PDA

View Full Version : От доста време харесвам едно момче, но той си има приятелка



sisincety
10-16-2007, 10:42
Re6ih se dnes i az da spodelq problema si...
Zna4i ot dosta vreme si haresvam edno mom4e. Mnogo se 4udeh kak da mu kaja,no toi ve4e znae..Problema e 4e toi si ima priqtelka :smt010 :smt010 :smt010
Nо...az neznam kak da si go izbiq ot uma
Vijdame se ne mnogo 4esto i pove4eto puti e slu4aino..
Pi6em si po skype i tamse durji mnogo mili4ko...no ve4e neznam kakvo da si mislq.. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

vodolei4e_m
10-16-2007, 10:47
едни приятели бяха така, съжалявам , но е нормално да се държи мило, но не те харесва! съжалявам но съм искрен! опитай се да си харесаш друг ала иначе ... времето лекува :::

galina_3
10-16-2007, 10:48
h i s men be6e sy6toto i o6te se sre6tam slu4aino v u4 s nego i si pi6em v skype no postepenno razbrah 4e sled kato ve4e zn 4e go haresvam ako i toi me haresva 6i se opita da napra ne6to,islizam s fr i se opitvam da mislq za tehnite problemi i da im pomogna nz dali pri teb 6te pomogne no ako se opita6 da misli6 za drugite i postepenno 6te zabravi6 za nego :-k ,no pak ti kazvam si4ko staa s vremeto.uspeh :smt006

hot_baby
10-16-2007, 11:07
Аз ще ти кажа нещо друго.Ами той не е безразличен към теб (което е плюс).По добре е че вече знае че го харесваш.Бъди настоятлна щом се държи така с теб значи връзката му не е от най сериозните и ти имаш по големи шансове.Апък в крайна сметка ако гледаме позитивно на нещата той няма да ходи с това момиче вечно :wink: Айде стискам палци да стане нещо между вас :smt023

thefreak
10-16-2007, 12:03
Problema e 4e toi si ima priqtelka
Край на предаването.
Остави го на мира.

лИглЪъ
10-16-2007, 14:19
Какво ти пречи че си има приятелка ако незнам до куде сте стигнали с него и колко време ходи с приятелката му аз нямаше да се спра докато не бъде с мен....или докато не го забравя....хахха :P \:D/

Eli>>>
10-16-2007, 14:58
едни приятели бяха така, съжалявам , но е нормално да се държи мило, но не те харесва! съжалявам но съм искрен! опитай се да си харесаш друг ала иначе ... времето лекува :::

А така! \:D/
съгласна съм,ама кът си има друга що не си го избиеш от тиквата :?
Намери си друг бе,той ща излекува от несподелената ти любоф :lol: :twisted:

sexy_momi4e
10-16-2007, 16:31
abe q go ostavi sled kato si ima priqtelka,pak i znae 4e go haresva6,6tom ni6to ne pravi zna4i darji na neq,i az poznavam hora koito si imat priqtelki i sa mn mili s men,daje i celucki mi pra6tat,ama ne me haresvat!!!Ne provalqi 6tastieto im(da si mu go kazala predi da si hvane gadje)a btw 6e kaje6 li ot kade si za6toto mai te poznavam :-k

koalka
10-16-2007, 16:59
Приемаш, че не те харесва и това е.Опитваш се да си го избиеш от главата...Дори и някакви симпатии да има към теб, не се занимавай с обвързани момчета.По-добре да не таиш някакви надежди, че ти ще си първа за него.

MiMcHeToOo
10-16-2007, 17:23
проблема е, че има 100 такива теми.. и проблема е, че търсачката не я имате за нищо.. както и да е.. ако толкоз мн го искаш бори се независимо дали си има гадже или не.. :!:

sexydupe
10-16-2007, 21:56
prosto q maha6! premahva6 q ako q poznava6 de.. lesno e povqrvai mi kogato tq kaja DA ti kazva6 ne NE i obejdava6 vs v pome6tenieto 4e ti si prava a tq e nai golemiq bokuk na taq zemiq .. kofti e izlqzoh malko kato kurva ama prava taka s horata koito ne haresvam :(

eXtRaoRdinaRy
10-16-2007, 21:58
Щом си има приятелка не се занимавай.
Това е моят съвет.

Nilsia
10-16-2007, 23:51
Е като си има приятелка кво.. :-k може просто да чака на хоризонта да се появи някоя по - добра \:D/

monityY
10-17-2007, 07:08
той какво мисли,след като разбра че го харесваш?

Poni4ka
10-17-2007, 16:10
Ами в случая мога да ти кажа...бъди нагла до край.Така сегашният ми приятел ме открадна от бившият ми....както се казва: "С нахалство към прогрес"...Е не при всички действа...но първо разучи дали обича приятелката си достатъчно и тогава действай...УСПЕХ!!!

Kras4eto_lp
10-17-2007, 16:24
Щом си има приятелка по-добре го остави...не разваляй връзката им =;

emviii
10-17-2007, 19:15
Ем ако бях на твоето място щях да си го взема :mrgreen: , но пък след като знае,че го харесваш и е от доста време това чуство, а той не е отреагирал и не се е захванал с теб значи предпочита нея. В този случаи по-добре се радвай за това, че той е щастлив :wink:

HePeAJIeH
10-17-2007, 21:32
Ако наистина го обичаш остави го да бъде с приятелката си щастлив

sisincety
10-18-2007, 06:54
abe q go ostavi sled kato si ima priqtelka,pak i znae 4e go haresva6,6tom ni6to ne pravi zna4i darji na neq,i az poznavam hora koito si imat priqtelki i sa mn mili s men,daje i celucki mi pra6tat,ama ne me haresvat!!!Ne provalqi 6tastieto im(da si mu go kazala predi da si hvane gadje)a btw 6e kaje6 li ot kade si za6toto mai te poznavam :-k
mi az sum ot 6umen ima li zna4enie??

sisincety
10-18-2007, 07:00
samu 6te vi kaja 4e e skusa s priqtelkata,no az ve4e nqmam interes kum nego :D :D :D :D

Red_Bull4o
10-19-2007, 07:44
samu 6te vi kaja 4e e skusa s priqtelkata,no az ve4e nqmam interes kum nego :D :D :D :D
не се обиждай, но ако ти си ги разделила и сега само се кефиш за да може той да страда :smt013

gothic_angel
10-19-2007, 07:51
Щом си има приятелка по-добре го остави...не разваляй връзката им =; [-X

sasha_90
10-19-2007, 12:19
Просто е мил с теб,нищо повече.Не си фантазирай разни неща-той си има приятелка.Препоръчвам ти да не се опитваш да ги разделиш,защото ,ако си на нейното място и на теб не би ти харесало такова нещо.

Tedi_sheep
10-19-2007, 12:52
Мила не че ти казвам да го оставиш, но аз бях с такова момче...Момче, което си имаше приятелка, аз също му бях приятелка, но тайнствената, с която изживяваше страстни мигове и разкриваше пред мен същността си, но до там.Аз бях не само негова любовница, но и знаех какъв е той всъщност, защото винаги споделяхме с него плановете си и нещата , които ни вълнуват.Това беше много хубаво, аз несъзнателно се влюбих в него, той в мен не успя мисля, остана с официалната си приятелка и беше много кофти и за двамата.ТРудна беше раздялата ни, защото аз бях нещо, което тя не беше и той харесваше, но не обичаше или поне не така както другата си приятелка.Беше много тежко за мен да знам, че го деля с друга макар отначало да не ми казваше.Но когато усети, че съм се привързала към него ми споделеи и за нея и аз избрах да остана при него въпреки всичко.Но после дойде спасението, той замина за др град да учи и това много ни помогна да превъзмогнем раздялата, защото малко преди да замине се разделихме, а за мен беше тежко, за него кофти.Недей мила после ще ти тежи, ако те остави заради нея, по добре изчакай да се разделят ли и аз нз.Така ще е най-удачно и безопасно според мен :-k успех