PDA

View Full Version : Адски голямо притеснение.. Помогнете!



vistata
10-15-2007, 19:50
Утре имам изпит, а умирам от притеснение. Предния път главно заради това ме скъсаха. Изпопритесних се яко. Кажете някакъв начин да се поуспокоявам. Трябват ми някакви бабешки лекове или домашни бъркочи, защото с пари за лекарства не разполагам. За дълбокото дишане го знам, но не действа особено. Темата е сериозна. Направо ми се преобръща корема като понаближи изпита. Сигурно ще кажете, че е нормално да се притеснявам. ЗНАМ, но не е нормално да ми пречи чак до такава степен. Трябват ми спешни отговори. Благодаря!

ubuntu
10-15-2007, 19:58
Ако не е Шофьорски изпит пий 50-100 грама алкохол изяж един шоколад после си измий зъбите и хапни 2 дърфки О*БИТ тъмносин драже .... и не мисли за притеснението . . . а ако е шофьорски без алкохола и дъвките пак става ... или направи един секс за отпускане ако няма с кого ръчно !!!

ThePowerOfLove
10-15-2007, 20:03
Купи си валериан. 1лв са 10блистера...може би ще можеш да си го позволиш. Прави нещо друго,не мисли за изпита...излез с някой,разходи се :? успех :wink:

blqblqqq
10-15-2007, 20:25
Купи си валериан. 1лв са 10блистера...може би ще можеш да си го позволиш. Прави нещо друго,не мисли за изпита...излез с някой,разходи се :? успех :wink:
[-X
10 блистера = 10 опаковки

vistata
10-15-2007, 20:27
Шофьорски всъщност :) Не мога да пия нищо, но и не виждам как дъвките ще ми помогнат. Малко е гадно да мляскам пред изпитващия. Не мислите ли?

experiment_m
10-15-2007, 20:33
И според мен секса преди изпита ще ти помогне да се отпуснеш, в каквато и форма да е той. А и мисли позитивно - толкова хора са го взели - и ти ще го вземеш. Просто гледай пътя,следи пътната обстановка и знаците и нямаш ядове. Ако не се чувстваш сигурна зад волана просто карай по-бавно, за да имаш време за реакция.Успех. :D

la4ezara
10-15-2007, 20:42
Купи си валериан. 1лв са 10блистера...може би ще можеш да си го позволиш. Прави нещо друго,не мисли за изпита...излез с някой,разходи се :? успех :wink:
+1

vistata
10-15-2007, 21:16
Момче съм всъщност :). Те изпитващите на повечето момичета им дават изпита от раз, но на момчетата не дават толкова лесно :lol:

Water_lili
10-16-2007, 06:29
чай от лайка деиства успокоително,както и топло мляко :roll:

Mariella
10-18-2007, 12:09
И според мен секса преди изпита ще ти помогне да се отпуснеш, в каквато и форма да е той. А и мисли позитивно - толкова хора са го взели - и ти ще го вземеш. Просто гледай пътя,следи пътната обстановка и знаците и нямаш ядове. Ако не се чувстваш сигурна зад волана просто карай по-бавно, за да имаш време за реакция.Успех. :D
да,т'ва е идейка :) .А също може и малко шоколадче и количка преди изпита :wink:

Red_Bull4o
10-22-2007, 14:47
ami tova ne e bazik 4uval sam 4e plaskane po dupeto podobrqva pametta i otpuska tqloto taka 4e ne se kopuva s pari kao isak6 opitai