PDA

View Full Version : Убийство...?



^Sam90^
10-16-2007, 11:51
Здравейте! Въпросът ми може да прозвучи малко странно, а и ако е в разрез с правилата, се извинявам.
Та.. мислили ли сте някога за убйство по-сериозно? На човек или животно...? Е, би било глупаво да питам, дали някой наистина го е извършвал, но ми е интересно, дали само на мен са ми минавали такива намерния.... :roll:

ПП: Знам, че не трябва да се подбужда насилие и т.н., но в случая просто питам...

SuNsEt
10-16-2007, 11:57
:smt005 ...в4ера без да искам,щях да убия костенурката си #-o ...Мислих,4е ве4е е умряла и... :oops: :shock: :shock: :shock: ...Ама тя просто беше заспала зимен сън :smt005 ...Тези,които имат костенурка,знаят,4е те през зимата спят :lol: ...само дето тя изглеждаше....доста умряла :smt005 ...тцтцтц... :smt011 ...НО Е ЖИВА! :-D

MixXx
10-16-2007, 11:57
като бях малък изтребвах животни,сега имам мишена-човекът :smt013
има хора,които много ме дразнят,мисля да си купя газов като стана на 18,понеже не трябва разрешително...има доста хора,които са го обмисляли,не си само ти =D>

10-16-2007, 11:58
Убийство на животно? ЕСТЕСТВЕНО
Знаеш ли каква тръпка е да гониш прасето по-двора :twisted:

Mooo6no
10-16-2007, 12:02
Ей обивал съм мухи и винаги като някоя дойде в нас се чудя как да я убия. Леле къв съм убиец. :?

Иначе импулсивно в главата идват разни помисли в даден момент, но да го мисля сериозно и да планирам - не.

iveto0
10-16-2007, 12:12
ami ybivala sum nqkfi malki gadinki (bybole4ki) :D mislila sum da trepq i 4ovek no ne na seriozno
samo samoybiistvoto go mislq seriozno daje sum opitvala ama toq pyst kusmet ma ostai jiva #-o

UnaBletoLoVeU
10-16-2007, 12:13
Ей обивал съм мухи и винаги като някоя дойде в нас се чудя как да я убия. Леле къв съм убиец. :?

Иначе импулсивно в главата идват разни помисли в даден момент, но да го мисля сериозно и да планирам - не.

И аз така. Само дето не само мухи, а и комари 8-[

Qnchety
10-16-2007, 12:15
Аз редовно убивам мухи и комари :cry:

SuNsEt
10-16-2007, 12:15
еее вие пък...за некви мухи,хлебарки и т.н. глупости... :roll: :lol: :smt005 ...Тва ако е убийство... #-o

^Sam90^
10-16-2007, 12:17
Ами, при мен работата е такава, че на моменти се усещам, че съм готов да претрепя някого... Принципно съм спокоен човек, но когато се ядосам много май съм способен на много работи. Снощи, например, така се вбесих на един лигльо, че просто всеки момент щеше да си загуби челюстта... ако не и повече. :roll: Просто изпитвах желание да му стисна муцуната и да го чуя как пищи.
А като се замисля, като малък съм правил секви работи със селските котки .. :lol: хахха мале ..

SuNsEt
10-16-2007, 12:24
Ох...имаш едно мом4е...дето много ме дразнеше и ме убиждаше... 8-[ ...и аз така се ядосах,4е го стиснах за гушата и не го пуснах 5 мин. :shock: :oops: ...Беше ужасна гледка #-o :smt005 ...бедни4кото мом4енце...едвам дишаше после... #-o ...Ина4е...една приятелка щеше да ме заколи без да разбере :smt005 #-o #-o #-o ...с едно въже за ска4ане...Бе мани беги ужас... :smt005 ...Имам доста такива историй ](*,)

Anf3tamin4o
10-16-2007, 12:26
Кой трепе комари #-o

Decu
10-16-2007, 12:27
Кой трепе комари #-o

:lol: :lol: Ужас..колко са лоши всички :-D :-D барабар с чехличките ги трепат :-D :-D

roni.mk
10-16-2007, 12:28
emii se pak dori ubiistvoto na muxa i komar si e ubiistvo!ubivala sum samo takiva individi!ina4e 4ovek nemoga da ubiq,o6te pove4e jivotno!a 6to se otnasq do samoubiistvo,prekaleno mn obi4am jivota,dori i da e gaden,no ina4e mislq 4e imam dosatu4no smelost da go napravq,no psixikata mi ne e tolko labilna ii ne sum takava,4e da se straxuvam ot jivota..

kaka Albenka
10-16-2007, 12:29
:shock: Как изобщо могат да ви идват такива идеи ?!
Убийства, самоубийства... на всеки понякога му се случва да му падне пердето и да е бесен на някого или на себе си...ама чак пък да убиваш?! :smt021 Нямаш право да посягаш на живот, който не си създал! И твоят собствен ти е подарък, за който тряба да си благодарен и да се научиш да го цениш и да му се радваш!А за последствията..замисляш ли се- отнемайки нечий живот, съсипваш и своя собствен, а и на колко хора още?! ](*,) А за моменти, когато наистина ти е писнало...има един лаф - "Когато съдбата ти е обърнала гръб - просто я изчакай да се наведе!" :smt016

DisciplineAndOrder
10-16-2007, 12:32
:-)

Anf3tamin4o
10-16-2007, 12:34
Комар с чехли Нима това съм аз #-o

^Sam90^
10-16-2007, 12:34
:shock: Как изобщо могат да ви идват такива идеи ?!
Убийства, самоубийства... на всеки понякога му се случва да му падне пердето и да е бесен на някого или на себе си...ама чак пък да убиваш?! :smt021 Нямаш право да посягаш на живот, който не си създал! И твоят собствен ти е подарък, за който тряба да си благодарен и да се научиш да го цениш и да му се радваш!А за последствията..замисляш ли се- отнемайки нечий живот, съсипваш и своя собствен, а и на колко хора още?! ](*,) А за моменти, когато наистина ти е писнало...има един лаф - "Когато съдбата ти е обърнала гръб - просто я изчакай да се наведе!" :smt016
Има моменти, когато не мислиш особено много и нямаш време да си развиваш сценарии за влизане в затвора, рев и сополи... а просто действаш :-)

kaka Albenka
10-16-2007, 12:43
Има моменти, когато не мислиш особено много и нямаш време да си развиваш сценарии за влизане в затвора, рев и сополи... а просто действаш :-)[/quote]

Мъдрите стари хора казват преди да направиш нещо, за което после много може да съжаляваш ..просто си поеми дълбоко въздух и преброй до 100 ..айде да не е чак до 100 ама и до 20 докато стигнеш, ще ти се изпарят мераците :wink: Явно си доста изнервен, но опитай се да гледаш по-философски на нещата и не го вземай толкова навътре, много си млад още за да си хабиш нервите за глупости, повярвай ми не си струва!

^Sam90^
10-16-2007, 12:47
О, разбирам те. Права си, че не си струва и че е грешен този подход. Но точно за това е темата ... за да си споделим грешките и да поговорим за емоционалната нестабилност, която може да се появи в дадени моменти.
Пробвал съм го това с броенето и наистина помага - след няколко минутки си по-спокоен и подхождаш по различен начин, но дали винаги ще се сещаш да броиш? :-)

kaka Albenka
10-16-2007, 12:53
О, разбирам те. Права си, че не си струва и че е грешен този подход. Но точно за това е темата ... за да си споделим грешките и да поговорим за емоционалната нестабилност, която може да се появи в дадени моменти.
Пробвал съм го това с броенето и наистина помага - след няколко минутки си по-спокоен и подхождаш по различен начин, но дали винаги ще се сещаш да броиш? :-)
Ами наистина не е никак лесно в моменти, когато си афектиран да реагираш адекватно, но с времето човек се научава да си владее нервите като цяло и това много помага и в екстремни ситуации бързо да вземаш правилното решение и да се предпазваш от грешки.

thefreak
10-16-2007, 13:00
Ничие убийство не съм замислял. Макар че искам да убия няколко души.
Животни съм трепал доста.
Винаги се контролирам независимо от ситуацията.

sladka_niki
10-16-2007, 13:15
samo vednyj sym mislila za ne6to podobno no ako go bqx napravila sega nqma6e da me ima :smt016 no pak ne go mislex seriozno :-D

zloto
10-16-2007, 14:04
Животно не бих убила, ако и то не е тръгнало да ме убива (комарите са изключение тях ги убивам с удоволствие)
Предполагам че същото важи и за човек.... мога да се ядосам страшно много на някой, да съм на крачка от това да го убия и да се откажа...

mon4eto
10-16-2007, 14:14
:shock:

Briseis
10-16-2007, 14:42
В мен има една агресия и понякога едвам се контролирам. Имала съм желание дори да ударя някой приятел. Много лесно се ядосвам и когато това стане съм склонна към самонараняване, чупене и т.н. А когато определен индивид ме подразни с действията или думите си просто излизам извън кожата си. Искам да го видя на пода, безпомощен и сам. И аз да го ритам, ритам, ритам...

Не е на добре, но съм малка и се владея :roll:

RAWRRR
10-16-2007, 14:44
Мани, не ми се говори. :lol:

Вместо да седиш в ъгъла,с вирнат нос и да се присмиваш на малчуганиете,защо не си признаеш,че и ти убиваш мухите с шехлата?

find_m3
10-16-2007, 14:50
Комар с чехли Нима това съм аз #-o


ела ми комарче.аз съм човека чехъл :twisted:

иначе съм мислила ,ама не сериозно.см на момента ми е идвало да фрасня някой с теслата

bqsna_teenagerka
10-16-2007, 17:20
:-D :oops: :D ами аз ъъ таковата... :smt005 :-D като малка оби4ах да приготвям разни отровни смеси,да смесвам препарати шампоани сапуни храна, вси4ко каквото ми падне да го разбърквам.... :-D и хрумвало ми е да тровя някой си там :-k 8-[ :shock: :-D не 4е го направих де....ама веднъж с мойта френдка така се бяхме нахъсали...приготвихме една ужасна твара която като я оставихме на терасата скрита в един 6каф, :-D плъзнаха рояци мравки...а после после ....може би и 4ервии! :smt005 :-({|= не знам..кво е станало тъй като се изнесохме от там! :D

:lol: а и естествено заклела съм се 4е ако някой тръгне да ме отвли4а да ме изнасилв аили нещо подобно... [-( няма да пестя бойни умения :-D :? ако трябва ще го убия.
същото се отнася ако някой посмее да пипне близките ми!

miloto na miloto:P
10-16-2007, 17:35
пфф..така като се замисля..може би ми е идвало да фрасна някой мн здраво..но не и убийство..рядко се ядосвам до толкова,че да не контролирам деиствията си..не бих посегнала на човешки живот,освен ако той не застрашава моя или на близките ми..мисля,че това има право да направи само Бог..или силата,която ни е създала..само по себе си убийството на някой би съсипало живота и на убиеца..ако не,заради присъда от рода на 20 години..то съвестта му би го преследвала ..един съвет ако си супер изнервен фрасни го,за да ти мине..може би ще ти олекне..но това не решава нищо..само слабите и безсилните действат с насилие ;-)

fake
10-16-2007, 18:16
не дай си боже да убия някога животно, няма да си го простя

за човек..даже си имам разработена схема, работен план как да не ме хванат. ама става въпрос за убийство на напълно непознат де, просто така, да видя как ще се чувствам след това и дали ще ми тежи на съвестта

koalka
10-16-2007, 18:28
Не, не ми е минавала такава мисъл, може би никога...не си спомням в момента.

blqblqqq
10-16-2007, 18:50
не чакам жената
заради която ще убия пpeзидента
:smt005 :-s :-$

ЕPu
10-16-2007, 19:05
не броиме разни дребни насекоми, мушички и други..
като малка си спомням, че на село трепах някви мишки :shock: беше ебаи ужаса..
човек никога не съм си помисляла да убивам

`Death`Whore``
10-17-2007, 05:02
Аз съм кръгъл идиот и са ми минавали много странни мисли...като малка мислех ей така да се наръгам с ножица в корема...но не помня да съм искала да убия.

Violenza
10-17-2007, 09:55
Животно не ми е и минавало през ум да убия. (като изключим мравки, които съм мастъпвала или някакви дребни насекоми.)

А човек... замисляла съм се какво е чувството да знаеш, че си убил. Дали ти тежи на съвестта или напротив - изпитваш удоволствие. Особено ако е било бавно и мъчително. Но не съм чак толкова хладнокръвна, за да извърша подобно нещо.

bulgarche
10-18-2007, 08:00
Да, мислил съм си някои начини, както и какво ще се случи с трупа. Обсъждано е и по-масово убийство да има, като естествено всичко ще е случайно.

А плана на fake за убийството на непознат е много...ае не става

fake
10-18-2007, 08:16
А плана на fake за убийството на непознат е много...ае не става
супер много си става даже!

caRamelO_cHicA
10-18-2007, 08:28
Като бях малка ,не съм убивала животни просто защото е отварително аи съм вегетарианка и схващатате каква е гедка.Ужас горкичките животни немога да разбера защо ги изтребват така.А за човек хаха те са много но на моменти.исках да убия бившия си и го вкарах с три шева на главата и 2 седмици в болници абе нямам думи.