PDA

View Full Version : Проблем ли е?<===



yoh.wow
10-17-2007, 08:30
Моята историйка е че с приателката ми се познаваме от 2-а месеца/да познавамесе и сме гаджета от толкова... 8) /но тя има голям проблем с тяхните нито иска да ме запознае с тях нито иска да ни виждат заедно защото са били гадни ,лоши ,неспособни да се привържат с човека който тя харесва и проблема е че нейния бивш приател е бил с нея година и половина и така и родителите неси променили мнението за -->него<--/бившия и приател/ .Проблема е че тя нейска да ме запознае с тях данесе получи същата ситуация или нещо подобно мен неме е страх нейскам да се крия от никой това ми е проблема какво да правя да настоявам или да продължавам да се крия ...Please help me [-o< :-$

White^magic
10-17-2007, 08:39
А ти за къде си се разбързал?Всичко с времето си-ако един ден реши,че иска да ви запознае ще го направи!Още ти е рано да мислиш за запознанство с родителите,не мислиш ли?Та това са едва 2 месеца...да не си решил вече да се жениш за нея :-k А щом ти казва,че родителите й са малко по-консервативни хора,вярвай и,все пак тя си ги знае!А и не се криеш...предполагам,че не ходиш с чувал на главата,нали :-D

П.С.-Анкетата какво общо има с въпроса ти?

monityY
10-17-2007, 08:40
не е вярно разбира се.. ама че въпрос :smt013

П.П какво общо въпроса поставен в анкетата с темата?

yoh.wow
10-17-2007, 08:44
Неходя с чувал на главата както казах несе крия...,а анкетата вие ще потърсите общото с въпроса ми /можеби просто се интересувам ::: :wink: /

7oup
10-17-2007, 09:14
Не е вярно. [-X
П.П. Пише се връЗка

Freaky_boy
10-17-2007, 09:21
Когато се научеш да пишеш като хората, тогава ще ти отговоря... :?

GregoryHouse
10-17-2007, 09:32
Да разпада се ако момчето е кретен...повярвай това, не е абсолютна заблуда всичко е строго индивидуално...има хора дет могат да седят на сухо и 1 месец други седмица. а трети 1 година и така...общо взето зависи най точно казано...и най вече зависи от момчето....от момичето какво да зависи или дава или не ...зависи как ще го приеме момчето... но ако говорим за масовото население между 14-17 години на днешна България поне 51% в случайте отговора е ДА....

yoh.wow
10-17-2007, 09:35
Тези който гласуват за "зависи от момчето" какво точно имате предвит 8-[

pampers
10-17-2007, 09:42
Зависи от момчето и от намеренията му спрямо момичето :wink:

Dark_Angel_F
10-17-2007, 09:47
Ами зависи от хората , но не би трябвало секса да е решаващ фактор във една връзка , защото а е так адо къде ще стигнем ?!

yoh.wow
10-17-2007, 09:56
хорца пишете и отговаряте само на анкетата виште моя проблем :smt006

Slave4You
10-17-2007, 10:06
По въпроса: Еее кво толкова ще гледате да не ви видят техните не е болка за умиране. Няма да се жените все пак;)
По анкетата: Зависи от възрастта но като цяло НЕ Особено като става въпрос само за 1 месец .. това не е нищо!

rihannka
10-17-2007, 10:14
и ние отна4ало малко се криехме с моя приятел защото е 5 години по голям от мене..докато се разбера с нашите ама сега вси4ко си е ок..знма какво ти е да се криеш защото и аз съм го изпитала ,но ако оби4аш даденото моми4е ще уважиш решението й..знам 4е не е хубаво,но любовта изисква жертви.

ABSOLUTme
10-17-2007, 10:22
Бе зависи за каква възраст говорим...някой хора така започват връзка :lol:
Но на мен специално не ми допада идеята 2 деца на по 13(моля никой да не се обижда!) да тръгнат да ми правят секс на 2рата седмица.
Та всичко си е строго индивидуално. 8)

sasha_90
10-17-2007, 10:26
Не е вярно.И защо толкова искаш да се запознаеш с нейните родители?

yoh.wow
10-17-2007, 22:20
Не е вярно.И защо толкова искаш да се запознаеш с нейните родители?

Искам да се запозная с техните ,за да може като й се обадят тя да каже че е с мен 8) това несамо ще ме успокой в известна степен но и ще ме радва може да идем утях унас кадето и да е и да подготвя сценката за :smt008 \:D/ :smt016 :::

swords1010
10-17-2007, 22:46
Не, не е вярно! :wink:

MoHuTo
10-18-2007, 08:33
Относно анкетата: Ами всичко е мн относително все пак... и според мен всичко зависи от момчето... :roll:
Относно темата: Ами изчакай пък ти! Когато реши тогава ще те запознае! Не осъзнаваш ли че си нахален, бе? Като не иска няма да те запознае..и все пак ходите от 2 месеца, ти кво ще се жениш ли за нея, че бързаш толкова ? :::

DoomShadow
10-18-2007, 09:39
ем като не е казала че е по добре да не те запознава, значи е така. просто стой на страна. а пък може и да потърсиш начин да се докажеш пред тях или незнам кво. и се пак да няма се жениш за нея :smt023

lLady_MooN_RaiN
10-18-2007, 10:14
Без секс връзката се разкъсвала до месец...По голяма тъпотия не бях чувала. За информация с приятеля ми ходихме 11 месеца преди да го направим...

sentient_
10-18-2007, 10:16
Не е вярно.И защо толкова искаш да се запознаеш с нейните родители?

Искам да се запозная с техните ,за да може като й се обадят тя да каже че е с мен 8) това несамо ще ме успокой в известна степен но и ще ме радва може да идем утях унас кадето и да е и да подготвя сценката за :smt008 \:D/ :smt016 :::
Ми немислиш ли че е рано все още да се запознаваш с техните. Аз запознах приятеля си с нашите чак след като ходихме близо година, когато вече си сигурен че връзката ти е сериозна. Представи си че те запознае с тях, ти им печелиш доверието ала бала, приемат те.. и накрая като се скарате с приятелката ти се получава мн кофти ситуация и за теб и за нея и за тяхните. Мисля че трябва да почакаш малко, има време за всичко.
А за анкетата, зависи от момчето :)

SLaDKu_mOmIChEncI
10-18-2007, 14:59
Tozi vapros ne6to ... NE e verno mnogo qsno az s edno mom4e imax vraska celi 5 meseca bez sex .... :P TEi 4e 1 mesec e ni6to :P

GregoryHouse
10-18-2007, 15:06
Без секс връзката се разкъсвала до месец...По голяма тъпотия не бях чувала. За информация с приятеля ми ходихме 11 месеца преди да го направим...

Моме това не важи за всички...аз мога да чакам и 1ена година ама Драганчо от съседния вход може да чака най мноу 1 месец...всичко е в зависимост...но без секс...апф зор работа...ма както и да е който казва че може без секс или е на 12 или е кретен или е в страшна заблуда...или и 3те....разберете го секса е важен за всеки...но всеки има граница на търпението...при едни е далче при други е пред тебе...пресечеш ли я адиос амиго...

emviii
10-18-2007, 16:28
В редките случаи когато момичето е по-опитна в това отношение зависи от нея... (хм,макар че не познавам момче,което да откаже секс).
В останалите случаи зависи от момчето до каква степен я обича и дали целта му е само секса ;) ,просто защото момичетата се дават по трудно особено когато са към 13-17 години ;)

BWald0rf
10-18-2007, 16:28
По въпроса - е кфо толкова не мисля,че е болка за умиране ако не познаваш техните .. Щом така е решила примиряваш се и толку ;)
По анкетата - ем сякфи ги има ... но според мен не е нормално да се разпадат връзки заради това...въпреки че се е случвало.Всичко зависи от хората.

GregoryHouse
10-18-2007, 16:30
То може и да не е нормално ама е факт :-D

koalka
10-18-2007, 17:32
Нейно е решението дали да те запознава с тях или не, каквото иска да прави.Но да се криете-тъпо е, защото все пак и тя има нужда от личен живот.Но пък излизайте повече не в квартала, където може да ги засечете, за да не се налага да се криете.

hot_baby
10-18-2007, 21:07
какво общо въпроса поставен в анкетата с темата?
+1 :-k

Iv4eTy
10-18-2007, 21:40
Еми зависи и от двамата. Ако ходят само за да се .... тогава сигурно без секс ще скъсат,но ако и двамата имат чувства едва ли това ще е най-важното.

hforce
10-18-2007, 21:48
ne razbrah vruzkata m/u vuprosa v anketata i tva koeto si pisal... za tva koeto si pisal ne moga da ti otgovora, za anketata... tvurdo ne...

10 meseca bez sex i o6te sme zaedno :D taka 6te e do godi6ninata... turpeliv sum, kvo da naprava...

neusan88
10-19-2007, 07:51
за анкетата:твърдо не! ако двама се обачат секса остава на заден план.ако ли не - просто няма секс няма връзка :mrgreen:

за въпроса:толкова силно ли обичаш гаджето си че нямаш търпение да се запознаеш с родителите й?ами ако стане така че се запознаеш с тях и след време я зарежеш...кав е смисъла да го правиш след като още не са ясна сериозността на връзката ви и още не си напълно сигурен че дали ще имате сериозна стабилна връзка - изчакай още поне 6 месеца да стане връзката ви за да тръгнеш да правиш подобни запознанства.
а и все пак не играеш на криеница с родителите й нали :D 8-[ :smt006

yoh.wow
10-21-2007, 19:47
В редките случаи когато момичето е по-опитна в това отношение зависи от нея... (хм,макар че не познавам момче,което да откаже секс).
В останалите случаи зависи от момчето до каква степен я обича и дали целта му е само секса ;) ,просто защото момичетата се дават по трудно особено когато са към 13-17 години ;)


Ако момичето несе направи то КОЙ :smt005 :smt040

Pafkata
10-21-2007, 19:55
zavisi i ot momi4eto i ot mom4eto

Pafkata
10-21-2007, 19:55
zavisi i ot momi4eto i ot mom4eto

MiMcHeToOo
10-21-2007, 20:00
До месец едва ли.. Попринцип си зависи от човека ;)

yohrdan
11-20-2007, 09:08
Много ви благодаря за саветите ,мненията ,критиките и всичко което написахте благодарен съм ви но темичката която направих е тъпа!!!..?..Направих е просто защото бях в такова настроение ето наскоро тъкмо се разгорещихме и нищо неможеше да ни расея докато тя незабеляза баба й трябжаше да се разделим по живо по здраво тва е странно след като връската ни вече нее 2 месеца ,а доста надвошава 5-те #-o но както казах преди това благодаря за мненията който дадохте ще последвам доста от тях прочетох ги всички и да голям глупак съм щом мисля че връската може да се распадне до месец бес секс несъм на 12 на 16-сет съм дори бих казал че съм доста над възрастта си 8) ...тва за "секс до месец" го чух от един приател просто ми хрумна че ако недействам тя ще ме скъса оказасе нещо съвсем различно :-D какво се прави моментното мнение при мен е толкова често срещано вече че направо данеме познава чивек от детство :-D Чао... [-o<

mgxpower
11-20-2007, 09:17
Явно не държи особено на теб щом я е шубе да те запознае с родителите си поне от уважение може да не те представи като гадже може да те представи като най-добър приятел , но поне ще те знаят като личност!Няма смелост да се изправи пред родителите си..и да каже така така..това е моят приятел не ме интересува мнението ви за него моето си е еди си какво аз го обичам и това ще си остане така без значение какво мислите вие!Майка ми не е харесвала супер много мои момичета..,но това е просто мнение..(нейно) и понеже не ходи майка ми с въпросното момиче ами аз моето мнение за нея е пред всички!

CrazyWitch
11-20-2007, 10:04
Зависи и от момичето и от момчето! Но може би най-вече от момчето, защото едно момче ако не иска (няма такова) едно момиче няма да тръгне да го вкарва в леглото я :) с камшици и разни такива, но според мен естествено, че връзката може да се запази дори повече от месец без секс. На почти 19 години съм. Да не си помисли някой, че съм едва на 14 :) :-P :grin:

wasntme_
11-20-2007, 10:58
myxaxaxaxa zavisi ot mom4eto mislq az ;] nali znate dne6nata mlade6 sme razvratni hora :D saotvetno pove4eto mom4eta na 16-17 darjat mn na seksa... na tqh tarpenieto im ne e bezgrani4no... povtarqm zavisi ot mom4eto de ;] nqkoi vinagi 6e proqvqt razbirane ama po moite nablydeniq pove4eto v 1 moment bugqsvat... i zavisi ot po princip mom4eto kolko 4esto e sviknalo da pray seks. ako e nqkoi takav po-aktiven ne moje da bade ostaven mn dalgo na syho vse pak... ade dano da sa pove4eto vrazki izdrajlivi :}}}} :-D

XeS-GirL
11-20-2007, 17:07
По въпроса... Мисля, че това от колко време ходиш с някого няма особена връзка с това какво влагат момчето и момичето в отношенията си. Няма значение дали ходите от 2 месеца или от 2 години, за да разберете дали можете да просъществувате като двойка и в далечната перспектива(ако наистина това са ти намеренията към момичето). Имаш желание да се запознаеш с техните... Това ме навежда на мисълта, че искаш нещо сериозно с това момиче :) Виж при мен как стоят нещата... Аз си имам бих казала Сериозен приятел от близо 4 месеца. Той е с 5 год. по-голям от мен, към което баща ми е леко резервиран... иначе с майка ми няма проблеми, тя си го познава момчето. Баща ми прави проблем, но... (това може би е "защото съм единствена дъщеря и се притеснява" :-D ) И все пак ресервите му към това че си имам приятел няма да ме спрат :evil: Съветвам те да седнеш и да поговориш с приятелката ти, попитай я какви намерения точно има тя във вашата връзка... И ако и тя иска нещо дълготрайно и сериозно, мисля че не би трябвало да и пука как ще те приемат родителите й :? ТЕ ПРОСТО ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧАТ ДА ТЕ ХАРЕСВАТ!!!!! :smt006 Успех! :wink:

Victorya
11-20-2007, 17:10
О,Българио!О,Вазов!О,свещен български език!Кой те учи тебе на български език,бе сине български?!

koalka
11-20-2007, 17:12
Не, не се разкъсва, ако наистина има чувства и не е само желанието за секс...и все пак не можах да разбера каква е връзката с проблема ти.
По същество:щом не иска да те запознае с техните, ти не можеш да я накараш насила.Затова най-добре я остави, може би е права в преценката си за техните.Пък и какво значение има, ако не я ограничават по никакъв начин(с излизанията имам предвид), ако не те познават?

BUFU994
11-20-2007, 18:19
естествено че не ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

HePeAJIeH
11-20-2007, 19:28
Естествено че не! Ако съществува любов м/у двамата момчето ще изчака момичето ако не е готово и обратно.Но пък ако някой от двамата държи на секса повече отколкото на любовта а другия не е готов то тогава такава връзка няма да има бъдеще! Мисълта ми е че при всяка двойка е строгоиндивидуално.Лека вечер! :wink: