PDA

View Full Version : Разстройство ...



Exothermic
10-16-2007, 12:28
НЕРВНО!

Какво може да ви трогне? Какво ви разчувства? Какво би ви докарало до ръба? Имам предвид както тъга и болка, така и ярост, и радост и всякакви емоции... Кога за последно сте се истерясвали (ама сериозно), изпадали в жестока депресия или еуфория, кога сте били готови да затриете всички и всички наоколо, че и себе си?... Може ли да е нещо дребно или трябва да е значимо и голямо? Имате ли тенденция към странни отклонения от разбиранията за нормално психично състояние? Въобще, тук- за моментите на нестабилна душевност.

FelisDirus
10-16-2007, 12:32
когато приятелят ми замина за щатите (бригада), бях на успокоителни 2 седмици, защото имах проблеми със сърцето (и не само де)

^Sam90^
10-16-2007, 12:33
Ами, смея да твърдя, че в повечето ситуации мога да действам хладнокръвно и без паника. Но е имало моменти, когато наистина съм бил доста.. странен.
Например преди около година и нещо едни познати решиха да ме избъзикат като ми кажат, че у нас е изтекла газ и майка ми е умряла (не ме питайте що за бъзик е това, не знам) и тогава може да се каже, че наистина излезнах извън контрол, особено когато ги видях да ми се хилят и да се радват... нека кажем, че повече не са искали да се доближават до мен.

Други случаи мисля, че не съм имал, освен една малко по-тежка раздяла, преди няколко месеца, но тогава просто бях по-сдухан известно време.
Като цяло винаги съм с акъла си, но съм способен и да истерясам и то мн жестоко... :lol:

thefreak
10-16-2007, 13:02
Никога.
Винаги се контролирам.

ivetoOo
10-16-2007, 13:32
oho ot nai-malkoto ne6to ponqkoga izpadam v depresiq hubo 4e barzo mi minava ina4e koi znai kvo moje da napraq \:D/

miminia
10-16-2007, 14:35
Хммм от тва което разбрах кво питаш мога да кажа ,чеее мн бързо се нервя и от най-малкото нещо ми кипва. Не изпадам в депресия , моментно сдухване му викам , не изпадам в некфи истерии или такива работи. случвало се е мн пъти да прибързвам с погрешни действия ,но като ме изнервят нарочали си някой нема спирка. Както не търпя с мене да се ебават , така и за приятелите ми . Много пъти се е случвало да ги защитавам , понеже те оставят да ги мачкат и ги ебават, нещо което аз не търпя :wink: А за трогването и разчувстването не съм толкова мекошва, но винаги мога да ме разчувстват трагични събития или случки, случвало се е да ме разплакват два филма :roll: накрая ..... Мн често се вълнувам дори от дребните нещица, които не са от толкова голямо значение, жест или пък дори един поглед от желания субект може да ме развълнува :lol: ъъъ надявам се да съм те разбрала за кво питаш :lol: :D :wink:

Veno0m
10-16-2007, 15:33
оХ...то да беше веднъж..!До съвсем наскоро бях в депресия..заради един френд,а и отделно да не говорим колко ме изкарва извън нерви моята СЕСТРА :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

KiLLeR_InSTiNkT
10-16-2007, 18:00
По принцип съм адски спокоен човек /което е супер дразнещо за околните, на моменти/ и трудно мога да истерясам, но стане ли това по-добре да се стои далеч от мен :lol: В депресия не съм изпадала, просто имам моментни сдухвания, които си отминават. Само някакво предателство би ме изкарало извън равновесие и поради тази причина гледам да не се доверявам изцяло на хората...

love_only_one_boy
10-16-2007, 18:08
Никога 8-[ Не знам дали това е добре или лошо....Амаа не ми се е случвало още такова нещо...а може и д предстои, кой знае?!?

BlueDevil
10-16-2007, 22:55
Бързо паля и бързо ми минава... До крайности не стигам.