PDA

View Full Version : Какво ще кажете за това?!



blahblahblah
10-15-2007, 18:20
Ех, и аз да пусна темичка тук. :)

Да спомена някои неща, които много хора забравят да кажат и после питат защо не получавали полезни отговори. На 15 години съм, близо 16, девствен съм и мисля, че спадам към групата "задръстени". Всъщност единствено в отношенията ми с момичета съм задръстен.

Ми... имам голямо желание да правя секс, но имам силна воля и вече съм отхвърлил две предложения. Искам да стана поне на 16 и нещо. :)
Следващо нещо, искам първият ми секс да бъде с девствено момиче. Това не е просто прищявка, наистина го желая и по-надолу ще обясня как това попречва на друго нещо. Тези две предложения са все от девствени момичета, но тях пък ги отхвърлих, защото изглежда, че не съм "готов" и защото искам първият ми път да бъде с момиче, в което съм влюбен, а не с момиче, което обичам като приятелка (приятелка, не гадже), а пък с всяка срещната въобще!
Искам и на двамата да ни бъде за първи път, защото някак си ми става гадно като си помисля да си развалям девствеността с момиче, в което някой вече е прониквал. :-D Също така, ще ми е неприятно аз да виждам голо момиче за първи път, а пък тя вече ехе ехеее знае всичко...
Аз съм някакъв мечтател фантазьор и харесвам или се заблуждавам, че харесвам две момичета. И двете са необвързани, но не са и девствени. Това ме възпира към следваща крачка в отношенията ми с една от тях. Все по-рано си развалят девствеността и май до още някоя година много трудно ще намеря девствено момиче колкото мен.
Сега ще кажете, че не е задължително да правя секс с нея. Ами има няколко неща: 1. тя щом вече е правила, пак ще иска; 2. от две години не съм имал приятелка и ако сега евентуално тръгна с някоя от тях и си пропилея шанса за секс, а не знам кога пак ще имам гадже; 3. може и да не мога да се сдържа. ><
А пък аз жадувам за приятелка. :cry:

Горе-долу това е обърканото ми положение.
Знам, че не знам какво искам, ама все пак някой ако може, да се изкаже по въпроса, въпреки че не вярвам, че ще прочета нещо по-различно от работите, които си мисля.

И последно, ще кажа една мисъл, която наскоро чух: "Който избира - мастурбира!"
:-)

Приятна вечер!

experiment_m
10-15-2007, 18:43
Абе, ти си сбъркан бе. :-D
Щом като момичето ти харесва и искаш да си с нея, просто действай. Девствена или недевствена - все ........ А и ако и двамата сте девствени може да се получи доста неудобна ситуация. Добре е поне единия да знае какво прави.

naughtyyygirl
10-15-2007, 18:43
не знам какво си мислиш, че ще ти кажем, затова ще си позволя да ти кажа какво мисля аз :) първо те поздравявам за това, че умееш да избираш, доскоро си мислех, че на тази възраст вече не са останали девствени момчета,... стана ми интересно и това, че искаш да го направиш с някое специално момиче, а не просто с поредната, която дава на всеки. Продължавай все така и запази вярата си в истинската и неподправена любовта, както правя и аз! :smt007 :) :smt007 Защото любовта е чувството, което ни кара да се чувстваме живи! :)

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 18:44
Умна мисъл. Все пак - "кyр-ебaч не е избирач” :)

Не мога да разбера защо всички все искат първия път да е с човек, в който са влюбени.. Не е важно кой ти е първия, а кой ти е последния :)

Made_of_Pain
10-15-2007, 18:44
Нашия иска гадже... ама я иска непипана, ама ако може веднага и на тепсия...
Уж ги харесваш ДВЕТЕ ( романтици, какво да ги правиш =) Поне не си си харесал пет, нали... ). Мнхого ги харесваш, ама може да си пропилееш шанса....
Мани... милия, мечтател девственик...
Като не си знаеш проблема, пишеш тук, за да ти измисля аз ли?
Ок, имаш алкохолна цироза. Доволен?

П.С. От къде си толко сиг.
1ст, че са девствени ( всеки може да си обяснява каквото си иска... не вярвам да си бил там, като са я разпечатвали...

2нд-, че ще искат пак? Може първите им пъти да са били адски кофти пътите и така и да не им се прииска отново на тая възраст.




Не искаш девствена, за да види голо момче за първи път, искаш девствена от страх да не се изложиш.


Налягай си парцалките и си учи... очеизвадно не ти е времето. Това не е желание, а са хормони... С ОГРОМНА ДОЗА СТРАХ ( доза, показваща, че не си дорасал психически, което в същност е нито срамно, нито за подигравка). Аз ти се подигравам, понеже си обвзет от някаква мисъл, само и единствено защото всичко около теб са правили секс... Което показва, че доста те интересува хорското мнение. Аз уважавам хора с лично мнение, хора които отстояват собствените си интереси заради дадено убеждение, не от страх, че гаджето им вече ще е виждало нечий друг пишок.

naMy4Ho_KoTe
10-15-2007, 18:45
Абе, ти си сбъркан бе. :-D
Щом като момичето ти харесва и искаш да си с нея, просто действай. Девствена или недевствена - все ........ А и ако и двамата сте девствени може да се получи доста неудобна ситуация. Добре е поне единия да знае какво прави.

:smt023

ubuntu
10-15-2007, 18:45
НЗ що ама като прочетох тва веднага си представям някъф зубър не те убиждам ама аз съм малко луд и не се съобразявам!
А на теб кво ти пречи да тръгнеш с девственото момиче да пробваш може пък и да се влюбиш в нея и после като стигнеш до извода че си ОК ready да я дефлорираш и да си ларж ..... еее то трябва малко да се помисли .... :wink: И няма кво да се чудиш вече се ебат на 11 трудно се намира 16 год девствена, готина и то такава че да иска да тръгне с откачалка ..... (pls не се убиждай) Айде успех ! :smt008

krem4et0
10-15-2007, 18:49
За хиляден път-аз и приятеля ми бяхме девствени и бяхме на по 20 години, когато правихме секс за първи път. Имам намерение той да е първи и последен в моя живот, защото просто не желаея да познавам друг мъж........поне много години занапред. Той не си е търсил девствена, нито пък аз. Просто така се случи и сега се радвам изключително много. Никой не го е пипал и мен не е докосвал никой друг.

Kras4eto_lp
10-15-2007, 18:50
Девствено момиче на твойта възраст,което наистина да харесаш трудно ще си намериш(не казвам че няма но шанса е малък).Освен това не виждам кое е толкова важното тя да е девствена :-s Щом си влюбен в някой не мисля че най-важното е да е девствен,но това е лично мое мнение ::: И така сам си решаваш какво да правиш...успех :wink:

punkrock
10-15-2007, 19:41
Абе дори и да намериш девствена не е сигурно дали ще те огрее с нея. Тръгвай там с някоя от двете, които харесва ш, пък после като (или АКО) се стигне до секс не се притеснявай. Тъкмо тя ще е по-опитна и ще те понаучи на разни номерца
Ай успех :-D

blqblqqq
10-15-2007, 19:50
Абе, ти си сбъркан бе. :-D
Щом като момичето ти харесва и искаш да си с нея, просто действай. Девствена или недевствена - все ........ А и ако и двамата сте девствени може да се получи доста неудобна ситуация. Добре е поне единия да знае какво прави.
нали
майка тереза ли ше става
:smt005
че си и от Ямбол
да не чакаш някой да ти предлага девственици
айде уважавам ти мнението макар че ми звучи станно
да не си мислиш че после ше има опашки за тебе

blahblahblah
10-15-2007, 20:13
inconsolable_girl, благодаря ти, най-хуабвото и полезно мнение в тази тема! :smt006
experiment_m, аа не, предпочитам ситуацията да е неудобна, отклкото тя да ме учи... А че съм сбъркан, може би си прав. :D
naMy4Ho_KoTe, за мен е важно коя е първата! :)
Made_of_Pain, общо взето въобще не си ме разбрала. Пореден човек да мисли грешни неща за мен. Започвам да се притеснявам, че не се изразявам правилно и затова не ме разбирате.
От къде да съм сигурен? Ами девствената ципа? :oops: А пък и не вярвам момичетата да лъжат, че са девствени, точно обратната е! :D
А не, харесали са си първите пъти. :)
Не, не ме е страх да се изложа. Ежедневно се излагам, свикнал съм.
Не ме интересува, че всички около мен не са правили секс. Всъщност не са. :D Но да, хорското мнение ме интересува.
(май трябваше да цитирам всяко твое изречение пред отговорите им, ане да ги нахвърлям така, но нищо)
ubuntu, зависи точно на какви хора наричаш зубъри. Ако е само заради това, че учат, тогава съм зубър. http://img81.imageshack.us/img81/4002/toothzk7.gif
Нееее, не бих тръгнал, изключено. :D
В крайна сметка предпочитам да се "еба с ебана", от колкото на 11 години да съм правил секс. 8-[
krem4et0, това го знам. Ми супер се е получило. :)
Kras4eto_lp, наистина ли положението е толкова сериозно? :(
Не съм казал, че най-важното е да е девствена. Ако обичам някое момиче наистина много, въобще няма да ми пука дали е девствена или не. Е, съвсем малко... ^^
punkrock, знам, че девствеността не е сертификат за качество (:lol:) и мерси за пожеланието за успех! :smt006
blqblqqq, за голямо съжаление, прав си.


Все пак, благодаря много за мненията ви! :) Ако може, направо да се заключва темата, че не искам повече да се излагам...

samoubiika
10-15-2007, 20:19
Незнам какво очакваш да ти кажа,но ще бъда откровена:
-Момчета като теб рядко се намират,не де мисля за задръстен...а за велик мечтател...аз съм нещо от сорта нааа...мечтателка...защото и аз се надявам да си загубя девствеността със момче,което обичам!Неискам да си пропилявам девствеността и мечтите,с човек,който е бил с полувината град...или със такъв,който ще ме зареже заради едрогърда силиконеста мадама :smt011
Мечтая си,но рядко мечтите се сбъдват,а каквато съм каръчка...едва ли ще срещна човека на мечтите си...

`Death`Whore``
10-15-2007, 20:21
Я се осъзнай. Какво, като друг е влизал в нея? Да не е курва? Искаш да си влюбен, но мислиш за първия си път и за момичето като за следното: ръгане в девствена дупка и показване на пениса си пред момиче, което не е виждало друг път такова нещо. Отвратителен си. Важно е коя е първата? Не ме разсмивай.

И ако искаш занапред някоя жена с достойнство да ти обърне внимание, спри да използваш думата "наебана" и да говориш по този начин за момичетата /които в последствие ще станат жени/.

И как става така, че харесваш някого, но не искаш да бъдеш с него само защото той е правил секс? 'Баси селското мислене. Това съм го чувала само от един пикльо, за когото жените бяха девствени или курви...но за него поне недевствената му приятелка не беше курва и не го притесняваше това, че тя е била с мъже преди него.

Ако нещо по мнението ми не е вярно, обясни как стоят нещата, но не ми се оправдавай.

bboy_bunker
10-15-2007, 20:30
Наистина спадаш към групата задръстени.. обаче без " :lol:

Quasar
10-15-2007, 20:36
Ае ся има една тенденция девствените да искат с опитни баткофци...затва тук идва въпроса...щом опитните каки не ни щат а девствените искат баткофци ние на ръчна ли да я караме ](*,)

blahblahblah
10-15-2007, 20:39
samoubiika, ахх, благодаря ти! :smt006 Историите ни са напълно идентични - и аз мисля, че това мое желание няма да се осъществи. :(

`Death`Whore``, да бе, аз съм напълно отвратителен! Ходя да вдигам поли, зарибявам се с всяка срещната, имам перверзни мечти, искам първият ми път да бъде с един апартамент момичета и съм фетиш или садо мазо или де да знам какво си. Да беее, само така ще е, точно такъв съм. О, Боже!
Сега остава и това да го приемете буквално и направо се гръмвам!

Думана "наебана" съм я използвал САМО ВЕДНЪЖ и то в кавички, да не се правя на много интелигентен като цитирам мнение на просташки език. (Абсолютно нищо не казвам против автора, всеки може да пише каквото си иска, независимо какъв е в действителност). Ако не си забелязала, можех да я използвам на много места в първото ми мнение, но я замених с други думи!

Ами не тръгвам с различни момичета всеки ден, както НЯКОИ ОТ ВАС правят. Затова ме интересуват някои неща относно момичето!

bboy_bunker, заслужаваш ли да ти отговарям? Интересен подпис имаш... :-#

Quasar, това ни остава...

miShle
10-15-2007, 20:43
Аз пък оценявам това,че за теб има значение коя ще е първата.Има много момчета,които изобщо не ги ебе коя или кфа ще е въпросната "първа" дама, поставила началото на половия им живот.Според мен и не спадаш към задръстените, само защото още си девствен и мислиш по едни по-добър начин. Де да мислеха всички момчета като тебе...

`Death`Whore``
10-15-2007, 20:43
Не каза нищо по въпросите, които засегнах. Отметна само 1 нещо. Не съм казала, че се ебеш с различни всеки ден и не съм казала, че и жените, и мъжете е нормално да го правят, но ако станеш на 20 и си имал само 1 гадже за това време, а си харесаш момиче, което е имало 3 гаджета и е спало с тях, ще постъпиш по същия начин, за който говориш сега - ще го игнорираш, защото не е като теб.

korabokroshenec
10-15-2007, 20:54
брат ако питаш мене ръгай докът си млад шото после ще съжаляваш... тфа от баща си го знам тка че му вярвам :) сега ти е времето и няма кфо да ги подбираш детсвени не.. с детсвена секса е нищо сравнение с опитна :) от личен опит знам тка че действай :twisted:

FreAK_
10-15-2007, 21:00
Не че нещо... ама слез на земята..
Къде си си вдигнал толкова изискванията. Ако може да спиш с недевствено момиче- направи го.
По-добре да понаучиш това- онова и после да отваряш момичета!

Ако си се вглабил в чакането на подходящия, никога няма да разбереш, когато той наистина дойде!

Schneeflocke
10-15-2007, 21:01
Все по-рано си развалят девствеността и май до още някоя година много трудно ще намеря девствено момиче колкото мен.

Не знам защо, но се почувствах като консерва с копърки.... А колкото до цялата ти теория - *скимти от смях на пода, ритайки във въздуха*. Намирам мерака ти за девствени изключително обиден, имам чувството, че надценяваш собствената си значимост. А и това, че е девствена, не означава, че не е виждала голо момче - не разчитай, че ще я убедиш, че, да, това са 15 сантиметра....

Made_of_Pain
10-15-2007, 21:15
Значи си чисто и просто задръстен пубер, със зле изявени литературни... ъммм " способности". Жив и здрав...
Вселената е пълна с такива като теб. =)
Успех ти желая все пак.. дано ти се сбъднат всички мечти и да имаш фантазията постоянно да си измисляш нови =)
Аз си лягам, че утре ще е тежък... но прекрасен ден =)
Лека на всички.

SmurkamDoZori
10-16-2007, 20:43
Значи си чисто и просто задръстен пубер, със зле изявени литературни... ъммм " способности". Жив и здрав...



:smt005

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 13:37
samoubiika, ахх, благодаря ти! :smt006 Историите ни са напълно идентични - и аз мисля, че това мое желание няма да се осъществи. :(

`Death`Whore``, да бе, аз съм напълно отвратителен! Ходя да вдигам поли, зарибявам се с всяка срещната, имам перверзни мечти, искам първият ми път да бъде с един апартамент момичета и съм фетиш или садо мазо или де да знам какво си. Да беее, само така ще е, точно такъв съм. О, Боже!
Сега остава и това да го приемете буквално и направо се гръмвам!

Думана "наебана" съм я използвал САМО ВЕДНЪЖ и то в кавички, да не се правя на много интелигентен като цитирам мнение на просташки език. (Абсолютно нищо не казвам против автора, всеки може да пише каквото си иска, независимо какъв е в действителност). Ако не си забелязала, можех да я използвам на много места в първото ми мнение, но я замених с други думи!

Ами не тръгвам с различни момичета всеки ден, както НЯКОИ ОТ ВАС правят. Затова ме интересуват някои неща относно момичето!

bboy_bunker, заслужаваш ли да ти отговарям? Интересен подпис имаш... :-#

Quasar, това ни остава...

Нещо против перверзното и садо-мазото??? :smt097 (за пръв път използвам този емотикон, но случая го заслужава!) Айде да не се държиш като онези олигофрени, които щом не разбират нещо, трябва да го мразят! Айде, майко Тереза, ще си умреш девствена.

Хубаво е да мечтаеш. Ама ти си изпаднал в едно такова крайно състояние и докато сам не се измъкнеш от там, ще останеш да си живееш сам в приказката в главата си.

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 13:39
Аз пък оценявам това,че за теб има значение коя ще е първата.Има много момчета,които изобщо не ги ебе коя или кфа ще е въпросната "първа" дама, поставила началото на половия им живот.Според мен и не спадаш към задръстените, само защото още си девствен и мислиш по едни по-добър начин. Де да мислеха всички момчета като тебе...

Ако всички момчета мислеха като него се чудя кога някоя от нас, ”курвите” би ги огряло. Хубу, има значение за човека коя му е първата... Ама ебати критериите дет си ги е изградил!!! :smt019 :smt017

p1xi3
10-17-2007, 14:07
samoubiika, ахх, благодаря ти! :smt006 Историите ни са напълно идентични - и аз мисля, че това мое желание няма да се осъществи. :(

`Death`Whore``, да бе, аз съм напълно отвратителен! Ходя да вдигам поли, зарибявам се с всяка срещната, имам перверзни мечти, искам първият ми път да бъде с един апартамент момичета и съм фетиш или садо мазо или де да знам какво си. Да беее, само така ще е, точно такъв съм. О, Боже!
Сега остава и това да го приемете буквално и направо се гръмвам!

Думана "наебана" съм я използвал САМО ВЕДНЪЖ и то в кавички, да не се правя на много интелигентен като цитирам мнение на просташки език. (Абсолютно нищо не казвам против автора, всеки може да пише каквото си иска, независимо какъв е в действителност). Ако не си забелязала, можех да я използвам на много места в първото ми мнение, но я замених с други думи!

Ами не тръгвам с различни момичета всеки ден, както НЯКОИ ОТ ВАС правят. Затова ме интересуват някои неща относно момичето!

bboy_bunker, заслужаваш ли да ти отговарям? Интересен подпис имаш... :-#

Quasar, това ни остава...


Научи значението на думата "фетиш" и я използвай правилно, защото
" и съм фетиш..." звучи смешно :)

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
10-17-2007, 14:56
не знам какво си мислиш, че ще ти кажем, затова ще си позволя да ти кажа какво мисля аз :) първо те поздравявам за това, че умееш да избираш, доскоро си мислех, че на тази възраст вече не са останали девствени момчета,... стана ми интересно и това, че искаш да го направиш с някое специално момиче, а не просто с поредната, която дава на всеки. Продължавай все така и запази вярата си в истинската и неподправена любовта, както правя и аз! :smt007 :) :smt007 Защото любовта е чувството, което ни кара да се чувстваме живи! :)

+1

Всеки има право да си изгради представа за първия си път...моята е, че ще е с момче, което обичам и това момче също ме обича...Намерих момчето сега остава да се почувствам готова за голямата крачка...Та както и да е...Мечтите не винаги се сбъдват, но ти пожелавам и твоята да се сбъдне \:D/
Когато някой, който полага усилия да учи /в памките на нормалното/ биде наречен "задръстен" това е повече смешно, отколкото обидно...

inflammable007
10-17-2007, 18:55
:smt006 Браво братче,аз те подкрепям.

Blestq6ta
10-18-2007, 13:50
:smt006 Браво братче,аз те подкрепям.

Подкрепям!!! :wink:
Какви ли не мнения прочетох... #-o
Повечето момчета на твоята възраст са го направили не защото са били влюбени, а само за да се водят,че вече не са девствени. [-X
Давай в същия дух - останали са доста девсвени, не слушай какво ти обясняват другите! :-)
За всеки влак си има пътници - ще срещнеш и твоето момиче! :smt006

B3B0K
10-19-2007, 01:06
така парво се казва : коит подбира мастробира щот кат сложиш избира се губи синхрома (тва ми е дефект от бивщия не се сарди сичко ж изгожарянето треше да е ток :-D :-D )и др-то сиг сма че като има момиче в кото си :smt060 няма да те е*е да ли тя е или не е ... така4е не се коси

petel
10-19-2007, 01:12
карай ги да ти правят свирки поне, ебаси, натискат ти се, а ти нещеш...

belphegor
10-21-2007, 09:34
Нашия иска гадже... ама я иска непипана, ама ако може веднага и на тепсия...
Уж ги харесваш ДВЕТЕ ( романтици, какво да ги правиш =) Поне не си си харесал пет, нали... ). Мнхого ги харесваш, ама може да си пропилееш шанса....
Мани... милия, мечтател девственик...
Като не си знаеш проблема, пишеш тук, за да ти измисля аз ли?
Ок, имаш алкохолна цироза. Доволен?

П.С. От къде си толко сиг.
1ст, че са девствени ( всеки може да си обяснява каквото си иска... не вярвам да си бил там, като са я разпечатвали...

2нд-, че ще искат пак? Може първите им пъти да са били адски кофти пътите и така и да не им се прииска отново на тая възраст.




Не искаш девствена, за да види голо момче за първи път, искаш девствена от страх да не се изложиш.


Налягай си парцалките и си учи... очеизвадно не ти е времето. Това не е желание, а са хормони... С ОГРОМНА ДОЗА СТРАХ ( доза, показваща, че не си дорасал психически, което в същност е нито срамно, нито за подигравка). Аз ти се подигравам, понеже си обвзет от някаква мисъл, само и единствено защото всичко около теб са правили секс... Което показва, че доста те интересува хорското мнение. Аз уважавам хора с лично мнение, хора които отстояват собствените си интереси заради дадено убеждение, не от страх, че гаджето им вече ще е виждало нечий друг пишок.

Много добре си го казал/казала нямаше как да го кажа по-добре затова пиша това.

menta_loverka
10-21-2007, 12:05
az mislq 4e trqbva da durji6 na svoeto da iz4aka6 da stane6 gotov i da nameri6 nqkoe momi4e koeto da obi4a6 i na dvamata ad vi e za 1vi put ..Po dumite ti 4e mnogo trudno se namirat devstveni momi4eta 6te ti kaja 4e ne e vqrno ot moite priqtelki ne 4e sa sduhani ili ne6to takova no prosto 80% ot tqh sa devstveni a nqkoi sa po4ti na 17, a i ima mnogo momi4eta koito govorqt 4e sa pravili sex samo i samo za da ne im se podigravat ili da ne im razpravqt 4e sa devstveni postoqnno

Pafkata
10-21-2007, 12:11
seriozna pri6tqvka :smt005 :smt005

bebok
10-21-2007, 14:06
za men ne si zadrusten i az iskah 1viq mi put da e s devstvenik no ne stana taka :( haresvam priqtelq si i ne sujalqvam 4e be6e s nego ,no puk fakta 4e ne be6e devstven me smy6tava6e ili poskoro fakta s kogo si be6e izgybil devstvenostta ,no tova e dr tema.. :?
dokolkoto se otnasq do tova 4e ako ediniq e po-opiten nqma da ima gafove opita govori 4e ne6tata se stoqt to4no taka \:D/

bebok
10-21-2007, 14:08
za men ne si zadrusten i az iskah 1viq mi put da e s devstvenik no ne stana taka :( haresvam priqtelq si i ne sujalqvam 4e be6e s nego ,no puk fakta 4e ne be6e devstven me smy6tava6e ili poskoro fakta s kogo si be6e izgybil devstvenostta ,no tova e dr tema.. :?
dokolkoto se otnasq do tova 4e ako ediniq e po-opiten nqma da ima gafove opita govori 4e ne6tata se stoqt to4no taka \:D/