PDA

View Full Version : Моля ви за мнение



malkata_f
10-17-2007, 12:48
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo, no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?

001Severina
10-17-2007, 12:50
Ами според мен най-вероятно да! :-)

Anf3tamin4o
10-17-2007, 12:59
Ами според мен най-вероято да! :-)
+1

PerfectByNature
10-17-2007, 13:25
ДАААААААА :D :D :D :D

MayKyTy
10-17-2007, 13:28
омг ! И да те е харесвал вече едва ли е така !!!

GregoryHouse
10-17-2007, 13:28
Oooo абсолютно не те харесва даже те мрази...той те следди за да те изнасили в тъмна уличка !

Естествено че те харесва иначе защо ще прави всичко това което описа? Типични дейсвия на ревност с цел да те наакара и ти да ревнуваш един вид да си го върне...ако го харесваш и ти каже му излизай с НЕГО не с ДРУГИ...баси...

bqsna_teenagerka
10-17-2007, 13:29
:lol: оо да стария номер с ревноста...той те ревнува и иска и ти да го ревнуваш!
:wink: ами затискай малко газта...заговори го...а останалото остави на него 8)

p1xi3
10-17-2007, 13:43
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo, no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?

Харесва те, да...Тези игрички са абсолютно доказателство за това.

MiMcHeToOo
10-17-2007, 13:51
баси тъпия въпрос.. мн ясно, че те харесва..

momchence_89
10-17-2007, 13:59
подкрепям отговора на всички... :wink:

Gold_Angel
10-17-2007, 14:45
oooo oпределено те харесва!!! но не го измъчвай с тези разходки с др. момчета! :)

viki_nt
10-17-2007, 15:34
SPOED MEN TE HARESVA :-) :D

Kras4eto_lp
10-17-2007, 16:23
Сигурно те харесва...но защо не направиш нещо по въпроса,ако продължава да те вижда с други момчета ще си промени меннието и най-вероятно ще спре да те харесва. :smt012

loshokote
10-17-2007, 16:24
Да, харесвате! А ти трябва да си много тъпа, че да не разбереш [-( И след като и тиима чуства, защо не предприемете нещо :?:

My_Dear
10-17-2007, 17:06
Ми те го казаха другите преди мен - да, харесва те.

А ти можеш да задвижиш нещата като идеш и го заговориш. Не се прави на срамежливка ами направо действай - понякога е добре момичето да направи първата крачка.

koalka
10-17-2007, 17:20
Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta
Ти какво искаш...като се държите като гаджета, момчето как да реагира?И какво се очаква от него?Може да си мисли много работи и затова не прави нищо, просто се е отказал.Сама си си виновна, харесваш го, ама и с други се държиш така, много ясно, че и той ще го прави.Можеш ли да му кажеш нещо?

malkata_f
10-17-2007, 17:26
Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta
Ти какво искаш...като се държите като гаджета, момчето как да реагира?И какво се очаква от него?Може да си мисли много работи и затова не прави нищо, просто се е отказал.Сама си си виновна, харесваш го, ама и с други се държиш така, много ясно, че и той ще го прави.Можеш ли да му кажеш нещо?

oh znae6 li kakvo 6e ti kaja?Ne znae6 mnogo ne6ta, koito sa stavali taka 4e...az ne sam go pravila naro4no prosto si izlizam s priqteli i go vijdam absolutno slu4aino i varvq s mom4eto ne pravq ni6to osobeno i ne go pravq naro4no da mu stava gadno na nego qsno????

HePeAJIeH
10-17-2007, 21:38
Човека те е накарал да ревнуваш-хитър начина да види дали го харесваш :wink: ОПРЕДЕЛЕНО ТЕ ХАРЕСВА :smt006

miss_fatty
10-17-2007, 21:45
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo,no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?


Абе вие освен да се гледате нещо друго правите ли??? :-s :-s

simba007
10-18-2007, 03:36
да харесвате деиствай докато и врeме

malkata_f
10-18-2007, 05:37
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo,no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?


Абе вие освен да се гледате нещо друго правите ли??? :-s :-s

ne,ne pravim!!!

malkata_f
10-18-2007, 15:28
blagodarq vi ina4e za komentarite! :)

oziato
10-18-2007, 18:05
qvno 4e te haresva,no sled kato re e vidql da se "natiskash" s dr mom4eta i kakto razbrah razl edva li ste st5ane nesto

gothic_angel
10-18-2007, 18:19
Ми те го казаха другите преди мен - да, харесва те.

А ти можеш да задвижиш нещата като идеш и го заговориш. Не се прави на срамежливка ами направо действай - понякога е добре момичето да направи първата крачка.ДАМ :-D

BWald0rf
10-18-2007, 18:49
Вие изобщо говорили ли сте някога? Или пъкк да сте чатили ?? .. Изопщо някфо др общуване освен с гледане имало ли е ??

kivito
10-18-2007, 19:07
и според мен те харесва ;)

malkata_f
10-18-2007, 19:15
Вие изобщо говорили ли сте някога? Или пъкк да сте чатили ?? .. Изопщо някфо др общуване освен с гледане имало ли е ??

ne za6to???Nekakav problem li ima6 ti??

malkata_f
10-18-2007, 19:19
qvno 4e te haresva,no sled kato re e vidql da se "natiskash" s dr mom4eta i kakto razbrah razl edva li ste st5ane nesto

samo da uto4nq,4e ne sam se natiskala s nikoi pred nego prosto si varvim 1 do drug ni6to pove4e.....ako za teb tova e natiskane tva e drug vapros!!!

zubi
10-18-2007, 23:59
явно е че има някви чувства към теб ... Но въпроса сега е дали ти имаш някакви към него .. ;)

hforce
10-19-2007, 00:28
moje i da te e haresval predi... sega ve4e se e otkazal...
ako e kato mene sled teq nomera i da te haresva na puk nqma da trugne s tebe samo az da ti e gadno i 6te otreje

B3B0K
10-19-2007, 01:19
ee haresvate mn qsno.. pogovorete prosto izigrai razgovora see dno staa spontanno \:D/

malkata_f
10-19-2007, 05:42
явно е че има някви чувства към теб ... Но въпроса сега е дали ти имаш някакви към него .. ;)

estestveno,4e IMAM 4UVSTVA KAM NEGO i to dosta silni!!! RAZBERETE,4E AZ NE SAM SE NATISKALA S DRUGOTO MOM4E PROSTO SI VARVIM 1 DO DRUG NI6TO POVE4E NE PRAVQ

malkata_f
10-19-2007, 06:45
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo, no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?



ахаххахахахха ти на 8 години ли си ма? тои ме видя аз го видях гледахме се и.... :? :? :? :? ебати простотията ми кво се чудиш ходи го питаи дали те харесва , покани го на кафе преди да е решил че си имаш гадже и да си хване друга , вместо да го подлъгваш и да излизаш с други момчета няма значение дали са ти гаджета или не , ти го подлъгваш , ще реши че си имаш гадже или харесваш тия дето излизаш с тях и ще си намери друга , деистваи докато е време!

izvinqvai moje li da te pitam na kolko godini si ti????

lee_ryan_girl
10-19-2007, 14:11
da haresva te

*Never_Again*
10-19-2007, 14:17
определено те харесва не се излагай а действай

malkata_f
10-19-2007, 19:08
moje i da te e haresval predi... sega ve4e se e otkazal...
ako e kato mene sled teq nomera i da te haresva na puk nqma da trugne s tebe samo az da ti e gadno i 6te otreje

za kakvi nomera stava vapros ne moga da razbera??Az ne sam pravila nikakvi nomera!!!Kakvo da napravq 4e me vijda s mom4eta????? :roll:

malkata_f
10-20-2007, 14:07
iskam o6te hora da napi6at kakvo mislqt po vaprosa!Molq vi!!!

Princesata
10-20-2007, 14:13
Определено те харесва...Вместо да те вижад в компанията на други момчета отиди и говори с него какво чакаш да му писне да те кара да го ревнуваш ли???

Iv4eTy
10-20-2007, 14:22
Еми то е очевидни, харесва те и сега с това си поведение цели да те подразни и да ревнуваш. :wink:

lee_ryan_girl
10-20-2007, 19:18
ne6to taq tema i na men mi stana interesna!!!

MoHuTo
10-20-2007, 19:29
Сигурно те харесва...но защо не направиш нещо по въпроса,ако продължава да те вижда с други момчета ще си промени меннието и най-вероятно ще спре да те харесва. :smt012

malkata_f
10-21-2007, 07:42
Сигурно те харесва...но защо не направиш нещо по въпроса,ако продължава да те вижда с други момчета ще си промени меннието и най-вероятно ще спре да те харесва. :smt012

Tova za da li da go priemam???

нЕщАсТнО мОмИчЕ
10-21-2007, 17:04
Им...не го изпускай...моли се да не е променил чувствата си към теб...защото найстина явно те (е) харесва(л) :roll:

punkrock
10-21-2007, 17:17
Толкова ли си бавна, че не си разбрала досега, че той те харесва? :-D

Shane92
10-21-2007, 17:22
1000000000% те харесва :wink:

malkata_f
10-22-2007, 08:43
Толкова ли си бавна, че не си разбрала досега, че той те харесва? :-D

emi qvno da prosto ne bqh sigurna i zatova pi6a tuk

teen.f
10-22-2007, 14:16
ohhhhh..... tva mi e super poznato edna moq fr ima podoben slu4ei ! otnosno temata spored men te haresva 6ot po toq na4in iska da te nakara da revnuva6

lee_ryan_girl
10-22-2007, 18:58
maleee naistina mnogo me uspokoihte s tezi komentari! :)

lee_ryan_girl
10-22-2007, 19:05
maleee naistina mnogo me uspokoihte s tezi komentari! :)

iskah da kaja Q uspokoihte!Abe nema zna4enie

VIP_SIMONA
10-22-2007, 19:48
da * S~E~R~E~N~I~T~Y~ Пуснато на: Нед Окт 21, 2007 8:22 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

1000000000% те харесва
[/quote]

malkata_f
10-23-2007, 10:22
da * S~E~R~E~N~I~T~Y~ Пуснато на: Нед Окт 21, 2007 8:22 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

1000000000% те харесва
[/quote]

tova da li zna4i???Ne6to ni6to ne razbiram

danger4343
10-23-2007, 11:16
Spored men te haresva nqma druga pri4ina poradi koqto da se darji taka.Pogovori s nego i mu izqsni ne6tata.USPEH!

malkata_f
10-24-2007, 06:39
Spored men te haresva nqma druga pri4ina poradi koqto da se darji taka.Pogovori s nego i mu izqsni ne6tata.USPEH!

BLAGODARQ!!! :)

Batko_gesh
10-24-2007, 10:37
разхождайте се на някое потайно място предложий и я целуни :-({|=

naia
10-24-2007, 10:48
Сигурно да но ако продължаваш да го дразниш така горкия той

MayKyTy
10-24-2007, 10:51
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo,no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?


Абе вие освен да се гледате нещо друго правите ли??? :-s :-s

ne,ne pravim!!!
я малко по внимаай с тона!!! като гледам как си отговаряла на хората които просто са казали че вече не те харесва (и то по ТВОЯ вина) и много ме хващат нервичките. Ти сигурно не си на повече от 10 години (айде максимум 12) - щом за тебе да се държиш "като гадже" с някой е да вървиш само до него .... УаУУууУу колко си голяма и умна то тогава аз съм ебати БИсексуалната курветина, щотооо общо взето всеки ден излизам или с момче или с момиче. Аме думи нямам за тебе! Та по главният въпрос, както казах и преди това и да те е харесвал (дано) вече не те харесва! :smt019 :smt018

malkata_f
10-24-2007, 11:03
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo,no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?


Абе вие освен да се гледате нещо друго правите ли??? :-s :-s

ne,ne pravim!!!
я малко по внимаай с тона!!! като гледам как си отговаряла на хората които просто са казали че вече не те харесва (и то по ТВОЯ вина) и много ме хващат нервичките. Ти сигурно не си на повече от 10 години (айде максимум 12) - щом за тебе да се държиш "като гадже" с някой е да вървиш само до него .... УаУУууУу колко си голяма и умна то тогава аз съм ебати БИсексуалната курветина, щотооо общо взето всеки ден излизам или с момче или с момиче. Аме думи нямам за тебе! Та по главният въпрос, както казах и преди това и да те е харесвал (дано) вече не те харесва! :smt019 :smt018

ami az ne sam KURVA KAT TEBE i ne miga da se celuvam i pregra6tam sas vseki sre6nat!!! :lol: I sam na dosta pove4e godinki ot 12!Pak i ne vijdam kakvo lo6o sam kazala s tova 4e ne pravim drugo osven tova!Ama kvo da ti obqsnqvam qvno si tolko tapa i prosta,4e ot ni6to ne razbira6....osven ot ebane sigurno samo tova pravi6
:lol: :lol: :lol:

malkata_f
10-24-2007, 11:17
е пиклооооо кат те гледам какаво БЕБЕ си 92 лошо ми става!!! пффффффффффффф ебати дрислата :lol: :lol: :lol: Защо не идеш да си избършеш гъза от лайната,а даваш тука акъл на доста по-големите от тебе И не си ти тая дето ше ми дава акъл и която ше ми се прави на интересна.. твоите пожелания да е спрял да ме харесва явно няма да се сбъднат,защото той сам си ми каза,че ме харесва!!!тстстстстстс хем малко, хем тъпо! :smt018 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MayKyTy
10-24-2007, 12:01
Ти това ли правиш с гаджетата си излизаш и седиш до тях УаУуу очарована см. А и девойко отворена айди като се имаш за толкова голяма и можеш да храниш (във форум разбира се .. .пропаднячките тъй правят ти няма да изоставаш я) много бих желала да те видя на живо за да ти посмажа фасона O:) 8-[

malkata_f
10-24-2007, 12:07
Ти това ли правиш с гаджетата си излизаш и седиш до тях УаУуу очарована см. А и девойко отворена айди като се имаш за толкова голяма и можеш да храниш (във форум разбира се .. .пропаднячките тъй правят ти няма да изоставаш я) много бих желала да те видя на живо за да ти посмажа фасона O:) 8-[

ohhhhhhhhhh ama znae6 li kolko me e strahhhh??Ne smqtam da ti padam na kurvenskoto nivo i da se zanimavam s tebe!Az moga da sporq ili da se karam samo s hora na nivoto mi,a ne s ni6tojestva kat teb! :lol: :lol: :lol: :lol:
JALKA SI

MayKyTy
10-24-2007, 12:12
Уау извинете ме Ваше Величество .... А и не съм курва, кучка съм ако имаш малко мозък ще разбереш разликата ... ммм да. На тебе обаче ще ти е трудно да станеш такава защото за тази цел трябва да си харесван .... а не само 1 да те гледа ( и това да значи че те харесва). Сега кой е жалкия?!? Ай със здраве :)

malkata_f
10-24-2007, 12:24
Уау извинете ме Ваше Величество .... А и не съм курва, кучка съм ако имаш малко мозък ще разбереш разликата ... ммм да. На тебе обаче ще ти е трудно да станеш такава защото за тази цел трябва да си харесван .... а не само 1 да те гледа ( и това да значи че те харесва). Сега кой е жалкия?!? Ай със здраве :)

haresvana za 4ukane moje bi,no ina4e.....pfffff dobre iska6 li da spre6 da pi6e6 v moita tema izkarvai si zlobata nqkade drugade...za6to to4no s men ne moga da razbera??? :roll: Pak i az ne se vpe4atlqvam ot takiva kato tebe, sajalqvam,4e ne moje6 da me trogne6!!!

MayKyTy
10-24-2007, 12:29
Казах ти че ако имаш малко мозък ще разберш разликата между кучка и курва ... нооо явно го нямаш този необходим мозък ... :smt005 Аз не съм злобна просто много се правиш на хора, за чието мнение ти сама си помолила ... Помисли си ... Дали не си тъпа а? :smt005 :smt005

malkata_f
10-24-2007, 12:35
Казах ти че ако имаш малко мозък ще разберш разликата между кучка и курва ... нооо явно го нямаш този необходим мозък ... :smt005 Аз не съм злобна просто много се правиш на хора, за чието мнение ти сама си помолила ... Помисли си ... Дали не си тъпа а? :smt005 :smt005

Slu4aino da sam kazvala ne6to za tvoq komentar??? :-k Mai NE!!!Togava ne se zaqjdai!Az ne sam se zaqla s nikoi, kakvoto i mnenie da e napisal....taka 4e neznam kakav ti e problema.No qvno ti ima6 problem ne az

MayKyTy
10-24-2007, 12:39
Има поне 3-4-5 коментара единият от които е на МОДЕРАТОР ... на които си отговорила като че ли са тръгнали не да ти помагат ами да се заяждат с теб. И не ми обясняяй дали имам проблем или не . Не си ти човека! Ай се са успокой малко ... и стиига си ме занимавала с глупости [-(

malkata_f
10-24-2007, 12:42
Има поне 3-4-5 коментара единият от които е на МОДЕРАТОР ... на които си отговорила като че ли са тръгнали не да ти помагат ами да се заяждат с теб. И не ми обясняяй дали имам проблем или не . Не си ти човека! Ай се са успокой малко ... и стиига си ме занимавала с глупости [-(

ami ne se zanimavai az tova 4akam da prestane6 6oto ve4e naistina po4na da stava6 banalna

malkata_f
10-24-2007, 14:36
разхождайте се на някое потайно място предложий и я целуни :-({|=

Ъъъъ нещо не разбрах...аз съм момиче

hatercrew
10-28-2007, 12:47
ahh mila o4evidno mnogo te hresva mom4eto taka 4e stiga si izliza s dr mom4eta mi izlez s nego ili napravo go nalazi :-) :-) :-) :-) :-)

malkata_f
10-28-2007, 13:55
ahh mila o4evidno mnogo te hresva mom4eto taka 4e stiga si izliza s dr mom4eta mi izlez s nego ili napravo go nalazi :-) :-) :-) :-) :-)

eeeeh,de da mojeh......s udovolstvie!!! ](*,)

thedutchess
10-28-2007, 14:24
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo, no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?

Дали може да те харесва? :lol: Разбира се, мила, харесва те и още как, ама не се учудвай на държанието му - те момчетата така показнавт симпатии... А може ли само да попитам на колко години е този така обсъждан младеж?

malkata_f
10-28-2007, 17:06
moqta istoriq e mnogo dalga,no 6te vi razkaja tova,koeto se slu4i poslednite nqkolko pati...poneje haresvam 1 mom4e i ot dosta vreme se gledame samo, no predi izvestno vreme toi me vidq v 1 kafe s mom4e(bqhme samo dvamata s mom4eto) i se napravi na interesen i ne mi obarna vnimanie.Sledva6tite nqkolko pati kogato go vijdah vinagi sam bila v kompaniqta na mom4e i se darjim kato gadjeta i toi me gleda ponqkoga,no ne e kato predi i ne e v nastroenie li4i mu v pogleda....i zapo4na pred men da se zaka4a s drugi momi4eta,a predi ne go e pravil nikoga!Moite priqtelki mislqt,4e me haresva.Predi okolo 2 sedmici(predi da me vidi s mom4eto) go vidqh(bqh s 1 moq priqtelka) i trqbva6e da vlezem v bankata imahme rabota, toi me vidq,4e otivam natam i sled malko doide i zabelqzah,4e se be6e pritesnil dosta,hi4 ne be6e spokoen.Ta vaprosat mi e dali moje da me haresva?

Дали може да те харесва? :lol: Разбира се, мила, харесва те и още как, ама не се учудвай на държанието му - те момчетата така показнавт симпатии... А може ли само да попитам на колко години е този така обсъждан младеж?

19, za6to pita6? :)

ivonsi
10-28-2007, 17:24
Ami az nqma da kaja ne6to po-razli4no ot drugite.Mom4eto opredeleno te haresva,no sqka6 po-dobre e da si izqsnite 4uvstvata :wink:

DiabolicAngel
10-28-2007, 18:10
Вместо да пишеш в тая тема все неща като "Благодаря ви" и бла-бла...не вземеш да излезеш навън,да намериш това момче и да му кажеш всичко,ако той те харесва...супер!Ти ще си наясно и той също!
Успех! :wink:

malkata_f
10-29-2007, 09:01
Вместо да пишеш в тая тема все неща като "Благодаря ви" и бла-бла...не вземеш да излезеш навън,да намериш това момче и да му кажеш всичко,ако той те харесва...супер!Ти ще си наясно и той също!
Успех! :wink:

da,ama ne6to ne moga da go vida ot 2 sedmici :cry: ,a tolko mnogo iskam... :)

_KrAsIvA_LuJa_
10-29-2007, 09:09
Естествено че те харесва а за това че неможеш да го видиш споко може просто да нее тук в момента ще се срещнете :)

malkata_f
10-29-2007, 11:11
Естествено че те харесва а за това че неможеш да го видиш споко може просто да нее тук в момента ще се срещнете :)

tuka e!!!Prosto vinagi,kogato se sre6tame e slu4aino,taka 4e vse nqkoga trqbva da go vida!

ssss_89
10-29-2007, 16:03
razbira se :-D

10-31-2007, 19:04
e pa mnoo qsno 4e te aresva

mii4eto
10-31-2007, 19:26
Spored men si pada po teb. Opredeleno ima ne6to. 6tom se opitva da ti vyrti takviz nomerca ;) Naistina probvai da zadviji6 ne6tata. Ako nameri6 na4in da komunikirate pove4ko, za da se sblijite i da ustanovite 4ustvata pomejdu si, 6te se polu4at ne6tata. No tezi tvoi izlizania s mom4eta moje da sa go obezkurajili i toi edin vid da se otkaje ot teb.
P.S: Ne bydete tolkova grubi s momi4eto, to prosto zadade vypros. O4evidno ima nujda ot syvet. Razberete ia i go davaite po-spokoino i po-krotko...

malkata_f
11-01-2007, 08:16
Spored men si pada po teb. Opredeleno ima ne6to. 6tom se opitva da ti vyrti takviz nomerca ;) Naistina probvai da zadviji6 ne6tata. Ako nameri6 na4in da komunikirate pove4ko, za da se sblijite i da ustanovite 4ustvata pomejdu si, 6te se polu4at ne6tata. No tezi tvoi izlizania s mom4eta moje da sa go obezkurajili i toi edin vid da se otkaje ot teb.
P.S: Ne bydete tolkova grubi s momi4eto, to prosto zadade vypros. O4evidno ima nujda ot syvet. Razberete ia i go davaite po-spokoino i po-krotko...

to4no ot tova se strahuvam da ne se otkaje ot men :cry:

ХрС
11-01-2007, 11:09
Ами той почти 100 % те харесва, но може да е много срамежлив за да дойде да се запознаете. Или вие се познавате, това не го каза! :) Ако е така отиваш и го заговаряш, ще си проличи по очите, както ти сама каза, че можеш да познаеш по очите какво е настроението му. Това може да ти се случи веднъж в живота, ако не го направиш може и да съжаляваш. :)

malkata_f
11-01-2007, 14:25
Ами той почти 100 % те харесва, но може да е много срамежлив за да дойде да се запознаете. Или вие се познавате, това не го каза! :) Ако е така отиваш и го заговаряш, ще си проличи по очите, както ти сама каза, че можеш да познаеш по очите какво е настроението му. Това може да ти се случи веднъж в живота, ако не го направиш може и да съжаляваш. :)

ne, ne se poznavame....za sajalenie na men sa6to mi e mnogo trudno da se zapoznaq s nego

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
11-01-2007, 21:10
mi ochevidno e shtom mu e kofti kogato te vijda s momcheta znachi izpitfa neshtu kym teb

lee_ryan_girl
11-02-2007, 11:42
mi ochevidno e shtom mu e kofti kogato te vijda s momcheta znachi izpitfa neshtu kym teb

lukrecia
11-02-2007, 11:50
Да харесва те.Вината обаче не е във теб....,защото освен да те гледа е трябвало и да те покани на среща или нещо такова.Не смятам,че има право да те обвинява,че си излизала с други при положение,че той не е направил неонходимото да излезе с теб...все пак само с погледи не става 8) 8)

macka123
11-02-2007, 13:41
Според мен те харесва!

malkata_f
11-02-2007, 14:17
Да харесва те.Вината обаче не е във теб....,защото освен да те гледа е трябвало и да те покани на среща или нещо такова.Не смятам,че има право да те обвинява,че си излизала с други при положение,че той не е направил неонходимото да излезе с теб...все пак само с погледи не става 8) 8)

Bravo....1 4ovek,koito ne me uprekva za darjanieto mi....ne moga da povqrvam!!! :wink:

11-03-2007, 12:37
Да харесва те.Вината обаче не е във теб....,защото освен да те гледа е трябвало и да те покани на среща или нещо такова.Не смятам,че има право да те обвинява,че си излизала с други при положение,че той не е направил неонходимото да излезе с теб...все пак само с погледи не става 8) 8)

:P

ZAROSLAVA_babYyYY
11-03-2007, 13:18
според мен да или поне не си му безразлична :-D :P

GD
11-03-2007, 17:05
Ами да с тия погледи така се прави отначалото какво може да си мислят едно момче или едно мо иче когато се гледат постоянно че може би се харесват но нямат смелостта да си признаят :razz:

malkata_f
11-04-2007, 07:53
Ами да с тия погледи така се прави отначалото какво може да си мислят едно момче или едно мо иче когато се гледат постоянно че може би се харесват но нямат смелостта да си признаят :razz:

Да за това наистина си много прав! :D

lee_ryan_girl
11-04-2007, 12:52
Да харесва те.Вината обаче не е във теб....,защото освен да те гледа е трябвало и да те покани на среща или нещо такова.Не смятам,че има право да те обвинява,че си излизала с други при положение,че той не е направил неонходимото да излезе с теб...все пак само с погледи не става 8) 8)

;-) mejdu drudoto ima6 mnogo gotin avatar

11-05-2007, 11:24
Ами да с тия погледи така се прави отначалото какво може да си мислят едно момче или едно мо иче когато се гледат постоянно че може би се харесват но нямат смелостта да си признаят :razz: