърли всички вещи, свързани с него и помоли приятелите ти да не го споменават. Всичко отминава. Ако не времето, то следващата ти любов ще поръси раните със сладост. Бъди търпелива, упорита и много силна! Успех :smt006

DevilWish
10-15-2007, 16:58
Охх ,опомни се...и аз съм имала много такива периоди и съм ревала по супер много време...докато не се появи след няколко месеца новото момче ,което да плени сърцето и мислите ми........ ;) Ще ти мине ,но изисква време ;)

.PonY.
10-15-2007, 17:19
ми миличка.. разбирам те... бях изпаднала в съшата ситуация... отне ми 1година и 2 месеца.... за да се почувствам щастлива... защото бях с други момчета но се чувствах се едно му изневерявам.. а аз дори не го бях виждала през цялата тази 1 година... и имах чувството че съм само негова и на никой друг от всички се дърпах... а не беше така... но после всичко свърши... ама няма да го забравя.. :cry:

koalka
10-15-2007, 17:27
И според мен малко преувеличаваш...Разбирам, че имаш чувства към него и искаш него, но в крайна сметка това ще отмине.Ще имаш период на сълзи, рев и т.н., докато не срещнеш момчето, което ще те направи щастлива и ще забравиш затова.И изчакай малко, не знам колко време е минало от раздялата ви, но все пак си дай време, не става от веднъж.Съгласна съм с това, че не е въпроса дали излизаш с момчета или не, а дали имаш чувства към някое.И да излизаш с тях, ако не ти харесват...смисъл няма.Но пък не стой във вас и само да мислиш за него, разсейвай се, излизай.Имам чувството, че ти просто искаш да мислиш за това и е най-лесно да кажеш "не мога"....

mar4et0o
10-15-2007, 17:33
и аз имах почти същия проблем...просто само едно момче ми беше в главата и докато съм на вън с приятели не се сещах за него ама останех ли вкъщи самичка и :( :( но просто си повтарях "Живота е пред мене има още толкова много звезди на небето и той е просто една няма смисал да се сдухвам" и до няква степен точно това ми помогна и сега като го видя нищо не ми става...

IdiOtKa
10-15-2007, 20:37
Ами в действителност всички търсим точно това. ..Щастието и доста често си задаваме въпроса дали вобще съществува и дали ни е писано да го срещнем някога ...Имаш ли "Щастие"-то, е значи имаш всичко....така че на въпроса много ли искам ? Ще ти отговоря по следния начин: "да много искаш" ...та ние всички искаме точно това и може би понякога го намираме ... вглеждайки се в "проблемите" забравяш да видиш всичко красиво, всичко онова, което те кара да се усмихнеш, научи се да цениш точно тези неща, не мисли за лошото, гледай позитивно ...а относно момчето, тоза според мен е супер временно ...на 16 години дори незнаем каква музика харесваме !

Presley
10-15-2007, 20:48
Чувствам се по същия начин от 2 години.Усмихвам се насила в повечето случаи.Лошото при мен е ,че всички очакват аэ да ги раэвелеселявам,винаги да съм весела и т.н.Не покаэвам болката си и може би това някак си ме спасява..но,както и да е.Аэ толкова време не се отървах от това.Эа теб не энам,но се надявам ти по-скоро да го преодолееш.