PDA

View Full Version : Проблеми...



samoubiika
10-16-2007, 17:32
Здравейте,

тук можете да пишете проблемите си със любовта!
Тук в тази тема просто ще бъдем откровени със дръгите и най-вече със НАС самите!
Ще разказваме за несподелената си любов и за тази,която е споделена,но нещата не вървят...
Моля модераторите да не трият темата...



Ще споделя моята историйка:
Има едно момче,което харесвам от години,дори много повече от харесване...в последствие от самия него разбрах,че любовта ми е споделена!
Проблема е,че ни е страх да направим първата крачка-да забравим приятелството и да сложим началото на "повече от приятели"!
Много го обичкам,мъчно ми е когато не го виждам,мяркаме се само на даскало...не се виждаме от година някъде...много добри приятели сме и ако станем т.н. ГАДЖЕТА,просто ако настъпи раздяла-няма да се обичаме толкова,дори е малко вероятно да останем приятели :smt009
Обичам го,но по-добре за нас е да сме само приятели...ако някой има по-добър съвет-не отказвам :D

ABSOLUTme
10-16-2007, 17:41
Естествено.
Който каже 'не' е лъжец.
Или темерут.
Или и той ше си намери майстора. :lol:

Важното е после да се изправиш на крака и да продължиш напред.И да запомниш,че миналото си е минало,квото било-било.
мн се разфилософствах,млъквам. :-D

samoubiika
10-16-2007, 17:44
Хахахах :-D
Просто направих темичката,за съфорумниците!
Да пишат проблемите си и да си помагаме взаимно :D

simba007
10-16-2007, 17:45
tva se slu4va pri men mnogo 4esto

ABSOLUTme
10-16-2007, 17:48
Аз пък въобще не съм (толкова) влюбчива.. :-s

L_i_z_I
10-16-2007, 17:50
Да разбивали са ми го...И от любов найстина много боли,особенно ако е била споделена и после този човек те е преда.Няма начин обаче,винаги има разбити сърца.. [-(

flowerlina
10-16-2007, 18:01
Да :!:

nencuHka
10-16-2007, 18:08
Да :!:
+1

yuyuto
10-16-2007, 18:28
Мдам... И доста болеше... Но го преодолях... И сега съм хепи! :wink: :wink: :wink:
Историйката е гадна... С най-добрата ми приятелка (сещате се)... Простих му, ама той не спираше да ме размотава - единия ден ме обича, другия пък ми повтаря "да не му дишам въздуха" и т.н. Чисто и просто си играеше с мен... Позната на всички история... Проблема беше, че се осъзнах прекалено късно... :::

ArTanDra
10-16-2007, 18:32
Да... за жалост ,ама живота продължава.

naMy4Ho_KoTe
10-16-2007, 18:38
Зная, че ще прозвучи лигаво.. Пък и никой няма да го прочете.. Ама поне може да ми олекне малко.


Бях на 16, а той - 2 години по-голям. Беше луда любов - 1 година нон-стоп заедно. Но аз му изневерих (с целувки, не със секс) и после в съвестен порив му признах. Той бе твърде наранен и се разделихме. 2 години след това сънувах поне по 2-3 пъти месечно как той идва и ми предлага да се съберем. Не зная защо, но и до ден днешен понякога тъгувам по него.. Не точно по него (него го мразя сега), но по отминалите сладки дни, пълни със страх, срам и детска наивност. Едва ли някога ще изпитам толкова наивни и невинни чувства.

koalka
10-16-2007, 18:52
Да...

DevilWish
10-16-2007, 19:00
Естествено.
Който каже 'не' е лъжец.
Или темерут.
Или и той ше си намери майстора. :lol:

Важното е после да се изправиш на крака и да продължиш напред.И да запомниш,че миналото си е минало,квото било-било.
мн се разфилософствах,млъквам. :-D
Mnogo to4no ;)

kael
10-16-2007, 19:19
3 пъти ... ма аз съм оптимист :-D

miss_fatty
10-16-2007, 19:30
Еми да ви кажа още "не" щото съм съвсем в началото :-D :-D :-D АМА КВО МЕ ЧАКА........НИКОЙ НЕЗНАЕ :P

AFT
10-16-2007, 21:30
Не, разбира се. :)

N0_feAR
10-17-2007, 07:09
еми не съм от най-влюбчивите.....и за сега съм се списъла от това положение, но за всичко си има първи път....

monityY
10-17-2007, 08:44
смятам че тази тема обезсмисля целия раздел на форума... :---)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-17-2007, 11:08
Естествено.
Който каже 'не' е лъжец.
Или темерут.
Или и той ше си намери майстора. :lol:

Важното е после да се изправиш на крака и да продължиш напред.И да запомниш,че миналото си е минало,квото било-било.
мн се разфилософствах,млъквам. :-D
Mnogo to4no ;)

dobre kazano :)

samoubiika
10-17-2007, 11:56
Според мен е по хубаво да има по малко теми по определени въпроси!
Така съфорумниците ще могат да се оплакват тук примерно и ще си помагаме взаимно!
На мен така ми е по-удобно от колкото да разглеждам теми от няколко месеца,защото модераторите се карат като направя тема подобна на някоя стара!
Не искам да се карам с модераторите или със някой мега фен...затова направих тази тема,защото има хора,които могат да споделят какво им се е случило и които са писали в темата да го разберат и ако трябва да му помогнем!

Gold_Angel
10-17-2007, 15:12
мммм тук няма отговора , за който бих дала своя глас. Моето сърчице не е изпитвало мн болка , но не и малка!!! така че отговорът ми е ,че съумях да предпазя сърцето си от счупване (за радост), макар че бях на ръба ! O:)

sexa_na_kompleksa
10-17-2007, 15:21
Разбивали са ми го веднъж ... няма да разказвам - твърде болезнено е.

GregoryHouse
10-17-2007, 15:30
Зная, че ще прозвучи лигаво.. Пък и никой няма да го прочете.. Ама поне може да ми олекне малко.


Бях на 16, а той - 2 години по-голям. Беше луда любов - 1 година нон-стоп заедно. Но аз му изневерих (с целувки, не със секс) и после в съвестен порив му признах. Той бе твърде наранен и се разделихме. 2 години след това сънувах поне по 2-3 пъти месечно как той идва и ми предлага да се съберем. Не зная защо, но и до ден днешен понякога тъгувам по него.. Не точно по него (него го мразя сега), но по отминалите сладки дни, пълни със страх, срам и детска наивност. Едва ли някога ще изпитам толкова наивни и невинни чувства.

Дано това не го прочете приятелят ти :).


А по темата...апфф всеки човек след 16-17-18 годишна възраст се е влюбвал...до къде е стигал не мога да знам за всеки но знам че всеки е бил разочарован...ако не чак с разбито сърце...аз гласувах с да...всущност 2 пъти...но като се замисля см човек който преживява нещата и не обичам да драматизирам излишно...каквото било в миналото си е останало хубаво или лошо....важното е да продължиш напред....боже господи...ако знаете в каква ситуация сум и казвам Важното е да продължиш напред....

zabludenata
10-17-2007, 15:34
Еми може да се каже.... с него се харесвахме доста време обаче той по едно време се отказа да се пробва за нещо повече от приятели, защото знаеше че не се занимавам с такива на мойта възраст, пък камо ли по-малки (той беше 4 месеца по-малък от мене), но по-късно аз показах че мога да направя изключение за него. Ходихме 1 месец, в който всичко беше адсаки хубаво какза мене, така и за него. Казваше ми как от дълго чака този миг. Показваше ми постоянно колко специална съм за него, показваше ми че страшно много държи на мен, докато 1 ден аз не направих тъпата грешка да му кажа "Прави каквото искаш" понеже не се бяхме виждали няколко дена и аз се ядосах след като не ми беше звъннал единия ден поне по тела поради 1 супер тъпа причина. Но тогава нищо не ми каза, че се сърди или нещо от сорта, каза ми че ще ми звънне след 2 3 дни след като ми мине и така си помислих, че срещата, която си бяхме уговорили за следващия ден отпада (логочно е)но той ме е чакал и е казал, че ако не дойда ще се ядоса много, а аз естествено не отидох. След няколко 2 3 дена като видях, че не ми звъни аз го потърсих и каза че по-добре всичко да приключи, че тоя 1 месец не е било ходене, че нищо не сме правили заедно и че съм го наранила с думите ми да се оправя, аз му казах че съжалявам, просто имам такива избухливи реакции и той мик каза да си намеря някой, който да ми ги търпи (ха той кво мисли че немога ли)след 1 месец се бяхме видели и в мен пак се пробуди нещо, уж го бях забравила, но след този супер як разговор...знаете как е и му пратих смс 1 вечер, но той не ми отговори. Сега пак се виждаме, говорим си, всичко е ок, смеем се, ама.... :smt009 сри за тоя дълъг конспект, ама.... просто като се сетя колко хубави дни ми бяха, никой до сега не ми беше показвал толкова много че адски много ме харесва. Той сам си казва, че веднага съм му замаяла главата. Ако не се видехме, то поне се чувахме всеки ден :smt009 даже ми звънеше по 1 и също време, ехххх......даже му бях 1-вото момиче, за което пророни сълза, никой до сега не ми е признавал такова нещо... :smt009

SLaDKu_mOmIChEncI
10-17-2007, 15:34
Почти на всеки сърцето му е било разбивано , не за друго , а просто защото всички хора си имат различни интереси! (Това е мое виждане на нещата) Моето сърце е разбивано два пъти , защото се доверявам лесно , но пък има хора , който не се потдават толкова лесно :P

^Sam90^
10-17-2007, 15:39
Не. Имал съм проблеми с връзки и т.н., но чак разбито сърце... не мисля. Когато ми се случи нещо неприятно с половинката ми, обикновено съм прекалено яростен, за да страдам, цивря и т.н.

GregoryHouse
10-17-2007, 15:51
Яростен? Доколкото ми е известно си по малък от него...ъх.

sasha_90
10-17-2007, 15:59
Да,разбива ли са ми сърцето.Беше ми....гадно.Преживях го!
А за сега какво да кажа?!?!?!Харесвам 1 приятел(той на 26,аз на 17),който твърди,че не съм "негов тип".Приятно ни е заедно,зарибява ме се,излизахме двамата веднъж уж трябва пак,но и двамата ни е срам.....

loshokote
10-17-2007, 16:30
Аз ще кажа НЕ. И да, темерут съм и то голям. Но никой не знае какво го очаква по-нататък, всичко може да се случи :-D За сега само аз съм разбивала сърца, много е приятно \:D/ :twisted: , но за другия не мога да кажа :lol: А, я да млъквам вече :-# :lol:

emviii
10-17-2007, 19:27
Аз ще кажа НЕ. И да, темерут съм и то голям. Но никой не знае какво го очаква по-нататък, всичко може да се случи :-D За сега само аз съм разбивала сърца, много е приятно \:D/ :twisted: , но за другия не мога да кажа :lol: А, я да млъквам вече :-# :lol:

:twisted: +1 :smt016