PDA

View Full Version : Питие след тренировка?



10-16-2007, 20:58
Днес, като ходех към вкъщи, гълтайки поредната глътка вода, се замислих кое е най-доброто питие за утоляване на жаждата?

tuzaro
10-16-2007, 21:04
има едни енергийни напитки дето се продават в залите има секви цветове зелено,жълто,червено и те са много хубави ама незнам как се казват точно

10-16-2007, 21:08
има едни енергийни напитки дето се продават в залите има секви цветове зелено,жълто,червено и те са много хубави ама незнам как се казват точно
Махай я тая химия пич.
Точно 2 пъти се излъгах, да пия "енергийни напитки" като ходих на походи.
В началото се заредих с енергия, обаче после викам на дружката "е, лягам, вадиш въжето за простор, връзваш ме и ме влачиш", така се огрохах >.<
Да не говорим как ти объркват мозъчната химия :<

tuzaro
10-16-2007, 21:11
има едни енергийни напитки дето се продават в залите има секви цветове зелено,жълто,червено и те са много хубави ама незнам как се казват точно
Махай я тая химия пич.
Точно 2 пъти се излъгах, да пия "енергийни напитки" като ходих на походи.
В началото се заредих с енергия, обаче после викам на дружката "е, лягам, вадиш въжето за простор, връзваш ме и ме влачиш", така се огрохах >.<
Да не говорим как ти объркват мозъчната химия :<аз говора не че те въстановява ами е едно такова сладко и влиза добре иначе след тва кат пия и ми се доспива явно при някои има обратен ефект щот на мене ми се доспива и от кафе, пак някой казват че тея напитки им действа много енергийно

Jamalska
10-16-2007, 21:15
Ъъ...за утоляване на жаждата?!Епа вода....
водата е най-якото питие...след нея се нареждат айрян и боза

teenkopele
10-16-2007, 22:19
Ъъ...за утоляване на жаждата?!Епа вода....
водата е най-якото питие...след нея се нареждат айрян и боза

А бирата? :twisted:

Blab
10-16-2007, 22:31
"Банкя"
...ник'ъв "Девин".

Jamalska
10-17-2007, 17:48
Aз бира не пия:).Вода ако ще е купешка да е Девин изворна:)

Disrespect
10-17-2007, 17:52
не се пие след тренировка
трябва да изчакаш поне 1 час

водата най-добре утолява жаждата

И ДА НЕ Е СТУДЕНА!