PDA

View Full Version : Дадоха ми шах



Zoizo
10-15-2007, 12:30
Започнах случайно да се срещам с едно момиче (става дума на улицата, в кафе и тн.). Уж все се засичахме, вчера осъзнах че не е случайно. Тя е на 14, аз на 18 и може би по този повод никога не съм се интересувал много много от нея. Но вчера както си отивах към фитнеса, тя седеше на 1 пейка и ме помоли да седна за малко до нея. Нищо не подозиращ седнах и съвсем неочаквано за мен тя започна да излива и говори за чувства, които изпитва към мен. Аз стоях като риба и гледах тъпо и тя каза че ми дава време да помисля, но няма да приеме извинение, че е малка. АМА ТЯ Е МАЛКА. Не е дете ама има още много детски черти в нея, много от тях сладки, немога да си се представя с нея. Как да и се извиня, ако може да не е много болезнено, защото признанието на чувства беше доста впечатлително, да я отрежа директно и аз мога ама няма сми да я наранявам толкоз, с нищо не го заслужава..

BWald0rf
10-15-2007, 12:38
Постъпката на момичето е наистина смела и това показва,че не е толкова малка за колкото я мислиш.Освен това разликата ви не е толкова голяма ама ти си знаеш :roll: .. Та на въпроса ти - ами безполезнено рязане още не е измислено така че .. просто бъди искрен с нея и й кажи защо неискаш да си с нея .. мисля че поне това заслужава ;)

palomaaa
10-15-2007, 12:44
kaji i 4e si ima6 priqtelka ili 4e si vluben v drygo momi4e

mechtaq_za_teb
10-15-2007, 12:45
Браво на момичето!Наистина се иска голяма смелост да признаеш чувствата си :)
А от написаното виждам,че си свястно момче,защото ако беше някой,на който не му пука щеше да я отрже на момента.
Съвета ми е да помислиш наистина добре по въпроса и щом решиш окончателно просто и кажи. :) Ако наистина те харесва толкова много няма как да не и стане гадно..но поне ти ще си знаеш,че не си я излъгал за нищо.Успех ;)

.PonY.
10-15-2007, 12:50
Постъпката на момичето е наистина смела и това показва,че не е толкова малка за колкото я мислиш.Освен това разликата ви не е толкова голяма ама ти си знаеш :roll: .. Та на въпроса ти - ами безполезнено рязане още не е измислено така че .. просто бъди искрен с нея и й кажи защо неискаш да си с нея .. мисля че поне това заслужава ;) \:D/

sexy_sladuranka___
10-15-2007, 12:53
hmm naistina ne e malka i ako ti haresva i q namirash sladka b1di s neq . Predpolagam 4e dosta usiliq i e kostvalo da ti kaje vsi4ko v o4ite a ne s sms ili chrez priqtelka :-k P1k i imai na predvid 4e dosta momi4eta razs1jdavat dosta trezvo za godinite si . Spored men opitai moje i da si podhojdate v harakter i mnogo drugi otnosheniq , ni6to ne gubish
:D

KypBap
10-15-2007, 13:49
И каквото и да и каже ще я нарани ако е "хлътнала" толкова много просто няма как просто да не я нараниш малко или много но ако е толкова зряла че да признае какво испитва значи може пък да разбере ако седниш и и обясниш :-) както хората са казали някои път с добро всичко се постига не мисля че ще ти помогна с моя пост но по добре говори с нея докато е време ](*,) поне да не и даваш напразни надежди.

iiirish
10-15-2007, 13:50
Не е дете ама има още много детски черти в нея

Е, как няма да има детски черти в нея като ТЯ СИ Е ДЕТЕ! Не че пък ти си много порастнал!
Въпреки всичко разликата е голяма. Ти на 18 имаш нужда от секс например, а тя може би не... или още повече - може би е девствена. Защо не мислиш за тези неща?! В тоя живот няма чиста е невинна любов!
Стой най-добре далеч от нея, дай й да разбере, че не изпитваш нищо, иначе тя няма да се откаже да те залива с чувствата си

10-15-2007, 13:56
da ti kaja chestno moje bi ne e tolkova malka .... az imam mn priqtelki koito hodqt sas znachitelno po-golemi momcheta i ot teb dori ..... i se razbirat chudesno
imam priqtelka na 13 koqto e s 22 godishen maj hodqt ot 1 i polovina
druga na 16 koqto e s 22 godishen sashto
az sam na 17 priqtelq mi e na 21 i s nego se razbirame otlichno
spored men tova che e na 14 ne e problem ako tq ima akal v glavata si i razsajdava kato po-golqma ..... izglejda e dostatachno dorasla shtom ti e priznala vsichko, no ti sam reshavash
za bezboleznen nachin ne sam chuvala ....no moje bi nai-dobre shte e ako i kajesh che si vluben v drugo momiche nz ... vsichko shte q narani

Veno0m
10-15-2007, 13:57
Момичето може да е на 14,но е доста смело,това показва с постъпката си.Защо не и дадеш поне шанс...няма какво да изгубиш!Ще я направиш щастлива,а и разликата ви не е много голяма.Пробвай се...Ако пък чак толкова мислиш,че не е за теб,просто намери думи,с които да и обясниш причината,поради която неискаш да си с нея,и тези думи да не са болезнени!Успех... :wink:

Sulzi4ka
10-15-2007, 16:00
И аз като другите смятам че няма безболезен начин след като има чувства към теб....но те съветвам да помислиш...само 4г вие разликата не е никак много...но ти я познаваш и знаеш най-добре дали има шанс да сте заедно или не.....а и щом ти е казала да не се оправдаваш с това че е малка,може да й кажеш че си имаш сериозна приателка.....Помисли добре и Успех![/b]

DevilWish
10-15-2007, 16:43
Постъпката на момичето е наистина смела и това показва,че не е толкова малка за колкото я мислиш.Освен това разликата ви не е толкова голяма ама ти си знаеш :roll: .. Та на въпроса ти - ами безполезнено рязане още не е измислено така че .. просто бъди искрен с нея и й кажи защо неискаш да си с нея .. мисля че поне това заслужава ;)
+1

По-скоро проблема е не 4те години ,а 14 годишна и 18 годишен...ако не тръгваш с нея само ,защото смяташ ,че приятелите ти примерно ще го приемат за смешно - правиш глупост... ;) :-s Но ако не я харесваш наистина няма смисъл да я заблуждаваш...

BeBsItO
10-15-2007, 16:50
samo 1 6te ti kaja, 1 vo sledkato e postapila taka iskreno ne e tolkova malka. 2ro naistina 4 g razlika ne sa ni6to .i 3 to sigurna sam 4e polovinata ot momi4etata ne biha postapili taka, t.e tq naistina te haresva i darji na teb po nqkakav na4in. ako q namira6 za sladka,ni6to ne ti pre4i da probvate, moje pak da ti izleze kasmeta.v kraen slu4ai ako vidi6 4e razsujdava po detski o6te i se ligavi 6te q zareje6 i gotovo. no ot opit glava ne boli!

koalka
10-15-2007, 17:10
Не е нужно да й даваш кой знае какви обяснения, не се познавате толкова добре чак...Еми, да разликата от 14 до 18 години не е много голяма, но по акъл е доста голяма.Отиваш при нея и й казваш, че нямаш чувства към нея, това е.

pampers
10-15-2007, 17:20
Момичето може да е на 14,но е доста смело,това показва с постъпката си.Защо не и дадеш поне шанс...няма какво да изгубиш!Ще я направиш щастлива,а и разликата ви не е много голяма.Пробвай се...Ако пък чак толкова мислиш,че не е за теб,просто намери думи,с които да и обясниш причината,поради която неискаш да си с нея,и тези думи да не са болезнени!Успех... :wink:

на абсолютно същото мнение съм :D

Summer_23
10-16-2007, 07:27
4 години не е толкова голяма разлика :roll: защо не пробваш поне за 2-3 дни да видите дали ще се получи.Нищо няма да ти стане :smt007 ако пък не направо и кажи,че искаш да сте само приятели :-&

rihannka
10-16-2007, 08:03
ми не мисля 4е имате много голяма разлика.с моя приятел имаме 5 години разлика..бях на по4ти на 15 а той по4ти на 20 когато се запознахме...ако ти харесва това моми4е..симпати4но ти е защо пък не опиташ с нея..нищо не губиш..ве4е ако въобще не ти харесва е ясно ко да прайш..нз ти си решаваш

HePeAJIeH
10-16-2007, 08:12
Заглавието е много хубаво :-D Отначало си помислих че на автора са му подарили шах за рожденния ден :smt005 Ами кажи И че има друга с която си отдавна-по този начин ще избягаш от матирането :-D

Qnchety
10-16-2007, 08:27
Постъпката на момичето е наистина смела и това показва,че не е толкова малка за колкото я мислиш.Освен това разликата ви не е толкова голяма ама ти си знаеш :roll: .. Та на въпроса ти - ами безполезнено рязане още не е измислено така че .. просто бъди искрен с нея и й кажи защо неискаш да си с нея .. мисля че поне това заслужава ;)

И аз така мисля!

My_Dear
10-16-2007, 09:58
Само не я лъжи!
Защото тя заслужава уважението да й бъде казана истината.

И тук нещо към останалите, които казаха, че тя не е толкова малка:
Да, постъпката й е наистина зряла. Това си личи.
Но както някой друг каза преди мен, за 18-годишно момче в една връзка съществува и секс. Иначе казано - физическото привличане. А едно момиче на 14 все още не е с оформена фигура на жена, каквато ще бъде след четири години. Не е дете, да... Ама... Ни риба, ни рак.

Таааа... да се върна на думите си към автора. Тя е умно момиче, знае какво иска, знае как да го постигне. Няма начин да не я нараниш, така че бъди искрен и й обясни защо нещата между вас няма как да се получат. Тя ще го разбере. Ще й трябва известно време, но ще се съвземе.

sasha_90
10-16-2007, 10:07
Просто й казваш,че не я харесваш.Това ще е най-безболезнено.

galina_3
10-16-2007, 10:21
obob6tava6to izliza 4e ima6 2 izhoda:da q odreje6 kato i kaje6 ne6to 4e e malka[ :-k ] ili 4e ima6 priqtelka,a 2riq izhod e da i dade6 6ans 6tot za danapravi takova ne6to trqbva naistina mn da te haresva i naistina tazi i postypka pokazva 4e nee mn malka,v neina za6tita 6te kaja 4e 6tom kazva6 4e imala detski 4erti i tva bilo do nqkade sladko zna4i moe6 da izleze6 1-2 pyri s neq i da vidi6 moe si dopadnete. Uspeh :smt006

Zoizo
10-17-2007, 19:05
Утре ще говоря с нея, защото се крия все едно аз съм на 14 :oops:
На момента ще реша какво да и кажа ама 99% няма да тръгнем. Няма да я отреже защото ме е срам какво ще кажат приятелите ми (някой го спомена по горе ),а защото аз от тях имам впечатления за момичета на тази възраст. Най-вероятно ще и кажа че харесвам друго момиче, само дано да няма сълзи че... .А вчера се запознах с едно момиче, само дето е 1 година по-голямо и изглежда малко по зряло от мен, дано да не е проблем (защото при по голямо момиче е по-сложно:), ама това е положението, колкото и комично да е :D

Plamenchetooo``
10-17-2007, 19:34
Утре ще говоря с нея, защото се крия все едно аз съм на 14 :oops:
На момента ще реша какво да и кажа ама 99% няма да тръгнем. Няма да я отреже защото ме е срам какво ще кажат приятелите ми (някой го спомена по горе ),а защото аз от тях имам впечатления за момичета на тази възраст. Най-вероятно ще и кажа че харесвам друго момиче, само дано да няма сълзи че... .А вчера се запознах с едно момиче, само дето е 1 година по-голямо и изглежда малко по зряло от мен, дано да не е проблем (защото при по голямо момиче е по-сложно:), ама това е положението, колкото и комично да е :D
ama mai ne tq e deteto!imal si vpechatleniq ot gadjetata na priqtelite ti.mi ne si li chuval che vseki e razlichen?!?! a i ot napisanoto lichi che ti prosto ne q haresvash...zashto go pravish izobshto na vapros :) aide uspeh :smt016

Kras4eto_lp
10-17-2007, 19:46
Абе...кво толкова ти пречи че е на 14 :-s Знаеш ли колко малко момичета си разкриват чувствата...постъпката и е доста смела трябва да я оцениш ::: Според мен момичето залужава един шанс :!:

Zoizo
10-17-2007, 19:52
Тва, че съм малък не го чувам за първи път (може и да е вярно, ама е оправдано нали съм момче :D ), ама съдя за нея от други хора по простата причина, че аз не съм прекарвал повече от 2 часа с нея дори и с други хора.

babity
10-17-2007, 20:29
Тва, че съм малък не го чувам за първи път (може и да е вярно, ама е оправдано нали съм момче :D ), ама съдя за нея от други хора по простата причина, че аз не съм прекарвал повече от 2 часа с нея дори и с други хора.

Тогава защо не и кажеш, че искаш да я опознаеш и тогава да решиш? Защо толкова бързаш да я отрежеш? Не искаш да я боли, а дори не и даваш шанс... за едно, две или три кафета няма да те изяде!!!!