PDA

View Full Version : Ще учим и в събота..



sladuranka_17
10-16-2007, 12:38
Преди малко научих че пропуснатия учебен материал ще се наваксва като учим и в събота до края на април месец.И ко само неделите ще се почива егати ](*,)

sasha_90
10-16-2007, 12:40
Нз дали е вярно,но трябва да търпим.От учене не се умира. :-D

sladku_bebzi
10-16-2007, 12:48
Не мисля, че ще се наложи...

Anf3tamin4o
10-16-2007, 12:48
Кумчо Вълчев пак се е изцепил

zloto
10-16-2007, 12:48
http://btv.bg/news/?magic=bulgaria&story=61173


"Пропуснатият учебен материал ще бъде наваксан, като всяко едно училище само ще предлага вариантите за това. Няма да се налагат твърде крайни мерки, като например да се съкращават ваканциите на учениците. Няма да се въвеждат и учебни занимания в събота, защото това е в нарушение на кодекса на труда за пет дневна работна седмица".
надявам се това да е истина...

ivetoOo
10-16-2007, 12:50
qqq stiga be nie kvo sme vinovni 4e daskalite sta4kuvat vakanciite 6te namalqvat,sabota 6e u4im kvo e tva :smt017

mon4eto
10-16-2007, 13:00
Malko ne si razbrala kakto trqbva ](*,) Tova u4ene v sabota vaji za u4enicite ot parvite klasove i mislq 4e do 4etvarti klas ne vaji za nas :lol:

Water_lili
10-16-2007, 13:02
по принцип и аз сам против учене в събота ,но държа да отбелейе че в доста други страни учениците учат по принцип и в събота не само при изванредни полжения :roll:

oTPoBHa
10-16-2007, 13:03
няма да ни режат ваканциите, нито ще учим в събота и неделя 8) пък ако питате мене ще ни анулират годината и през това време ще мога да си уча пиано китара и солфеж на спокойствие 8)
кеф на макс :-D

My_Dear
10-16-2007, 13:12
няма да ни режат ваканциите, нито ще учим в събота и неделя 8) пък ако питате мене ще ни анулират годината и през това време ще мога да си уча пиано китара и солфеж на спокойствие 8)
кеф на макс :-D
Няма да анулират годината, защото знаеш ли какво ще стане ако анулират годината? Първо, че от ЕС ще има огромни санкции. Второ, че правителството няма да се задържи на мястото си. Някои хора изказват предположения за гражданска война. Хаос и размирици - няма да го позволят.

"Пропуснатият учебен материал ще бъде наваксан, като всяко едно училище само ще предлага вариантите за това. Няма да се налагат твърде крайни мерки, като например да се съкращават ваканциите на учениците. Няма да се въвеждат и учебни занимания в събота, защото това е в нарушение на кодекса на труда за пет дневна работна седмица".

Това е вярно.

Абсурдное това, че ще накарат малките ученици да учат събота. Ако някой ще учи и събота, това ще бъдат точно тези от горен курс, защото, кажете ми, как ще натоварите едно малко дете от началното училище по такъв жесток начин?

Всяко училище, всеки учител сам за себе си ще преструктурира учебния материал.

Най-многото, което могат да направят, и което ще бъде в законните граници, е да удължат учебната година с половин месец.

Sunrisee
10-16-2007, 13:17
I az iskam da stachkuvam za mn neshta,ama koi da ma chue :lol:

^^fencheto
10-16-2007, 13:24
Ako e vqrno tiq sa nenormalni. :?

Kisses_P
10-16-2007, 14:23
aбе по телевизията говорат какво ли не.То не бяха съкращение на ваканции, след 12ти ако продължи стачката нулева година.... някви глупости.НИКЛОЙ не може да ме задължи да хода в събота на училище.Стачката не е заради мен и не би трябвало аз да носа последствията

XaMcTePKa
10-16-2007, 14:26
няма да се учи нито в събота пък ваканциите ни също няма да ги пипат не си правете илюзии

emviii
10-17-2007, 08:35
:-s абе дано не е тъй!

MoHuTo
10-17-2007, 08:46
Пффф дано не е вярно, че е бахти тъпотията...те стачкуват и накрая ние ще го ядем :smt013 :smt019

nencuHka
10-17-2007, 08:56
Тия 15 дни неучение и анулиране са пълнаПРОСТОТИЯ .. Днес питах една даскалка има ли шанс от анулиране и тя ми каза: Ако 2/3 от материала не са преподадени,тогава годината се анулира.
Дефакто ние сме пропуснали до сега АДСКИ малка част от материала предвиден за годината! :-s

7oup
10-17-2007, 09:20
Нз дали е вярно,но трябва да търпим.От учене не се умира. :-D
И аз мисля така. :wink:

pampers
10-17-2007, 10:51
До колкото разбрах годината няма да се анулира,няма да ни взимат ваканциите и няма да учим в събота просто ще съкратят материала :D :-D

Radeto_
10-17-2007, 10:59
Ваканциите няма как да ги барнат - може с ден - два, но тва не е голяма загуба предвид, че учебната година още не е започнала реално.Пък за съботите абсурд - кой ще ходи и събота - половината страна е с ученици от провинцията...

tItEufFf
10-17-2007, 18:51
Няма такова нещо :!:

oTPoBHa
10-17-2007, 20:36
няма да ни режат ваканциите, нито ще учим в събота и неделя 8) пък ако питате мене ще ни анулират годината и през това време ще мога да си уча пиано китара и солфеж на спокойствие 8)
кеф на макс :-D
Няма да анулират годината, защото знаеш ли какво ще стане ако анулират годината? Първо, че от ЕС ще има огромни санкции. Второ, че правителството няма да се задържи на мястото си. Някои хора изказват предположения за гражданска война. Хаос и размирици - няма да го позволят.

"Пропуснатият учебен материал ще бъде наваксан, като всяко едно училище само ще предлага вариантите за това. Няма да се налагат твърде крайни мерки, като например да се съкращават ваканциите на учениците. Няма да се въвеждат и учебни занимания в събота, защото това е в нарушение на кодекса на труда за пет дневна работна седмица".

Това е вярно.

Абсурдное това, че ще накарат малките ученици да учат събота. Ако някой ще учи и събота, това ще бъдат точно тези от горен курс, защото, кажете ми, как ще натоварите едно малко дете от началното училище по такъв жесток начин?

Всяко училище, всеки учител сам за себе си ще преструктурира учебния материал.

Най-многото, което могат да направят, и което ще бъде в законните граници, е да удължат учебната година с половин месец.
ее стига не може ли човек да си помечтае ебаси :х

caRamelO_cHicA
10-17-2007, 21:41
Хъм относно ваканцийте вече е ясно няма да ги съкратят то бибило тъпо пък и ако не се лъжа цели два закона им забраняват това права ще се разровя и ще ги постна тук.Нулева готина абсурд съмняваме правителството да го позволи май никой не схваща,че ако това стана родителите ще се вдигнат на бунт съмняваме да го позволят.Честно казано ходя на балет художествена гимнастика и цигулка и сега ми е по добре хем си ходя хим не бързам че имам да уча.Но повече ми се ходи на даскало имаме входни за правене и не ми се мисли.

HePeAJIeH
10-17-2007, 22:07
Майка ми е казала: "Ако почнат да ви съкращават от ваканцийте и ви карат да учите и събота аз НЯМА да те пускам на даскало!Това е моят начин да изразя недоволството си!" Тай че Кумчо Вълчев си завре изпуснатия материял там дет слънце не огрява и да се шиба у гъза от тука до Китай!

luckygirl92
10-18-2007, 06:05
Нз дали е вярно,но трябва да търпим.От учене не се умира. :-D

ne ne ne,az nqma da riskuvam :-D

Miss_Capris
10-18-2007, 06:21
I az iskam da stachkuvam za mn neshta,ama koi da ma chue :lol:
i az taka