PDA

View Full Version : В форума има ли едно момиче...



tuzaro
10-15-2007, 22:08
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?

vaca
10-15-2007, 22:11
ima i to mnogo i az sam edna ot tqh

Forest_girl
10-15-2007, 22:11
Аз :lol: :lol: :lol:
Не се шегувам! Има, аз не съм емо, метълка и пънкарка. Слушам чалга :wink:

sweety_blondy
10-15-2007, 22:13
i az ne sam takafa ;) slusham si4ko i se oblicham kakto si iskam .. mrazq emota :P

tuzaro
10-15-2007, 22:14
аз питах щот кат гледам темата за снимки сички са..... просто исках да знам дали има други

bulgarche
10-15-2007, 22:16
А ти си нормалната чалгарка

`Death`Whore``
10-15-2007, 22:16
Не носи цветни лещи, не е особено мъжествено.

shadow4e
10-15-2007, 22:18
Ехххх, не отговарям на критериите ти. Жалко. :lol:
По първия ред отговарям, ама не слушам нито чалга, нито хаус. Пууу, сега няма да ме вземеш за жена. :lol:


А, сериозно, със сигурнос тима и то не са 1-2.

tuzaro
10-15-2007, 22:18
А ти си нормалната чалгаркадо някаде си прав нормален чалгар съм

TheSadGirl
10-15-2007, 22:23
mmm dosta sme maj takiva.az si4ko si slu6am kvo padne,kvot mi pratqt kvot namerq i taka abe kuponQ da stava pa drugoto........ :-D

Forest_girl
10-15-2007, 22:23
Абе вие сички сте мн зле, които делите хората по начин на обличане и вкус за музика. Какво значение има?! Как можеш да кажеш "мразя емота" или "мразя чалгари". Това е като расизъм. Тъпо е и е ограничено. Хората са толкова различни и не се определят от стила музика!

tuzaro
10-15-2007, 22:27
Абе вие сички сте мн зле, които делите хората по начин на обличане и вкус за музика. Какво значение има?! Как можеш да кажеш "мразя емота" или "мразя чалгари". Това е като расизъм. Тъпо е и е ограничено. Хората са толкова различни и не се определят от стила музика!аз да си призная съм и леко расист ама ся като видя едно момиче цялото в черно и толкова грим черен то направо ти се отвращава... аз не казвам че сички трябва да ги делят просто на мен не ми харесват

vodolei4e_m
10-15-2007, 22:31
Абе вие сички сте мн зле, които делите хората по начин на обличане и вкус за музика. Какво значение има?! Как можеш да кажеш "мразя емота" или "мразя чалгари". Това е като расизъм. Тъпо е и е ограничено. Хората са толкова различни и не се определят от стила музика!
...и ако всички бяха еднакви, щеше да бъде адски тъпо, еднообразно, сиво и банално (все синоними, изрязаващи нуждата от разнообразие)...

tuzaro
10-15-2007, 22:32
Абе вие сички сте мн зле, които делите хората по начин на обличане и вкус за музика. Какво значение има?! Как можеш да кажеш "мразя емота" или "мразя чалгари". Това е като расизъм. Тъпо е и е ограничено. Хората са толкова различни и не се определят от стила музика!
...и ако всички бяха еднакви, щеше да бъде адски тъпо, еднообразно, сиво и банално (все синоними, изрязаващи нуждата от разнообразие)...аз не казвам сички да са еднакви просто казвам че лично на мене не ми харесват ама кат гледам има много хора които ги харесват :-({|=

tuzaro
10-15-2007, 22:38
абееее...
нали си гъзар, защо търсиш по форумите жени?? :shock:не съм гъзар ама не търся жени в форума просто ми е скучно и за тва питам

manafen_konq
10-15-2007, 22:47
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?


Еееех... Доковци, Доковци... Цигани се родихте, турци ще си умрете ;D.

tuzaro
10-15-2007, 22:48
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?


Еееех... Доковци, Доковци... Цигани се родихте, турци ще си умрете ;D.явно не следиш спортните новини ама няма значение

b0Nb0n
10-15-2007, 22:50
Еееех... Доковци, Доковци... Цигани се родихте, турци ще си умрете ;D.
xaxaxaxxaxaaxx dobre kazano

BlueDevil
10-15-2007, 23:14
Хмм... аз май се вписвам в нормалната група. Не се гримирам, нося дънки, блузки и маратонки, слушам от всичко по малко - поп, рок, комерс, хаус, чалга (всякаква балканска), RnB, класически залитания имам, народни също, малко рап... 8)

Просто съм най-куул, всички останали сте тАпи :lol: МразА ви!!! :lol:

AFT
10-15-2007, 23:15
Бате Васко, обръщаш се срещу половината рода, бе! [-(

thefreak
10-15-2007, 23:39
Има такива момичета бе... до ся топката ми скриваха....

tuzaro
10-15-2007, 23:41
Има такива момичета бе... до ся топката ми скриваха....ако още ти е скрита дай да помогнем да се намери че само е една топка за каде... :-D

PaRty'GirL
10-16-2007, 00:14
и аз не съм метълка, пънкарка или емо, но и чалга не слушам
слушам предимно house или techno и trance понякога слушам ретро и доста рядко комерсиални парчета просто по добре да не слушам само един стил музика шото изрещявам трябва да се разнообразява

tuzaro
10-16-2007, 00:16
и аз не съм метълка, пънкарка или емо, но и чалга не слушам
слушам предимно house или techno и trance понякога слушам ретро и доста рядко комерсиални парчета просто по добре да не слушам само един стил музика шото изрещявам трябва да се разнообразява
и като идеш в някоя кръчма да се напиеш пак ли слушаш хаус :-k

tuzaro
10-16-2007, 00:18
тук всички започват да се обясняват все едно са на разпит... :lol:ем нали трябва да каже че е модерна и слуша модерния хаус иначе как ше кажем че е фешънка :lol: :lol:
П.П. нямам нищо против фешаните

PaRty'GirL
10-16-2007, 00:26
хахахах ами аз по кръчми рядко ходя но когато отида кфо да направим ше пием ххахаха когато сме се сабрали мн хора и всеки си иска неговото е не може без 1 2 песни чалга щото все някой иска ама кфо да се прави ше е се съобразиш с др-те...като е за малко
и въобще не си мисли че се пиша некфа фешънка
аз обичам house но не се имам за човек който разбира...но както и да е ти нали много разбираш кефи там и това е

tuzaro
10-16-2007, 00:27
а това с напиването по кръчмите е най-тъпия довод, който е раждан някога..

хората по цял свят се напиват по кръчмите, ама чалга само тук слушаме...
там как ли се напиват без чалга... леле мале каква драма...ми в сърбия си слушат тяхната чалга в гърция и те навсякаде по света си има чалга може да не се казва чалга ама има такива песни

50cent
10-16-2007, 01:13
мен пък ме кефи на тузаро ваватара

StAkE
10-16-2007, 01:50
Абе вие сички сте мн зле, които делите хората по начин на обличане и вкус за музика. Какво значение има?! Как можеш да кажеш "мразя емота" или "мразя чалгари". Това е като расизъм. Тъпо е и е ограничено. Хората са толкова различни и не се определят от стила музика!
...и ако всички бяха еднакви, щеше да бъде адски тъпо, еднообразно, сиво и банално (все синоними, изрязаващи нуждата от разнообразие)...

mi da ako nqma6e emota i kogo 6tqhme da ritame i da psuvame

OT SI4KO NAI-MRAZIM RASIZMA I CIGANITE !!!!

StAkE
10-16-2007, 01:58
а това с напиването по кръчмите е най-тъпия довод, който е раждан някога..

хората по цял свят се напиват по кръчмите, ама чалга само тук слушаме...
там как ли се напиват без чалга... леле мале каква драма...ми в сърбия си слушат тяхната чалга в гърция и те навсякаде по света си има чалга може да не се казва чалга ама има такива песни

0 biri 0 vodki - 4alga suks
3 biri 0 vodki - ponasq se
3 biri 5 vodki - 4alga ruls
3 biri 5 vodki zapo4vame s doma6na rakiq - i klasika da mi pusnat se mi e taq :smt004 :-D :-D :-D

RAWRRR
10-16-2007, 03:37
Ох,тoва ми дойде много за добро утро.

Споко,пич ( :shock: ) в този форум няма истински емота,а броя на пънкарките е 3-4,най-много.

Това че има индивиди,които копи-пействат заглавия от песни на пънк/метъл/хардкор и прочие групи .. в темата за такива песнии се правят на голяма работа ,е друг въпрос.

simba007
10-16-2007, 05:59
az sum takava slu6am 4alga vseo6te sum narmalna

`Death`Whore``
10-16-2007, 06:11
по добре да не слушам само един стил музика шото изрещявам трябва да се разнообразява
Това пък как го измисли :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

хората по цял свят се напиват по кръчмите, ама чалга само тук слушаме...
там как ли се напиват без чалга... леле мале каква драма...
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Недей, недей... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Споко,пич ( :shock: ) в този форум няма истински емота,а броя на пънкарките е 3-4,най-много.
То истински имота в България няма, ти за форума говориш :-D

Mooo6no
10-16-2007, 07:01
Нали знаете, че великите хора и гениите са луди. Така че всички тук сме гении. :-D

nO3Hau*
10-16-2007, 09:02
тук всички започват да се обясняват все едно са на разпит... :lol:

аВЕЙ рЕЗАК какво пак се обаждаш на всякаде ве грозен момчето си го каза че търси момиче дето да не е помяр и ти се обиди нещо , като не ти е мястото в тази тема не пиши само провокативни постове ве боклук

axxaxaxa те и другите удърници били тука ве :D хахах аве вие се оговаряте нали ? секи набелязва по 1 тема и я правите като концлагер :smt005 :smt005 . oще повече се убеждавам че сте смешни и узлобени копеленца черногледи ..... и с черен грим :smt005 ехехехе

^Sam90^
10-16-2007, 09:06
Значи "нормалното" момиче е това, което слуша само чалга и хаус, така ли да го разбираме? Хех.. ама ти си гений бе, приятелю! :lol: Отивай в Амор, ДВ... вече има и Домино (пак неква детска боза) и ще си намериш доста.

brain_stew
10-16-2007, 09:09
тук всички започват да се обясняват все едно са на разпит... :lol:

аВЕЙ рЕЗАК какво пак се обаждаш на всякаде ве грозен момчето си го каза че търси момиче дето да не е помяр и ти се обиди нещо , като не ти е мястото в тази тема не пиши само провокативни постове ве боклук

axxaxaxa те и другите удърници били тука ве :D хахах аве вие се оговаряте нали ? секи набелязва по 1 тема и я правите като концлагер :smt005 :smt005 . oще повече се убеждавам че сте смешни и узлобени копеленца черногледи ..... и с черен грим :smt005 ехехехе

Ама и ти си едно зле....

1.Как па реши че той е грозен!Той е грозен де, ама как разбра?! :shock:
2.Нима момичета, които не слушат техно, хаус, чалгия и т.н. са помияри?!О.О а тва как го измъдри!
3.Да, ние сме смешни, узлобени и черногледи!А ти не си ли такъв, като ни обиждаш така? :wink:

Ти пък обичаш техно!УМРИ!

Disrespect
10-16-2007, 09:11
тук всички започват да се обясняват все едно са на разпит... :lol:

аВЕЙ рЕЗАК какво пак се обаждаш на всякаде ве грозен момчето си го каза че търси момиче дето да не е помяр и ти се обиди нещо , като не ти е мястото в тази тема не пиши само провокативни постове ве боклук

axxaxaxa те и другите удърници били тука ве :D хахах аве вие се оговаряте нали ? секи набелязва по 1 тема и я правите като концлагер :smt005 :smt005 . oще повече се убеждавам че сте смешни и узлобени копеленца черногледи ..... и с черен грим :smt005 ехехехе

с всеки пост ставаш все по-смешен :-)

Skullbreaker
10-16-2007, 09:38
Хм ,смятам , че още един заблуден мозък трябва да му се даде акъл...


Истинска музика:

Queen , Rainbow , Scorpions , Whitesnake , Eric Clapton , Sting , Led Zeppelin , Pink Floyd , Uriah Heep , Bryan Adams , Dire Straits , AC/DC ... Засега стига...


Та , тъпи хаус маниаци и чалгарчета , научете се да слушате истинска музика..


Ето няколко линка :

http://www.vbox7.com/play:2fd15c24
http://www.vbox7.com/play:a0d35d4c
http://www.vbox7.com/play:2ade6f13
http://www.vbox7.com/play:75aa1911
http://www.vbox7.com/play:13840c61
http://www.vbox7.com/play:f6f5f4ec
http://www.vbox7.com/play:263668f

Толкова стигат засега...
Ето това можеш да наречеш музика....Щото музиката е нещо много повече от кючеци или наркомании....

OtherDimension
10-16-2007, 09:40
Skullbreaker, постовете ти, чието съдържание 90% е на английски не те прави много умен
нито това, че слушаш гореспоменатите музиканти
не ми се изживявай като голямата работа да идваш тук и да нареждаш кой е тъп и кой не ;)
написал си там : Мразим Кифли ООД и вече си истински "различен", адски ТРУ, защото мразиш фешъни, к*рвите и чалгата

аман от такива смешници

LordOfLight
10-16-2007, 09:48
тук всички започват да се обясняват все едно са на разпит... :lol:

аВЕЙ рЕЗАК какво пак се обаждаш на всякаде ве грозен момчето си го каза че търси момиче дето да не е помяр и ти се обиди нещо , като не ти е мястото в тази тема не пиши само провокативни постове ве боклук

axxaxaxa те и другите удърници били тука ве :D хахах аве вие се оговаряте нали ? секи набелязва по 1 тема и я правите като концлагер :smt005 :smt005 . oще повече се убеждавам че сте смешни и узлобени копеленца черногледи ..... и с черен грим :smt005 ехехехе


Чувствам се засегната, аз не съм ПОМЯР аз съм помияр [-( [-( [-( .За жалост не се вписвам в категорията-нормално момиче.

Skullbreaker
10-16-2007, 09:52
Skullbreaker, постовете ти, чието съдържание 90% е на английски не те прави много умен
нито това, че слушаш гореспоменатите музиканти
не ми се изживявай като голямата работа да идваш тук и да нареждаш кой е тъп и кой не ;)
написал си там : Мразим Кифли ООД и вече си истински "различен", адски ТРУ, защото мразиш фешъни, к*рвите и чалгата

аман от такива смешници


Това Мразим Кифли ООД не знаеш от къде идва , така че недей да бързаш ;) .

Всъщност да , голяма работа съм.
Защото мога да разбера музиката.
Да точно така , мога да различа истинската музика от долнопробната простотия , за разлика от повечето младежи в България. Това ме прави нещо повече от тях....Нещо повече , за разлика от повечето "обитатели" тук и изобщо , имам собствено мнение , което не се влияе от мнението на рандом идиоти които даже не познавам .

Та са ше кажеш ,че съм бил с прекалено самочувствие? Ми да , така е. Имам самочувствие , не прекалено , но оправдано,за разлика от доста хора.

Айде със здраве.

OtherDimension
10-16-2007, 10:02
мога да ти покажа доста хора, които "разбират" и Канзас, и Анелия
и са интелигентни хора, но разликата е, че не мразят ТРУ-тата и не се имат за нещо повече от тях ;)

Бъди здрав и ти.. цел живот с истинските хейтъри да движиш, цел живот чалгар да не пипнеш и кон с капаци бъди :)

докато подбираш хората според музикалните им предпочитания можеш да изпуснеш много интригуващи запознанства

10-16-2007, 10:19
Skullbreaker, постовете ти, чието съдържание 90% е на английски не те прави много умен
нито това, че слушаш гореспоменатите музиканти
не ми се изживявай като голямата работа да идваш тук и да нареждаш кой е тъп и кой не ;)
написал си там : Мразим Кифли ООД и вече си истински "различен", адски ТРУ, защото мразиш фешъни, к*рвите и чалгата

аман от такива смешници


Това Мразим Кифли ООД не знаеш от къде идва , така че недей да бързаш ;) .

Всъщност да , голяма работа съм.
Защото мога да разбера музиката.
Да точно така , мога да различа истинската музика от долнопробната простотия , за разлика от повечето младежи в България. Това ме прави нещо повече от тях....Нещо повече , за разлика от повечето "обитатели" тук и изобщо , имам собствено мнение , което не се влияе от мнението на рандом идиоти които даже не познавам .

Та са ше кажеш ,че съм бил с прекалено самочувствие? Ми да , така е. Имам самочувствие , не прекалено , но оправдано,за разлика от доста хора.

Айде със здраве.
Браво, може да "различиш" ТРУУ вибрацията от НЕ-ТРУУ такавата ;
t;]ти си ебати тъпака уе

ЕPu
10-16-2007, 10:20
и каква е целта тука?

някой си търси гадже по форумите.. :lol: ?

find_m3
10-16-2007, 10:21
взимай ги пълно е и може да се застреляте заедно :P

tanqkoteto
10-16-2007, 10:29
хаха що реши че нормалните слушат чалга

Decu
10-16-2007, 10:33
хаха що реши че нормалните слушат чалга

И аз тва се чудех :-D

mon4eto
10-16-2007, 11:04
Az :-D

Decu
10-16-2007, 11:07
Az :-D

Лошооооооооо [-X :-D :-D

gabrielka@a
10-16-2007, 11:11
Абе вие сички сте мн зле, които делите хората по начин на обличане и вкус за музика. Какво значение има?! Как можеш да кажеш "мразя емота" или "мразя чалгари". Това е като расизъм. Тъпо е и е ограничено. Хората са толкова различни и не се определят от стила музика!
Съгласна съм!Тъпо е да се делят така хората! :-({|=

i'm so excited!
10-16-2007, 11:24
кой си ти , по дяволите, че да определяш кои хора са 'нормални' и кои не са!?

WhiteOneBG
10-16-2007, 11:29
Писна ми от тъпи сдуханяци !!!
кво кат седнеш на маса , дай да дъни жица ... yes ...мн ми е инт как точно ще свалиш 1 момиче ... като си говорите за метъл и си притявате някоя "сърцераздирателна" метълска песен ...
В същото време има места на които чалгата просто не върви , не се вписва във фона , сяка музика си има време и място
макарче лично аз не ги разбирам емотата и дед метълите и сяквитте там метъли дето смятат че живота ги е отритнал и постоянно за тях сичко съкс ...
Да се върна на темата - Хора истински ценител на музиката е този който слуша всичко и разбира всеки вид музика , земете го разберете това , всеки ще защитава собствената си теза как неговата музика е най-добрата
Ето метълите ще кажат - Метъл е дъ бест , чалгата съкс тя е за тъпи мангали
Чалгарите ще кажат - глей ги тея сдуханяци метълите , кви са тъпи някви залухави копеленца
Така че научете се да не се делите , преди всичко ние сме хора , не някакви музикални стилове !!!

LiveFlower
10-16-2007, 11:32
as sum normalna ne slu6am 4alga(e malko de)slu6am si tehno,rab haus,kva mi padne,ma ne sum nekva otka4ena kato emo ili punk ili metul.normalen 4ovek sum si!!! :-)

i'm so excited!
10-16-2007, 11:53
защо не можете да разберете, че емота, пънкове и метъли СЪЩО СА НОРМАЛНИ ХОРА!

10-16-2007, 11:56
Писна ми от тъпи сдуханяци !!!
кво кат седнеш на маса , дай да дъни жица ... yes ...мн ми е инт как точно ще свалиш 1 момиче ... като си говорите за метъл и си притявате някоя "сърцераздирателна" метълска песен ...
В същото време има места на които чалгата просто не върви , не се вписва във фона , сяка музика си има време и място
макарче лично аз не ги разбирам емотата и дед метълите и сяквитте там метъли дето смятат че живота ги е отритнал и постоянно за тях сичко съкс ...
Да се върна на темата - Хора истински ценител на музиката е този който слуша всичко и разбира всеки вид музика , земете го разберете това , всеки ще защитава собствената си теза как неговата музика е най-добрата
Ето метълите ще кажат - Метъл е дъ бест , чалгата съкс тя е за тъпи мангали
Чалгарите ще кажат - глей ги тея сдуханяци метълите , кви са тъпи някви залухави копеленца
Така че научете се да не се делите , преди всичко ние сме хора , не някакви музикални стилове !!!
Ти пък си гаден морон (след формата много сложно стана превключването на езиците).
Аз пък не разбирам хаусарите с тяхната ретардед музика, сори пиц.
Какво ти пречи да слушаш на маса "жица" ? Има много хубави песни, който са много по-подходящи за събирания от някаква забозваща хоусе музика...
"Откачени метали, пънкове,хаусари,емота,<постави рандом суб-култура".
Както на мен не ми харесвате тъпите хоусарчета с "Хоусе не е просто музика, това е живот!!!" и разни други ретардед шитове, така и вие не харесвате дадени неща в другите суб-култури.

SuNsEt
10-16-2007, 12:00
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани? :lol: ...аз на снимки не прили4ам нито на металка,нито на пънкарка...оба4е си падам малко пънк :smt005 ...Ина4е не отговарям...много много на описанието :lol: :lol: :lol:

LordOfLight
10-16-2007, 12:12
as sum normalna ne slu6am 4alga(e malko de)slu6am si tehno,rab haus,kva mi padne,ma ne sum nekva otka4ena kato emo ili punk ili metul.normalen 4ovek sum si!!! :-)


Значи излиза че метълите, емотата и пънкарите са ненормални, а хората, които слушат чалга, хаус, рап и т.н. са си съвсем нормални? Ще го знам занапред...

i'm so excited!
10-16-2007, 12:13
абе падаш си ти :lol:

Qnchety
10-16-2007, 12:17
Аз слушам почти сичко, ама главно чалга и бг рап!

LordOfLight
10-16-2007, 12:19
абе падаш си ти :lol:


Е много си скептичен/скептична...

WhiteOneBG
10-16-2007, 12:58
Писна ми от тъпи сдуханяци !!!
кво кат седнеш на маса , дай да дъни жица ... yes ...мн ми е инт как точно ще свалиш 1 момиче ... като си говорите за метъл и си притявате някоя "сърцераздирателна" метълска песен ...
В същото време има места на които чалгата просто не върви , не се вписва във фона , сяка музика си има време и място
макарче лично аз не ги разбирам емотата и дед метълите и сяквитте там метъли дето смятат че живота ги е отритнал и постоянно за тях сичко съкс ...
Да се върна на темата - Хора истински ценител на музиката е този който слуша всичко и разбира всеки вид музика , земете го разберете това , всеки ще защитава собствената си теза как неговата музика е най-добрата
Ето метълите ще кажат - Метъл е дъ бест , чалгата съкс тя е за тъпи мангали
Чалгарите ще кажат - глей ги тея сдуханяци метълите , кви са тъпи някви залухави копеленца
Така че научете се да не се делите , преди всичко ние сме хора , не някакви музикални стилове !!!
Ти пък си гаден морон (след формата много сложно стана превключването на езиците).
Аз пък не разбирам хаусарите с тяхната ретардед музика, сори пиц.
Какво ти пречи да слушаш на маса "жица" ? Има много хубави песни, който са много по-подходящи за събирания от някаква забозваща хоусе музика...
"Откачени метали, пънкове,хаусари,емота,<постави рандом суб-култура".
Както на мен не ми харесвате тъпите хоусарчета с "Хоусе не е просто музика, това е живот!!!" и разни други ретардед шитове, така и вие не харесвате дадени неща в другите суб-култури.

Пич , проче ти ми целият пост , АКО НЯКЪДЕ НАМЕРИШ МЯСТО В КОЕТО СПОМЕНАВАМ ЧЕ СЛУШАМ ХОУСЕ СИ ДЕЛВАМ АЦЦТО от тоя форум
както казах слушам сяква музика и за това не се дефинирам като няк'ъв
И това се опитвам и да кажа , човек трябва да слуша всичко , за да може да оцели музиката , също така казах че метълите сега ще скочат да обесняват колко им е велика музиката , чалгарите , хаус маняците ( етц ) също ...

manafen_konq
10-16-2007, 13:28
а това с напиването по кръчмите е най-тъпия довод, който е раждан някога..

хората по цял свят се напиват по кръчмите, ама чалга само тук слушаме...
там как ли се напиват без чалга... леле мале каква драма...ми в сърбия си слушат тяхната чалга в гърция и те навсякаде по света си има чалга може да не се казва чалга ама има такива песни


Абе, Мустафа Сандал, Левент все още ви държи. Галя не знам си коя, дето е гадна мутренска жена е негово представително лице, защото той вече живее в Турция. А Ботев, докато не го вземат турци, и докато вас ви държат турци ще ви викаме "РЕЗАЦИ"!
Пък и вашите велики хулигани Неаполитани и ЛаутаФуулс все още са в бойкот и не ходят на мачове, така че тихо.
Една песен за теб и всички фенове на Мангалатасарай Докоспор Кюстендилбахче:

ТУРЦИЯ Е ВАШАТА РОДИНА!
ЛЕВЕНТ ПАША Е ВАШИЯ БАЩА!
ЛАУТА ПРЕВЪРНА СЕ В ДЖАМИЯ,
ЕНИЧАРИ СА ВАШИТЕ ДЕЦА!

Да ви еба във феновете. На Локо - Ботев, ние бяхме 1800, вие над 9000 и при 4:0 пак ви надпяхме.

DisciplineAndOrder
10-16-2007, 13:42
Абе вие сички сте мн зле, които делите хората по начин на обличане и вкус за музика. Какво значение има?! Как можеш да кажеш "мразя емота" или "мразя чалгари". Това е като расизъм. Тъпо е и е ограничено. Хората са толкова различни и не се определят от стила музика!
...и ако всички бяха еднакви, щеше да бъде адски тъпо, еднообразно, сиво и банално (все синоними, изрязаващи нуждата от разнообразие)...аз не казвам сички да са еднакви просто казвам че лично на мене не ми харесват ама кат гледам има много хора които ги харесват :-({|=

Всеки с вкуса си :smt019

Exothermic
10-16-2007, 13:51
MЕТЪЛСКИ гняв под земята
сипе се върху децата,
че ядосан е всевишния
от музиката на предишния.
Чалгата туй петно на храма,
тази музикална драма
жалка , крастава и гнусна.
Кой я на Земята пусна ?
Хей,чалгари долнопробни,
вий сте жалки и негодни.
Вижте скейтърите бесни
как куфеят с Метъл песни.
Ще отворя малка скоба -
музиката сръбска в гроба.
Тя добра е за сърцето ,
но кога си до шишето.
Надигнете се другари,
метали заклети стари.
Завъртете се с китари.
Прогонете тези твари!
Скорпионите опасни
в калифорния са властни,
а пък James root с китара
пак солажи адски кара.
Ето Corey Taylor кумира
пак на сцената шофира.
Публиката с него пее,
метал флага пак се вее.
А сега на ред са MushroomHead,
Те с китари във ръка
покоряват днес света.
Poul Gray към баса посяга
чалгата негодна бяга.
Joey Jordison сред барабаните
подлудявя металманите.
Jonathan davis запява диви песни
металите стават бесни.
Fieldy бас китарата отново хваща
Метъл с Чалга се разплаща.
Бавно димната завеса
се превръща в бяла мрежа.
Fred durst със микрофона
подлудява стадиона.
А на тази сцена бясна
група CoalChamber се качва.
Dez Fafara пее с дрезгав глас:
"Ще съборя чалгата аз!"
Гръм и мълний небесни
сипят се от тези песни.
Marilyn Manson бий с хиляда вата:
"Във война със циганята".
Всеки миг гърмят колони
в адската зала на Рони.
После публиката дива
немощната зала срива.
О,METALLICA свещенна,
пребъди благословенна.
Hetfield с китара богоравна
сее ереста си славна.
nEo, Gothic и Death течения
са от сатаната дарения.
SlipKnoT, CoalChamber , MushroomHead
на Земята слагат ред.
Тук GodSmack се появяват
пет звезди за миг изгряват.
Кочинка показва що е класа
на развихрената маса.
А когато Менсън пее
публиката благовее.
Смърттъ с китара в ръце
свири пак :"Метълно сърце".
Dez на барабаните дъни лудо:
"Майна му на този Удо!".
Stone Sour и System of a down
се извикват пак на насам.
Chimaira пък тогава
вдигат пак до сатаната врява.
Fred Durst, с автомата в ръка
"Стреляй до полуда" пей сега.
Теню саксонец
HEAVY METAL маратонец
със доспехи на гърди
"AC\DC" той пак крещи.
SlipKnoT се явяват
Iron Maiden не признават.
Хей , чалгари долнопробни,
вижте си местата лобни.
тук е сцената на рока,
смазва ви моща на тока.
Бог огледа си Земята,
скъта се при сатаната
и си каза той на глас:
"Само ROCK ще слушам аз !"
ЧАЛГАТА ще се затрие,
Рапа с прах ще се покрие
Само металът остава
увенчан със ореол от слава !!!

PaRty'GirL
10-16-2007, 14:12
iskah da kaja 4e ne se ograni4avam samo v edin stil muzika (vapreki 4e po princip si slu6am nai ve4e edin stil)

10-16-2007, 14:27
Писна ми от тъпи сдуханяци !!!
кво кат седнеш на маса , дай да дъни жица ... yes ...мн ми е инт как точно ще свалиш 1 момиче ... като си говорите за метъл и си притявате някоя "сърцераздирателна" метълска песен ...
В същото време има места на които чалгата просто не върви , не се вписва във фона , сяка музика си има време и място
макарче лично аз не ги разбирам емотата и дед метълите и сяквитте там метъли дето смятат че живота ги е отритнал и постоянно за тях сичко съкс ...
Да се върна на темата - Хора истински ценител на музиката е този който слуша всичко и разбира всеки вид музика , земете го разберете това , всеки ще защитава собствената си теза как неговата музика е най-добрата
Ето метълите ще кажат - Метъл е дъ бест , чалгата съкс тя е за тъпи мангали
Чалгарите ще кажат - глей ги тея сдуханяци метълите , кви са тъпи някви залухави копеленца
Така че научете се да не се делите , преди всичко ние сме хора , не някакви музикални стилове !!!
Ти пък си гаден морон (след формата много сложно стана превключването на езиците).
Аз пък не разбирам хаусарите с тяхната ретардед музика, сори пиц.
Какво ти пречи да слушаш на маса "жица" ? Има много хубави песни, който са много по-подходящи за събирания от някаква забозваща хоусе музика...
"Откачени метали, пънкове,хаусари,емота,<постави рандом суб-култура".
Както на мен не ми харесвате тъпите хоусарчета с "Хоусе не е просто музика, това е живот!!!" и разни други ретардед шитове, така и вие не харесвате дадени неща в другите суб-култури.

Пич , проче ти ми целият пост , АКО НЯКЪДЕ НАМЕРИШ МЯСТО В КОЕТО СПОМЕНАВАМ ЧЕ СЛУШАМ ХОУСЕ СИ ДЕЛВАМ АЦЦТО от тоя форум
както казах слушам сяква музика и за това не се дефинирам като няк'ъв
И това се опитвам и да кажа , човек трябва да слуша всичко , за да може да оцели музиката , също така казах че метълите сега ще скочат да обесняват колко им е велика музиката , чалгарите , хаус маняците ( етц ) също ...
Vse pak sym omniscient i omnipresent
=> 4ao

Абе тука ... не съм съгласен
1 е Пача , слушаш яки музика , 1 от най-добрите ди-джей препълнения хамбар и друго си е СинСини да ти блее Хазис ... !!

As Franky says - Ibisa is ...


Просто велик филм !!!
Независимо че през половината време Фраки не изтрезнява филма за мене си остава THE BEST
ПС секс наркотици и пиячка и full с курви , това което трябва на секи мъж/жена ... !
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

miloto na miloto:P
10-16-2007, 14:41
всички сме луди :smt005

tuzaro
10-16-2007, 14:42
а това с напиването по кръчмите е най-тъпия довод, който е раждан някога..

хората по цял свят се напиват по кръчмите, ама чалга само тук слушаме...
там как ли се напиват без чалга... леле мале каква драма...ми в сърбия си слушат тяхната чалга в гърция и те навсякаде по света си има чалга може да не се казва чалга ама има такива песни


Абе, Мустафа Сандал, Левент все още ви държи. Галя не знам си коя, дето е гадна мутренска жена е негово представително лице, защото той вече живее в Турция. А Ботев, докато не го вземат турци, и докато вас ви държат турци ще ви викаме "РЕЗАЦИ"!
Пък и вашите велики хулигани Неаполитани и ЛаутаФуулс все още са в бойкот и не ходят на мачове, така че тихо.
Една песен за теб и всички фенове на Мангалатасарай Докоспор Кюстендилбахче:

ТУРЦИЯ Е ВАШАТА РОДИНА!
ЛЕВЕНТ ПАША Е ВАШИЯ БАЩА!
ЛАУТА ПРЕВЪРНА СЕ В ДЖАМИЯ,
ЕНИЧАРИ СА ВАШИТЕ ДЕЦА!

Да ви е** във феновете. На Локо - Ботев, ние бяхме 1800, вие над 9000 и при 4:0 пак ви надпяхме.пич виждам че не си наясно как седи въпроса с акциите на Локото ония резак никога не ги е копувал само е се е представял че ги е купил винаги са били на Галя Топалова иначе спокойно ся кат се върне Христолов от Италия ше видиш кой ше ви купи

Disrespect
10-16-2007, 15:44
от кога чалгата е музика за маса?! :shock:

RAWRRR
10-16-2007, 15:48
от кога чалгата е музика за маса?! :shock:

хаха,не си ли слушал подобен разговор..

-Каква музика слушаш?
-Всичко..предимно ретро ( :lol: )
-Дори и чалга?
-Ами..не съм толкова голям почитател на чалгата,ама като седнеш на маса,друго не върви да се слуша..

Аз лично много пъти съм чувала последната реплика.. :x

Аз препоръчвам на автора да заляга над учебниците или да работи здраво,вместо да си задава такива смислени въпроси.. :roll:

Disrespect
10-16-2007, 15:50
аз друго бих предложил на автора..

tuzaro
10-16-2007, 15:53
тука сички ме нападнаха се едно съм им изял закуската... аз просто питах дали в форума има такива хора и казах че не харесвам некои индивиди които слушат една музика... секи да си слуша квот си иска тва си е мое лично мнение

RAWRRR
10-16-2007, 15:55
аз друго бих предложил на автора..

http://teenproblem.net/f/images/smiles/079.gif , http://teenproblem.net/f/images/smiles/112.gif, http://teenproblem.net/f/images/smiles/016.gif.

miminia
10-16-2007, 15:56
Ма няма "нормални" хора тука! Ти ни определи точно и ясно - тука има само метли,пънкари и имота - к`во повече искаш :D да не би пак да си търсиш приятелка , понеже преди си търсеше само ,че в др раздел :lol: хмм и не се газирайте =; не ми се спори :-D

poshh
10-16-2007, 16:46
Всеки има право да слуша каквото си иска, същото е и за начина на обличане, характер.. :roll:

tuzaro
10-16-2007, 16:49
Ма няма "нормални" хора тука! Ти ни определи точно и ясно - тука има само метли,пънкари и имота - к`во повече искаш :D да не би пак да си търсиш приятелка , понеже преди си търсеше само ,че в др раздел :lol: хмм и не се газирайте =; не ми се спори :-D някой ма почва да се засяга добре че тука има само метли :lol: :lol:

poshh
10-16-2007, 16:55
Ма няма "нормални" хора тука! Ти ни определи точно и ясно - тука има само метли,пънкари и имота - к`во повече искаш :D да не би пак да си търсиш приятелка , понеже преди си търсеше само ,че в др раздел :lol: хмм и не се газирайте =; не ми се спори :-D някой ма почва да се засяга добре че тука има само метли :lol: :lol:
ххаха смешни ставате с тия определения..метъли чалгари

cendy_shop
10-16-2007, 16:57
e az sam malko pankarka ama ne 4ak tolkoz.i slusham a&b.ama sam mnogo dobro momi4e O:)

Seducti0n
10-16-2007, 17:10
Да има и такива момичета,каквито ти опомена. :wink: Външността и най-вече заетатат поза както е в повечето случаи при емотата не винаги създава най-правилното впечатление в околните за самия него. :wink:

bqsna_teenagerka
10-16-2007, 17:11
харесвам много емотата но не съм една от тях. не харесвам чалгата,но зачитам и уважавам вкуса и избора на другите!
не съдя никой за нищо,за разлика от други :?
Всеки има право на избор,всеки има различни предпочитания...това не трябва да ни разделя..напротив! я си помислете,ако всички имахме еднакви вкусове? кво щеше да стане? щяхме да се избиваме!

SuN_LiGhT
10-16-2007, 17:17
харесвам много емотата но не съм една от тях. не харесвам чалгата,но зачитам и уважавам вкуса и избора на другите!
не съдя никой за нищо,за разлика от други :?
Всеки има право на избор,всеки има различни предпочитания...това не трябва да ни разделя..напротив! я си помислете,ако всички имахме еднакви вкусове? кво щеше да стане? щяхме да се избиваме!

[/b]Напълно съм съгласна с теб!!!Аз лично не съм точно емо,но слушам такава музика.Слушам и техно,и хаус и какво ли още не...Но това не ме прави по-различна!!! :smt018

KiLLeR_InSTiNkT
10-16-2007, 17:38
Сигурна съм, че е пълно с такива момичета - "нормални"... Не виждам защо трябва да се делят хората на метъли, емота и тем подобни. :roll:

RAWRRR
10-16-2007, 19:10
Нe знам нормално момиче от този форум,но аз се сетих за forzzi. http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/050.gif

Skullbreaker
10-16-2007, 20:29
Нямам никакво намерение да чета цялата пумия ,само едно ще кажа.


След примерно 2 години ще се появи Портокалка и всички ще забравят , кое е тва Азис...


Докато Фреди Меркюри , Марк Кнопфлер , Дейвид Ковърдейл , Ян Гилън етц. , ще се помнят и слушат вечно.




И се надявам повече младежи да се избавят от заливащата ги отвсякъде простотия.

Disrespect
10-16-2007, 20:36
e az sam malko pankarka ama ne 4ak tolkoz.i slusham a&b.ama sam mnogo dobro momi4e O:)


...?!

ЕPu
10-16-2007, 20:38
какво е а&б?
определено не ми звучи кой знае колко пънкарско :roll:

Disrespect
10-16-2007, 20:41
малко ама не чак толкоС..

ЕPu
10-16-2007, 20:43
и в крайна сметка кво излезе..?
пънкарка, която обаче не е много пънкара и слуша r&b :lol:

аз...без думи съм! :shock:

tuzaro
10-16-2007, 20:47
и в крайна сметка кво излезе..?
пънкарка, която обаче не е много пънкара и слуша r&b :lol:

аз...без думи съм! :shock:не слуша R&B слуша а&b тва сигурно е нов стил

nO3Hau*
10-16-2007, 21:23
:smt005 :smt005 :smt005 Миличкиииии много сте ми сладки като се набирате :D . Нямах предвид че не сте нормални металите и пънкарите а просто ние хората сме си нормалните а вие сте божествени ;) вие сте много над простолюдието което слуша всякакъв тип "4алга" (4алга ,хаус ,р&б , ретро ,денс и пр. )

Моля за извинението пред вас оооооо всевишни съществааааа [-o<

tuzaro
10-16-2007, 21:30
поздрав за всички съфорумци
http://www.data.bg/f.php?fid=9906490

malka_sladuranka
10-16-2007, 21:39
Аз!
Слушам чалга, мразя хаус, метъла не го възприемам, а това чудо Емо така и не го разбрах кво е точно..
Мразя гуменки, обичам живота си, не съм депресирана...
Ха наздраве, да живее оркестър Китка... :mrgreen: 8-[

RoyTheReaper
10-16-2007, 21:42
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?

Няма такива. Не разбра ли, че форума е мятъло-пънкарски... :lol:

helllo
10-16-2007, 21:42
да мре чалгатаааа!!!

real-girl
10-16-2007, 21:49
Еми,не съм ЧАЛГАРКА, ама съм НОРМАЛНА

tuzaro
10-16-2007, 22:02
Еми,не съм ЧАЛГАРКА, ама съм НОРМАЛНАем по мойте изисквания не си нормална(нищо лично)... :-D

teenkopele
10-16-2007, 22:17
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?


...и питаш... :lol:

PaRty'GirL
10-16-2007, 22:46
е не е нужно, някой да е нормален според твойте изисквания

Deskata_90
10-16-2007, 22:49
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?

`Що за тъп въпрос бе душа? :roll:
Защо не питаш колко са Емо?Аз си мисля, че 60% са от тея които ти смяташ за нормални включвам и себе си :smt005

tuzaro
10-16-2007, 23:54
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?

`Що за тъп въпрос бе душа? :roll:
Защо не питаш колко са Емо?Аз си мисля, че 60% са от тея които ти смяташ за нормални включвам и себе си :smt005нат ти гледам аватара ше си допаднем

Loshotia
10-17-2007, 08:11
Защо зачисляваш хауса към чалгата?

brain_stew
10-17-2007, 08:19
Защо зачисляваш хауса към чалгата?

Защото по принцип чалгата е чисто безсмислена...ъъъ...съвкупно ст от звуци издадени от различни музикални инструменти, която е създадена за масата!За стадото...абее за многото хора, които ще правят пари на изкуствените и еднакви чалга изпълнителки!

Тааа тъй като хауса е също така безсмислена музика, създаваща се напоследък и тя за стадото спада и е съвкупност от шумове на много работещи компютри и синтезатора, спада към чалгата!

savvy? :lol:

^Sam90^
10-17-2007, 08:21
brain_stew, ти много смело раздаваш правосъдие кое е смислено и кое - не. Ама нали се сещаш, че всичко е въпрос на предпочитание.

-> Тузаро, докато караш с тази настройка, че метълките са потни и мръсни, а всички останали - "нормални", ще си останеш девствен.

brain_stew
10-17-2007, 08:28
brain_stew, ти много смело раздаваш правосъдие кое е смислено и кое - не. Ама нали се сещаш, че всичко е въпрос на предпочитание.

Амиии да!Смела съм!Проблемче? 8) :lol:




-> Тузаро, докато караш с тази настройка, че метълките са потни и мръсни, а всички останали - "нормални", ще си останеш девствен.


А така беее!Знаеш ли ние метълките кви сме беее?!
Секс богини! 8)
Един прави секс с нас и после не може да ебе друга!...

....щото сме му откъснали пишката!

Ах, ах!Много лигня се насъбра!

rusalkata_
10-17-2007, 09:07
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?

хаха :lol: и какво им е ненормалното на емотата,пънкарите и метълите?то не останаха нормални според тебе...ааа,не.за тебе е нормално да се слуша чалга :lol: и ако има такива каквито слушат чалга и хаус какво ще направиш?
слушам всичко без чалга... :roll:

бтв всяко момиче се депресира все някога. :lol:

shivacheva
10-17-2007, 09:19
В ПГСАГ толкова ли няма такива,к'вито ти трябват...? :-k

Violenza
10-17-2007, 09:48
Аз Имо или пънкарка във форума не съм забелязала.

10-17-2007, 10:26
brain_stew, ти много смело раздаваш правосъдие кое е смислено и кое - не. Ама нали се сещаш, че всичко е въпрос на предпочитание.


Подписа, ПОДПИСА!!! (без това за любовта ми с РАВР)
БраинСтю, на теб ти сотавям да си купиш брадва само!

CuRly_Doll
10-17-2007, 11:02
Slu6am house i 4alga donqkade...emota mrazq(rasistka ili ne...mrazq gi)...emi ko da ti kaja...mai sam normalna :D

Decu
10-17-2007, 11:26
Slu6am house i 4alga donqkade...emota mrazq(rasistka ili ne...mrazq gi)...emi ko da ti kaja...mai sam normalna :D

Нормална си според него :wink: Но според други със сигурност няма да си :lol: :-D

Violenza
10-17-2007, 11:56
Slu6am house i 4alga donqkade...emota mrazq(rasistka ili ne...mrazq gi)...emi ko da ti kaja...mai sam normalna :D
Знаеш ли какво е расизъм?

Loshotia
10-17-2007, 12:34
Slu6am house i 4alga donqkade...emota mrazq(rasistka ili ne...mrazq gi)...emi ko da ti kaja...mai sam normalna :D
Знаеш ли какво е расизъм?

Според теб знае ли?

Иначе до въпросната расистка :lol: ..трябва да си изключително объркана фешън овца, че да слушаш и чалга и хаус

Violenza
10-17-2007, 12:36
Според теб знае ли?

На мен ми е ясно, че не знае.

Искам да видя какво ще отговори.

BaD_GiRl_mL2
10-17-2007, 12:42
И асссс и асссс :P

tuzaro
10-17-2007, 13:10
-> Тузаро, докато караш с тази настройка, че метълките са потни и мръсни, а всички останали - "нормални", ще си останеш девствен.
с метълка и пънкарка никога няма да спа дори да е последната жена на света, а за тва да не съм детствен съм се погрижил и то от нормално момиче! :smt016

DisciplineAndOrder
10-17-2007, 13:12
-> Тузаро, докато караш с тази настройка, че метълките са потни и мръсни, а всички останали - "нормални", ще си останеш девствен.
с метълка и пънкарка никога няма да спа дори да е последната жена на света, а за тва да не съм детствен съм се погрижил и то от нормално момиче! :smt016

Метълките и пънкарките прокажени ли са? :-s

tuzaro
10-17-2007, 13:14
-> Тузаро, докато караш с тази настройка, че метълките са потни и мръсни, а всички останали - "нормални", ще си останеш девствен.
с метълка и пънкарка никога няма да спа дори да е последната жена на света, а за тва да не съм детствен съм се погрижил и то от нормално момиче! :smt016

Метълките и пънкарките прокажени ли са? :-s
на мене лично не ми харесват кво да направа? кат не ми харесват начи не ми харесват, тях ги харесват други хора

DisciplineAndOrder
10-17-2007, 13:20
-> Тузаро, докато караш с тази настройка, че метълките са потни и мръсни, а всички останали - "нормални", ще си останеш девствен.
с метълка и пънкарка никога няма да спа дори да е последната жена на света, а за тва да не съм детствен съм се погрижил и то от нормално момиче! :smt016

Метълките и пънкарките прокажени ли са? :-s
на мене лично не ми харесват кво да направа? кат не ми харесват начи не ми харесват, тях ги харесват други хора

А нужно ли е да казваш,че те не са нормални?

tuzaro
10-17-2007, 13:30
-> Тузаро, докато караш с тази настройка, че метълките са потни и мръсни, а всички останали - "нормални", ще си останеш девствен.
с метълка и пънкарка никога няма да спа дори да е последната жена на света, а за тва да не съм детствен съм се погрижил и то от нормално момиче! :smt016

Метълките и пънкарките прокажени ли са? :-s
на мене лично не ми харесват кво да направа? кат не ми харесват начи не ми харесват, тях ги харесват други хора

А нужно ли е да казваш,че те не са нормални?секи си има мнение и може да си го казва

^Sam90^
10-17-2007, 13:35
Да, но в твоя случай е по-различно. Мнението на човек се изгражда въз основа на факти, които е видял. Ти даже не си на ясно за какво точно говориш, защото терминът "метълка" е толкова размит, че няма на къде повече. Първо, има хора, които не се обличат, според това какъв стил музика слушат т.е. има хора, които ти (понеже мислиш повърхностно) ще помислиш за пънкари, да речем, а те всъщност слушат... поп. По същия начин е и с метълките - не е нужно да е с дълга черна коса, черни дрехи и много пиерси, за да се нарече метълка.
Не знам дали успях да се изразя правилно, но това "мнение", което изказваш е глупаво и толкова ограничено, че няма на къде повече.
А що се отнася до "нормалното" момиче, което ти е направило севтето, опиши по-точно кое и' е нормалното, за да си добием представа кои са НЕнормалните... :-)

ПП: Кухо та дрънка :D

blahblahblah
10-17-2007, 20:03
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?Оф като го почнете този хаус, не се спирате. От вчера го слушате, днес сте големите фенове и утре пак ще забивате на чалгата...
Преди метълките и на мен ми бяха неприятни, но осъзнах, че те са едни от най-умните и добри момичета. 100 пъти предпочитам метълка или пънкарка, отколкото лигава хаусаджийка, която само преди няколко месеца е играела кючеци по масите!

brain_stew
10-17-2007, 21:39
brain_stew, ти много смело раздаваш правосъдие кое е смислено и кое - не. Ама нали се сещаш, че всичко е въпрос на предпочитание.


Подписа, ПОДПИСА!!! (без това за любовта ми с РАВР)
БраинСтю, на теб ти сотавям да си купиш брадва само!


:lol:
казва се Брейн...не Браин..грамотник!
И..ква беше връзката с брадвата и подписа ти..омг!
И кво се бъркаш, а?
Както автора казва,ч е метълите и пънкарите не са нормални (хахаха), така и аз казвам, че хауса и чалгата не са смислени!
Значи всеки има право на мнение, обаче кат ен ви хареса...да хващаме брадвите..тцък тцък!Колко сте зли!

brain_stew
10-17-2007, 21:49
Естествено! Брадвиииии!!!!



пп. Ти си най-голямата пънкарка...

Не се заяждай, Йети! :lol:

tuzaro
10-17-2007, 22:30
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?Оф като го почнете този хаус, не се спирате. От вчера го слушате, днес сте големите фенове и утре пак ще забивате на чалгата...
Преди метълките и на мен ми бяха неприятни, но осъзнах, че те са едни от най-умните и добри момичета. 100 пъти предпочитам метълка или пънкарка, отколкото лигава хаусаджийка, която само преди няколко месеца е играела кючеци по масите!ми че аз съм си чалгар не казвам че съм някав голям фен на хауса ама кат има много бас и ме радвал

i'm so excited!
10-17-2007, 22:57
не вярвах, че има човек , който да нарече сам себе си 'чалгар' напълно сериозно :shock:

евала, дуда!


с метълка и пънкарка никога няма да спа дори да е последната жена на света, а за тва да не съм детствен съм се погрижил и то от нормално момиче!

но не беше нужно да проявяваш тази искреност и сами щяхме да стигнем до извода, че си чалгар само при прочитането на думата "ДЕТСТВЕНОСТ" в посочения по-горе цитат :shock:
иначе за спането ми е ясно, обикновено на хората като теб (включително и ти) ценностите им се ограничават до секс, пари и коли (на което ви учи и вашата любима музика). та се съмнявам , че с този начин на мислене ще успееш да си намериш КАКВОТО И ДА Е момиче, което да те хареса за повече от една вечер (или евентуално няколко чукания).
но за какво ли пък ти е притрябвало сериозна връзка, като можеш да танцуваш на маса и да шибаш ? нали така?

абе най-общо казано или ще пораснеш или ще си останеш същия селянин.
искрено се надявам да е първото.
късмет в живота, драги.

OtherDimension
10-17-2007, 23:00
^ :lol:
а твойта музика на какво те учи
както се изрази веднъж : бой, ебане, бира, Ой!

ае махни се па ти с твоите пиянски истории
и вие сте същата паплач
една утайка и нищо повече
веселото е като почнете да се имате за по-интелигентни от чалгарите

не можете да станете от пода от алкохол .. да ви е*а и интелектуалщината

ае уа, бе

присмял се хърбел на щърбел

веднъж седя и гледам великите скинхедс как спят на масата в 2 на обед.. по едно време единия се надигна почна да се смее и другият го удари с кубинката...
абе жалка история
иначе с гордост се наричате СКИНХЕДС, тука ми сложила аватар с надпис SKIN

абе .. нямам думи .. смях
ходи да се нафиркаш до козирката да не знаеш къде се намираш и заеби всичко да ти е на оная работа

..

i'm so excited!
10-17-2007, 23:10
кой по дяволите си ти, че да ми обясняваш на мен на какво ме учи моята музика ? моята музика ме научи да МИСЛЯ.
МОЯТА музика НЕ МЕ Е довела до там да си търся 'нормални' по моите критерии момчета по форумите.
но какво ли ти обяснявам, струваш ми се твърде далече от това и твърде далече от мен, че да ми говориш с тоя тон, девойке скъпа.
а това с пиянските истории го оставих за 15-тата си година, която вече отдавна мина.
а относно 'бира, бой, ебане, Ой!' (не си запомнил даже и словореда ,КОЙТО Е ЛОГИЧЕН) е чиста метафора, мисля, че няма смисъл да обсъждам с теб това, както отбелязах си твърде далеч от цялата история. най-сладкото нещо, което ти никога няма да познаеш , а и не заслужаваш да познаеш.

Impressive
10-17-2007, 23:16
Абе всички чалгари и метъли СЪКС :smt019
Само ПОП-а!!!!!!!!!!!!!! :smt016 :lol:

OtherDimension
10-17-2007, 23:17
абе я се разкарай
дали сама си вярваш не знам

да ти е сладко като си пееш, подскачаш и повръщаш зад някой строеж
дано не се задавиш в повърня

така е, обществото е боклук, вечните бунтари ще го плюете
но за трезвомислещото общество ти си измет и нищо повече

може специално ти да си оставила тия неща зад гърба си
ама като цяло цялата ви култура си е таковала майката

като всеки чалгар е мухльо и селянин.. какво остава за всеки залитащ, безмозъчен СКИИИН

OtherDimension
10-17-2007, 23:21
експлойтед, дано да си прав

това на 30 да ми подскачаш по масите с викове : ОЙ ОЙ ОЙ ОЙ ОЙ не си е работа

tuzaro
10-17-2007, 23:23
кой по дяволите си ти, че да ми обясняваш на мен на какво ме учи моята музика ? моята музика ме научи да МИСЛЯ.
МОЯТА музика НЕ МЕ Е довела до там да си търся 'нормални' по моите критерии момчета по форумите.
но какво ли ти обяснявам, струваш ми се твърде далече от това и твърде далече от мен, че да ми говориш с тоя тон, девойке скъпа.
а това с пиянските истории го оставих за 15-тата си година, която вече отдавна мина.
а относно 'бира, бой, ебане, Ой!' (не си запомнил даже и словореда ,КОЙТО Е ЛОГИЧЕН) е чиста метафора, мисля, че няма смисъл да обсъждам с теб това, както отбелязах си твърде далеч от цялата история. най-сладкото нещо, което ти никога няма да познаеш , а и не заслужаваш да познаеш.баце ми ко да права дано да не остана селянин иначе за скинхедс няма кво да говорим тва са най-умните хора начело с Хитлер няма друг който може да направи такива велика неща ама в България има и такива дето само си мислят че са скинари и за тях е само да си обръснат главите и да слушат ACAB което е много тъпо може и без да си обръснеш главата да разбереш философията на хитлер.

i'm so excited!
10-17-2007, 23:23
горкия, не измисли какво по-умно нещо да каже, затова почна веднага да храни. браво, интелигентността блика от теб.
както отбелязах, ти (както и автора) не сте абсолютно НИКОИ, че да отбелязвате кое е 'трезвомислещото общество' и кои са 'нормалните' момичета.
а това дали повръщам зад строежите си е лично моя работа.

OtherDimension
10-17-2007, 23:24
tuzaro, ама и ти тука, "баце", ни застрелваш всеки път ........

i'm so excited!
10-17-2007, 23:25
баце ми ко да права дано да не остана селянин иначе за скинхедс няма кво да говорим тва са най-умните хора начело с Хитлер няма друг който може да направи такива велика неща ама в България има и такива дето само си мислят че са скинари и за тях е само да си обръснат главите и да слушат ACAB което е много тъпо може и без да си обръснеш главата да разбереш философията на хитлер.
първо, не си позволявай да ми говориш на 'баце'.
второ, далече си от истината за скинхед, когато се образоваш малко, ела да си говорим пак.

tuzaro
10-17-2007, 23:25
tuzaro, ама и ти тука, "баце", ни застрелваш всеки път ........баце аз за тва живея :)

OtherDimension
10-17-2007, 23:31
стреляш напосоки и "интелигентноста блика от теб" и "горкия" са твърде жалки опити за ирония
--
това е демокрацията - живей си в собствен свят, никой не ти държи сметка къде повръщаш и къде не
но не ми тръгвай да нареждаш кой какъв е, а си погледни агресивната натура, която е нищо повече от надут балон
с тази си нападателност демонстрираш простотия и толкова
а утре тузаро или който и да е ще си пусне там некаква група , но това няма да го направи автоматично интелигентен

та, с 2 думи да ти стане ясно на болното мозъче : музиката не те прави умен
надявам се да си разбрала

защо се мъчиш изобщо не мога да разбера?
никой не изисква от теб да си по-ерудирана от който и да е вид тения или чехълче
умирай там от пиене, агресия, тупай се в гърдите каква си яка и остави простосмърните да живеят

Ой!

Едит : експлойтед, ставал съм пример на описаната от мен ситуация, не съм си я измислял

i'm so excited!
10-17-2007, 23:42
това е демокрацията - нареждам който и както си искам, и си поемам рисковете той да нарежда мен. къде е проблемът? няма проблем.
а теб не те прави по-интелигентен фактът, че се бъркаш, където не ти е работата, даже обратното. защото аз не говорех с теб.
и накрая , престани да ми правиш анализи на личността, драги, глупаво е, при положение, че КАКТО ОТБЕЛЯЯЯЯЯЯЯЗАХ, изобщо не знаеш за какво става въпрос :::

п.с. 'горкия' не беше ирония.

Liz
10-18-2007, 01:40
По-нормални ?
И какво разбираш от по-нормални? Какво им е "ненормалното" на хора със различен вкус,стил и визия?
Аз не слушам метал или пънк или каквото и да е от рода нито се обличам така, но не намирам хора със различни предпочитания от моите "ненормални"... Мразя стереотипи.

CuteBaby
10-18-2007, 01:47
Не мисля че останалите са ненормални-просто са различни,всеки си има избор и вкус ;) А иначе аз слушам техно,хаус и чалгичка разбира се :roll: :smt016

brain_stew
10-18-2007, 12:00
та, с 2 думи да ти стане ясно на болното мозъче : музиката не те прави умен
надявам се да си разбрала

защо се мъчиш изобщо не мога да разбера?
никой не изисква от теб да си по-ерудирана от който и да е вид тения или чехълче
умирай там от пиене, агресия, тупай се в гърдите каква си яка и остави простосмърните да живеят

Ой!

Едит : експлойтед, ставал съм пример на описаната от мен ситуация, не съм си я измислял

Таа...нима определението метълка/пънкарка/имо и т.н. не идва от музиката?!
Нима "бацето" дето е пуснал темата, не се ограничава с това, че метълите и пънкарите са ненормални...а те не са ли ненормални, защото слушат различна музика и се носят по различен начин?!
Кой какъв е бил....кой драйфа зад строежи и т.н...тва си е негова работа!Това не е част от музикалната култура, а до възпитанието на човека!Всеки се е напивал, всеки е драйфал някъде...на всичкис е случва!

Музиката не те прави по-умен?
Ами да ти кажа четсно напротив...донякъде музиката изгражда характера и личността на човек....
Ззащото и аз съм ставала свидетел...Фенка на хаусче да не знае кой е Моцарт или Вивалди!И да пита "Ама на мен за кво ми е?!Аре госпожа, не ме мъчете, пуснете ме по-рано, че довечера съм на купонче!"
Нима това е адски умно?
А си има и нещо като правило...не можеш да отречеш нещо, което не си опознал достатъчно добре!
А се съмнявам примерно, автора на темата да е имал дори сексуален контакт с тези "ненормалните" за да заяви твърдо, че са гнусни, мърляви и кви ли още не!

ABSOLUTme
10-18-2007, 12:03
Дефинирайте ми,моля,'нормален' и после ше ви кажа дали се класирам. :-D

OtherDimension
10-18-2007, 15:04
това е демокрацията - нареждам който и както си искам, и си поемам рисковете той да нарежда мен. къде е проблемът? няма проблем.
а теб не те прави по-интелигентен фактът, че се бъркаш, където не ти е работата, даже обратното. защото аз не говорех с теб.
и накрая , престани да ми правиш анализи на личността, драги, глупаво е, при положение, че КАКТО ОТБЕЛЯЯЯЯЯЯЯЗАХ, изобщо не знаеш за какво става въпрос :::

п.с. 'горкия' не беше ирония.

и ти се бъркаш където не ти е работа
и ти не знаеш за какво става въпрос ;)

свидетел*

брейн, в каква връзка е примерът за Моцарт ??
да не би метълът да е урок по обща култура
да не искаш да кажеш
метъл = умен = знае кой е Моцарт
чалгар/хаусър = тъп = не знае кой е Моцарт
айде нема нужда..?

експлойтед, текстът е добър, да
но веднага ти давам пример с песента : Sarah Brightman & Andrea Bocceli - Time To Say Goodbye, която няма кой знае колко вдъхновяващ текст, но си е класика

GossipGirl89
10-18-2007, 15:41
Аз :lol: :lol: :lol:
Не се шегувам! Има, аз не съм емо, метълка и пънкарка. Слушам чалга :wink:

ми туу 8)

krem4et0
10-18-2007, 15:42
В тоя форум има ли поне едно момиче дето да не е емо или пънкарка или метълка? Няма ли такива по-нормални (поне за мене) дето да слушат чалга или хаус да не са депресирани?
Луда чалга фенка съм :smt007

ThankYouVeryMuch
10-18-2007, 15:46
Малко са тези "нормалните", които хем да не са позьорки, хем да слушат хубава музика. Ама тъй като мнението за "нормално" е доста криво разбрано напоследък, то по-добре е да са печени независимо какви препочитат да са. :)

miminia
10-18-2007, 16:12
:lol: ммм са си видях грешката дет съм написала :lol: ,но както и да е

Loshotia
10-18-2007, 18:10
Малко страни от спора ви...някой ще ми обясни ли какво е коктейл "багер" :roll:

radito
10-18-2007, 18:14
Аз :smt041 :smt008

brain_stew
10-18-2007, 20:23
брейн, в каква връзка е примерът за Моцарт ??
да не би метълът да е урок по обща култура
да не искаш да кажеш
метъл = умен = знае кой е Моцарт
чалгар/хаусър = тъп = не знае кой е Моцарт
айде нема нужда..?


Не...исках да кажа нещо съвсем различно!
Примерът с Моцарт е връзка с това, че повечето "ненормални" поне се чудят откъде им идва музиката, искат да правят такава музика и се насочват към някаква култура!
Защото аз лично не познавам метъл (а аз познавам бая!), който да не иска да свири на нещо, да не знае някакви видни личности от музикалното ни възпитание и т.н.
И това е част от музиката....има песни в които се пее са скандинавската митология...това подтиква феновете на тези текстове, да потърсят нещо повече, да се поинтересуват, да четат!
Докато едва ли някоя хаусърка или чалгарка ще тръгне да търси откъде е иззет великия текст "Напипай го, в ръцете твои нека то да си играе!" и дали е вдъхновен от някакъв мит или легенда! :lol:
И както казах вече, музиката играе голяма роля в живота на един подрастващ човек!Малко или много, ролята е там.
И...лично аз познавам наистина свестни чалгари, слушала съм чалга (не се гордея но...) и знам къде е разликата...била съм и в едната и в другата страна и мога от личен опит да изкажа мнението си, в което има някаква истина!
Защото винаги играе ефекта на стадото...метъла е различен от чалгара, но от другите метъли не е особено!Повечето хора си приличат и по разбиране за света около себе си, за живота, за музиката, за книгите, за изкуството....

Докато до няква степен "нормалният" човек...просто...прави едно и също!И то е в повечето случаи безсмислени купони, кючеци, безразборно ебане в кенефите на дискотеките и т.н.

И да, музиката влияе върху човешката система...не знам за кой път го казвам вече!

I'm so exited може да е агресивна (така каза поне) и т.н....но малко налудничъв, казвам ти един чисто хипотетичен пример...

Даваме за пример един пънкар и един чалгар...
чалгарчето си живее живота, всеки ден е луд купон, дискотеки, мацки, коли, лъскави работи ала-бала...и...кво?Израстването му минава там...в задимената дискотека около лесни момичета, алкохол и дрога...

А пънкара...излиза със своите приятелчета пънкарчета, моткат се...слушат си музиката, представят си някви политически режими и те така си се кефят на живота...но...техният живот е навън!Те се бият, те се защитават, те пропадат илис е издигат...живота им е изпълнен с контрасти и шаренийка, с гадости и т.н...

А чалгарчето все още си стои в дискотечката....

А проблема ти, Наско, знаеш ли къде е?Ти си кон с капаци!Не искаш да приемеш чуждата страна...до няква степен поне!Говори каквото пожелаеш, но се съмнявам, че си се сблъсквал с другата страна на реалността, която ти описах по-горе!
Всичко зависи от това как подраства човек, в каква среда....Може да е от супер яко семейство ид а пропадне, а може и да стане ЧОВЕК!Просто въпрос на гледни точки....

Iviqna
10-18-2007, 21:10
Аз :lol: :lol: :lol:
Не се шегувам! Има, аз не съм емо, метълка и пънкарка. Слушам чалга :wink:

i'm so excited!
10-18-2007, 21:32
и ти се бъркаш където не ти е работа
и ти не знаеш за какво става въпрос ;)


само че за разлика от тебе, след такива твърдения аз се обосновавам :wink:

cherinka
10-18-2007, 21:54
Тузаро, от един град сме с тебе, нормално девойче съм и единственото, което ме спира относно тебе е, че си много малък за мене. :lol:

tuzaro
10-18-2007, 22:30
Тузаро, от един град сме с тебе, нормално девойче съм и единственото, което ме спира относно тебе е, че си много малък за мене. :lol:над 23 ли си ?

cherinka
10-18-2007, 22:53
Тузаро, от един град сме с тебе, нормално девойче съм и единственото, което ме спира относно тебе е, че си много малък за мене. :lol:над 23 ли си ?
Няма значение, важното е, че си малък.

FelisDirus
10-18-2007, 22:58
да не би да му е малък :shock:

:-$

OtherDimension
10-18-2007, 23:05
и ти се бъркаш където не ти е работа
и ти не знаеш за какво става въпрос ;)


само че за разлика от тебе, след такива твърдения аз се обосновавам :wink:
страхотни обосновки
"не разбираш и не заслушаваш да разбереш"
"не знаеш за какво става въпрос"
и т.н.

find_m3
10-19-2007, 09:01
Е те за тва говорим.пита някой някакъв си за чалгарки във форума и едно стадо като не виждало мъж се литва през глава [-(

rusalkata_
10-19-2007, 11:26
Е те за тва говорим.пита някой някакъв си за чалгарки във форума и едно стадо като не виждало мъж се литва през глава [-(

desperate people ](*,)

aviska_
10-19-2007, 12:55
Айде и аз да налитам....сега, това дет всеки втори го е написал "нормално" няма някакъв смисъл, щото за всеки си е нещо различно нормално. Но поне в общи рамки се приближават. Аз не съм нормална, музика слушам всякаква (музикална свиня съм, така да се каже), познатите ме смятат за метълка, близките за странна, приятелите за емо....избирайте си...даже днес от един друг съфорумец разбрах, че съм била и травестит. Аве изобщо объркана работа... и това какво слушаш не определя как се обличаш - поне не чак толкова фрапантно, колкото го изкарвате. Човек се облича така, както му е кеф на момента. Днес ще съм фолк певица - отива ми. Утре ще съм умряла - идеално. Другиден - ддз, травестит...т'ва определение докосна нещо в мен. Винаги съм знаела, че съм мъж :roll: . Ахаха....уфф, все тая... :wink:

find_m3
10-19-2007, 15:34
държа да споделя ,че и двата поста над мене са идиотски ,а втория е и клиширан.писано е от някоя мацка ,която в друга тема беше определена като "майка тереза".събудете се!

find_m3
10-19-2007, 16:23
Тузаро, от един град сме с тебе, нормално девойче съм и единственото, което ме спира относно тебе е, че си много малък за мене. :lol:над 23 ли си ?
Няма значение, важното е, че си малък.


мисля ,че става въпрос за капацитета му

XXX_f
10-19-2007, 16:44
ne smqtam 4e v tozi forum ima nenormalni momi4eta. Vseki 4ovek ima pravo na izbor kakva muzika da slusha i nikoi nqma pravo da gi obvinqva kato nenormalni. Moje za teb da ne sa normalni no te moje da smqtat 4e ti si nenormalen... Nqmash pravo da narichash horata nenormalni zashoto ne slushat "CHALGA" :smt019

RaLkb
10-20-2007, 16:24
xaxax da az sam edna ot taka narecheni normalni.xqx az slusham samo chalga i hause.

ABSOLUTme
10-20-2007, 19:18
^^много ще ми е интересно да те видя наживо..и по-точно как си пееш тупц-тупц-тупц-обичаааааааш другатааааааа,чуууждатааа ааа :lol:

136179
10-20-2007, 19:45
имам се за нормална .. но чалга не слушам ..само ако ситуацията го налага ..и към авторката какво ТОЧНО разбираш под 'нормалки' смисал .. такива които слушат чалга и хаус само ли ...? Или ?

kuklata_90
10-20-2007, 19:59
ne znam dali sum normalna ili ne no slu6am samo 4alga!

tuzaro
10-20-2007, 20:07
^^много ще ми е интересно да те видя наживо..и по-точно как си пееш тупц-тупц-тупц-обичаааааааш другатааааааа,чуууждатааа ааа :lol:тва за мене ли беше :lol:

ABSOLUTme
10-20-2007, 21:11
^^много ще ми е интересно да те видя наживо..и по-точно как си пееш тупц-тупц-тупц-обичаааааааш другатааааааа,чуууждатааа ааа :lol:тва за мене ли беше :lol:
aa,ne,za devoikata nad men,rali ne6to si :-)

machoka
10-20-2007, 22:15
До тук с празните приказки.