PDA

View Full Version : Странен сън..за втори път



real-girl
10-17-2007, 11:22
Вече за 2ри път се събуждамм,осъзнавайки,че сънувам как СЪНУВАМ. До едно момиче съм(моя позната,която МНОого харесвам) и си спим една до друга,прегърнати и тва е. Супер ми е странно. Сънувах и по едно време,че искам да стана,да се изместя,но тя ме хвана и не ме пусна :shock: след това пък аз я преместих на леглото,защото спяхме някъде другаде,не на легло и я завих,от което ми стана супер приятно(нещо като грижа към нея) и после пак си легнах и си спинкахме. Но не си мислете,че правим нещо-не,ние просто си седим там със затворени очи и СЪНУВАМЕ,като че ли сънуваме заедно. Хипер ми е странно тва нещо. А като се има предвид,че аз изпитвам,така да се каже голеееми симпатии към нея,но лошото е,че не се виждаме често :? и според вас какво значи този сън? :o

Violenza
10-17-2007, 11:29
Пхахах... гони ви параноята вас..
Т'ва са глупости.

Аз к'ви неща съм сънувала... :lol:

Anf3tamin4o
10-17-2007, 11:29
Току виж е възможен за сбъдване :)

real-girl
10-17-2007, 12:39
Пхахах... гони ви параноята вас..
Т'ва са глупости.

Аз к'ви неща съм сънувала... :lol:
И си зодия Овен?!

ABSOLUTme
10-17-2007, 12:43
Аз някои тъпотии съм ги сънувала и по 3 пъти даже,едно към едно,през голям период от време.. :lol:

real-girl
10-17-2007, 13:25
Аз не казвам,че е кой-знае какво,просто казвам,че на МЕН ми е странно и се чудех кво ли пък ше значи 8-[

AliceSw
10-17-2007, 13:28
аз сънувам култови простотии и съм овен....някакви неща, които е възможно да се случат, но е малко вероятно...и се вкарвам във филми от време на време....но за 17 години сами се сбъднали 3-4 съня най-много :-D

mon4eto
10-17-2007, 13:45
Abe q stiga gluposti i az sam sanuvala dva ili tri pati rozovi dinozavri det me gonqt po Vitoshka ama ko ot tva :-D

real-girl
10-17-2007, 18:27
Я-яяя-я. Я съм затънала по туй девойче,бря. Затуй е то така :lol:

AliceSw
10-17-2007, 18:40
^да не си и ти овен, че така се възмущаваш :lol:

real-girl
10-17-2007, 19:11
^да не си и ти овен, че така се възмущаваш :lol: Не, не съм. Просто много ме дразнят някой като ми възкликне нещо такова. Все едно зодията те определя как ще се държиш.
Ох,лелеее! Далеч нямах това предвид! Просто се сетих за нея и се озадачих дали е овен. Не заради реплика или реакция. Просто де-жа-вю,и исках да разбера кога е родена. Не се нахвърляй,преди да знаеш за кво иде реч! :evil:

bqsna_teenagerka
10-17-2007, 19:11
Ох миличка сънищата са си цяла наука! свързани до голяма степен с психиката! Много неща в сънищата не са ни ясни..и са странни!
:? Ох не ми говори аз имам чувството че съм като някакъв експеримент за сънищата! случвали са ми се много ама много странни неща! #-o
веднъж сънувах сън който след 2 дена се оказа истина! :-D яз бях потресена!
Много често ми се е случвало,на сън,да се усетя че сънувам,и аз започвам да водя парада!
Случвало ми се и на сън да говоря с баща си :-D
преди време сънувах неща които са ми се случвали като съм била на 3,4г...а от тогава не знам какво е станало с мен но сякаш съм получила амнезия! не помня нищо! после като разказвам съня си на някой от роднините си и те казват "ама да така беше"
Най лошото е че с години наред...сънувам само кошмари! не спират да ме преследват! не мога една нощ да спя спокойно! въртя се събуждам се..даже понякога както тебе имам чувството че не мога да се събудя от съня си! #-o
:-D Господи страх мее е от сънищата ми!

real-girl
10-17-2007, 19:17
^да не си и ти овен, че така се възмущаваш :lol: Не, не съм. Просто много ме дразнят някой като ми възкликне нещо такова. Все едно зодията те определя как ще се държиш.
Ох,лелеее! Далеч нямах това предвид! Просто се сетих за нея и се озадачих дали е овен. Не заради реплика или реакция. Просто де-жа-вю,и исках да разбера кога е родена. Не се нахвърляй,преди да знаеш за кво иде реч! :evil:

И кво като е овен, бе?! Да не би да ти завре рогата в задника?! Дежа-ву не съществува.
Сега ще водим спорове кое съществува-кое не,ли? Освен това аз като казах това за де-жа-вю, нямах предвид нещо сериозно,а просто се сетих как веднъж,докато пишех тема,се усетих,че тя е овен,и сега се случи същото,,та това имах предвид и това исках да я попитам,дали правилно си спомням. Какво си тръгнал да се заяждаш,с и без повод!?

Violenza
10-18-2007, 05:39
Хахах... е, ще те разочаровам. Козирог съм. :lol:

real-girl
10-18-2007, 17:05
Е,добре. Грешни спомени явно имам :lol:
Не съм особено разочарована :D