PDA

View Full Version : I Want To Break Free .. :):):)



krisety
10-16-2007, 19:05
a ima6e edna takava pesen i want to break free s edin travestit zapo4va6e kak se kazva tq i haresva li vi :):):):):)

zloto
10-16-2007, 19:07
умен въпрос... песнета се казва i want to break free, както ти сама написа... и е на Queen

krisety
10-16-2007, 19:10
:lol: oki mi de da znam kak se kazva sq :D tfa e za inteligentni :D

Anf3tamin4o
10-16-2007, 19:11
Поне си признаваш че не си

MostHated
10-16-2007, 19:13
само заради подписа няма да ти тегля майните.... се пак се пиша ThugDogg

krisety
10-16-2007, 19:14
emi videh q onq den ama nz kak se kazva6e samo zn 4e ne6ty pee6 i want to break free i be6e travestit sq :roll: :-s ::lol::

DeePurple
10-16-2007, 19:19
a ima6e edna takava pesen i want to break free s edin travestit zapo4va6e kak se kazva tq i haresva li vi :):):):):)

Честно, ако беше тука, нямаше да те замеря с компютъра само щото ми е прекалено скъп.Поне за к'во ти трябваше да се излагаш по форумите ?!
Първо, песента не започва с травестит.Започва с фронтмена на групата Queen (http://bg.wikipedia.org/wiki/Queen).Ако не знаеш нищо за тях, както и предполагам, вземи прочети статията да се ограмотиш малко.Няма да я повтарям тука и без това аз съм я писала там.
Второ, въпросният Фреди Меркюри (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8_%D0%9C%D1%8A%D1%80% D0%BA%D1%8E%D1%80%D0%B8) не е травестит.Бисексуален е, ако ти е толкова важна ориентацията му.
Трето, в клипа всички мъже са преоблечени като жени просто заради майтапа. Целта им е била да се изгаврят с известен по онова време сериал.
Други въпроси?

krisety
10-16-2007, 19:34
mm opredeleno ne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

`Death`Whore``
10-17-2007, 04:08
На аватара ми да ти прилича на травестит? :-D Баща ми колко ни е зарибявал с този клип...много му се радвахме...и чак сега осъзнавам колко шизофреничен е всъщност...това се нарича актьорска игра /макар че на Фреди му е харесало сигурно/ и другите членове на групата също се правят на идиоти - единият е ученичка, другият е баба...третият не помня...Това за сериала не го знаех, благодаря за информацията.

И няма да се гаврите с Фреди, ей! Втори вокал като него няма!

Mooo6no
10-17-2007, 04:38
Харесва ми.

^^fencheto
10-17-2007, 08:12
Kefi :wink:

Decu
10-17-2007, 10:38
ОМГ..................... :-#

Rock & Roll Queen
10-17-2007, 10:41
Фреди е невероятен! Има такъв неповторим глас.. :smt007

sexa_na_kompleksa
10-17-2007, 14:27
Да,харесва ми.

DisciplineAndOrder
10-17-2007, 17:01
Да,песента ми харесва.

`Death`Whore``
10-17-2007, 18:18
Всъщност не е толкова впечатляваща...сладка е, но Куийн имат много по-хубави песни - както нежни балади, така и песни с доста твърдо звучене /подписът ми е от тяхна песен, в която Фреди пее доста твърди вокали и се справя много добре/. Но все пак 'i want to break free' е най-известната им песен...всички я харесват... :roll:
Но дори да беше супер тъпа песен, щях да я слушам само заради изпълнението на Фреди...настръхвам, когато започне да пее в 'Who Wants to Live Forever' :roll: Разписах се...не е хубаво това :-D

А към авторката - родителите ти чалга ли слушат, че чак сега си чула тази песен? :smt017

`Death`Whore``
10-17-2007, 18:49
...която също е готина, но не чак толкова /макар че има хубав текст/. Най-велика обаче си остава The Show Must Go On..Innuendo е много психираща, но не е с толкова невероятен текст...

blahblahblah
10-17-2007, 18:56
a ima6e edna takava pesen i want to break free s edin travestit zapo4va6e kak se kazva tq i haresva li vi :):):):):)Нарече Фреди Меркюри травестит?! ](*,)

CtrlAltDel
10-17-2007, 19:04
a ima6e edna takava pesen i want to break free s edin travestit zapo4va6e kak se kazva tq i haresva li vi :):):):):)Нарече Фреди Меркюри травестит?! ](*,)Добре де, ако и ти беше непросветен/а като нея не би ли се изразил/а по същния начин? Хубаво е, че момичето е проявило интерес към класиката. И да, песента ми харесва, слушала съм я още като малка. Но не съм голяма фенка на Queen. И все пак съм на мнение, че някои песни просто трябва да се знаят. Ей така, от обща култура.

`Death`Whore``
10-17-2007, 19:07
Така. Не може да не си чувал за групата...може да не знаеш песента, но когото и да попиташ, знае групата. Затова споменах родителите - всички над 30 години са фенове поне на 3 песни на Куийн - това е музиката от тяхното време. И не, аз не бих се изразила така. 'Баси просташкото - това да не е някоя чалгаджийка в кръчма, че да се говори така?

Decu
10-17-2007, 19:53
...която също е готина, но не чак толкова /макар че има хубав текст/. Най-велика обаче си остава The Show Must Go On..Innuendo е много психираща, но не е с толкова невероятен текст...

Да..и а зсъм на мнение, че The show must go on им е най-великата!! Обожавам я тая песен!

petel
10-17-2007, 19:56
В цялата история травестита си ти

petel
10-17-2007, 20:00
Всъщност мисля, че We Are The Champions е най-известната песен на Queen, но все тая:)

petel
10-17-2007, 20:02
...която също е готина, но не чак толкова /макар че има хубав текст/. Най-велика обаче си остава The Show Must Go On..Innuendo е много психираща, но не е с толкова невероятен текст...

Ъъъ извинявай, текста на Innuendo е изключително натоварващ и уникален във всяко отношение, мисля че е доста по-"невероятен" от този на The Show Must Go On

`Death`Whore``
10-17-2007, 20:21
Всеки с вкуса си. И двете песни са невероятни - това, че едната е много по-известна, не я прави по-невъздействаща ми.

`Death`Whore``
10-17-2007, 20:22
Всеки с вкуса си. И двете песни са невероятни - това, че едната е много по-известна, не я прави по-невъздействаща ми.

DeePurple
10-17-2007, 20:25
Така и така като се разписахме за Куийн, много ми е интересно да чуя как ще изкоментирате Бохемската рапсодия? ;)

`Death`Whore``
10-17-2007, 20:38
Не ми е харесвала никога. Харесвам по-тежките им неща.

petel
10-17-2007, 21:02
Всеки с вкуса си. И двете песни са невероятни - това, че едната е много по-известна, не я прави по-невъздействаща ми.

Не говоря за това коя колко е известна, демек колко се е харесала на овцете, слушащи музика. Говоря за това какъв смисъл има в текста, както ти се изрази, колко "невероятен" е. Innuendo определено е песен с невероятен текст, за съжаление политиците им е през кура за Фреди Меркюри

petel
10-17-2007, 21:07
Така и така като се разписахме за Куийн, много ми е интересно да чуя как ще изкоментирате Бохемската рапсодия? ;)

Уникална песен в много отношения. Като почнем от самата структура, минем през дължината на песента(независимо от шестте минути е получила сериозен радио-плей, продуцентите са ги молили да я съкратят някак доста..), добавим странния текст и завършим с влиянието върху музиката изобщо - определено най-важната и влиятелна песен на Queen в музикалната им история, на практика тя е първата песен, която ги издига в Култ не само в Англия, но и в целия свят.

Колкото до личното ми мнение - харесва ми, оценявам напълно всичко, което написах и по-горе, но има песни, които ми харесват повече, но това е основно заради някакви лични предпочитания и че свързвам песните с нещо друго.

А, да, разбира се и клипът който също е невероятен за времето си