PDA

View Full Version : Струва ли си...!? НЕ! Само,ако знаете за колко малко неща..



real-girl
10-16-2007, 20:38
Замисляли ли сте се-цялата тази енергия,която влагате във всичко,чувствата ви,емоциите,които изпитвате..че са напразно?! Само се хабим чрезз тях. Кое толкова си струва в днешно време?! Можете ли да ми посочите едно нещо?! Любовта ли!?-радваме й се като наивни деца,а си изчезва просто ей-така в даден мометнт. Приятелството ли!?-и то е довреме,до първия проблем. Семейството ли?!-дори и най-близките ти честно не те разбират. Някой те е обидил?! Защо да се засягаш,като пак ще те обиди?! Някой те е наранил-е,какво не е за пръв,не е и за последен път,така или иначе пак ще страдаШ! Колко безмислена е болката-няма смисъл от нея,защото така или иначе все ще те боли. По-добре да притъпиш чувствата си и да забравиш за страданията,защото иначе си в риск да изкараш целия си живот в депресии. Радостта?!-тя е толкова неясно понятие..сега я има,след малко ще се намери повод да се превърне в най-дълбоката и безкрайна скръб. Повярвайте ми,не си заслужава! Не си струва цялата тая енергия! Не си струва да се мъчите! Живейте си егоистично и ще ви е по-добре! Нека не ви пука за никого! Бъдете гадни,непукистични,упорити и самоуверени. Никой не заслужава да сте добри с него,защото ако сте-ще ви се качи на главата рано или късно. Живейте си затворения животец и го пазете за себе си! Правете гадно,за да не ви правят гадно. Кво ви пука?! Един живот живеете. А той е гаден. ГАДЕН. Или вие-живота или той-вас. Кое избирате!?
*сигурно ви звуча като безкрайно отчаяна,депресирана,тъпа тийнейджърка,но повярвайте ми-не е точно така; с времето осъзнах,че това което описах по-горе трябва да се спазва,иначе нямате шанс!!!*

Jamalska
10-16-2007, 20:40
На мен ми идва само една дума-като е толко безвкусен тия живот ми земи се самоубий

Octofunk
10-16-2007, 20:43
Авторката.... Като минеш тоя период (15-16 години, а може и повече) ще разбереш какви глупости си написала. Ае лека.

real-girl
10-16-2007, 20:43
На мен ми идва само една дума-като е толко безвкусен тия живот ми земи се самоубий
Оф,не,не,не ме разбра. Живота си има смисъл,но определено 'доброто' не съществува и е по-добре да сме гадни,за да не ни е гадно на нас. Не съм толкова зле да тръгна да се самоубивам. Просто осъзнавам,че всичко,в което вярваме,в даден момент се погубвА.

chaos_
10-16-2007, 20:53
1.Тук идва мястото на една позната фраза,която май видях в този форум
-Живота е труден/гаден/скапан
-Сравнение с какво
2.Искаш да си затъпим емоциите и защо,за да нямаме разлика с роботите.
3 не виждам голям смисъл в темата ни ти с 1 дума ни казваш ,че си се сдухал/а
4.Живота е пич........хъъъ да.

zvezdi4ka_su
10-16-2007, 21:07
честно да ти кажа прочетох ти точно първите 5 изречения и спрях! Честно! ........... недеи..

real-girl
10-16-2007, 21:24
Просто съм много разстроена от дадени събития и ако може нека не ми зачитате тая тема,не мога да се освестя още и ми е ужасно,ужасно гадно,заради случващото се,но вие не сте ми виновни,съзнавам, съжалявам за ТЪПАТА, ГАДНА, ПРОСТА, БЕЗМИСЛЕНА, КОФТИ тема,но исках да си излея дуШата..!> :(

Jamalska
10-16-2007, 21:27
...без всичките ония глупости дето си мислиш,че няат смисъл живота щеше да е мега тъпия трип.Мен пък мазохистично ми е яко да си страдам по разни любови или пък да се еуфоризирам в нечия прегръдка,солено ми е да се карам с наще и ми е сладко когато мама ми говори нежно и ме гушка,обичкам си приятелите въпреки от време на време да има разни свади...дори хора,които виждам веднъж годишно...Хората се променят и това е част от подправките на живота...Болката ..хората казват,че тя ти показва че си жив:)А радостта е супер хубава ако я намираш и в некфи малки нещица...или всичко от успешно преодоляване на нещо(сега си мисля за предстоящите ми кандидатстудентски мъки) до това да си имаш котенце вкъщи...(в неделя за малко да получа едно..толкова яко ми беше).
Рано или късно всички ще умрем и негативния поглед с нищо няма да помогне..живей сега пък

real-girl
10-16-2007, 21:33
Права си,аз по принцип съм толкоз слънчев и позитивен човек,че ако някой разбере, че мисля така от познаващите ме ше ме изгледа :shock: :shock: :shock: , но просто ПРЕКАЛЕНО ми дойде. И не се имам за депресирана тийнейджърка. Нещата,за които ми е кофти,са истински и не са дребни,които да подмина просто ей-така. И въпреки всичко,сега като поразмислих малко, пак вземам да си възвръщам вярата,че сичко ще се оправи. Офф,безнадеждна съм . Колкото оптимистична,със същата сила песимистична мога да съм настроена към живота. Ноо,все тая. Все пак дано има оправия за всичко..в даден момент :!:

Deskata_90
10-16-2007, 22:56
На мен ми идва само една дума-като е толко безвкусен тия живот ми земи се самоубий

Аз обикновенно казвам: "а що не земеш да си срежеш вените а?"
Нооо иначе всеки има право на мение и начин на мислене тва ще ти мине ще видиш :wink:

Madness
10-17-2007, 08:26
...без всичките ония глупости дето си мислиш,че няат смисъл живота щеше да е мега тъпия трип.Мен пък мазохистично ми е яко да си страдам по разни любови или пък да се еуфоризирам в нечия прегръдка,солено ми е да се карам с наще и ми е сладко когато мама ми говори нежно и ме гушка,обичкам си приятелите въпреки от време на време да има разни свади...дори хора,които виждам веднъж годишно...Хората се променят и това е част от подправките на живота...Болката ..хората казват,че тя ти показва че си жив:)А радостта е супер хубава ако я намираш и в некфи малки нещица...или всичко от успешно преодоляване на нещо(сега си мисля за предстоящите ми кандидатстудентски мъки) до това да си имаш котенце вкъщи...(в неделя за малко да получа едно..толкова яко ми беше).
Рано или късно всички ще умрем и негативния поглед с нищо няма да помогне..живей сега пък
=D> ( =

10-17-2007, 08:51
Изводът-Бъди гаден!!!
До авторката-Иначе няма да е интересно :mrgreen:

^Sam90^
10-17-2007, 08:55
Оф... това цялото няма да го прочета, ма добих представа какво пише. Хора, живейте си живота, докато можете - има трудно моменти, има и хубави моменти. Ако ги нямаше едните, нямаше да можем да оценим другите, за това си карайте напред и се радвайте, че сте живи!