PDA

View Full Version : Проблем с тестисите моля хелп



Problem4o
10-17-2007, 10:09
От доста време чета форума и ето че е време и аз да поискам помощ, та проблема ми е:

1. След като свърша тестисите ми ме болят до 1-2 дена след това, нормално ли е?Понякога левия понякога десния понякога и 2та.
2.Може ли след акта да се работи или да се вдигат тежки предмети това оврежда ли?
3.Спермата ми от мн време не е чисто бяла а прозрачна течност с бели парцалчета (както е описано в темата за спермата), но когато се бутне не е точно такава каквато трябва да бъде, когато докосна бялото и започна леко да движа раката си то цялото започва да се движи с нея мисля че е мн згастена?
4.От твърде мн самозадоволение може ли да се пречени някакъв проблем или пък Варикоцеле?
5. Може ли някои да ми обясни точно какво е Варикоцеле и какви симтоми има и какво може да стане ако не се излекъва, защото четох доста инфо за тази болест но навсякаде доста различни неща пишеше?
6. На пипане тестисите отгоре имат някакво топче меко като грахово зарно даже по малко, а отдолу допипвам накакви трабички номално ли е?

Моля отговорете ми сериозно не се базикам и не искам базик с мен моля, мн съм се притеснил от няколко седмици дане да съм безплоден или да имам Варикоцеле или някои друга болест и макар и да знам че повечето от вас ще отговорят варви на доктор, аз както всички ще кажа срам ме е макар и да е грешна постъпката ми затова искам да разбера до някаква степен дали воубще ми има нещо и дали наистина има нужда от лекар.

ПП Малко се олях в писането, но така е като си притеснен

Red_Bull4o
10-19-2007, 19:03
awe 4ovek ti nakolko godini si be ne si li y4il za polova sistema. I kak moje da si milsi6 gluposti ot sorta 4e si bezploden tova sa palni prostotii am otnostno bolkite v testisete sled izxvarlqne na sperma ne moga da ti pomogna ina4e si si nared nqma ni6to stra6no

Kras4eto_lp
10-19-2007, 19:07
Ии ние откъде да знаем дали си безплоден или не си :-s Като толкова се притесняваш отиди на лекар :::