PDA

View Full Version : Странен вид пъпки ...



mirial
10-15-2007, 21:57
Искам да споделя нещо доста необичано , дори ми е адски чудно ... излизат ми пъпки както на всички,но имам няколко,които ми стоят вече 2 години и просто не се махат!Накрая не издържах,взех всичко възможно ,което реже и си срязах кожата при една от няколкото.Е,познайте какво,в началото си викам ''А , това е гной'' ама не , сякаш се беше забило в кожата ми и беше твърдо като камак.И него трябваше да отрежа и тамън да успея да го запазя цяло и без да искам го срязах(през кожата колкото и да го стискаш не се пукаше,твърдо като камак казвам ви!).На някой случвало ли му се е ,в началото излизаше гной,но после нищо , кожата зарастна и си ми стоят още 2 пъпки като топчета в кожата.Дори едната да не ви казвам къде е ... че ще се оплашите ](*,) .

Та въпросат ми е ''Имали ли сте такива РАБОТИ , знаете ли какво са и най-важното - знаете ли как да ги разкарам :evil: '' ?

Blab
10-15-2007, 22:06
ъъъ.......когато "пораства" една пъпка е нормално първо да е подкожна, но 2 години :shock: ....не знам, не съм компетентна....има дерматолози, посъветвай се, вместо да се режеш. :wink:

midian
10-15-2007, 22:30
Това не трябва да се ръчка. Доколкото знам е там нещо с мастните жлези и те съветвам да отидеш на дерматолог/козметик или нешо от сорта.

FairYoFdaRknEsS
10-15-2007, 22:37
АВЕ НОРМАЛЕН ЛИ СИ ВЕЕЕЕ??????? ОЛЕЛЕЕ МАЙКООО ДА СЕ РЕЖЕ ТИ НЕ СИ У РЕД ЧЕСТНО! ЩОМ СЕДИ ДВЕ ГОДИНИ :shock: (което не ми се вярва!) ТРЯА ДО СЯ ДА СИ ОТИШАЛ НА ЛЕКАР!!! НЕ ДА СЕ РЕЖЕШ!!!

ОХХХХ БОЖКЕЙЙЙ КОЛКО ЛУДИ ИМА НА ТОЗ СВЯТ :smt075

mirial
10-15-2007, 22:53
Абе не съм си рязал кожата,явно не съм се изразил правилно,просто направих цепка,откъдето да може да излезе!И не съм луд хора и на вас да ви седи 1 пъпка 2 години и постоянно като се запознаеш с някой да те пита ''Какво е това'' и ти се викаш ''А ми пъпка скоро ще мине'' щото те е срам и на вас ще ви втръсне до таква степен,че ще сте готови да потърпите замалко,но да се разкара!

FairYoFdaRknEsS
10-15-2007, 22:57
Абе то ша са ебахти и хората дето те питат "кво е това?" кат се запознават с теб ама както и да е.... тъй де не може да остайш две години да ти седи една пъпка! задължително варви на дерматолог! мен само да ми избие пъпка и веднага съм там няма да седя да чакам 2 години да ми мине.... :smt012

П.п.: ти сигурен ли си че не се запознаваш с две годишни щото само те задават такива въпроси? :-s

CuteBaby
10-15-2007, 22:59
Ами ако е за това,което си мисля по точно си представям по описанието ти-баща ми преди години имаше такова на рамото(то не е като пъпка нито беше червено просто беше подуто) и той ходи на дерматолог и му го махнаха,както ти си направил са му цепнали кожата.Но твойте са на лицето и най-добре иди на лекар за да не ти останат белези за цял живот после ;)

mirial
10-15-2007, 23:16
Абе то ша са ебахти и хората дето те питат "кво е това?" кат се запознават с теб ама както и да е.... тъй де не може да остайш две години да ти седи една пъпка! задължително варви на дерматолог! мен само да ми избие пъпка и веднага съм там няма да седя да чакам 2 години да ми мине.... :smt012

П.п.: ти сигурен ли си че не се запознаваш с две годишни щото само те задават такива въпроси? :-s
Можеби съм преувеличил,не 2 години , но поне около година си седи.
Не не се запознавам с 2 годишни,но в началото се пробвах да го стискам и то се подуваше,затова стоеше необичайно, когато не го пипам спада и не личи много много,лека бабуна.

Много мерси , добре ме посъветвахте , особено мнението преди този мой пост ми стана ясно,но все пак ми е чудно от какво се получава това шибано нещо.Ще отида на дерматолог.

fiama
10-16-2007, 02:02
Брат ми имаше подобни неща точно на лицето, не изглеждаха като гнойна пъпка, нито бяха червени, нито възпалени. Не знам на какъв лекар отиде, но накрая се озова при хирург, и той му ги е "цепнал" и изтичала някаква много странна... гной, ако мога така да го нарека. Задължително се консултирай с лекар, не прави нищо на своя глава.