PDA

View Full Version : Ами сега?



forgotten sunrise
10-15-2007, 21:02
Благодаря на всички за мненията.

mr0b1
10-15-2007, 21:09
С риск да бъда банален ще кажа...Послувай сърцето си (: ... Ти каза че не всички във връзката ти с другия е розово...Еми не знам при положение че човек иска да пробва нещо различно и чуждо,мисля че ти знаеш отговора :) Успех :smt016

tuzaro
10-15-2007, 21:12
кат не може да оставиш нито единия нито другия давай и с двамата пак квот стане :-D

Divanence
10-15-2007, 21:15
Щом на този етап не можеш да оставиш приятеля си.Изчакай малко,продължавай да си пишеш и с другото момче,виж как се развиват нещата,но в крайна сметка трябва просто да послушаш сърцето си.

sweety_blondy
10-15-2007, 21:19
ако правилно съм разбрала имаш си приятел пък се захласваш по друго момче? симпатично ти е,спала си с него,харесваш ли го , какво чустваш към него? помисли и осъзнай чуствата си , защото наистина не може така да ги разиграваш..:)единия си мисли че си само негова,а другия чака да види кво става с приятеля ти и дали няма да го заержеш :) Според мен това през лятото е било един флирт,който продължава в скаип или няма значение къде,но с писане ;) пък ако толкова ти харесва това момче дето си спала с него лятото , срещни се с приятеля ти и му обясни..! но не го прави в чата,защото не е хубаво! очи в очи ;) дано да съм ти помогнала

`Death`Whore``
10-15-2007, 21:20
РЕШИ С КОГО ИСКАШ ДА БЪДЕШ!
И за сведение - невъзможността да се виждаш често с гаджето си не е повод за изневяра.

DivoTo_KoTe
10-15-2007, 21:21
кат не може да оставиш нито единия нито другия давай и с двамата пак квот стане :-D


хаха Най-много и от двата стола да падне на земята.

tuzaro
10-15-2007, 21:25
кат не може да оставиш нито единия нито другия давай и с двамата пак квот стане :-D


хаха Най-много и от двата стола да падне на земята.
ем ше си фане друг да няма само двама на тая планета :?:

kael
10-15-2007, 21:40
кат не може да оставиш нито единия нито другия давай и с двамата пак квот стане :-D


хаха Най-много и от двата стола да падне на земята.
ем ше си фане друг да няма само двама на тая планета :?:
аз гласувам за тройка

tuzaro
10-15-2007, 21:43
кат не може да оставиш нито единия нито другия давай и с двамата пак квот стане :-D


хаха Най-много и от двата стола да падне на земята.
ем ше си фане друг да няма само двама на тая планета :?:
аз гласувам за тройка
и аз с 2 ръце

Iv4eTy
10-15-2007, 21:54
Ами не прибързвай с решенията си за да не съжаляваш. Изясни си чувствата и тогава действай.

kael
10-15-2007, 22:10
Благодаря на всички за мненията.
тройка ще е усещам го с ... ноктите си