PDA

View Full Version : Писна ми вече .....



DevilWish
10-15-2007, 17:17
Здравейте ,приятели...
Не пиша толкова често колкото да чета Вашите истории и да се опитам да дам съвет ,но вече ми дойде в малко повече и се нуждая от съветче...
Моята история на кратко - Ще започна с това ,че съм в чужбина и сега съм в училище ,в което уча само езика /първата година/...
Та без подробностите ---> още в началото на учебната година (която тук започва на 1ви септември) едно момче от моя клас много ме хареса и ми предложи - събрахме се...бяхме заедно 1 месец и всичко беше повече от перфектно просто така никой не ме е побърквал толкова колкото него /в хубавия смисъл/ :) До тук добре...
Другата страна на историята - има един българин ,който много ме харесва /дори твърди ,че ме обича/ ...
Та преди 2 седмици моя приятел /или бивш/ ме заразя под предтекст ,че това момче /българина/ много ме харесвал ,а с него съм щяла да мога повече да се разбирам...А с моя бивш наистина особено дълбоки разговори не сме водили ,защото все пак не знаем много от езика и е трудно да проведем по задълбочен разговор...
След всичко това си останахме приятели и всеки ден почнахме повече и повече да си говорим даже от както като ходихме...зарибявки ,свалки...Всеки ден ми говори "ще видиш утре какво ще стане ако те хвана" и естествено аз си вкарвам някакви надежди и в крайна сметка днес пак същата работа - "Утре..." ,а на мен ми писна всеки ден да ми казва "утре,утре" и накрая нищо да не прави... :smt013 Мисля да чакам още до края на тази седмица и ако не направи крачка към мен изобщо няма да се занимавам с него повече ,защото ми писна всеки ден да се измъчвам...
Другото лошо е ,че ако не се съберем може би ще дам шанс на българина ,обаче ми е тъпо ,защото съм сигурна ,че бившия само ако щракне с пръст и ще зарежа българина :( А не искам да наранявам никой...
Въпросите ми са - Дo koга да чакам?Да дам ли шанс на другото момче ,при полужение ,че все пак в главата ми /поне в началото/ ще е само бившия?

Съжалявам ,че стана толкова дълго и ако някой го прочете и си даде мнението ще съм му много благодарна наистина ;)

+ днес:
Днес....нищо интересно един приятел на бившия ми ми каза ,че той имал още чувства към мен ,но незная за какво там не искал да каже и след това бившия като разбра ,че знам вдигна скандал на своя приятел и нищо повече....освен това с бившия днеска малко се скарахме ,защото пробва нарочно да ме дразни с други момичета.......Не го понасям на моменти ,макар че в сърцето ми е той...
Българина днеска пак много ме сваляше ,но има ли смисъл да го лъжа??Верно ще му е гадно ако го одрежа ,но няма ли да бъде по-гадно ако съм с него просто от съжаление ,че ще му е гадно?!
И .... другото нещо...излезнахме от училище и моята приятелка ми показа едно момче и каза ,че го харесва ,но вика "Аз си имам приятел и много го обичам ,така че това момче не ме интересува особено" ... и нещеш ли това момче дойде при мен и ме помоли да се запознаем ,разменихме си номерата.......и на нея и стана кофти и ми вика "Моля те ,не прави нищо с него ТОЙ Е ЗА МЕН" ,а преди това обесняваше колко обича приятеля й....Той ми звънеше одеве ,но не му вдигнах ,защото ме е страх тя да не ми се разсърди...Иначе той е симпатяга......
Абе с една дума кажете ми гадно ли ще е ако тръгна с това момче??
Също подкрепяте ли мнението ми ,че е най-добре да стоя на страна от българина да не го наранявам?
Ааа и според Вас крайно време ли е да му бия дуспата на бившия?Щото според мен човек като те обича идва и ти го казва - още повече ,че той знае ,че го обичам още...........

koalka
10-15-2007, 17:21
Докато си мислиш, че си зависима от бившия-ще си зависима от него...
Дръж си на достойноството и не му позволявай, колкото и да го харесваш, да те разиграва, както си иска...И той си мисли по този начин, че си му в краката, което си е твоя грешка. :wink:
Освен това, извинението, че ще се разбираш по-добре с българина, отколкото с него и заради това те е зарязал, са пълни глупости.Ако наистина те харесваше, нямаше да се съгласи на такова нещо, определено.
Относно българина-може да твърди много неща, но това не означава, че ще тръгнеш с него.На сърцето си не можеш да заповядваш(много малко може всъщност)...Според мен не трябва да се занимаваш с нито един от двамата.А на този бившия да не му обръщаш внимание. :wink:

.PonY.
10-15-2007, 17:25
е щом само ти говори а нищу не прави има лис мисъл? а и не може да водите мн задълбочени разговори... според мен.. (не искам да налагам меннието си) щом си си харесала този българин ще ти е много по-добре с него... ще се разбирате повече... а и както каза бившият ти ще е само в първите месеци в главата... не чакай ами действай на края да не стане .. "от два стола... на земята" ;-)

mr0b1
10-15-2007, 17:58
Коалка е човекът-съвет.много точно го каза :arrow:

DevilWish
10-15-2007, 18:21
Мерси много :)
А моите приятелки смятат ,че го е страх да действа (пс - сигурна съм ,че има чувства към мен това си личи от 100км) ... и ме съветват примерно утре след училище като си тръгваме заедно да го хвана за ръка или нещо такова и аз почти се навих ,но малко ме е страх каква ще бъде реакцията му.... :---) Да го направя ли?

blahblahblah
10-15-2007, 18:24
Ако поне малко ти допада, насочвай се към българина.
Бившият ти си измисля глупости да те зареже! Само не доумявам защо пак се върти около теб, може би все още има някакви чувства.

Pliushi
10-15-2007, 18:38
Trudno bihme mogli da ti pomognem macko ... ti sama poemi natam kydeto nai mnogo te vleze ... tozi bylgarin ako te obi4a naistina shte 4aka a ako probvash s tozi drugiq 6te razberesh dali ima smisal ... no umnata 4e da ne stane ot dva stola na zemqta O:) O:)

koalka
10-15-2007, 19:20
Мерси много :)
А моите приятелки смятат ,че го е страх да действа (пс - сигурна съм ,че има чувства към мен това си личи от 100км) ... и ме съветват примерно утре след училище като си тръгваме заедно да го хвана за ръка или нещо такова и аз почти се навих ,но малко ме е страх каква ще бъде реакцията му.... :---) Да го направя ли?
За българина или за бившия става въпрос най-напред?
Според мен, ако е бившия-остави го и не се занимавай, тъпо е.За какво да си правиш труда, като той постоянно те разиграва, я го остави...

galina_3
10-15-2007, 19:23
na4i:ti kazva6 4e toi ima 4uvstva kym teb i te e ostavil zaradi tva 4e bylgarina te haresval mi da te haresva we tyi de.ta misylta mi e 4e sled kato te e ostavil zna4i mn te obi4a,no nikade na pro4etoh 4e toi zn 4e ti go haresva6 :? ako nesi mu kazala kaji mu moe i da potrygnat ne6tata,a bylgarina moe i ve4e da si ima druga :S

IdiOtKa
10-15-2007, 20:51
вземи нещата в твой раце ...ако не стане така както искаш не губиш нищо .... ! от опит глава не боли(не много )

EvilBrunette
10-15-2007, 21:29
По-добре не си играй с Българина :wink:

maybelline
10-16-2007, 05:56
Съвет - не тръгвай с българина (или с друго момче) поне засега.Ти още имаш силни чувства към това момче ("бившия").Може да опиташ пак да се съберете.В смисъл - малко е странно да те зареже,защото някое друго момче те харесва (ако ти не харесваш другото момче).Мен ако приятелят ми ме зареже по веднъж за всяко момче,което ме харесва...не си го представям да съм зарязана 10-15 пъти :) Опитай да се съберете пак.В началото просто си излизайте често,прекарвайте много време заедно.Следващият път като ти каже "Утре незнам си какво",ти му кажи "А ти да видиш аз СЕГА какво ще те направя" и направи нещо изненадващо,което да изглежда все едно само се забавлявате - гушни го или го целуни по бузката или го хвани за ръка и го тегли нанякъде...нещо от този род,все едно си играете.Номерът е да прекарвате възможно повече време заедно (а скоро и езика ще научиш добре,пък и е много забавно да се научите да се разбирате без думи - това сближава много хората).Не чакай той да направи някаква крачка,направи я ти.Ако прецениш,че е подходящо,целуни го докато сте заедно някъде.Ходете и на различни места - кафета, кино, в парка...или където и да ви е приятно заедно.Не ограничавайте срещите си в училище.Засега това е от мен.Успех! ;)

freedom
10-16-2007, 06:21
Съвет - не тръгвай с българина (или с друго момче) поне засега.Ти още имаш силни чувства към това момче ("бившия").Може да опиташ пак да се съберете.В смисъл - малко е странно да те зареже,защото някое друго момче те харесва (ако ти не харесваш другото момче).Мен ако приятелят ми ме зареже по веднъж за всяко момче,което ме харесва...не си го представям да съм зарязана 10-15 пъти :) Опитай да се съберете пак.В началото просто си излизайте често,прекарвайте много време заедно.Следващият път като ти каже "Утре незнам си какво",ти му кажи "А ти да видиш аз СЕГА какво ще те направя" и направи нещо изненадващо,което да изглежда все едно само се забавлявате - гушни го или го целуни по бузката или го хвани за ръка и го тегли нанякъде...нещо от този род,все едно си играете.Номерът е да прекарвате възможно повече време заедно (а скоро и езика ще научиш добре,пък и е много забавно да се научите да се разбирате без думи - това сближава много хората).Не чакай той да направи някаква крачка,направи я ти.Ако прецениш,че е подходящо,целуни го докато сте заедно някъде.Ходете и на различни места - кафета, кино, в парка...или където и да ви е приятно заедно.Не ограничавайте срещите си в училище.Засега това е от мен.Успех! ;)

Мда.. и аз така мисля! Няма смисъл да тръгваш с "българина" при положение,че не изпитваш нищо към него... Онитай с бившия,ако не стане..Поне ще си опитала и няма да ти тежи на съвестта въпроса : "Ама защо тръгнах с този,като аз обичам онзи?" , "Дали да го скъсам?" , "Дали бившия ми иска да е с мен?" и т.н. Така че.. според мен най-добре е да оставиш бългаирна както се казва "за резерва",ако бившия ти те отреже. Успехи!

DevilWish
10-16-2007, 14:55
Мерси на всички :roll:
Днес....нищо интересно един приятел на бившия ми ми каза ,че той имал още чувства към мен ,но незная за какво там не искал да каже и след това бившия като разбра ,че знам вдигна скандал на своя приятел и нищо повече....освен това с бившия днеска малко се скарахме ,защото пробва нарочно да ме дразни с други момичета.......Не го понасям на моменти ,макар че в сърцето ми е той...
Българина днеска пак много ме сваляше ,но има ли смисъл да го лъжа??Верно ще му е гадно ако го одрежа ,но няма ли да бъде по-гадно ако съм с него просто от съжаление ,че ще му е гадно?!
И .... другото нещо...излезнахме от училище и моята приятелка ми показа едно момче и каза ,че го харесва ,но вика "Аз си имам приятел и много го обичам ,така че това момче не ме интересува особено" ... и нещеш ли това момче дойде при мен и ме помоли да се запознаем ,разменихме си номерата.......и на нея и стана кофти и ми вика "Моля те ,не прави нищо с него ТОЙ Е ЗА МЕН" ,а преди това обесняваше колко обича приятеля й....Той ми звънеше одеве ,но не му вдигнах ,защото ме е страх тя да не ми се разсърди...Иначе той е симпатяга......
Абе с една дума кажете ми гадно ли ще е ако тръгна с това момче??
Също подкрепяте ли мнението ми ,че е най-добре да стоя на страна от българина да не го наранявам?
Ааа и според Вас крайно време ли е да му бия дуспата на бившия?Щото според мен човек като те обича идва и ти го казва - още повече ,че той знае ,че го обичам още...........
Благодаря Ви ,предварителн0!!!

assd
10-16-2007, 14:57
ъъъ ко речи?

DevilWish
10-16-2007, 16:12
ъъъ ко речи?
?Не разбрах върпоса?

koalka
10-16-2007, 17:06
Ох...не разбираш ли, че колкото повече показваш, че ти е неприятно да те дразни с други момичета, нарочно ще го прави??Но ти си решаваш, само, че после да не се оплакваш...Имам чувството, че ти още се надяваш...По-добре спри, а и не разбираш ли, че дори да сте заедно няма да се получи.И факта, че нарочно те дразни, показва, че не му пука особено за теб. :wink: И да, крайно време е да му "биеш дузпата"...

DevilWish
10-16-2007, 17:08
Ох...не разбираш ли, че колкото повече показваш, че ти е неприятно да те дразни с други момичета, нарочно ще го прави??Но ти си решаваш, само, че после да не се оплакваш...Имам чувството, че ти още се надяваш...По-добре спри, а и не разбираш ли, че дори да сте заедно няма да се получи.И факта, че нарочно те дразни, показва, че не му пука особено за теб. :wink: И да, крайно време е да му "биеш дузпата"...
Tnx 3a oTговора ,а ще ми дадеш ли съвет дали мога да пробвам с това другото момче ,което казвам ,че днес се запознах с него при полужение ,че моята фр. го харесва (подчертавам ,че тя си има приятел и твърди ,че го обича и не би го оставила)

sexy_momi4e
10-16-2007, 17:25
Съвет - не тръгвай с българина (или с друго момче) поне засега.Ти още имаш силни чувства към това момче ("бившия").Може да опиташ пак да се съберете.В смисъл - малко е странно да те зареже,защото някое друго момче те харесва (ако ти не харесваш другото момче).Мен ако приятелят ми ме зареже по веднъж за всяко момче,което ме харесва...не си го представям да съм зарязана 10-15 пъти :) Опитай да се съберете пак.В началото просто си излизайте често,прекарвайте много време заедно.Следващият път като ти каже "Утре незнам си какво",ти му кажи "А ти да видиш аз СЕГА какво ще те направя" и направи нещо изненадващо,което да изглежда все едно само се забавлявате - гушни го или го целуни по бузката или го хвани за ръка и го тегли нанякъде...нещо от този род,все едно си играете.Номерът е да прекарвате възможно повече време заедно (а скоро и езика ще научиш добре,пък и е много забавно да се научите да се разбирате без думи - това сближава много хората).Не чакай той да направи някаква крачка,направи я ти.Ако прецениш,че е подходящо,целуни го докато сте заедно някъде.Ходете и на различни места - кафета, кино, в парка...или където и да ви е приятно заедно.Не ограничавайте срещите си в училище.Засега това е от мен.Успех! ;)

Мда.. и аз така мисля! Няма смисъл да тръгваш с "българина" при положение,че не изпитваш нищо към него... Онитай с бившия,ако не стане..Поне ще си опитала и няма да ти тежи на съвестта въпроса : "Ама защо тръгнах с този,като аз обичам онзи?" , "Дали да го скъсам?" , "Дали бившия ми иска да е с мен?" и т.н. Така че.. според мен най-добре е да оставиш бългаирна както се казва "за резерва",ако бившия ти те отреже. Успехи!mislq 4e nqma kvo da dobqva,mackite go kazaha mn to4no :smt016

samoubiika
10-16-2007, 17:41
Оф Боже...какъв език учиш??
Питай го дали знае английски и ако знае му обясни...английския е по-лесен дори от българския!
Попитай го дали чувства нещо към теб!
Ако каже не-значи му казваш,че сам си е направил мръсно И ГО ЗАРЯЗВАШ!
Ако българина е хубав,кво те ебе за ония??
Ако е грозен-недей по-добре!

DevilWish
10-16-2007, 17:47
Оф Боже...какъв език учиш??
Питай го дали знае английски и ако знае му обясни...английския е по-лесен дори от българския!
Попитай го дали чувства нещо към теб!
Ако каже не-значи му казваш,че сам си е направил мръсно И ГО ЗАРЯЗВАШ!
Ако българина е хубав,кво те ебе за ония??
Ако е грозен-недей по-добре!
Уча нидерландски...
Щеше да е много лесно ако знаеше английски ,обаче не...
Ми аз вече викам направо да престана и той ако има зор ще дойде... ;) Щото наистина ми писна вече...
Ама никой не отговаря на следващия ми въпрос...... :smt017

yuyuto
10-16-2007, 23:36
Ох, извинявай, но вече се омотах съвсем... Значи в крайна сметка станаха 3-ма, нали така? И ако трябва да избираш ще избереш бившия, защото той ти е на сърцето... Ахам... Съветвам те 3-тото момче да го оставиш, защото иначе ще нараниш приятелката си, пък и ти си имаш други двама ухажори... Щом обичаш бившия, бори се за него... И не изполвай българина, за да задоволиш времените си нужди... И на теб няма да ти е приятно, ако някой те използва като заместител и след време те захвърли, нали? Затова не му го причинявай... Отписахме 2-ма, остана само един - за него се бори, за бившия... :smt016