PDA

View Full Version : Да се организираме протов МАТУРИТЕ



kahn
10-16-2007, 17:46
Така видя се че няма д ани махнат матурите,видя се че "колегите"от Варна направиха протест ,въпроса е ние от останалите градове ,включително и София дали ще успеем да се организираме?

bawarec
10-16-2007, 17:53
С така направена тема ще постигнеш многоhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif

nikf
10-16-2007, 18:07
Какъв ви е проблема с матурите?
Аз сега кандидатствах след 7 клас, мого деца решиха "по- добре 6 в СОУ, отколкото 4 в гимназия". Аз избрах да отида в гимназия и мисля че не сбърках. От много време беше нужно да има изравняване между училищата.

kifla
10-16-2007, 18:12
be i da napraime ne6to 4e da ni zabelejat i da ne napraime pak 6te gi ima teq maturi!az sum 12 klas sega i men opredeleno me zasqga ,no kato vijdam 4e nqma ogromen smisul...samo deto i nie kato u4itelite 6et se izlojim o6te pove4e ...opredeleno nakraq pak nie 6te sme nai-precakanite :smt013 :smt009

bawarec
10-16-2007, 18:13
има проблем с матурите.С тая стачка тия дето са 12-ти клас нема да земат и половината материал като гледам как са тръгнали нещатаhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif.Второ повечето гиманзии дето са в същност бившите техникуми не учат никак литература камоли пъл български език.Трябва да има някакъв баланс все пак и във ВУЗ-овете да се влиза с оценки от матурите,а не с матури+изпити.Тъпа работа в последният момент го решават,айде тия дето сега са 3-4-5 ти клас да нека правят имат време да се потготвят,но сегашните 12-токласнитици за кое по-напред да се потготвят за матури или приемни изпити за ВУЗ?

IaShKo
10-17-2007, 04:35
Късмет :)

da_potrebitel_sam;)
10-17-2007, 11:36
qvno pove4eto hora sa golemi pesimisti i predpo4itat da si sedat v ka6ti i da si bezdeistvat pri polojenie 4e moje da napravim ne6to polezno za nas samite nai ve4e
nz kakvo vi kara da ne poviarvate 4e maturite mogat da badat otmeneni no dori i taka da e dori i ni6to da ne postignem pone 6te znaem 4e sme se opitali a ne sme kisnali v ka6ti
haide neka spem da marzeluvame a da se borime neka gledame po optimisti4no na ne6tata i da se darjim kato istinski balgari

LG
10-17-2007, 11:50
Izcqlo sam saglasna! Vse pak sme li4nosti,trqbva da se saobrazqvat i s na6eto mnenie. Sviknali sa da si mal4im i taka da si razigravat konq kakto te re6at!

ABSOLUTme
10-17-2007, 12:12
Бре,нямало да си мълчите,щото сте били личности..Свикнали сте били така.. :-s
аз като ви знам,повечето сте свикнали да висите в кафето до 3тия час,нали?
Аз съм изцяло за матурите.Защо ли?Защото не може някой,който ми идва от еди кое си даскало в Люлин с диплома 6,00,без дори да знае кви предмети учи в даскало да има по-висока диплома от някое дете във Френската или Немската,дето само им късат гъза да учат за що-годе прилични оценки.
И не ме нападайте - аз съм завършила гимназия и си уча в чужбина,но и по мое време исках матури.Там вече може наистина да се види средното ниво и общо взето кой колко знае.

da_potrebitel_sam;)
10-17-2007, 12:18
Izcqlo sam saglasna! Vse pak sme li4nosti,trqbva da se saobrazqvat i s na6eto mnenie. Sviknali sa da si mal4im i taka da si razigravat konq kakto te re6at!
da haide kajete koga 6te e i idvam (da se nadqvame 4e nqma da sam samo az )

kifla
10-17-2007, 14:22
az ne kazvam da si sedim v kushti i da murzeluvame ,a 4e taka ili ina4e nikoi nqma da ni 4ue ! v moq grad 6te sta4kuvame nqkolkod ena no tova edva li 6te napravio nqkakvo ogromno vpe4atlenie na nashite durjavnici :smt011 a otnosno tezi koito sa ZA maturite ...vie dobre li ste [-X Az ot kakto sum v gimnaziq imam napolovinata ot 4asovete v obiknovennite u4ilishta bulgarski i literatura kak mislite se navaksvat i nau4avat ne6ta koito sa ot predi 2 3 godini ???? :smt017

krem4et0
10-17-2007, 15:05
има вече такаа тема :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=137626
Мерси!