PDA

View Full Version : Какво бихте направили в следните ситуации:



bqsna_teenagerka
10-16-2007, 10:01
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

^dishdogz^
10-16-2007, 10:08
1. Ше взема една пра4ка и ше ида да ги опраа и двамата :-D
2.Ще му кажа 4е съм травестит и ше се моля да ме изхварли от колата :lol:
3.Ми ше запо4на да я окуражавам :lol:

Kraken
10-16-2007, 10:11
Първа ситуация - пребивам момчето и заебавам гаджето
Втора ситуация - вадя тръбата от чантата дръпвам му ръчната и почвам да го налагам докат не умре
Трета ситуация - ше кажа на некой да викне полицията или нешу такоа и без туй няам опит в говоренето с хора дет ше скочат от 8мия етаж...

pampers
10-16-2007, 10:12
1. отивам веднага при него.. няма време да се отменя за после.. изесняват се работите.. а тази може да си получи и боя.. :twisted: зависи от настроението ми.. ако ми е добро няма да им доставя удоволствието да го развалят само ще им тегля една.. :twisted: :twisted:
2. ще се опитам да си намеря гсм-а и да се обадя на някой... същност нз аз ще изпадна в ужас.. :shock: шокирана..
3. ще се опитам да я разобедя :wink:

xXxScreamxXx
10-16-2007, 10:13
.............
1.mi da otna4alo 6et se pravq 4e ne s1m go vidqla,no kao toi me vidi ..........hmmmm lo6o my se pi6e ob6to zeto :wink:
2.Em nzz..nai-malkoto 6et se paniram :!:
3.E 6te pomislq malko i az 6te sko4a zaedno s neq :wink:

^^fencheto
10-16-2007, 10:34
1 Nqma da se razqrq i 6te se pravq 4e ne sam go vidqla,no kat se pribera i si pogovorq s nego...toi si znae
2 Malko mi e 4udno 6tom e piqn kato talpa kak 6te me zavle4e v kolata i kak 6te kara... :-k
Mi ako sam na zadnata sedalka 6te izhvar4a prez drugata vrata pak ako si s4upq kraka zdrave :-D
3 6te povikam nqkogo

eclipseee
10-16-2007, 10:37
1.Ще се оправяме насаме. По мъчително да е, не кратко и агресивно пред тълпите хора.
2.Ще потърся нещо, с което да го фрасна по главата.
3.Ще се опитам да я разубедя, като 1во съм се обадила на полицията.

JuLieTa^
10-16-2007, 10:52
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго? Ще запазя спокойствие и после като го видя е мъртав!


Ситуация номер 2: Прибирате се вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? Ох ами какво мога да направя!Ще ритам,блъскам,бягам...кот стани!


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?Ще избягам! :)[/i]

MixXx
10-16-2007, 10:53
1.Ще им е*а майката с бухалката и бокса
2.Ще му е*а майката с бухалката и бокса
3.Ще гледам

mon4eto
10-16-2007, 10:56
1.6te otida i 6te mu kaja 4e priklu4ihme :-)
2.6te se molq da stane 4udo
3.6te i napravq pat za da ima kade da padne(6egi4ka) :-D ...6te izvikam policiq moje bi :roll:

tuka6na
10-16-2007, 10:57
1.Винаги реагирам крайно,...агресивно в случея..
2.Каквото и да кажа надали ще реагирам адекватно ако се случи..
3.е всички ще умрем... :twisted:

emviii
10-16-2007, 10:59
8) в първата ситуация ще се направя,че не съм видяла нищо после (след няколко дни) ще му се обадя и ще му кажа, че го поздравявам за новия избор ;) и най-накрая ще гледам да изляза с някой мн по - готин от него и ще се постарая аз да изглеждам по-добре от тази ... така на него ще му е гадно ( е и на мен,но аз няма да го показвам)

във втората ще го излажа, че ми е дошло, че съм болна от спин или нещо от рода :shock:

в третата ситуация парвоначално ще гледам да не ме забележе и да се обадя на полиция, после ще се опитам да я успокоя и да и кажа, че каквото и да се е случило не си заслужава да умре за това :!:

AngelOfMercy
10-16-2007, 11:06
1. Пребивам момчето чупя му раката с която я е пипал :) В случея и 2те и зарязвам тая марда!
2.След като ме качи в колата вадя джобното си ножче(с което винаги съм навън)и го наръгвам в гърлото!!! :evil: :evil: (ше ме отвлича тои)
3. ще пръдба ще се завъртя 1-2 пути и тя ще скочи....(нищо неможе да се направи)

gLoRiOuS_aNGeL
10-16-2007, 11:13
1.Ще отида при него и ще му видя сметката...
2.Ще се опитам да го ударя и да избягам...Или просто ще отворя вратата в движение и ще изхвърча...Ще викам за помощ някой...
3.Ще се кача при нея и ще се опитам да я убедя,че не трябва да се самоубива...

TraviS_
10-16-2007, 11:15
1. Ше взема една пра4ка и ше ида да ги опраа и двамата :-D
2.Ще му кажа 4е съм травестит и ше се моля да ме изхварли от колата :lol:
3.Ми ше запо4на да я окуражавам :lol:


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

1.Ше зарежа момичето и ше пречукам момчето :P
2.Кат те вкара в колата ше изчакаш малку до кат вииш че даближаваш вашта къща благодариш му с една хубава псувня и слизаш 8)
3.Ше зема тела ше почна да снимам и ше накарам да се обади вместо мен да не изпусна случващото се :P

mislitelka
10-16-2007, 12:04
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
ситуация 1.:нали сме компания.гаранция франция 4е 6е си полу4и заслуженото от мойте хора,аз само 6е седя и 6е гледам сеир
ситуация 2.:ами винаги нося нож със себе си...е 6те го пусна в употреба :-D
ситуация 3.:тук е мястото да задам аз въпрос...ти като върв6 гледа6 облаците ли? :D няаа на4ин да съм я скивала

gal4ety
10-16-2007, 12:40
1.зависи от настроението ми или запазвам спокойствие и хващам някоя приятелка силно за ръката или му вдигам голям скандал
2.пища с цял глас и се надявам някой да ме чуе или търся нещо из жабката с което да го прасна а ако намера пищак...хахаха...или в краен случай ще се опитам да отвора вратата и да скоча от колата :-D
3.еми ще се обада на полицията и докато дойде ще я обеждавам че си заслужава да живее :)

VaNicHkaa
10-16-2007, 13:05
1 - Такъв скандал ще му вдигна че да го помни цял живот след което следва шамар
2 - Охх веднъж имах подобна случка една вечер но бях с приятелка и 2 гърци мисля че бяха спряха колата до нас , слязоха и почнаха да ни говорят нещо ..аз така се изплашиш че почнах да пищя и тичам и накрая влязохме в 1-вата къща където видяхме..та ако случайно попадна в нечия кола без да искам отново ще следва пищене ( доста силно при това :-D ) бой ..аз горе доло мога да бия шамари и да ритам и накрая тъй като е пиян ще го изхвърля от колата хаха
3. Хаха ами и такъв случей съм виждала ..до нас живееше една леко луда хихи какви ли не смешки е имало с нея то за мен са смешки де но за нея.. не ..тя е момиче все още де но един ден реши да се самоубива и се качи на 2 етаж на прозореца ..насъбрахме се цялата махала да гледаме какво ще стане и накрая един наш комшия и каза че тъй като е дебела няма да се самоубие а само ще си строши костите ..на мен ми беше супер смешно ..но в крайна сметка тя не скочи

punkrock
10-16-2007, 18:09
:1: Като се видим по-късно, ще се направя, че не съм видяла нищо, ще се държа нормално и когато най-малко очаква ще го зарежа най-брутално. Може да измисля наква история уж, че съм му изневерявала от много време, или нещо друго гадно :-D

:2: Ще викам, ще ритам, ще го удрям силно, както се падне, после ще се опитам да се обадя по gsm-а или ако вратата на колата не е заключена ще се метна, после боли не боли ще бягам нанякъде!

:3: Ще остана да гледам какво ще стане 8-[

bqsna_teenagerka
10-16-2007, 18:09
\:D/ =D> браво браво много добри отговори :-D дадохте ми идея от сега нататък винаги ще нося ножовка в себе си! :-D

^Sam90^
10-17-2007, 08:09
1. Ще му смачкам фасона на място.
2. Един в топките, два в носа и е готов.
3. Взимам си пуканки и стол да гледам

?love_haTe!
10-17-2007, 09:33
1.Запазвам спокойствие и после край.

2.Ще викам,удрям,хапя,дера...какв ото ми дойде...какъвто съм дразнител той после ще се моли да ме връща :lol:

3.Ще я изчакам да скочи,след като шоуто свърши ще си замина :twisted:

SHTE_Te_HVANA
10-17-2007, 14:16
1-shte pomolq grupichkata da gi obgradim i kato se useti che sme gi naobikolili az ilizam ii q pitam dali izka 3-roika se edno sam nepoznati po na tatak zavisi ot neq....

2-shtom e piqn znachi nemoje da me vara v kolata a dori i ida go napraii shte otvorq dr vrata ii shte izlezna :):):)

3- shte izbqgam da ne pomislqt che sam az ili ako e blizko konteinera shte go pomradna na tochnoto mqsto :):)

love is pain
10-17-2007, 17:19
1. ще се направя на разсеяна ... :roll: а после ще го убия :twisted: :D

2. прав десен и Бог да ми е на помощ... :roll: 8-[

3. не мисля че мога да направя нещо ... :-k

starstarer:)
10-17-2007, 22:07
1. 6te go gledam i toi kato me vidi 6te po4ne da mi se ivinqva :lol: i posle 6te mu se surdq dokato toi se samoybvinqva i kato se pomu4i dostata4no 6te mu prostq 2. emi 6te se opitam da zvunna na nqkoi i da sko4a da se izmukna nqkuk ...nz 6te si ymra ot strah :? 3.emi az iskam da stavam psihqtar \:D/ taka 4e nadqvam se da yspeq da q razobedq :roll: ako ne 6te vikna nqkoi

EternalSilence
10-17-2007, 22:20
1. full ignorance 4 life...
2. само да пробва пък да видим кой на кого ще го тури накрая :-D
3. ще отида да я бутна, така ще отиде в рая а не в ада, щото самоубииството го класифицират като смъртен грях :-D

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 22:27
1. Ще отида при тях и откровено ще му кажа ”Поне да се беше скрил от мен заради едното уважение”. А на мухлата ще се изсмея, че се е хванала с такъв като него.

2. Ще пищя много, ама много силно и ако тъкмо е почнал да изтрезнява ще му дойда в множко и ще ме изхвърли от колата сигурно.

3. Ще се обадя на полиция, бърза помощ, на каквото налучкам телефона и ще изчакам на тротоара пред сградата за да видя дали самоубийцата ще ме види. Може да е от оня тип дето само търсят внимание и съжаление, а не искат да умрат.

caRamelO_cHicA
10-17-2007, 22:54
1Ами да си призная като се знаем какво съм ще взема един нож или нещо остро и ще ги намушкам и двамвата и ще вдигна жесток скандал
2Ще го прасна по тиквата с най-близкия до мен предмет и ще скоча от колата.
3Ще се свърза с полицията.Ще се опитам да я убедя да не скача.

Deskata_90
10-17-2007, 23:30
1. Зависи в какво настроение съм.Или ще си замълча да видя дали после ще е гузен или някой ще пострада.Или няма да му правя сцени ако ще е зарязан поне да е само от едната или ще го направя на п**а и парцали пред всички. :-D
2. Ако е достатъчно пиян няма да може да ме вкара в колата, а ако успеее предполагам, че псоле ще го излежавам :?
3. Ами ще се дръпна в страни случайно да не ме нацели мене или ще се опитам да я разубедя (бива ме в приказките :wink: ) или ще и кажа по-добре да си среже вените (дежурна реплика) :-D .

thefreak
10-17-2007, 23:37
1.Серия с десен крак - лоу, мид и хай кик преди да се усети(за 2 секунди я правя някаде, ако е в правилна поза противника)
2.Не мога да бягам ли? Ще ме фане ама хyй...
3. "Ай скачай майка ти ш***а, аре ма, аре вече аре стига ми губи времето, ама не ме гледай така отгоре ееее..... ауе само не ми говори така уее... ей ся кат се кача щи кажа кой е педал, ей ся идвам..."

Blab
10-18-2007, 01:30
1.Нищо няма да направя..., а когато го видя ще се си замълча за видяното.Ако той спомене - по-добре за него.
2.Ох....стига, че постоянно ме преследват като се прибирам вечер... [-(
Затова като вървя сама по тъмното звъня на някой да си говорим, докато се прибера...
3.Покрай квартал как се минава :smt005
Иначе не знам как бих реагирала, щях да се панирам...и може би да поговоря с нея(отдолу :-s )[/quote]

prettyIdeath
10-18-2007, 07:49
р 1: Няма да го погледна... :smt011


2: Нямам си надпредстава..Дано не става :?


3: Ще повикам помощ ... 8-[

N0_feAR
10-18-2007, 08:21
1. и двамата ще го отнесът на момента (много съм избухлива)
2. ше ма фане ама друг път. Забележа ли нещо ще бягам с 100км в час. АКо ме вкара в колата,което е абсурд, но до тогава ще съм го счупила от бой, ако ли не ще го счупя от бой и в колата
3. ще се обадя на полицията и ще наблюдавам с интерес...е като съпричастна гражданка може и да се опитам да я разубедя....

Gabroveca
10-18-2007, 09:55
1 - зависи от настроението ми. Ако не съм нервен ще се направя, че не я познавам. Ако ми е нервно - ще последва масов побой над копеленцето (защото я е докоснал) а нея ще сразя с думи (правил съм го и сега мога :wink: )

2 - малко трудно ще стане това. 80 кг 181 см и пиян човек да ме завлече нанякъде ???

3 - вадя гсм-а и снимам :D
бих звъннал в полицията веднага

tItEufFf
10-18-2007, 11:06
1. Ще си замълча и като го видя му е спукан фасона
2. Ще го наритам или ще скоча от колата :smt005
3. Незнам... 8-[ Ако е на 8-мия етаж едва ли ще ме чуй кво казвам...

Cold_As_Ice
10-21-2007, 19:22
1.Няма как да ви обесня какво ще им направя и на двамата. Както обичам да реагирам прекалено крайно и агресивно... спукана им е работата.Най-вече на мадамата :)
:twisted: :smt097 :smt064 :smt021 :smt062

2.Ще започна да пищя докато не му спукам тъпанчетата.Ако пък ми е запушил устата ще :-k ... ще го измислия в движение :smt016

3.Ще се обадя на полицията, ако естествено не ми е паднала ПАК батерията на джиесема.Ако е станал тоя гаф ... ще си подложа ръцете и ще й кажа "скачай !! " :-D дано да я хФана .. [-X

EvilBrunette
10-21-2007, 23:37
1. Ще избягам нанякъде.
2. Ще се опитам да избягам нанякъде.
3. Ще и кажа да не го прави и ако не ме послуша - ще избягам нанякъде. :-D

HePeAJIeH
10-22-2007, 02:32
1.Ще му еба мамиту на тоя и ще зарежа тая пача! :evil:
2.Ще го погреба :twisted: :evil:
3.Ако е циганка ше я погледна тъпо ще я напсувам и ще си тръгна! :mrgreen: Но ако е българка ще се опитам да я разубедя :-) :)

DeVoi4eTo
10-22-2007, 10:28
1.Отивам при тях на нея един шамар а на него една плюнка в лицето и си заминавам :D
2.Ще му кажа че иам водка ама ше му я дам само ако ме пусне :-k
3.Ще се махна от там...ако случайно скочи да не съм свидетел и ще звънна на некой

jeni_to
10-22-2007, 13:06
1.ще го зарежа :-D
2.ще го пребия :twisted:
3.ще и кажа "давай скачай" :-({|=

UtkaCHeNa_BaBy_
10-22-2007, 14:03
1.6e se napraq 4e ne sam go vidqla ama sled tova kat go vidq lo6o mu se pi6e :twisted: ...
2.mi 6te go ritam 6e go udrqm 6e kre6tq kolkoto glas imam i sled tfa ska4am ot vratata (dano ne se slu4va :? )
3.6e se obadq na policiq barza pomo6t pak dokato doidat 6e sa poma4a da q razubedq

sLaDkA_GrEsHkA
10-25-2007, 16:10
малиии ж 1 ситуация ги размазвам и двама на място и да не ми се меркат повторно щот тогава ш жвидат кфо е ад
2 ситуация ш намера нещо в колата да му го забия в главата

3 ше викам колко мога 8-[

CaSsIe
10-27-2007, 10:20
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго? - Тая ше я пребия а него ше го направя да си говори сам :-D и ще им стане весело и на двамата реагирам доста агресивно :D


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? - кфото тежко имам под ръка с него ше го прасна


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
епа ше се пробвам да я разубедя ако не стане нека скача...

Dental
10-27-2007, 11:59
1.Ще кажа на гаджето ми,че не искам да я виждам повече,а оня ще го предупредя,че тя се пуска на всеки.
2.Този идиот няма как да ме хване,след като е пиян,защото бягам доста бързо.
3.Ами ще я попитам дали е сигурна,че иска да скочи и ако каже да сядам и я чакам да скочи.

The_special_one
10-27-2007, 12:16
1. Бой по каската на гаджето,евентуално и на тоя(евентуално,защото ако е ня'къв голям :-| )
2. Като видя,че ме преследва в първото такси или магазин!!
3. Ще поговоря с нея да не скача :wink:

vodka_f
10-27-2007, 13:51
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
1- няма да постъпя агресивно,но повече няма да пожелая да имам каквото и да било с него нищо нищо :x
2-на този мъж вече може да му избия зъбите #-o
3-на тая жена ша започна да викам недеееееееййййййй недеййййййй иначе и аз ша скоча...естествено ще се обадя на пожарна,полиция и тем подобни.... :wink:

Barbaronka
10-27-2007, 14:28
1 Shte mina prez tqh i shte kaja uhileno ''zdraveite'' [sled tova estestveno,ako me potursi,shte mu kaja da ne se zanimava s men poveche]
2 Shte se pravq,che govora po gsma i dumite mi shte budat: O,tatko znachi zad ugala,zavii i shte me vidish''
3 Shte i kaja da ne go pravi,zashtoto shtom sa ni darili s jivot,trqbva da go cenim ..

gothic_angel
10-27-2007, 19:32
1.Ще отида ше му счупа главата и просто ставам и продължавам пътя си
2.Ше го ритна в т***** и нека се чуди кво става :D :D :D
3.Ше кажа :Ей ти там горе имаш ли парашут или скачаш с бънджи :D :D :D бъзик ще и се помоля да слезе без да лети :D

lamzzzercho
10-27-2007, 20:04
1.Ще искам обяснение първо от него и ако почне да се прави на тарикат, ще му лиша възможностите да оправя приятелката ми :x :?
2.Ще му кажа директно искаш ли да ми направиш минет чичко :D
3.Ще кажа "Леко, че баба Гинка вчера си оправя градинката и ако паднеш на нея и аз ще го отнеса" :)

littlemermaid
10-27-2007, 22:34
1.Ами ако мн го обичам(което не ми се е случвало досега) ще искам да се скрия от целия свят в този момент и най-вече от него...
Но ако нямам чак такива дълбоки чувства....Гаджето ще го прежаля, няма да е първия или последния. Ако най-близките ми приятели са с мен ще ги пребият сиг и двамата :lol: Или най-малкото ще ме подкрепят каквото и да предприема. Но ако са просто познати ще бъди адски унизително...Зависи и от неговата реакция все пак. Но ако не ме види като го "поотмина" ще му се обадя да го питам къде е, с кого е, ще му кажа аз къде съм, ще го шашна и ще го накарам сам да се оплете в лъжите си. И после ще го зарежа брутално, ще си хвана някой по-готин(по възможност негов познат/приятел) и така..... :twisted:
2.Ами ще хапя, дера, блъскам.....Ако съм на предната седялка ще дръпната ръчната и ще изхвърча навън, а ако съм на задната- ще пробвам да скоча в движение. Той ще е пиян и няма да реагира бързо и адекватно затова ще опитам също да се обадя на полицията.
3.Ще се опитам да я разубедя, ще започна да й говоря приказки от хиляда и една нощи(има смисъл в живота, ами как ще оставиш хората, които държат на теб, бля бля...), в това време ще звънна на куките.

UnaBletoLoVeU
10-27-2007, 23:08
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а?

Постаравам се да не ме види и после, когато излезем ще се държа максимално мило и после,когато най-малко очаква ще му забия шамар(вече имам тренинг в това :D ) и ще кажа какво съм видяла...после, ако го обичам, ще ми стане ужаааасно гадно и ще се затворя в стаята си

Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте.
Ми ще ритам, викам, дращя, хапя и всичко което се сетя. Ще се разрева, ще кажа, че живота ми е ад, че съм осиновена, че всички ме мразят, че нямам приятели..дано се смилят(това е лъжа, колкото да им стане мъчно и да не ми правят нищо :-s )


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
Бързо викам полиция и бърза помощ след което се опитвам да спечеля време с разговори докато дойдат

pIsaNkaTa_sTz
10-28-2007, 11:24
1: Ще ида при тях и напрау ще го смачкам :o

2: Ще го издера едно хубаво пък дано да се оттърва 8-)

3: Ще поговоря с нея и ще я убедя че не си струва да скача :wink:

bobo_kaulitz
10-28-2007, 18:21
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? ще полудея...


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва Mr. Green ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. ооо ми почвам да викам да 4упя прозорци да скоча прая сичко възможно да избягам


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите? ми ще напрая сичко възмножно да не скочи..

bobo_kaulitz
10-28-2007, 18:22
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? ще полудея...


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва Mr. Green ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. ооо ми почвам да викам да 4упя прозорци да скоча прая сичко възможно да избягам


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите? ми ще напрая сичко възмножно да не скочи..

Spraymaster
10-29-2007, 23:32
1. Ще се направя на пич и ще подмина (може да и намигна)
2. Ако някой МЪЖ рече да ме вкара в кола да ме изнасилва? Лелее ще преди да ме е хванал ще се обърна, ще му тегля един корав кютек, ще го съблека по слипове, ще му направя малки рани и на солниците :evil: Ако е жена и е по тъй арничка и имам капути, няма да се противя много :smt008
3. ще и кажа да скочи от 9-ти-я щото ще е по интересно.. Ако е 18 етажен, ще и кажа да се качи на покрива :evil:

_BoSSy_
10-29-2007, 23:53
Ситуация 1: понеже съм момиче и не мога да го ударя,ще му се изплюя в лицето и ще му кажа,че е наи-големия боклук за мене...А момичето..да му мисли....

Ситуация 2: ще се ипадна в паника,и наи-вероятно от страх ще започна да го ритам,удрям каде и как ми падне.Ха...

Ситуация 3:Ммм..ще се обадя на накои..или пък ако жената има малко повече късмет,ще се пробвам да претичам стълбите до 8мия етаж и ако все още не е скочила ще я дръпна..

Ju§† Шm@tKa
10-30-2007, 02:39
1.Ще пребия оная [-o< а него го оставям :evil:
2.Ще ритам ще драскам ще рева [-o< [-( и дано ми се размине 8-)
3.Ще се обадя на полицията :roll:

mademoiselle_de_Soleil
10-30-2007, 08:52
1. Отивам при тях, забивам му един шамар (в краен случай прав десен), на нея пожелавам много щастие и си заминавам.
2. Започвам да крещя като луда, набирам полицията от дже ес ем-а и си вадя дезодоранта от чантата и го насочвам към очите му.
3. Ще започна да я убеждавам да не скача и ще се обадя на полицията.

f0lly_f
11-02-2007, 20:28
1 :shock: :evil: ше види т0й хахаха
2 Ше се метна през джама :P
3 ше се провикна "лель0 4акай да си взема апарата" :grin: :D

rys0_byrsy4e
11-02-2007, 21:53
1. 8) Ще се напрая че не сам го видяла,после кат се прибера ще му се обадя и ще го убия с думи :P :evil: :-x .
2. Първо здравата ще се паникиосам после ще почна да го удрям с нещо и ще скоча от колата (имам боини умения и ще фърчи перушина :-P :grin: ).
3.Ще я помоля да изчака малко,ще ида до близкия магазим да си взема пуканки,ши са наместя на някоя пейка и щи гледам вместо да давам пари за кино :lol: :grin: :-o 8) .

InSatIabLee
11-02-2007, 21:53
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?

[ Ми ще мина покрай тях ще се усмихна и ще ги попитам добре ли си прекарват .. И после тежко му на гаджето :D ]


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?

[ Невъзможно е .. никога не съм сама :-| ]


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

[ Е така не мога да кажа не знам как ще реагирам #-o ]

stealthyGirl
11-03-2007, 13:43
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите.. спукан му е фасона?
или: друго?
Ще ги гледам докато ме види (за да знае, че съм го видяла 8-) )и после или на другия ден когато се видим ще скъсам с него

П.П.Ще гледам лошо през това време :}



Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва... забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?
К'вото ми дойде на ума тогава, но предполагам, че ще викам и ще го удрям (ако се прибирам от даскало, 5-6кг раница ще свърши работа мисля..)



Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
Ще й кажа да спре.. но едва ли мога да направя повече

П.П.Въпреки, че сигурно има причина.. :D

EMOgirl92
11-03-2007, 18:19
1-6te go udu6a samo tfa zaslujava toi :D :evil:
2-6te gledam umno :shock: :?
3-6te i podvikna "ako 6te ska4a6 deistvai po burzy" :D :razz: haha(bazik)

chipi_kaoo
11-03-2007, 19:57
1. Ми зависи с къв пол праи тва :D
2. Ше избягам преди да се случи
3. Ше скоча и аз

mi6ani
11-03-2007, 21:28
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1. 6te iz4akam da doide pri men i nai - veroqtno 6te q sk1sam
2. 6te sko4a ot kolata
3. 6te se ka4a pri neq i 6te sko4a i az za da i pravq kompaniq po p1tq k1m zemqta i 6te peq " I believe i can fly ...."

sandra_21
12-09-2007, 23:01
1. ще го пребием
2. ще избягам някак
3. ще се опитам да я разубедя

.::THE_LAST_ANGEL::.
12-10-2007, 14:11
1. Ще отида до него и ще му кажа "здрасти". Мале ква ли физиономия ще има като ме види. След това ще побурзам да го заеба първа и ще отида при компанииката си.
2. Ама хем пиян хем бага пързо?? :? (аз бягам бързо) :-P . Нося си ножчето и спрея постоянно в чантичката, но ако работата отиде 4ак до там .. нз ... Ще се направя на болна и ще се издраифам в колата му :evil: Едва ли ще ме иска после :lol:
3. Ами ще я бутна ... :lol:
Нз .. може би ще звънна на куките :smt003

st1ka
12-10-2007, 17:18
..

nyx
12-10-2007, 22:25
1.Ще отида ще се скарам с момичето ми до такава степен, че любовника й да се намеси и ще го пребия...После ще хвана нея за гушата и ще я наред много яко...примерно ще я заплаша...Тва ми се е случвало не веднъж :razz:
2.Ще го заплаша,че ще го убия и ако не спре,наистина ще го убия... Ако спре ще го сваля от колата и пак ще го убия(като казвам убия, буквално го мисля само в първия случай ако не спре,а инъче ще го смачкам от бой)
3.Имам доверие в себе си и мисля,че ще мога да и помогна...Ако не успея ще бързам да викам помощ...

rakiQ
12-11-2007, 09:41
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1 ще се направяче не го виждам и на другия ден ще го пробвам?
2ще го спукам от бой (имам опит в това ,случвало ми се е само че не ме отведе в кола..)
3 ще си кажа "бати откачения народ" и ще подмина бързо да не вземе да падне в/у мене 8-) 8-) 8-) ..

nyx
12-12-2007, 15:48
\:D/ =D> браво браво много добри отговори :-D дадохте ми идея от сега нататък винаги ще нося ножовка в себе си! :-D
повярвай тая ножовка много ще ти пречи... :razz: =D>
хаха омг...пробвай с някоя джобна ножка :)

nyx
12-12-2007, 15:53
[quote="caRamelO_cHicA"]1Ами да си призная като се знаем какво съм ще взема един нож или нещо остро и ще ги намушкам и двамвата и ще вдигна жесток скандал
ква файда от скандал след като вече си ги намушкал/а...? :-o :?

puppy
12-18-2007, 15:51
1.6te se napravq 4e ne sym gi vidqla, posle malko po malko 6te go zatriq tozi izrud (6te mu udrqm kolata s buhalka), 6te govorq lo6i ne6ta za nego, 6te izmislq ne6to i za "pi4kata". prez cqloto tova vreme 6te byda s nego i 6te se dyrja izkliu4itelno dobre, nakraq 6te gledam da sme na mqsto. kydeto mnogo hora go poznavat i 6te go napravq na gyz, 6te kaja i ne6to ot tipa 4e mu e malyk i ne se spravq dobre v legloto(dori i da ne e taka). ako namerq i koi da go hvane da go spuka ot boi 6te e super, ama i za pi4kata mi se 6te o6te ne6to da i napravq... be to za neq zavisi dali q poznavam i t.n.

2.6te kre6tq mnoogo. 6te se dyrpam, 6te ritam, 6te bqgam, ako ni6to ne pomogne 6te probvam da ska4am prez vratata,ako e otkliu4ena, ama az po princip ne se pribiram sama... vse pak e vyzmojno :(

3.6te izvikam policiq, za6toto ako, sled kato i kaja ne6to, tq se hvyrli, 6te se 4uvstvam vinovna, edva li ne sym q provokirala...

Victorya
12-18-2007, 16:38
1.Ще отида,ще го поздравя нормално и спокойно както обичайното,ще го питам ще се видим ли после,ще ги поканя да дойдат с нас на кафе,а когато останем насаме....е тогава ще бъде лошичко...дано само Вселената е толкова широка колкото си е мислил Айнщайн,защото аз съм много лошо отмъстителна и може и да е късно,но ще е мръсно задължително ;)
2.Едва ли ще се паникьосам-по принцип имам ужасно хладнокръвие и олимпийско спокойствие.Най-вероятно ще преценя ситуацията на момента и ще издебна момента да се измъкна без много наранявания.Едва ли ще съм достатъчно физически силна,че да го надвия.Предполагам,че най-умното,което може да ми хрумне е да набера майка ми и баща ми и да го заприказвам нещо така че те да разберат,че съм в беда.
3.Ще чакам отдолу да я хвана :) Базикам се.Предполагам ще се обадя на полицията и ще се опитам да я занимавам и разубеждавам докато дойдат и си свършат работата :)

ell_ownz
12-18-2007, 21:15
miiii
1: shte go naredq na ulicata pred si4ki ^_^
2: shte go nabiq [nali e piqn] i shte izbqgam ili ako ne stane shte kreshtq adski silnoooooo
3: shte se ka4a pri neq i shte q porazpitam, shte govoorq s neq i shte i kaja 4e ako tq sko4i i az shte sko4a [samo blaf-pomaga] , shte se opitam da resha problemite i ili pone da i pomogna

Dorrian
12-18-2007, 21:26
1. Ще започна да бия момчето с което се целува , докато не осъзная ,че
нищо не мога да променя и ,че тя е направила своя избор.

2. Мисля ,че съм достатъчно физически и психически здрав за да се защитя в такъв момент.Още в първият възможен миг бих му налетял да го обезкостявам.

Ако ситуацийте са свързани по между си бих постъпил така в 3тата:
В следствие от ситуация 1 , понеже съм прекалено депресиран ще кажа на жената от 8 мия етаж да ме изчака да се хвърлиме заедно.

А пък ако не са :
3. Ще се опитам да успокоя жената , ще се опитам да и обясня ,че да унищожиш собствения си живот е пълна глупост и т.н. , през това време ще се е натрупала тълпа и някой ще викне полицията и пожарната и всичко ще е ОК.

ell_ownz
12-18-2007, 21:31
miiii
1: shte go naredq na ulicata pred si4ki ^_^
2: shte go nabiq [nali e piqn] i shte izbqgam ili ako ne stane shte kreshtq adski silnoooooo
3: shte se ka4a pri neq i shte q porazpitam, shte govoorq s neq i shte i kaja 4e ako tq sko4i i az shte sko4a [samo blaf-pomaga] , shte se opitam da resha problemite i ili pone da i pomogna

w0sh
12-18-2007, 22:20
Хмм предоставям ви възможност да си направите впечатление за моралните ми ценности

1: Ще плюят зъби и двамата, кат свършат ще намеря и други работи

2: Да го видя мн ли е пекан кат му отхапя кура. Пък след това току виж сме обърнали ролите.

3: Ще си извадя мобилния.

golf_5_r32
12-19-2007, 21:41
1.Ще я разчекна нея па тоъ няма да може и да си помисли за момиче после :D
2.ми нз може аз да хо изнасила па да видим дали ще го повтори
3.Ако направя тези неща които написах преди малку ще скоча със жената :D

voodoodoll1
12-23-2007, 14:45
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?-ще ги направя за две стотинки и двамата


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва Mr. Green ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?-ще скоча oт колата


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?-ще се обадя на полицията или на там който трябва :D :D

unicorn_f
12-23-2007, 15:04
1.Отивам и почвам да се разправям с гаджето ми
2.Почвам да викам и ще го пребия :razz: :-P
3.Ще се обадя по GSM-a на полицията и през тва време ще я разобеждавам :-P

gabi_94
12-23-2007, 15:57
1. отивам веднага при него.. няма време да се отменя за после.. изесняват се работите.. а тази може да си получи и боя.. :twisted: зависи от настроението ми.. ако ми е добро няма да им доставя удоволствието да го развалят само ще им тегля една.. :twisted: :twisted:
2. ще се опитам да си намеря гсм-а и да се обадя на някой... същност нз аз ще изпадна в ужас.. :shock: шокирана..
3. ще се опитам да я разобедя :wink:

mhm, i az taka!

xAddicteDx
12-24-2007, 13:32
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
1. :smt097 ше види от къде изрява слънцето
2. "ще му кажа че сум травестит" 8-)
3. скачаааааай :D

LitTleJ
12-27-2007, 21:01
1 Ша пречукам момчето а момичето го зарязвам.

2 Ще го избутам от колата и ша отида да я продам

3 ще се обадя на пожарната а после на полицията и да се оправят

krisi_l@loka
12-29-2007, 17:17
1. Просто ще го изгледам страшно и ще отмина ;) И после ще го напрая на гъз ;)
2. Ами почвам да викам...ако имам телефон с мен, да звъня и така...Ще се съпротивлявам
3. Ами нз зависи...ще действам изпулсивно...може би ще извикам помощ...или ще й кажа да не скача...и ще я убедя :)

WaRd3n
12-29-2007, 21:02
1.Почвам да псувам,много сериозно,отивам и шамари токати... кой как нацеля.. :D
2.Ще се опитам да го ударя по някав начин.
3.Ще стоя и ще гледам с интерес какво ще стане :-P

mims_duncan
12-29-2007, 23:46
1. Ако държа на него, ще се ядосам и може би ще реагирам агресивно

2. Ще се паникьосам, т.к. щом е дошла кола, вътре може да има още 1, 2 или 3 човека, който едва ли ще ми мислят доброто, а и дори всички да са пияни, предполага се, че поне шофьора не е... но ако и той, при евентуална катастрофа ще омрат и лошите :D

3. Ало... Полицията ли е?! 8-[

mariicheto_mimi
12-30-2007, 18:28
1- maleeee namen ako mi pyka za gadeto mi shte se napraq che nesam go vidqla i shte zabravq stanaloto a ako nemi pyka shte im teglq edna maina

AnIcHkAtA
12-30-2007, 18:44
1.За нея проскубване на перушината за него шамар и удар в топките.
2.Или ше се опитам да си намеря телефона или ше го изцафирам с нещо, ше сваля прозореца и ще почна да викам.
3.166

denied
12-30-2007, 19:32
1- Няма да му казвам нищо, просто ще постъпя като него, и после ... ше му влепя в лицето че сме квит :evil:
2- Малей, не знам, ше се боря с него докато шофира :-D предпочитам да катастрофирам :?
3- Ше и викна свещеник да се изповяда :smt001

inSane_baby
01-01-2008, 16:43
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго? - няма да позволя да ми се появи пред очите ще си го наблюдавам най спокойно сякаш нищо не е станало. нещо повече- ще напрвя същото дори и само за да го дразня


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва Mr. Green ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? звъня на братувчеда - лейтанант или му пиша смс накъде отива колата - телефона е винаги в мен ;] в краен случай както ме е качил в колата го бия с нещо в главата


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите? - говоря с нея нещо от рода на - направете го ако мислите че си заслужава и тн. бива ме в тиа раути ;]

FairyNymph
01-01-2008, 16:54
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?


1.ще отида и ще му кажа нещо от сорта на "Дано тя да се целува по-добре от мен"

2.ми щом е пиян ще ми е по-лесно ще кажа примерно чееее де да знам ще измисля нещо според ситуацията..ако не подейства ще се опитам да се съпротивлявам и да отворя вратата на колата

3.ще се опитам да я накарам да размисли и съответно да се откаже от това

Pocu_Ty
01-01-2008, 21:38
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?


1. ще отида при него и ще си поговорим а ако съм в лошо настроение ще се развикам и ще удрям...няма зн нея или него...

2. амиииии ще избягам....никога не ходя с високи ток4ета а най 4есто с маратонки :) така 4е тва едва ли ще ми е проблем....та ка моли като той е пиян....

3. НЕЗНАМ :neutral:

nikinkaa
01-24-2008, 16:54
1. Ще скъсам с него на момента :(
2.Ще го налагам в ташаците :D
3.Ще се обадя на полицията (ако имам батерия на тела де :D )

Lorinkoff
01-24-2008, 17:14
1.Ще се прибера вкъщи, след 30 минути ще и се обадя и ще кажа ,че късаме.
2.Удрям много силно и ще се възползвам максимално от това
3.Ставам за много добър психо-терапефт и ще се възползвам и от това.

AvaLan4e
01-24-2008, 17:47
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго? >Зависи от много неща.


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? >die?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите? >Извръщам се да не гледам.

iCiTyY
01-25-2008, 00:15
1 situaciq-6te otida vednaga pri tqx,toi mn 6te sajelqva:].
2 situaciq- 6te pi6a sms na nqkoi dz
3 situaciq-6te pogovorq s neq i nakraq nqma da sko4i(nadqvam se)=]

FENKATAA
01-25-2008, 10:18
1 ситуация няма да отлагам нищо и двамата ще си го получат и то двойно ще ги наклеветя много съм добра в това :evil:
2 ситуация удар между краката и докато се свести намирам тежък предмет с който да го фрасна и задължително викам и хапя и ритам квото мога блъскам се само и само да излезна и после бягам със скороста на светлината а ако съм на токчета събувам си обувките и с токчето го фрасвам в окото забивам го колкото се може по навътре и пак си плюя на петите си 8)
3 ситуация ще се помъча да я обедя да не скача но нищо не зависи от мен в крайна сметка щом един човек е решил да го направи дори да не скочи тогава ще намери друга възможност да се самоубие

пЛоВдИвЧаНкЪтЪъ_паФи
01-25-2008, 17:29
1.Ами момичето най-много да я смачкам от бой,пък момчето ше го зарежа ма естествено преди тфа и той ше яде бой :D
2.Ми ше се панирам ма може би ша отфора вратата когато зад нас няма много коли и ше скоча :D
3.Ми ще се обадя на полицията или незнам

pepi01
01-25-2008, 22:06
Ситуация 1-чупя от бой този,който се натиска з гаджето ми,а след това и казвам,че е курва и,че няма да се занимавам повече с нея :booooomb:
Ситуация 2-тренирал съм бойни изкуства,винаги нося в мен спрей за самозащита и нож.Не завиждам на пияницата.
Ситуация 3-звъня на полиция/пожарна/бърза помощ и започвам да манипулирам жената да не скача.

Ice
01-27-2008, 01:10
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?


Ситуция номер 1: Ами зависи колко държа на човека който е до мен! Ако имам по-силни чувства може би ще избухна, но не мога да кажа какво точно ще направя, обаче няма да е сеир със сигурност!

Ситуация номер 2: Ще крещя колкото глас имам, а пък ако от това няма полза ще го сритам в ташаците или пък ддз случвало ми се е подобно нещо и може би от страх просто тръгнах да отварям вратата на колата в движение направо си скачам! :) Може би това ще направя без да се замисля както обикновенно за последствията! :)

Ситуация номер 3: Ами веднага ще се обадя в полицията може би, обаче със сигурност първото нещо което ще направя е: ДА ИЗПАДНА В ПАНИКА! както винаги :)

psychopath
01-27-2008, 01:32
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1- Агресия

2- едва ли...нито съм женска с къса пола...нито съм толкова привлекателен 8-)

3- псувам я на ум 60 пъти и й казвам да измисли по-оригинален начин да се прави на интересна 8-)

YaNcHeToOo
01-27-2008, 08:15
1-ще му обърша един шамар и въобще няма да се ядосвам...щом е решил така.....пък и ако ме обича...ще се върне,но вече ще е късно...
2-ми то как ще стане да те отвлече като е пиян...незнам...ми ще намеря с кво да го фрасна... няма да успее да ме вкара в колата... :lol:
3-викам полиция или пожарна

TIMEX
01-27-2008, 08:55
1-Ва -Натупвам момчето и зарязвам момичето
2-ра Неможе да ме фане щот бягам мн
3-та Минавам и заминавам и Викам МВР3

directed
01-27-2008, 10:59
1vo- i dvamata 6te qdat egati boi napravo 6te gi smaja..
2ro- ami ako moga da isbqgam nqkak si 6te go napravq v protiven slu4ai i tuka boi qk 6te probvam pa ako ne stane 6te mi ebat maikata ...
3to- 6te pogovora s nego ako ni6to ne stane 6te izvikam policiq a ako mnogo go obi4am i az 6te se samoubiq ako nema za kvo dr da jiveq a ako ne mi puka 6te gledamm da isvikam burzo policiqta pa te da se opravat..

SlAdKoTo`KoTe
01-27-2008, 14:28
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а?

Ще запазя спокойствие и после като го видя насаме ........ :smt013 :smt021 :smt074

Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва

Незнам какво ще направя сигурно ще изпадна в паника

Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж!

Ще извикам полиция

ThePowerOfLove
01-27-2008, 16:03
1 - Зарязвам го на момента :?
2 - гледам да избягам и да се скрия някъде :x
3 - Ще му кажа да не го прави ако не ме послуша или ще извикам други да го разобедят или ще го оставя сам да се оправя :?

TeKiLaSuNrIsE
01-27-2008, 17:24
1 - 6te otida pri nego zaedna s kompanqta te 6te biqt nego a taq kurva deto e s gadjeto mi az 6te q nalagam pone udovolstvie da si dostavq :oops:
2 - vadq salzatvorniq sprei i do kolata nqq da stigna :grin:
3 - 6te se obadq na policiqta a dokato doidat 6te pogovorq s neq vapreki 4e dokato stigna do 8miq etaj ve4e 6te se e metnala ama karai :-D

MaXy_GiRL
01-27-2008, 21:53
1-Мммм няма да го бия...ще го съдя...дам ще го съдя за сексуален тормоз, ще го сравня със земята,ще му взема всичко,ще го направя за смях и накрая ще задействам всички връски и хора и ще му направя животеца черен...мила съм нали..ма той пък е ебахти гъзъ поне да се крие!!! :?
2-Нямам планове!Ако се случи(Господ да не дава) някой ден ще мисля на място!
3-Няма да я прекъсвам... :D ....м ще я помоля да ме изчака да скоча с нея...

tenaglia
01-27-2008, 22:01
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
1. първо ще напукам фасона на момичето ми ( щото тя ако не е искала и е държала на мене нямаше да постъпи така ) и после ще си поговорим с момчето ....
2.няма как да стане понеже докато съм го видял че се обарва щях да тръгна към него и тн...
3. ще се направя че не я виждам....и ще се опитам да я издебна от отзаде и да я хвана.... :)
3.1 възможно е и да се направя че не я виждам и да почна да мисля за нещо друго...че после да не ми тежи на съвеста....

hild
06-21-2008, 23:24
1. Отивам до тях и казвам "Здрасти"!
2. Ще отворя вратата и ще скоча в движение.
3. Ще се обадя на полицията.

м!sS wendy
06-22-2008, 08:32
1. Тая ще я смеля от бой а него повече няма да го погледна.
2. Ще се опитам да го наръгам с макетното ми ножче.
3. Ще й пожелая успех така или иначе никой не би могъл да й помогне. 8-)

AnChItOoOo
06-22-2008, 09:30
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1.На тая ще и смачкам физиономията,а той..да му мисли после... 8-)
2.Не знам...но щом е пиян може и да не ме хване :lol:
3.Ще звънна на Спешна помощ да идват да я събират после :razz: :razz:

mulgore
06-22-2008, 09:42
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?-Ще го погледна злобно и нищо няма да кажа.После ще го причакам някъде и ще го разпитвам!


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?-Ще го питам къде ме води и за какво съм му след като има толкова много жени.След като слезем от колата ще почна да го налагам и ще го сритам в топките и ще бягам.


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?-Ще се кача горе да я спра.Да се надяваме да не е късно.

gangstata
06-22-2008, 09:43
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?
-Шш му дигна скандал пред сички,шш го шибна..и после шш му намеря хора да го пребият..

Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?
-още докато е зад мен звъня на тати..
Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
-звъня на полиция..

sK8_RlZz*
06-22-2008, 10:32
1.Ще отида при тях и ще му разбия носа.
2.Въобще няма да може да ме качи в колата.
3.ще и сложа батут. :lol:

~TeEnAgE_GiRl~
06-22-2008, 10:40
1. Ще му кажа да върви на майната си..може и шут да получи 8-)
2. ъм..ААА А АААА АА ХЕЛП!
3. Хм..нямам идея 8-)

InnchetO
06-22-2008, 10:42
Ситуация номер 1: ще се постарая да ме види .. той ще разбере какво е направил .. после така и нищо повече няма да му кажа ..

Ситуация номер 2: ще се обадя на някой който и да е .. или ако не мога ще се опитам да го ударя и да се измъкна ..

Ситуация номер 3: обаждам се на полиция и линейка а през това време и преча по някакъв начин

TheMaggie
06-22-2008, 10:50
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?
-- Първоначално ще се направя,че не съм го видяла,но после щом се успокоя малко - спукан му е фасона... :x

Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?
-- Когато се окопитя хващам най-близкия здрав предмет и почвам да го налагам...


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
-- Започвам да я разубеждавам и м/увременно се обаждам в полицията.

258
06-22-2008, 10:50
1-ако ме види,няма да му кажа абсолютно нищо,все едно не го познавам и така той ще се чувства гузен и ще му е гадно :grin: А...и естествено тфа ще е КРАЯ

2-ще крещя,ще ритам,ще си покажа уменията на каратистка 8-)

3-ще кажа,че ако скочи,ще ми остави трайни умствени увреждания (не че сега ги няма :lol: ) или ще измисля нещо друго на момента :)

Blo0dyBitch
06-22-2008, 12:22
Ситуация номер 1: ще изчакам да останем насаме,ще се поговорим възможно най-спокойно,за да се доизясним и...да го кажем така- след това ще съжалява,че се е родил

Ситуация номер 2: ще се помъча да се обадя на някого за помощ и ако се опита да ме докосне- 100% ще се боря :lol: Който ме познава,знае,че съм голяма фурия и не се давам лесно-когато искам мога доста сериозно да контузя човек...Обаче говорим за голям мъж,а аз съм едва метър и 60 и не съм от най-едрите екземпляри...пф,не знам-дано никога не разбирам как ще реагирам...

Ситуация номер 3:ще се обадя на някого...ако се опитам да говоря с жената-тя ще се отчая още повече от простотиите ми и ще скочи.От друга страна пък ме бива в споровете и да си налагам моето мнение,а и на моменти говоря смислени неща...
извод-обаждам се на разбиращи хора и все-пак си се качвам при нея,за да поговорим-ако нещо не успея да я спра,поне някой да се погрижи за нея след като скочи(демек да падне на онея платове дето ги опъват ,а ако се нарани-да я поеме линейка)

jony
06-22-2008, 12:29
1.Смилам го тоя от бой, зиам му сичко, после ако става дума за сегашната ми приятелка сигурно ще и простя, ама нещата няма да са същите. Междувременно намирам го тоя и пак го бия бия бия.

2. Ще се опитам да скоча от колата. А, ако нося оръжие ще го използвам

3. Ще и кажа, че ще се гавря с тялото и като падне и тя ще се откаже :D

Terzerius
06-22-2008, 17:24
1.Ще я напсувам като животно и няма да я погледна повече.
2.Ами ако е пиян първо съм доста бърз,второ не се давам лесно(ако няма оръжие)
3.Ще гледам сеир :razz: :razz: :razz:

VerryBerry
06-22-2008, 18:09
1-изобщо не го търся повече
2-ще го ухапя и ще скоча някак си от колата
3-ще се опитам да я разубедя,или ще извикам някой за помощ

nia711
06-22-2008, 18:26
1. naro4no 6te se butna v tqh uj bez da iskam , leko i diskretno 6te go pogledna mnogozna4itelno za da me razbere kakvo go 4aka.
2.vse 6te izmislq ne6ty kolkoto i da sam panikiosana (popadala sam v podobna slu4ka , dobre 4e bqh s edna frd ) :-o
3.nikakva ideq si nqmam :-D dano ne mi se nalaga :)

nEpBeP3HuK
06-23-2008, 11:01
1-во съвсем спокойно ще и обясня "да го духа" и на момчето няма да му правя нищо .. ама ако земе да образува изречения ще го изчакам да удари пръв и ще го попилея ... (тая кправя, че не ми се ходи пак в полицията :oops: )
2-ро ми де да знам ... ама много трудно ще ме дръпне в колата .. особенно незабелязано ... 8) .. ама знае ли човек .. всичко се случва :( :( ... като цяло няма да му е никак лесно ! :?
3-то .. мене много ме бива в тоя тип разговори 8) 8) общо взето ше я викна на по кафе .. и през тва време ще успоя да я разобедя :-P :-P

soul1199
06-23-2008, 12:27
1:kat mi padne 6e vidi :-D
2:ydrqm go v topkite/s izvinenie/ :-D
3:ka4vem se na 8 mi q i i q karam da se osaznae

gothic_angel
06-23-2008, 12:34
1.Убивам момичето,а после и момчето 8-)
2.Ще му кажа,че съм обратна
3.Ще я спра,разбира се :lol:

Qnchety
06-23-2008, 12:55
Ситуация номер 1: Ше отида при него. ше го питам "ко прайш?". Ако почне да ми дава обяснения с опит да излезе невинен веднага ше му кажа "Не ме интересува! Късаме", а ако ми каже, че обича нея и иска да е с нея ше му кажа "Хубу. И аз вече не те искам!"


Ситуация номер 2: Ми ше се опитам да го ударя или знам ли.... удрям го в топките колкото се може по силно, слизам от колата(както се движи :D ) и гааааз...


Ситуация номер 3: Ше я питам кфо прави :D Ше я поразпитам що ше скача и ше се опитам да я спра :?

jony
06-23-2008, 12:59
1.Убивам момичето,а после и момчето 8-)
2.Ще му кажа,че съм обратна
3.Ще я спра,разбира се :lol:
Дрене му, че си обратна, той нали не е? :D :D 8)

JustBecko
06-23-2008, 13:05
1. Ще си я хвана под ръчичка и историята ще продължи в 3. :D
2. Ша го сритам у ташаците и ше бягам колкото сила имам, апък ако има някво оражие в мен едва ли ще бягам... :shock: :lol:
3. Казвам и да почака малко качвам гаджето до нея, казвам на самоубийцата да ми направи услуга, жената хваща гаджето здраво за ръката (предупредил съм жената, ако се съпротивлява да я бие 8-) ), слизам долу и казвам на жената да скочи, а аз в това време правя клипче... :lol: :lol: :lol:

cyberbitch
06-25-2008, 13:08
1.Off kato se znam kakva sum sigurna che shte pobesneq i shte vdigna skandal.


Ситуация номер 2: Maleeeeee shte umra,acki mnogo shte se shashna.


Ситуация номер 3: Ami ne sum sigurna,mislq che shte pochna da i govorq ili shte izvikam za pomosht.

Princess_of_the_darkness
06-25-2008, 22:10
1. podminavam go bez da mu kaja ni6to, taka 4e da me zabeleji i da mu stane gadno
2. predlojenieto za travestita naistina ne e e zle :grin: :grin: :grin: 8) 8) 8)
3. sig 6e se ka4a pri neq da q razubedq 8)

ThinkerBell
06-26-2008, 03:34
1. Podminvam go s bezrazlichie , i sledvashtiq pat kato mi se obadi nqma mu govorq i shte skasame .. 8)

2. Ispadam v panika , placha , opitvam se da vikam za pomosht i da se obadq na policiqta ...

3.Shte se opitam da q rzubedq ..

Viche
08-10-2008, 23:32
1.На него му права нослето меко а на нея не й проговарям повече.
2.Ми първо си трайкам изчаквам ги да се разсеят и бягам.
3.Забързвам крачка за да не ми кажат после защо не я спря...Не мога да се занимавам с глупости...

Amateur
08-11-2008, 01:15
1.Още там няма да му оставя здраво място,ще прекара остатъка от живота си в инвалидна количка!А нея ще я направя на пълен боклук!

2.Еми ще пробвам да се измъкна дори и да се удариме някъде стига да се измъкна!

3.Ще и кажа да не скача и ще повикам помощ!

psihiran
08-11-2008, 03:13
1. Ако оставя за после от една страна ще ми мине.. от друга ще разсъждавам по-трезво. Но по-скоро първото би се случило на момента квото ще става ще става.

2. Не би се случило освен ако тоя не е педерас.. а и пеша рядко вървя вече. Но ако е педерас и съм пеша ше го смажем с налични средства :Р

3. Викам полиция/пожарна и през тва време говорим квото се сетим, че да не скочи.

Maskata
08-11-2008, 05:11
#1 Еми не съм човек,който се бие...по-скоро премислям ситуациите...но едвали,когато адреналина е на 6 ще мисля мн мн трезво...и май ще му скоча :oops: Дали ще го набия незнам...но ще съм горд от мене си 8)

#2 Еми Незнам как ще ме гони мъж и в следващия момент ще се качим в кола...все пак,ако ме гони с кола ще се скрия някъде...ама ако е пеш...ще съм като котка...в ташацит*е,на земята...бои,бои,бои...после ако още ми се иска(да го бия) намирам си някав предмет и бои,бои,бои... 8-)
Шегувам се... :D Почвам да бягам(ако има оръжие!?)Ако все пак ме хване...няма да му се оставя..и тогава няя се шегуваме :-x

#3 Очертавам Х-че...и ако съм с приятел се хващам на бас :lol:
Не не...пак шегичка :P Викам сичко що е от 150 до 166 и се опитвам да я спра...се си мисля,че ако се кача при нея...ще я убедя...да не скача :)
А после ще си искам възнаграждението(не от нея)а от една цигарка...защото 100% ще е малко напрегнатичко :? :grin:

DiddyFilth
08-12-2008, 16:53
1. Ще пребия първо гаджето си и после съответната мацка,но така че и двамата да ме помнят до живот



2. Ако не стане със бой не виждам друг начин...Но сега няма как да отговоря вярно ...ако стане ще му мисля :)


3.Ще се опитам да я убедя,че всеки един от нас има трудни моменти и на всеки понякога му се иска да умре,но ... все пак един живот живеем нека свърши когато е писано :)

MetalL
08-12-2008, 19:33
1. Хмм...и аз изневерявам...и тъкмо когато си помисли че съм й простил...спя с нейна добра приятелка(ако може- най добрата) xD пускам всякакви ужасни слухове...правя й живота черен... [ а как ме е яд че досега на правих така :S щ

2.Малее...вадя веригата и ножа,викам компанийката по GSMа...ше го затворим в багажника... [ но тъй като сиг ше е към полунощ,ше го оставим на място с много хора(през деня) ...

3.Ше й метна антидепресанти,звъня в полиция,пожарана(бе кфот улуча) иии...правя снимки xD

nan4onanka
08-13-2008, 11:53
1.Спокойно отивам до тях и...БОЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!!
2.Малко пясък в очите...и после бягам :-D
3.Ще се обадя на полицията и докато дойдат...абе на момента ще мисля!

BrokenAngel
08-14-2008, 21:25
1.по една здрава плесница и на двамата,след това момчето все едно не го познавам
2.ще му мисля кат стане :-D
3.ще се обадя на полиция/пожарна и ще почна да ръся някви глупости докато дойдат,че да не скача

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 22:50
1. Отивам, хващам я за косата и я пребивам от бой, аа с моя младежж ... спукано му е канчето. :o
2.Почвам да крещя, ритамм, скубя ии понеже съм учила таекуон-до 7-год ше се опитам да го ступам.
3.Ше викна полиция.

Chrissie
08-14-2008, 23:30
1. Ще съм малко изненадана и първо може да реагирам малко прибързано и да избухна,но ще отида при него,ще го издърпам настрани и ще се опитам да разбера какво става.Ако не ми даде никакво разумно обяснение-чао,чао,беше ми приятно,ама свърши.Но ако все пак даде разумно обяснение,но нещо подобно се случи отново...Няма да искам да го видя повече!А момичето и в двата случая ще има късмет,ако не ме познава.
2. Първо,ще се опитам да избягам,но ако не се получи и той ме хване,ще намеря някое по-слабо място на тялото му и ще му се случи случка. :D Има много малка вероятност човек да улучи чакрите,освен ако не се занимава с нещо подобно,затова ще залагам на класическите методи-по главата и ниско в долната част на корема.Ще намеря нещо по-тежко с което да го ударя,но ако не се получи...Няколко молитви,удър с всичка сила и спринт. :D С две думи...Всичко възможно.
3. Ще се обадя на спешните номера и ще се опитам да я разубедя.Няма смисъл от подобни действия като нейните. :)

*Krisinka*
08-14-2008, 23:38
1.амм ще се развикам..после ще кажа че не ми пука..абе съвсем ще се оплескам :D
2.ще се опитам да извадя я бокса,я ножа /каквото нося в мен/..ще ритам..ще удрям..пък ако имам късмет звънкам на някой..
3.звъня на полицията може би...

SiegHeil
08-15-2008, 00:22
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1. Ще си подмина псувайки наум...и после ще става мазало 8-)
2. Момичешки въпрос...гарантирам че няма да стигнем до момента с колата 8-)
3. Нищо. Всеки има право на избор.

dan4ety
08-15-2008, 00:35
Ситуация номер 1:
Ще отида, ще вдигна скандал насред улицата, на него ще бия 2 шамара, с която ще е ясно, че съм го зарязала. След това ще му направя живота истински ад. А нея:
- Ако я познавам - ще й се разсърдя (хехехе :D ). Не, няма да стане нищо, ама ще се държа 1-2 седмици студено с нея.
- Ако не я познавам - ще я изгледам злобно, ще я напсувам и ще си тръгна.


Ситуация номер 2:
Като първо, ще бягам със всичка сила. Ако успее да ме хване-ще ритам, ще удрям, ще викам... Едва ли пиян човек ще успее да ме удържи, ако изпадна в истерия (след като трезвен човек не успя...)Ще се опитам да се измъкна някак. Ако не успея - ще разчитам да намеря нещо тежко из колата и ще го ударя с него. Ще звънна на полицията, докато той не гледа (все пак е пиян, едва ли ще усети какво правя), с надеждата да ми обърнат внимание. И ще викам като луда още, когато ме хване...


Ситуация номер 3:
Ще се опитам НЯКАК да я спра (стига да не е скочила, преди аз да се кача при нея) и да й обясня хубавата страна на живота и защо няма смисъл да се самоубива... Ако не успея да я убедя - ще я оставя да се хвърли...

TehPro
08-15-2008, 14:12
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго? отивам при тях и нещата да се изяснят.. после я зарязвам


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? ами ако е сам почвам да го тряскам по главата с бокса в джоба ми и после ше се опитам да изляза от колата



Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите? ами ще звънна на полицията и толкова.. как ще я разобеждавам като едва я виждам .. се пак е на 8-мия етаж.... но поне ще пробвам да и извикам да спре и ще се кача горе и тогава ще почна да я разобеждавам да не го прави и т.н.

Obsession
08-16-2008, 19:28
1. Разкатавам му фамилията на гаджето, в този момент другата даже няма да се сетя да я нареждам.
2. Гледам номера на колата или поне някакви отличителни белези (марка, цвят...), ако имам възможност вадя тела и звъня на някой. Ако успея скачам.
3. Обаждам се за помощ без тя да забележи. Няма да рискувам да я разубеждавам, не искам нечия смърт да ми тежи на съвестта.

psychopath
08-17-2008, 02:52
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?

бой с мотиката по глави xD


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?

не...не тръгваме да бягаме...
УДРИ С МОТИКАТА ПО ГЛАВИ :D

Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

ако е хубава...че направим всичко възможно да я праснем
ако не е ...че гледам сеир 8-)

LINKNOT
08-17-2008, 06:45
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?

Ще постъпя агресивно във всеки случай ... :oops:


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?

Ще го напръскам със спрей в очите и ще избягам ... или ще го наръгам с остър предмет. Жал нямам за такива!



Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?


Ще й извикам отдолу нещо като "Спри!", но може и да не го направя. 8-)

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-17-2008, 07:10
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1. 6te go pitam ama i da mi kaje i da ne mi kaje gorko mu ..
2.Oleeelle nz :D
3.emiii 6te opitam da govorq s neq

Letal
08-17-2008, 11:40
№1 Ще отида при тях ще се запозная с него :D ще скъсам гаджето, а после момчето ще оставя без зъби
№2 Ще му пусна SlipKnoT и той ще избяга :D :D :D
№3 Ще му/и занеса парашут :D :D

GReddy_91
08-18-2008, 23:05
Ситуация номер 1: Отивам при тях най културно я питам кво прави и защо...къв е гоя ще я разпитам и ако почне да се обяснява й тегля една майна и с един мощен удар и пренесена тежаста на тялото върху него ще го сваля на земята и ще го ритам докато не му строша ребрата!
Ситуация номер2: Ще го разсея и ще гледам колата да излезне извън пътя и да катастрофира и той да е ранен после ще намеря някъв предмет така че да го ударя и да не се усвести в близките 5-6 часа.
Ситуация3: Първо звъня на някой и същевременно ще уговарям с нея да не скача докато дойдат полицията или пожарната да я спасят ще я забаломосвам

mimsiii
08-19-2008, 00:15
първо ... МНОГО ГОТИНА ТЕМА

1. Ще се направя че не го виждам ... ааа по-късно когато съм сама ще му звънна да се видим иии да си изясним някои работи :D

2. Лелее...Ще се панирам ... Блъскам , ритам , викам :D

3. "Недей мари жено ! " :D Ще се опитам да я успокоя и да я разобедя да не скача :shock: :D

just_a_stranger
08-19-2008, 19:53
wsichki se 6egywam no ne mislq 4e nqkoi 6te se radwa na piqn det se opipwa ili jena det se samoybiwa.. :grin: no dosta se posmqx

1.6te nakaram nekoi ot fr-tata da prebie mom4eta az 6e fana momi4eto ili 6e ida pri nego i 6e po4na primerno da go bazikam ..da my pokaja kwo izpyska primerno 6e pitam iska li troika i 6e po4na go celywam i t.n.
2.6e se paniram,6e se razwikam i nakraq 6e go prebiq :o

just_a_stranger
08-19-2008, 19:56
3. emi az nqma kak da razbera 4e ska4a..i sas sigyrnost nema da xoda s glawata na gore taka 4e sam 100% 4e 6e q podmina a ako q widq..6e se izpla6a no edwa li 6e se seta se obada w policiqta...mislq 4e moje bi ot strax 6e se napraa na ydarena..ili werno 6se ydara i se edno ne sam bila tam :-o

vetev
08-19-2008, 21:47
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?


1.по скоро бих прибила тая а с него после ше се разбираме...ше сужалява 4е се е родил...
2.адски мн ше се уплаша...ше викам колкото мога ;д и ше се опитам да избягам...
3.нз 4есно казано предполагам 4е няма да направа нищо защото просто ше я накарам да се фърли ако и кажа нещо... ;д

eXciTeD
08-19-2008, 22:15
1. Ще ми стане гадно донякъде, ще и кажа до тук сме, оня ако се надъха нещо ще му направя главата на релефна карта на луната...
2. Момичета, сигурни ли сте че ще можете да пребиете, да го оставите без зъби, да го убиете и к`ви ли не още работи четох. Т`ва е мъж, 2 пъти колкото вас не е толкова лесно...има слаби места, слепоочията, сънната артерия... удря се с малка повърхност - примерно, както ти е юмрука, издаваш напред среден пръст с кокалчето и в слепоочията с всичка сила... може да го убиете, но в такава ситуация... :} Лично аз мисля, че ако имам възможност ще мога да се защитя, но най-добрата хватка е "бягай бързо" ;}
3. Полиция

antifreeze
08-19-2008, 22:42
1. определено няма да правя сцени...но ще му го върна...
2. 3 години бокс все ще ми помогнат ...
3. разговорът винаги помага...

RullzZz
08-20-2008, 00:37
1. епаа яко бой на оня па гаджето после ше го мислим
2. от къде па да знам тогаа кво ше напраим се че го измислим
3. ше почнем да я подстръкавам " ама не смееш да скочиш,не смееш" :grin: :D 8-)

Devil's Eye
08-20-2008, 14:51
Ситуация номер 1: Няма да обърна внимание, а после като ми се появи пред очите... ама тва едва ли ще се случи...


Ситуация номер 2: Няма да стигна до колата `щото ще съм го наритала вече много лошо хаха


Ситуация номер 3: Това си е нейна работа...

sweetsunshine
08-20-2008, 20:09
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?
Ами нали съм с група приятели и има момчета-следователно ще отида при някой от момчетата,и когато видя,че гаджето ми се обръща ще го целуна,и така ще сме квит. :)


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва Mr. Green ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?
Ще го наритам и ще побягна нанякъде.Ако той ме хване и не успея да го набия,все наблизо ще има някакъв предмет да го ударя,а може както каза и някой по-надолу с юмрук в слепоочието,а даже и да го убия то е при самозащита!


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
започвам да я обеждавам да не го прави,че това не е начина да се отърве от всичко,че това не е изход. ще извикам полиция и докато тя идва аз ще се оптвам да я задържа горе.

Bubles
08-20-2008, 22:03
1во после насаме ши му разкава играта 8)
2ро no way той-пиян аз бягам доста бързо и викам доста силно
3то ши я помоля да ме из4ака да дойда и аз 4е да е по-ефектно да се самоубиваме заедно 8-)

velma
08-21-2008, 16:40
1.Нищо няма да му кажа.Даже и да му крещя няма.Само един поглед е достатъчен.А ако ми звъни или ме търси ,няма да ме открие.Това е по-гадно от колкото да го пребивам и да си хабя гласа да му крещя.След време ще разбере колко е изгубил.
2.Затова имам джобно ножче.Пък има и спрейове.А и ми се иска да се запиша на стрелба.Не бих се поколебала много да се защитя.Ако не се уплаши ,когато види,че най-вероятно ще го "боцна" някъде и не ме пусне,аз наистина ще го боцна.Няма да го убия(предполагам;пък и убийството при самозащита ,мисля че, не се наказва от закона).Достатъчно е да го порежа на точното място,за да не може да ме хване.После незабавно ще сигнализирам в полицията.Дай Боже да не ми се случват такива неща!
3.Ще поговоря с нея и ще се опитам да я разубедя.Бих и казала,че може и да оцелее или да умре доста мъчително(бих и разказала за последиците ,ако оцелее, и за мъките ,в които може да умре;естествено всичко с подробности).Това би я уплашило.Ще стоя долу.Тя едва ли ще скочи докато долу има хора.Ще повикам и полиция, след време.Когато сме си поговорили хубаво.

radito0
08-23-2008, 19:15
1:Нищо няма да кажа, ще запазя спокойствие и после като ми се появи пред очите..спукан му е фасона?

2:тои е пиян , а аз ти4ам доста бързо особено ако е за живота ми xD , но ако всепак ме хване , пи6тя мн силно , дера и имам джобно нож4е

3: Всъ6тност едвали 6те я видя , но ако все пак разбера 4е иска да ско4и 6те поговоря с нея (незнам какжо то4но 6те кажа) и през тва време 6те се обадя на полицията

nefchi_bs
08-23-2008, 19:47
1/Ще отида и ще претрепя гаджето си а после може и момичето да набия 8-)

2/Ми незнам не съм мислила за токова нещо а и сега не ми се мисли някои друг път.. :D

3/Ще се обадя на пожарната да доидат и да я свалят от там 8)

Lacey_66
08-23-2008, 21:17
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1. ами първо кат го видя ше се направя на чук .... уж че не съм го видяла а после като ме потърси як скандал ше му дигна :o :o :o

2. ми ше сида кат тръба и ше се чуда кво да правя :lol: :lol: :lol:

3. ами качвам се при нея и се опитвам да е разубеда :-P

darenka
08-23-2008, 23:05
1.Ще му се скарам пред вси4ки и ще късаме.
2.Ще пищя и ще го пребия с подръчни материали.
3.Ще и кажа че ако скочи тя , ще скоча и аз и така няма да умре само тя ами и аз.
8)

krisiiiiito
08-25-2008, 18:35
1.ще отида при него и ше му направя такъв скандааал :-x :razz: :razz:
2.ще започна да викам и да пищя за да ме чуе някой и ще гледам да го фрасна с нещо пък може и да го ударя в слабините поне да ме пусне ии да мога да избягам :-o
3. ще се кача при нея и ще започна да я разубеждавам аа после нз ще извикам някой ако стане напечено :-D

CucuTy
08-26-2008, 09:02
1. Ами най-вероятно ще го посрещна с тупаници. :D
2. Ще викам още преди да ме хване. Пък ако никой нищо не направи ще го ритна и ще избягам :D
3. Ще й кажа, че душите на тези, които сами слагат край на живота си не отиват нито в Рая , нито в Ада. Остават в Чистлището и така тя ще се скита цяла вечност сама. :D

PsiHo_PatKa
08-26-2008, 17:32
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1. Ще му ударя шамар, след това ще ида у тях, ще хвърля всички неща, които имам от него или са свързани с него и ще ги залея с бензик и ще ги изгоря. След това ще накарам някой да го пречука от бой.
2. Ще се направя и аз на пияна, ще си изкарам парфюма и ще го напръскам в очите с него, след това ще му забия главата в стъклото...то и без това пияните не могат да реагират бързо.
3. Ще се скрия и ще звънна в полицията/Ще отида и ще я питам какво и има и защо иска да се самоубие. Ако не иска да слезе ще й кажа ''Ако скочиш ти, скачам и аз!''
:) :)

yuyuto
08-27-2008, 08:59
Ситуация номер 1: Просто нищо повече никога няма да му кажа... Няма да му проговора... Ако съм с моята компанийка по-скоро те ще го претрепят, особено батко ми, не толкова аз...

Ситуация номер 2: Ритам с всички сили, мятам се, абе якичка съм, няма да му е лесно да извърши замислите си, особено като е пиян...


Ситуация номер 3: Е нз, трудно ми е да си го представя, но може би ще я попитам наистина ли на света се намира такова нещо, което да си заслужава живота й и защо е толкова жестока спрямо близките си и как си мисли ще се почувстват като я видят размазана долу на улицата... Ако това успее да я разубеди... Ако не, наистина нз...

Crazy_sunchO
08-27-2008, 09:09
1. ще искам да правим 3-ка
2. ще му кажа, че съм травестит
3. ще си взема бира, фъстъци и един стол и ще гледам

mistake
08-27-2008, 10:18
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
Ситация номер 1: Ще мина покрай тях и ще го поздравя. от там на татък е свободен.
Ситуация номер 2 : Пръскам в очите с дезедорант, след което ритик дирекшън в топките.
Ситуация номер 3 : Ще и кажа че си е забравила крилата. ( защо да помагам на някой ,който няма желание да се бори и да живее?)

DJ_Mrav4o
08-27-2008, 10:57
1. Или хващам някой от приятелите си и правя същото или просто му казвам "Здрасти!", зависи в какво настроение съм :)
2. Май е време да си взема джобно ножче....
3. Ще се обадя на полицията и ще опитам да поговоря с нея.
Дано не се случат тия нща де :?

MetalL
08-27-2008, 22:26
3.(drugite sa sku4ni) взимам пуканки и се радвам на сеира :D

Xrisenceto
08-27-2008, 22:44
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

1.Отиам при тъпата курва и ще я пребия от бой.После ще попитам приятеля ми за кво го е направил,и май ше скасаме...


2.Ако колата е отклучена директно скачам,ако не кат ме искара от колата трагвам да бягам дет ми видят очите.


3.Ем ще се опитам да я разубедя...

pOiSoN_kIsS_94
08-28-2008, 21:37
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?-ще помоля един от приятелите ми-мочета дали мога да го целуна за малко :D :D


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? ще потърся нещо ,с което да го ударя или ще го ухапя :D :D


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
ще кажа,че съм бременна от сина й.....тъпо,а?ем ще се опитам да я разубедя :D :D

dinkoff
08-30-2008, 01:34
1. Ще счупя ченето на момчето, а гаджето повече няма да го погледна.
2. Ще се обърна и ще го пребия и ще си излея гнева :D 8)
3. Ще се опитам да я накарам да не скача и междувременно ще извикам полицията.

ValzZi
09-05-2008, 03:59
1- ще се разплача (нарочно) но когато сме насаме за да събудя съчувствето му и когато му стане криво ще му залепя шамар :grin:
2-няма да успее да ме натика в колата :o
3-ще поговоря с нея се едно че сме на 1-вия а не на 8-мия етаж :?

Incredible_girl
09-06-2008, 22:44
1. Ми ще се обадя по GSMа на братовчеда Джет Лий, а ако е зает ще викна Майкъл Джаксън да се оправи с него :D
2.Ще му запея в колата "ГАБРИЕЛА ГАБРИЕЛАААА" и той сам ще ме изхвърли
3.Съвсем сериозно сега. Аз съм толкова разсеяна попринцип, че може и да не я видя 8-)

axlbaby
09-11-2008, 22:46
1.Ще платя на Азис да ги опъне и двамата :D
2.Ще му подпаля онаа работа и ше го изритам от колата
3.Ще й помогна да падне така,че да умре от 1вия път :D :D

zWezdichkaaa
09-12-2008, 15:28
1. Хващам някой от приятелите ми и правя същото а после като се видя с гаджето късаме :)
2. Опитвам се да звънна по телефона, но нз ще се паникьосам :shock:
3. Опитвам се да я разубедя да не го прави

anonimencho
09-19-2008, 13:28
1 - Ми ще се ядосам много,но ще запаза сокойствие и ще го отмина и после ще му се накрещя и ще скъсаме, а за приятелката ще я питам що го е направила и после най-вероятно ще й простя.

2 - Ще се обадя на тате а ако нве вдига ще крещя колкото ми глас държи да ме чуе някой или пияницата сам да ме изхвърли от колата :lol: 8-)

3 - Ще гледам или ще викна полиция. 8-)

LucyFen4e
09-19-2008, 13:40
1.Ще му лепна един шамар ама такъв че да не може да проговори :lol:
2.Ритник в топките и аре излизам :lol:
3.Ще викна полиция и ще опитам да я разубедя да не скача 8-)

vesssiii
09-19-2008, 15:21
Ситуация номер 1: Ще кажа на причтелите ми да продължат без мен,че ще ги настигна ще ида при гаджето ми и ще му кажа "Здрасти ,как сме ?"И като спече ще се обърна и повече няма да ме види.
Ситуация номер 2: Ще го накарам да се заблее по някакъв начин и докато блее ще отворя тихо колата,ще скоча от нея и ще влезна в 1вата къща да поискам помощ.
Ситуация номер 3 : Ще отида при жената и ще започна да и говоря неща,които ще я разубедят да скочи.

flubeny_zagybeny
09-20-2008, 14:47
Ситуация 1: Ши мина покрай него и ши му кажа: "Здрасти мило" и ши си отмина и няя ма види поичи
Ситуация 2: Ша изпадна в истерия
Ситуация 3: Ми ши са разпищя и ши избягам :D незнам ко ши напрая

viKsituU
10-17-2008, 14:17
1. :smt021 :smt021
2. amii as p0 princip si n0sq b0x f chantichkata .. :D she g0 izfada i she mu razbiq fas0na i p0sle she izbqgam :-P
3. mii she 0tia pri neq ii she p0chna i da i prikaam k0lk0 e hubaf jif0ta i ei takia glup0sti .. xD 0bsht0 fzet0 she se 0pitam da q razubedq :)

Deliverance
10-17-2008, 14:39
x

miminkaa
11-25-2008, 21:35
1. ще постъпя агресивно !
2. ще опитам да се измъкна !
3. ще звънна на полицията или пожарната :D :D :D

S1lv3r
11-25-2008, 21:52
Ще ида да им пожелая приятна вечер
Ще го ритна в топките та да видим къде ще се обарва :lol:
Ще започна да я убеждавам колко е хубав живота

lerry1
12-22-2008, 13:01
1hhh samo toy znae kolko shte mu e gadno :evil:
2t1rsq neshto s koeto da go udarq i posle ruuuuuuuuuuuuun
3call police i shte se opitam da q razubedq v1preki che ne me biva mnoy s govoreveto s hota koito iskat da se samoubiqt xD

BoCupycake
12-22-2008, 14:21
Ситуация номер 1:Ще ги прибия и двамата и накрая курвата ще ми целува подметките. :D


Ситуация номер 2:Бой до последни сили...! 8-)


Ситуация номер 3:Ще я убедя да не скача,много съм добра. :D

portykalche
12-29-2008, 23:41
1. Ше взема една пра4ка и ше ида да ги опраа и двамата :-D
2.Ще му кажа 4е съм травестит и ше се моля да ме изхварли от колата :lol:
3.Ми ше запо4на да я окуражавам :lol:

:razz: :razz: :razz:


1-ше му лепна някой шамар ше гу поналагам малку :D и..аиде прав му път 8)

2-ше гу убия и ше си слезна от колата :D другу не са сещам..

3-ще поговоря с нея и така..

Naman07
12-30-2008, 08:52
1: Щом това е изборът й ще прекратя всякакви отношения с нея, без много шум и всеки по пътя си.
2: Хаха, с оглед на факта, че съм момък в разгара на силите си :smt065 , и че преследвачът е пиян, едва ли ще успее да ме вкара в кола или да ме надбяга :lol: .Но пък кой ли знае...?
3: Ще се опитам да й привлека вниманието, да анализирам ситуацията и да се опитам да помогна всячески...пък ако ли не, да скача, всеки прави своя избор :booooomb:

sTiLLyt0
12-31-2008, 18:41
Ситуация номер1: Ще запазя спокойстеие, ще му направя скандал и ще му го върна тупкано
Ситуация номер2: ми ще си извадя GSM –a и ще пратя смс или ще звънна на някой
Ситуация номер3: ще се опитам да й помогна по някакъв начин, да си промени решението, ако не подейства ще звънна на полицията
:)

yan4etyy
12-31-2008, 20:05
1. ще изчакам докато се видим пак и да не казвам кво 6е стане :P
2.6е се паникьосам и ще пратя едно sms-4е за HELP! :shock:
3. ми 6е се порадвам на гледката :grin: не бе, 6е се обадя на полицията!

mmKamm
01-03-2009, 13:23
1. отивам при него...просто му забивам един здрав между очите и му казвам, че ще се разберем по-късно..а за нея..едно коляно в главата...и и предлагам да си копае гроба.. (ядосам ли се ставам мн зла...няма прошка)

2. Ами :lol: понеже съм на ваучер и никога нямам пари в тела..няма как да званя за помощ..пък и той едва ли е толкова тъп, че да не ми върже ръцете..другото което е..той е пиян..няма да може да го вдигне, за да ме изнасили примерно...и накрая- ще изчакам покорно да спре колата и да ми отвори вратата (с някво зло намерение разбира се) и след това ще му забия една главичка и ще бягам нанякъде :razz:

3. Определено няма да се сетя да званя на полицията..щото ще си мисля, че жената се ебава нещо..с мене..
Ще си побъбря с нея..и съм сигурна, че ще успея да я разубедя...

ViolentSaint
01-03-2009, 13:37
1. Ще отида да ги поздравя без да правя скандали и ще си подмина.
2.Пиян мъж да ме преследва абсурд хеах или бой или излитам като супермен
3.Ми ще и кажа да ме изчака да отида до нея заедно да скачаме ще я баламосвам и ще се опитам да я разубедя докато не дойде пожарната и куките

Teenajer_993
01-10-2009, 12:25
1.Ще реагирам по агресивен начин и ще се скарам много лошо с гаджето а пък този който се целува с нея господ да му е на помощ.

2.Когато ме качи в колата ще изчакам да видя до къде ще ме закара след като спре колата ще се опитам да избягам

3.Еми в този случай ще започна да успокоявам жената да не го прави.

GotTheLife
01-11-2009, 10:48
1.Правя се,че нищо не съм видяла и повече не съществува за мен
2.Ще крещя и удрям,ще взема да блъфирам..
3.Ще търся помощ

bqsna_teenagerka
01-11-2009, 14:13
:lol: Боже тая тема откога е не мога д аповярвам че още е активна :D

bqsna_teenagerka
01-11-2009, 14:14
1. - а навити за тройка има ли!?
хохо а ако и приятелите ми са за може и оргия :D :D

2. - мии ше го изчеша мноо ясно :P :P
за къф се мисли !! :D

3. - скачаааай ша та хванааааааааа :smt003
... опа съжалявам не тъ хванах сорка :D :D :D :D

Тройка!!!! :D Пу ще участвам

iveetyy
01-26-2009, 19:50
1. Ами...ще му еба майката отсекъде :D
2.Ще го изритам между краката и ш му премажа ,, достойнството ,,
3.Щее...сложа някъф дюшек долу та ако скочи да падне на меко пък после ш й набия шамарите и ш я питам да не я полудяла да се осъзнае малку

b3byl1nka
01-26-2009, 19:55
Ситуация номер 1: Ще ида при него и ще му забия 1 шамар след което ще си тръгна с злобна усмивка


Ситуация номер 2: ще се опитам да го набия пък ако не успея здраве да е ... кво мога да направа


Ситуация номер 3: Еми да е жива и здрава жената щом и се мре с нея ли да скачам ..

8) 8) 8) 8) 8)

DjBaloon
01-26-2009, 20:57
Ситуация номер 1: Най-вероятно приятели те ми ще са и повече ядосани отколкото аз,но в какъвто и да е случей няма да продължиме никога заедно
Ситуация номер 2: Малко не си го представям,но не знам за да ме качи в кола опр трябва да са ме завързали.. идея си нямам
Ситуация номер 3: Ще се обадя веднага на полиция и линеика бих опитал комуникация,виба ме в обеждаване/разубеждаване

sweety_kitty
02-03-2009, 19:47
1-6te se napravq 4e ne sam vidqla ni6to,a posle az 6te pravq sa6toto pred nego\6te mu e po gadno :-D \
2-nz 6te izmislq ne6to ne momenta :?
3-6te se opitam da si pogovorq s neq kato q razsmivam moje bi :-o

BlaCkMoOn
02-03-2009, 19:50
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

моментално ще му бия шута, в буквален и в преносен смисъл


не знам

казвам й скачаййййййй, ще те хвана :razz:

emo_girl953
02-07-2009, 19:05
1.-Ще проскубя момичето и ще убия момчето :lol:
2.Ще му забода нож в гърба докато кара :-D
3.Ще викна кран да бутне блока :o :D

shane91
12-04-2009, 07:58
1.Ще отида при тях и първо ще пребия тая патка :D :x и посли ще скъсам с гаджето ;-)
2.Еми ще се опитам да избягам да отворя вратата и да скоча :)
3.Еми ще викна полицията

dakata123
12-04-2009, 08:54
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго? Зависи, ако сън на кев, просто ще се пробера с нея да поговорим, а ако не съм ще смачкам момчето и пак ще говоря с момичето


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? Щом е пиян, неможе да бяга по-бързо от мен, аз бягам бързо и ще вляза в някой магазинче и ще му се подигравам отвътре


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?Влизам в зградата, отивам при нея и я хващам без тя да разбере, прибирам я вътре и викам полиция или я водя в лудница :lol: , ако е луда.

whitebunny
01-15-2010, 19:54
1.момичето ще се наложи след 2 мин да си събира зъбите а момчето ще си мечтае да си има вярна приятелка след това
2. преди да ме качи в колата ще го напръскам с лют спрей
3.ще събера тълпа от долу да и викаме jump jump jump :D :D

ka6kaval4ety
01-15-2010, 22:18
1. Спукана му е работата :x
2. Ще му кажа че съм хермафродит и ако ме обара ще си извадя хуя :lol:
3. Ще й кажа: "Иди по - нависоко, че от 8-мия етаж само ще си ожулиш колената"

lovey0u
01-16-2010, 10:35
1. ще набия и двамата (ама първо ще ги напсувам) :D
2. ще скоча от колата в движение :lol:
3. ще и кажа "Чакай маа и аз ида" 8-)

Disney2o1o
01-16-2010, 10:46
1.ще ги подмина и после няма и да си направя труда да се занимавам с него
2.нямам си и на представа какво ще направя
3.ще се опитам да извикам помощ или да се обадя на полицията

Fcuck
01-16-2010, 18:06
1.Бих казал на тая патка "довиждане и приятен ден.Не ме търси.Дано те блъсне тир."
2.Ще се бия,щом е пиян...
3."аре ма няма ли да скачаш вече?кво стоиш толкоз?"

Zaritu
01-18-2010, 22:59

plamba95
01-19-2010, 07:28
1.ще отида да го пребия оня и ще поговоря с нея :-o :-D
2.той пиян де ако тръгна напред той ще тръгне ан ляво :razz:
3.звъня на 112 тихо се качвам при нея и я издърпвам от парапета ако още име време

desitka1
01-27-2010, 19:19
1.ще го ударя
2.щом е пиян ще му забия един и ще избягам
3.ще и кажа че не трябва да се самоубива и тя ще ми повярва и няма да скочи

DeinStern
01-27-2010, 19:57
1. Запазвам спокойствие..поне привидно. После ще си поговоря с него и най- вероятно ни се вижда краят.


2. Пищя, ритам, блъскам, ако докопам телефон- 112..

3. Звъня на полиция примеерно, ако могат нещо да направят. Иначе може би ще се опитам нещо да й кажа.. да я разубедя.

gangstata
01-28-2010, 13:38
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?

Оф, шш ревна и шш се депресирам, сигурно..

Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?

Шш звънна на полицията още в момента, в който е почнал да се обрва.. Веднъж вече ми се е случвало ;д


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

Полиция. Шш се опитам да я разубедя, предполагам..

ysmivka
01-30-2010, 20:55
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?


1-ще подмина все едно не съм видяла и по късно ще му пиша SMS - "Повече не ме търси"

2-не искам да си представям такава случка.

3- ще се опитам да я разубедия и ще звънна на полицията

vesinka899
01-31-2010, 09:48
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго? ще запазя спокойствие


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? ще скоча от колата


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?ще викна помощ

uBuTo
02-02-2010, 15:39
Ще му счупя кухата глава!! 8-)
Ще го сритам и ще скоча в движение .. 8-)
Много ще се смея .. :razz:

Disasterpiece
02-03-2010, 14:03
1. С гаджето няма да се занимавам.. ще го зарежа... но ще гледам да засека кучката на някое тъмно местенце... и натам е ясно..

2.Ще си извадя ножа... ще го забия в гърдите му, гледайки да не го докосвам.. ще си взема ножа.. и ще избягам.. нда :lol:

3.Вадя телефона и снимам без да казвам нищо, очаквайки да стане интересно..

sWeeX
02-03-2010, 14:15
1.Ше го остаа за после...па кво ше става само аз си знам
2.Ше дръпна ръчната....ше угаса двигатела ше зема ключовете и ше му ги забия в очите
3.Ше се кача тихичко горе и ше я бутна :razz:

AutomatiC
03-28-2010, 20:29
1.ще му се стъжни живота
2.мн ще се уплаша,ще гелдам да избягам,да го цапардосам с нещо
3.нз,дано да не ми се случва

plamba95
03-28-2010, 20:33
1.първо ше поговоря с нея и ше погледна себе си после бой 8-)
2.той няма успей ме качи бе :D
3.ше поговоря с нея ше се държа мило и изведнъж ше я дръпна от ръба (стил хорейшио 8) ) :razz: :razz:

girlche
03-28-2010, 20:47
1. Ще го зарежа, няма смисъл да се разправям с такъв идиот :),все пак един път направи ли го , 50% съм сиг , че и 2 път ще го направи ;)

2.Ще покажа бойните си |нинджа| умения :razz: :razz: :razz:

3. Ще се опитам да я окуража и тайничко ще звънна на полицията ..

iveetyy
03-28-2010, 21:01
1.Да бе , ще пазя спокойствие друг път . . отивам да си искам обяснението още там.
2.Щом е пиян..ще му е малко трудно сам да се качи в колата,пък с мен..,но все пак ще се опитам да го ударя с квото мога и да се измъквам.
3.Звъня на полицията и докато дойдат се опитвам да я разсея с разговор.

raliichkaa
04-16-2010, 14:39
1-Първо ше ми стане адски гадно ..и незнам какво ше направа..
2-имам на ключовете нож :D ше го заплажа и ела гледай :grin:
3-незнам честно казано :o

Profesora
04-16-2010, 22:21
1. ше са ухила до ушите ,ше пристъпа до него и ще последват 2 удара един пат ше го прасна у забите и той ше са прасне в земята(но,ако е некав корав тип ше кажа на батко да го причакаме некоя вечер и да го изнасилим)
:D
2.малко трудно може да ме качи ,щото съм 80 кила,но ако успее вада си чикията забивам му я между ребрата и му разпорвам белия дроб и сърцето(да се удави в собствената си кръв) ,след това му взимам парите и всички ценни принадлежности(компенсаци заради главоболията ,които ми е създал)
3.Гледам си собствения кеф и нема да ми пука ако скочи

07-15-2011, 11:59
1. ще си тръгна без да ме интересува вече
2. това няма да се случи
3. ще се обадя в полицията. може известна да стана :D:P

nocoment
07-15-2011, 12:42
1. отивам веднага при него.. няма време да се отменя за после.. изесняват се работите.. а тази може да си получи и боя.. :twisted: зависи от настроението ми.. ако ми е добро няма да им доставя удоволствието да го развалят само ще им тегля една.. :twisted: :twisted:
2. ще се опитам да си намеря гсм-а и да се обадя на някой... същност нз аз ще изпадна в ужас.. :shock: шокирана..
3. ще се опитам да я разобедя :wink:

cigarettekisses
07-15-2011, 13:55
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго? първо ще го разпитам,ще скъсам с него,ще съм много наранена и ще гледам момичето злобно.:D

Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? не знам,ще се пратя смс на някого,за да им помогне..


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите? ще кажа на някого,аз няма да знам какво да правя..

lemonademouth123
07-16-2011, 19:58
1. По един юмрук за жената, и едно зарязване за момчето :lol:

2. Не знам, ще се паникьосам и няма да имам време да мисля :D

3. Ще викна полицията и ще поговоря, с нея, да я разубедя :)

lemonademouth123
07-16-2011, 20:08
1. По един юмрук за жената, и едно зарязване за момчето :lol:

2. Не знам, ще се паникьосам и няма да имам време да мисля :D

3. Ще викна полицията и ще се опитам да я разубедя :)

h0usen3v3rdies
09-13-2011, 17:43
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?

Ще се направя, че не съм го видяла и ще се прибера


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва :mrgreen: ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?

kill him! :D .. неее, не знам


Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите? - :shock:

gummybear
09-13-2011, 17:48
Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
или: друго?

- ще се направя ,че не съм ги видяла..


Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?

- м не знам ..

Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

- викам полиция и ще се опитам да я разубедя .. да не скача :shock:

Nestlee
09-13-2011, 18:32
1. Нищо няма да кажа, ще запазя спокойствие и после като ми се появи пред очите..спукан му е фасона!!
2. Дано никога не се случва ! Ще умра .
3. Ще поговоря с нея ако нищо не стане ще я залъжа с нещо и през това време ще викна полиция.