PDA

View Full Version : Ами сега какво да правя.Плс съвети чакам от ваша страна



NanDo
10-17-2007, 08:47
Здравейте всички нов съм из форумите,но търсих и нищо не намерих за моят проблем.Така значи един приятел ми даде неиният скаип пишем си постоянно тя е от съседен на моя град и този петък ще дойде на дискотека тук и ще се запознаем. :-k много е хубава и си няма гаджe харесвам си я,но искам съвет от ваша страна как да я спечеля :-k как точно да я сваля даите предложения защото вече един път згафих с една не искам да се повтаря... ](*,) таа какво да правя казвайте момичета как наи лесно би ви спечелил едно момче :-k

tuka6na
10-17-2007, 08:58
Абе... :-D
Защо,за Бога ,на всякъде въпроси от тоя тип.Как да я спечелиш-е извинявай ама ако не му допаднеш на момичето по една или друга причина като се запознаете и поговорите ...края е ясен.А ако си допаднете ,то чак тогава трябва да мислиш как да я омайваш с думи,жестове и тн...
И май трябва да я опознаеш преди да правиш каквото и да е.Защото сега съм сигурна ,че ще се изсипят мнения с хиляди банални лигавщини,които ако на мен например някой тръгне да ми ги прилага,просто ще го спра.

love_me93
10-17-2007, 09:12
Абе... :-D
Защото сега съм сигурна ,че ще се изсипят мнения с хиляди банални лигавщини,които ако на мен например някой тръгне да ми ги прилага,просто ще го спра.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 еми извинявай, ама лигавщините са най-лесния начин да свалиш някое момиче :-D поне при мен действа, зависи от лигавщината разбира се :-D

viki_nt
10-17-2007, 09:15
DA NAISTINA AKO NE I DOPADNE6 KRAI.TRQBVA DA SE DURZIZI ESTESTVENO A NE DA POZIORSTVA6 8)

NanDo
10-17-2007, 09:23
DA NAISTINA AKO NE I DOPADNE6 KRAI.TRQBVA DA SE DURZIZI ESTESTVENO A NE DA POZIORSTVA6 8)
точно това ще се опитвам да правя да съм истински не като се видим да няма нищо общо с този от скаипа :P

GregoryHouse
10-17-2007, 09:28
Абе... :-D
Защото сега съм сигурна ,че ще се изсипят мнения с хиляди банални лигавщини,които ако на мен например някой тръгне да ми ги прилага,просто ще го спра.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 еми извинявай, ама лигавщините са най-лесния начин да свалиш някое момиче :-D поне при мен действа, зависи от лигавщината разбира се :-D

Действа щот си лапе...ама при някоя по голяма най мн да те разне мноу злобно...ЛИГАВНЯ - НЕ !!! А щом си сгафил един път даже по добре ся знеаш какво да не правиш...а относно това какво ДА правиш, ами дръж се мило,ИНТЕЛИГЕНТНО,бъди забавен (не като бавен,а като весел :-D ) напорави някой друг комплимент и такива работи слушай внимателно какво ти говори дори да не те интересува и идея да си нямаш какво ти лаф...

KypBap
10-17-2007, 09:28
DA NAISTINA AKO NE I DOPADNE6 KRAI.TRQBVA DA SE DURZIZI ESTESTVENO A NE DA POZIORSTVA6 8)

Подкрепям това мнение на viki_nt щом сте си писали в Skype значи няма проблем просто трябва да се държиш естествено както си го правил докато сте си писали ако не стане значи не сте един за друг.Пък и има много други фактори едно е да си пишеш с един човек и да си го виждал само на снимка съвсем друго е да се видите на живо за това както казах и по горе ::: моя съвет е да си се държиш естествено защото и да стане нещо неможе постоянно да се правиш на някои които не си ;) \:D/

С Здраве.

sexmaniak
10-17-2007, 09:32
единствения ми съвет е да бъдеш себе си, много пъти съм виждал как мои приятели ме гледат какво правя с приятелката ми, и те правят същото, веднъж съм се спукал от смях с приятелката ми като видяхме двами наши приятели с техните приятелки, значи седим си ние с моята а срещу нас те с техните и аз разбира се си я целувах по вратлето галех я и в един щастлив момент видях как и двамата срещу мен го правят по абсолютно същия начин беше много смешно ... така че не питай другите какво да правиш, не гледай от другите какво правят а бъди себе си и прави това което найстина мислиш че ще ти отвори вратата към сърцето й ;) ... успех и не забравяй бъди естествен !

love_me93
10-17-2007, 09:32
Абе... :-D
Защото сега съм сигурна ,че ще се изсипят мнения с хиляди банални лигавщини,които ако на мен например някой тръгне да ми ги прилага,просто ще го спра.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 еми извинявай, ама лигавщините са най-лесния начин да свалиш някое момиче :-D поне при мен действа, зависи от лигавщината разбира се :-D

Действа щот си лапе...ама при някоя по голяма най мн да те разне мноу злобно...ЛИГАВНЯ - НЕ !!! А щом си сгафил един път даже по добре ся знеаш какво да не правиш...а относно това какво ДА правиш, ами дръж се мило,ИНТЕЛИГЕНТНО,бъди забавен (не като бавен,а като весел :-D ) напорави някой друг комплимент и такива работи слушай внимателно какво ти говори дори да не те интересува и идея
да си нямаш какво ти лаф...

:-D :-D :-D :-D ми щом за теб съм лапе, ок, нямаш проблеми :-D но според мен то си зависи от човека и от разбирането му за лиготии и закачки :wink: оттам нататък, ако ти си дъртофелник, се оправяй :-D

GregoryHouse
10-17-2007, 09:35
Ами да '93г за мен са лапета... а аз не съм дърт...и да права си зависи от човека и най вече от възраста в случеи като този...

love_me93
10-17-2007, 09:38
Ами да '93г за мен са лапета... а аз не съм дърт...и да права си зависи от човека и най вече от възраста в случеи като този...
"случАи", мой човек :wink: и се пише "възрасТТа" :smt005 май тва, че си по-голям от мен не те прави по-умен :-D [-X

NanDo
10-17-2007, 09:46
Благодаря на всички ви :smt006 за съвети те и затова че ме разбрахте...
:)

KypBap
10-17-2007, 09:47
Ами да '93г за мен са лапета... а аз не съм дърт...и да права си зависи от човека и най вече от възраста в случеи като този...
"случАи", мой човек :wink: и се пише "възрасТТа" :smt005 май тва, че си по-голям от мен не те прави по-умен :-D [-X

е може и да е така но всеки от бързина може да направи грешка и не всеки пише постоянно на кирилица така че това нищо не доказва че е направил грешка може просто да е искал да ти каже е е поголям от теб не да се заяжда както ти се чудиш къде и с какво да се захванеш ;) :smt014

girl_in_black
10-17-2007, 09:50
С чувство за хумор

GregoryHouse
10-17-2007, 09:50
Нека се заяжда...никой не и го забранява...а що се отнася до мен само изразявам мнение...

love_me93
10-17-2007, 09:53
не аз се заядох първа :wink: прочетете по-нагоре и ще видите :wink: кво като съм на 14 ?! тва не значи, че не мога да имам собствено мнение и всеки да ме обвинява, че съм малка ... има и по-малки от мен в тоя форум :!: Не виждам да е проблем :?:

mislitelka
10-17-2007, 10:11
не аз се заядох първа :wink: прочетете по-нагоре и ще видите :wink: кво като съм на 14 ?! тва не значи, че не мога да имам собствено мнение и всеки да ме обвинява, че съм малка ... има и по-малки от мен в тоя форум :!: Не виждам да е проблем :?:
а така.кат сме на 14,не зна4и 4е сме по-тъпи.6от някои(да не давам конкретни примери)и на 20 да са имат акъл кат за 5.ама ни6то ни6то.а и както бях писала преди...вие кфо да не би да сте не6то като 'събудих се на 30' а?и за тфа 4овека,с който говорите(правите бледи опити да спорите)колкото и мъдро да се е изказал,мнението не се за4ита.6от си на 14.дискриминацияяя :-D а ина4е хаус се изказва мъдро,ама ае малко по-толерантно :wink:

monityY
10-17-2007, 10:57
дръж се естесвено,опознай я,позволи и и тя да те опознае \:D/

DisciplineAndOrder
10-17-2007, 11:48
Абе... :-D
Защото сега съм сигурна ,че ще се изсипят мнения с хиляди банални лигавщини,които ако на мен например някой тръгне да ми ги прилага,просто ще го спра.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 еми извинявай, ама лигавщините са най-лесния начин да свалиш някое момиче :-D поне при мен действа, зависи от лигавщината разбира се :-D

Действа щот си лапе...ама при някоя по голяма най мн да те разне мноу злобно...ЛИГАВНЯ - НЕ !!! А щом си сгафил един път даже по добре ся знеаш какво да не правиш...а относно това какво ДА правиш, ами дръж се мило,ИНТЕЛИГЕНТНО,бъди забавен (не като бавен,а като весел :-D ) напорави някой друг комплимент и такива работи слушай внимателно какво ти говори дори да не те интересува и идея да си нямаш какво ти лаф...