PDA

View Full Version : да и говоря ли на 1-ва среща за...



ytrewqqwerty
10-16-2007, 22:43
Ще иэлизам скоро с едно момиче на срещичка, и понеже не се поэнаваме, знаем се но само сме си писали досега, искам да попитам уместно ли щи и да я питам за неща като за Някой бивш например...какви момчета харесва...
и като цяло (знам, че е индивидуално) - за какво си говорите с противоположния пол, когато излизате на среща и се познавате отскоро?
мерси предварително
:-k :wink:

Blab
10-16-2007, 22:52
Аз говоря за всичко...без коли и футбол :lol:
Предимно общи неща, търся сходни интереси...музика, кино, театър, рисуване, литература, времето(хах, за къде без него :smt005 )...

Според мен не е уместно на първа среща да я разпитваш за предишните й връзки, но както решиш.

hforce
10-16-2007, 22:53
ti nameri koga da si pusne6 temata... ne znam az moita q pitah za biv6ite mnogo sled kato trugnahme, na purvata sre6ta si govorihme za metal i satanizum i pihme menta s prasno mlqko i se gu6kahme 6tot ni be6e studeno i az i dadoh paltoto i tq o6te ot togava po4na da mi pu6i ot cigarite... ne6to koeto i e haresalo:
- moje li 1 cigara
- za tebe vinagi
predi taq sre6ta vuob6te ne se bqhme vijdali... tq samo me be6e merkala nqkolko puti v parka i do tam... na 2rata sre6ta se opitah da q celuna za 4ao ama tq ne razbra i si oburna glavata :( zabihme se 4ak na 3tata sre6ta na vuzmojno nai-romanti4noto mqsto - v avtobus 120 :D ta kazvam ti gi teq ne6ta za da ne nasilva6 ne6tata... vsi4ko 6te si stane taka kakto trqbva :) ama ne govori za biv6ite i... pone tva e moito mnenie de... ne razbiram ot momi4eta i ako nqkoi koito razbira ti kaje 4e nqma problem da govori6 s neq za biv6ite - govori :) uspeh :) i da kaje6 posle kvo e stanalo :)

sa vidqh 4e i o6te nqkoi e otgovoril dokato sum pisal - za mene ne se nalaga6e da tursa ob6ti interesi 6tot si li4aha ot pruv pogled :)


Имам приятелка,на която едно момче на първа среща започнало да я разпитва за бившия й.. Но пък сега се получава една наистина хубава връзка... Мисля,че трябва да можете да си говорите за всичко... Все пак решението си е твое.

i az sum na mnenie 4e trqbva da mogat da si govorat za si4ko, ama ne i o6te na purvata sre6ta... purvata sre6ta e za opoznavane na interesite (ne na minaloto) na 4oveka i da si prekarat dobre...


1 въпрос- ше ми пуснеш ли?
отговор-да/не
акоотговора е - да следват и другите въпроси....

ne mislq 4e trqbva da go zadava toq vupros ama karai

freedom
10-16-2007, 22:54
Имам приятелка,на която едно момче на първа среща започнало да я разпитва за бившия й.. Но пък сега се получава една наистина хубава връзка... Мисля,че трябва да можете да си говорите за всичко... Все пак решението си е твое.

tuzaro
10-16-2007, 22:57
1 въпрос- ше ми пуснеш ли?
отговор-да/не
акоотговора е - да следват и другите въпроси....

yuyuto
10-17-2007, 00:34
Аз говоря за всичко...без коли и футбол :lol:
Предимно общи неща, търся сходни интереси...музика, кино, театър, рисуване, литература, времето(хах, за къде без него :smt005 )...

Според мен не е уместно на първа среща да я разпитваш за предишните й връзки, но както решиш.
+1 :wink:

love_me93
10-17-2007, 06:42
посмъртно не я питай за предишни връзки [-X [-X [-X [-X [-X измисли нещо друго, виж колко идеи ти дадоха.. :wink:

monityY
10-17-2007, 06:57
като цяло се опознайте!ако видиш че е срамежлива не я питай такива неща,ако не е ок... питай я,опознавайте си се ии т.н!

^^fencheto
10-17-2007, 07:42
Не е уместно да я питаш толкова скоро.Изчакай да я опознаеш пък после питай я каквото щеш.

Morning
10-17-2007, 07:54
Ако я питаш кви гаджета е имала и по какви си пада :
1во - тя сигурно ще разбере намека ти че я харесваш и че го показваш така.
2ро - от отговорите й ти ще разбереш дали тя те харесва теб...

HePeAJIeH
10-17-2007, 10:08
Ит кен бидон!

Tonight we dine in hell!!! :-D

RaLkb
10-17-2007, 11:01
Имам приятелка,на която едно момче на първа среща започнало да я разпитва за бившия й.. Но пък сега се получава една наистина хубава връзка... Мисля,че трябва да можете да си говорите за всичко... Все пак решението си е твое.



dam dam i tazi priqtelka sam az.xaxaaxa.

lLady_MooN_RaiN
10-17-2007, 14:30
Всичко наистина е индивидуално и все пак, аз не бих рискувала на твое място, освен ако момичето само не започне разговор на такива теми. Според мен за 1 среща има по- общи теми като: семейство, ценности в живота, цели и планове за бъдещето, весели случки, флими, музика, хобита....

Veno0m
10-17-2007, 14:39
На първа среща...може би трябва да и направиш силно впечатление с нещо и за да стане в никакъв случай не я питай за предишните и връзки!Говорете си за музика,интереси...и такива неща...да стане забавно и да ви е приятно и на двамата.И ще има добър резултат(може би) :wink:

maybelline
10-17-2007, 14:39
На първа среща не й говори многоза други момчета или какви харесва и най-добре изобщо не споменавай бивши гаджета.Говорете за нещо общо - как се запознахте (или нещо свързано с обстоятелствата при които сте се запознали), кои са ви общите познати (може и да ги обсъждате,в добрия смисъл разбира се), къде обича да ходи, какви филми харесва и т.н. На първата среща не е нужно да си подвижен цирк - не се тревожи ;)

GregoryHouse
10-17-2007, 14:41
Ъъъм ми по добре не я разпитвай за бивши и такива шитни...може да и стане кофти...може да я питаш какви момчета харесва ама не така фронтално ами...абе изяви се малко ораторски...по заобилколен начин...а не от рода "Харесваш ли момчета с черни коси? А със зелени очи? А със Матов цвят?". Мисля че схвана идеята ми....

viki_nt
10-17-2007, 15:31
EMI SPORED MEN 6TE E UMESTNO...ZA6TO NE . :roll: :roll:

GregoryHouse
10-17-2007, 15:38
EMI SPORED MEN 6TE E UMESTNO...ZA6TO NE . :roll: :roll:


А защо ДА?

sasha_90
10-17-2007, 15:50
Ами ако ти хареса момичето я питай какви момчета харесва.

Fagile
10-17-2007, 16:52
Ami 1 put kato se sre6tnahme bqhme s edni fr ot klasa i ot negoviq i togava s4upihme edna fr nosa :lol: :lol: :lol: ii na 1ta istinska sre6ta go razpitvah za semeistvoto mu, za staroto mu u4ili6te a toi me razpitvat6e za starooto mi gage i 6o sme skusali...

koalka
10-17-2007, 17:24
Не го имай за цел да я питаш, този въпрос може да я притесни, не знам как би могла да реагира.Говорете си за по-общи неща, на втората някъде започнете темата.Така вече горе-долу ще си насочен. :wink:

kaka_iko
10-18-2007, 06:33
Според мен неби трябвало до я питаш за нищо,което е свързано с миналото и!Защото може би ще се почувства неловко,за това че се опитваш да се ровиш в живота и!По-добре си поговорете за музиката която харесва,с какво се занимава в свободното си времии тетакива неща! \:D/

My_Dear
10-18-2007, 12:25
Принципно една от темите, забранени за разговор на първа среща, са бившите гаджета.

И отсега ти казвам, голяма грешка ще е да я питаш. Ще влезнеш сам в доста гаден капан. Пък и от личен опит донякъде ти говоря.

Иначе си говорете за каквото намерите. Света е толкова разнообразен, има милиони неща, за които да си говори човек :)

galina_3
10-18-2007, 14:15
ako momi4eto e po-zatvoreno ne to4no,no teq vyprosi mojebi po otgovarqt kato za 2ra sre6tinka uspeh :smt006

ЯЖ МА
10-18-2007, 14:16
говори и колко е тъпа и грозна, ще имаш успех :-D