PDA

View Full Version : Обяснете...



biker-rider
10-15-2007, 19:53
Така,едно момиче няма значение в началото на половия си живот или в средата...щом почне трябва ли да почне да пие някакви хапчета или?!?!защото темите които чета все някакви хапчета пият (противозачатачни)
Като се прави с презерватив и се свършва в нея проблем ли е? :smt012





ПП.
(това да си мъж,да правиш секс и да те е страх приятелката ти да не забременее е голяма шитня!!!На всичкото отгоре нямам и 18 както и тя :-D ) :smt011 :smt011 :smt011
Знам вие ще кажете "еми тогава не прави" аз ще кажа "как става този номер"

la4ezara
10-15-2007, 19:57
хапчетата предпазват от забременяване, един вид вършат работата на презервативите, но ако се спрат когато не трябва, може да се забременее. Но не предпазват от болести. Един вид, не позволяват оплодената яйцеклетка да се развива в матката, а се изхвърля от организма. Наричат се противозачатъчни ;)

Boynce
10-15-2007, 19:57
Ако презерватива не е скъсан не е проблем!

Lainovoz
10-15-2007, 20:04
Така,едно момиче няма значение в началото на половия си живот или в средата...щом почне трябва ли да почне да пие някакви хапчета или?!?!защото темите които чета все някакви хапчета пият (противозачатачни)
Като се прави с презерватив и се свършва в нея проблем ли е? :smt012





Капута ко прай според тебе ! Ръгай яко няа та е страх .

Wrathchild
10-15-2007, 20:18
Абе ти като не знаеш такива неща къде си тръгнал секс да правиш бе?

Kras4eto_lp
10-15-2007, 20:21
Хмм с презерватив си е сигурно за какво са ви противозачатачни :-s

biker-rider
10-15-2007, 20:22
Абе ти като не знаеш такива неща къде си тръгнал секс да правиш бе?

тццц нали човек трябва да почне все от някаде?!?!?!?!пфф нали за това питам ](*,) ](*,)

Kras4eto_lp
10-15-2007, 20:24
Абе ти като не знаеш такива неща къде си тръгнал секс да правиш бе?

тццц нали човек трябва да почне все от някаде?!?!?!?!пфф нали за това питам ](*,) ](*,)
хаха ами принципно когато се пият противозачатъчни няма проблем ако момчето е свършило в момичето нали за това се пият ](*,)

Wrathchild
10-15-2007, 20:34
Всъщност има проблем.
По-несигурни са от презервативите, а и докато при тях можеш да разбереш дали е станал гафа, при хапчетата това става когато ти закъснее...
Една позната направи аборт точно от противозачатъчни, което никак не е приятен факт...

My_Dear
10-15-2007, 20:34
хапчетата предпазват от забременяване, един вид вършат работата на презервативите, но ако се спрат когато не трябва, може да се забременее. Но не предпазват от болести. Един вид, не позволяват оплодената яйцеклетка да се развива в матката, а се изхвърля от организма. Наричат се противозачатъчни ;)
Всъщност хапчетата не позволяват да се отдели зряла яйцеклетка, която да може да бъде оплодена - овулация липсва.

Тези хапчета, които целят предотвратяването на захващането на зиготата за маточната стена, се наричат спешни контрацептиви.

А към автора на темата - презерватива не позволява спермата да попадне в момичето. Следователно тя не може да забременее.
Някои хора предпочитат да не свършват в приятелките си дори ако са с презерватив от страх, че той може да се скъса в последния момент. Според мен не е необходимо, но всеки сам си решава за себе си.

biker-rider
10-15-2007, 20:38
emi za sega ne sa se kasali...da 4ukna na durvo!mersi vse pak to4no tova me interesuva6e prosto dali ima smisul da se piqt protivoza4ata4ni ako se pravi s prezervativ! :wink:

hforce
10-16-2007, 03:03
2 godini se skusahme ot sex s biv6ata
purvata godina go pravehme sus i az ne svur6vah v nego pove4eto puti a tq me dovur6va sus svirka... (svur6vah si kogato i kadeto mi e kef, ama svirkite me radvaha pove4e i taka si isprosvah o6te svirki :))
vtorata godina tq be6e na protivoza4atu4ni i bqh svur6val nqkolko puti v neq ama be6e skapano 6tot posle trepereh mn dokato i doide i mi be6e nekvo sduhano prez cqloto vreme 6tot im nqmam doverie na protivoza4atu4nite... ama tva spored mene si e nai-sigurnata strategiq, ne svur6va6 v neq i izpolzvate nqkvo predpazno sredstvo

^Sam90^
10-16-2007, 07:40
Приятелката ти да не взима хапчета, без да се е консултирала с лекар! На всеки могат да подействат по различен начин, може да има и странични ефекти. Нека да отиде на лекар и той да и' каже какви да пие.
А до тогава презервативът върши достатъчна работа, а ако искате без - ще свършваш извън вагината и'. Това е повече упражнение за теб, но си струва.

pavkata91
10-16-2007, 07:45
и аз съм за презерватива защото от къде да знам тая която я оправям кфи болести има и няма шанс да забременее ::: ::: :::

^Sam90^
10-16-2007, 07:49
и аз съм за презерватива защото от къде да знам тая която я оправям кфи болести има и няма шанс да забременее ::: ::: :::
Еми, глупако, за това първо хората се опознават и после се "оправят"

pavkata91
10-16-2007, 07:53
еми "глупако" кой ще му стиска да си каже че има някаква венерическа болест а? нали веднага ще го/я зае*ат

^Sam90^
10-16-2007, 07:56
Когато човек има КАКВАТО И ДА Е болест, той отива на лекар и тя се лекува. Когато човек има нелечима болест, например СПИН, той не прави секс. А когато си достатъчно близък с някого, му казваш абсолютно всичко. Това, че някои хора тръгват да правят секс на 2рия ден, си е лично техен проблем - после да не пискат.

swords1010
10-16-2007, 11:02
Противозачатачните хапчета са впрос на избор, но те не предпазват от болести предавани по полов път! За най-сигурно използвай презерватив! Ако момчето свърши в момичето опасност от бременност има и то голяма!

лИглЪъ
10-16-2007, 13:55
Абе я си ползваите презервативи.......

_BoSSy_
10-16-2007, 14:22
Ами ако презерватива е скъса,а вие не сте го усетили това и свършиш в нея е проблем да..А противозачатъчните не са за нея,но това си е вече др въпрос :) Не са и нужни след като ползвате гума..

krem4et0
10-16-2007, 14:24
хапчетата предпазват от забременяване, един вид вършат работата на презервативите, но ако се спрат когато не трябва, може да се забременее. Но не предпазват от болести. Един вид, не позволяват оплодената яйцеклетка да се развива в матката, а се изхвърля от организма. Наричат се противозачатъчни ;)
При употребата на противозачатъчни няма овоцит, овулация, яйцеклетка..нищо!
Противозачатъчните са по-надежден и сигурен контрацептив от презерватива. Как да стане бебе като няма яйцеклетка?

pepina___f
10-16-2007, 14:56
emi te obrazovanite hora ti go kazaha ako pie hap4eta po princip nqma nujda ot kaput, no ako pita6 men s tezi hap4eta nikoga ne e sigurno. a ako svar6i6 v neq s kaput i estestveno ne e skasan nqma problem, no ako se okaje 4e e POSTINOR DUO :(