PDA

View Full Version : [url]http://www.antimaturi.com/[/url] Сайт против матурите



slaiv9n
10-15-2007, 19:28
Влезте в www.antimaturi.com - официалният сайт против матури. Гласувайте в анкетата, нека непозволяваме на управляващите да правят с нас, каквото си искат!

blqblqqq
10-15-2007, 19:31
ми то има само 200 гласа
докато станат 50000 годината ше мине

bulgarche
10-15-2007, 19:36
Пууу не се спряхте!

slaiv9n
10-15-2007, 19:36
Тези 200 гласа събрани за 24 часа! Сайта бързо набира рейтинг и за 1-2 месеца ако продължава така може и да ги сабере! Но затова ние трябва да го разпространяваме и хората да знаят за него.

Rock & Roll Queen
10-15-2007, 19:58
Аз съм ЗА матурите
Трябва малко да озорят хайманите... :twisted:

slaiv9n
10-15-2007, 20:17
E защо да не се вдигнем! Ние сме по силни от учителите.

OtherDimension
10-15-2007, 20:26
аа, сега не мога да вдигам стачка




студено е :lol:

bulgarche
10-15-2007, 20:46
Че колко му е :) Аз ще се включа

slaiv9n
10-15-2007, 20:51
Братя, на барут! Само така! Поздравления за мисленето, това са мислещи хора, които отстояват интересите си! Нека да покажем, че не сме стадо овце. Antimaturi.com е сайта :P

Boot
10-15-2007, 20:53
На света никак не му пука вие образовани ли ще сте или не :)

alex
10-16-2007, 06:41
Това за което говорите вече се случва!!! Прочетете повече тук -
http://www.teenproblem.net/news/s/422.html

Mooo6no
10-16-2007, 06:44
Аз съм "За" матурите при всички обстоятелства. Не искам аз да съм от първата група матури, а от втората. Вече да знаем как стоят нещата и така. Първите в повечето случаи са прецакани. Така, че искам да си направим гласуване "За" матурите където всички 11-то класници да се подписваме.

slaiv9n
10-16-2007, 06:45
Естествено, че е така. Аз какво да направя като имам 2 часа седмично математика, а в математическата имат 10? Много ясно, че ще искарат повече, но защо няма матури по моята специалност - телекомуникации да ги видим тия от математическата. Нетрябва да има матури! antimaturi.com e сайта, влизайте и гласувайте!

Mooo6no
10-16-2007, 06:47
^ В математическата и 2 часа да имат пак ще изкарат повече от теб, защото са по-умни от теб. Ти, ако беше достатъчно умен щеше да влезеш навремето в математическата (или езикова), а не да си в някакъв пробит техникум.

slaiv9n
10-16-2007, 06:53
Това, че ти мислиш, че техникумите нестават си е твое мнение! Просто нас ни учат на някакъв занаят, а в гимназиите само на език.

alex
10-16-2007, 07:00
Не е така... аз завърших гимназия която на език... смея да кажа, че не ме научи но там учихме химия и биология като за световно. Не трябва да гелдате на техникумите и другите училища по такъв начин. Нормално е програмата да е различна в звисимост от профила на паралелката, училището и т.н. Но за матурите - такова животно няма никъде по света. И ползата от тях е никаква. За университетите вече навсякъде се ползват тестове. Само СУ още ползва "развиване на теми" + тестове за някой факултети (като Биологическия) но рано или късно и те ще започнат на тестове. От матурите просто няма полза.

Борат
10-16-2007, 07:07
Не е така... аз завърших гимназия която на език... смея да кажа, че не ме научи но там учихме химия и биология като за световно. Не трябва да гелдате на техникумите и другите училища по такъв начин. Нормално е програмата да е различна в звисимост от профила на паралелката, училището и т.н. Но за матурите - такова животно няма никъде по света. И ползата от тях е никаква. За университетите вече навсякъде се ползват тестове. Само СУ още ползва "развиване на теми" + тестове за някой факултети (като Биологическия) но рано или късно и те ще започнат на тестове. От матурите просто няма полза.
Споделям напълно! =D>
И между другото и аз съм в техникум :smt012

Mooo6no
10-16-2007, 07:12
Трябва да имате матури сега, защото иначе матурите ще са догодина, т.е. 11-класниците ще сме първите, а първите ще са най-прецакани.

Борат
10-16-2007, 07:13
Трябва да имате матури сега, защото иначе матурите ще са догодина, т.е. 11-класниците ще сме първите, а първите ще са най-прецакани.
Аз съм от първите (2008) :x и не съм учил за матура :(

alex
10-16-2007, 07:15
Обяснете ми защо изобщо трябва да има матура?

^Sam90^
10-16-2007, 07:52
Ох.... в момента само злобарчетата искат да има матури, за да се изперчат колко са знаещи. Еми, нека се перчат другаде. Матурите са АБСОЛЮТНО ненужни и глупави. Как може цял свят да преживява без такива работи, а точно ние (които сме с НАААЙ-великата образователна система), трябва да си прецакваме учениците.....

Disrespect
10-16-2007, 08:05
ако се вземат с добри оценки ще помогнат за по-нататъшните изпити..

а тея дето по цял ден си веят задниците по кафетата и изобщо не мислят за училище а сега искат да им махнат матурите щото нямало смисъл от тях...могат свободно да се **** * ******* :wink:

slaiv9n
10-16-2007, 09:30
Неможе да се прави сравнение с всички училища, защото едни учат едно, други учат друго. Всички училища имат различен брои часове според тяхният учебен материал!

Spork
10-16-2007, 14:15
Ох.... в момента само злобарчетата искат да има матури, за да се изперчат колко са знаещи. Еми, нека се перчат другаде. Матурите са АБСОЛЮТНО ненужни и глупави. Как може цял свят да преживява без такива работи, а точно ние (които сме с НАААЙ-великата образователна система), трябва да си прецакваме учениците.....

даскалката ни по БЕЛ пък е много наежена и от сега ни опява как след 3 години на първи юни в 8 часа щяла да ни бъде първата матура..и не можело то така...че вдругите държави в евросъюза имало матури,само при нас не....та трябвало и българските ученици да бъдат на нивото на европейските....ае...гррр

аз лично мисля ,че няма мн нужда от матурите,ама айде... и с това което каза "САМ90" съм напълно съгласна ...

Disrespect
10-16-2007, 14:43
Неможе да се прави сравнение с всички училища, защото едни учат едно, други учат друго. Всички училища имат различен брои часове според тяхният учебен материал!

ии...ква е разликата...!? освен специалните предмети

всички 11 клас сега учите Ботев нали?

slaiv9n
10-16-2007, 16:22
Не си прав, защото има различни учебници някой от профилирана подготовка, някой задължителна. Отделно има 15000 различни издатели! Повечето ученици се вдигат на бунт срещу матурите, нека да ги подкрепим на antimaturi.com !!

Disrespect
10-16-2007, 19:34
ти нещо не се усещаш кви ги говориш..

няма значение издателството...програмата е една и съща за всички

конкретно за литература говоря защото тя е задължителния предмет за матурите...сега всички учим Ботев а след това Вазов и т.н.

в различните учебници има написани различни анализи и критики към произведенията след тях..това е разликата

а вие докато си вяхте задниците по кафетата ние учихме и ще си имаме ваканции...и вместо да хайманосвате можехте да отидете и да подкрепите учителите за да свърши по-бързо стачката

сега ще имате 1 месец лято..

DjBaloon
10-17-2007, 08:49
Ох.... в момента само злобарчетата искат да има матури, за да се изперчат колко са знаещи. Еми, нека се перчат другаде. Матурите са АБСОЛЮТНО ненужни и глупави. Как може цял свят да преживява без такива работи, а точно ние (които сме с НАААЙ-великата образователна система), трябва да си прецакваме учениците.....
Zlobarchetata sa... ama kakto veche sum kazal sa prekalno ploski hora 8)

slaiv9n
10-17-2007, 14:03
ти нещо не се усещаш кви ги говориш..

няма значение издателството...програмата е една и съща за всички

конкретно за литература говоря защото тя е задължителния предмет за матурите...сега всички учим Ботев а след това Вазов и т.н.

в различните учебници има написани различни анализи и критики към произведенията след тях..това е разликата

а вие докато си вяхте задниците по кафетата ние учихме и ще си имаме ваканции...и вместо да хайманосвате можехте да отидете и да подкрепите учителите за да свърши по-бързо стачката

сега ще имате 1 месец лято..

Не са ти ясни нещата. Точно поради разликата в учебниците преди години махнаха матурите! И защо даваш класификации на разни хора, след като незнаеш с какво са се занимавали? Ще те видим другата година ще запееш друга песен! Дано ни махнат матурите, за да няма другата година пак стачки на ученици!

P.S. Българският език и литературата май не са ти силни предмети

Disrespect
10-17-2007, 14:10
а какво друго може да са правили учениците..?!

освен правенето на сайтове с анкети против матури :roll:

protiv maturite
10-17-2007, 15:27
Аз съм "За" матурите при всички обстоятелства. Не искам аз да съм от първата група матури, а от втората. Вече да знаем как стоят нещата и така. Първите в повечето случаи са прецакани. Така, че искам да си направим гласуване "За" матурите където всички 11-то класници да се подписваме.

След като толкова искаш матури ще те видя как ще се справиш примерно с 11 задължителни матури. Мой приятел ми каза че се обмисля да се въведат толкова от догодина . Такаче ако не искаш да държиш толкова се подпиши против за да не съжеляжаш после.Аз съм 12 клас и съм много против матурите . Как ще се справим след като учителите стачкуват и не могат да ни подготвят както трябва. Освен това не сме уведомени че ще държим матури още в 8 клас и сме приети по такава система. Нека всички се включим в стачните деиствия.

Disrespect
10-17-2007, 15:51
бе ти колко акаунта ше правиш..?

ЕPu
10-17-2007, 15:54
пхах тва ми напомня за един съфорумец, също със дооста солидна бройка регистрации зад гърба си :lol: :lol: :wink:

slaiv9n
10-18-2007, 15:32
НЯМАМ НИЩО ОБЩО С ТОЗИ, КОЙТО Е ПИСАЛ ПРЕДИШНИЯ ПОСТ. ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ПО IР. Но се радвам, че има хора, които ме подкрепят в това ми начинание. Успех и дано ни махнат матурите!

protiv maturite
10-24-2007, 13:36
На 01.11.2007г ще се проведе стачка против матурите пред президентството от 12:00ч. Моля всеки който е против матурите да дойде. :D :D :D :D