PDA

View Full Version : Вапрос за Paint



Otka4eniq
10-17-2007, 14:42
Здравейте, от каде мога да си изтегля и инсталирам Паинт ,защото аз имах паинт но започна да дава някакви грешки и накрая изчезна и сега нямам паинт? :(

001Severina
10-17-2007, 14:45
Ами незнам ако можеш да си го дръпнеш...виж в гугъл! :-)

Otka4eniq
10-17-2007, 14:46
Ми тарсих там ама с моя касмет не намерих нищо :(

001Severina
10-17-2007, 14:48
http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=27444
lichi si kolko si tursila drupni si go ot tuk!

BrEnNpUnKt
10-17-2007, 14:49
Start>Run>Mspaint :-D

Otka4eniq
10-17-2007, 14:53
Не ми трябва паинт.нет а ми трябва самият паинт на windows XP

chirsten
10-17-2007, 14:58
Ако питаш мен най-добре си преинсталирай windows-a. :wink:

Otka4eniq
10-17-2007, 15:00
еее ама на мене преди 5 дена ми го варнаха от преинсталация :lol: :lol:

Otka4eniq
10-17-2007, 15:07
и аз не мисля че трябва да преинсталирам, но как да си оправя паинт преди пак ми беще така и ми ваведаха някаква команда в старт run и ми казаха че с това се поправяло паинт....

MissIndependent
10-17-2007, 21:28
Ето:
http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=27444
Знам, че е Paint.net, но MS Paint ... незнам място от което да се изтегли :smt009
Пък и казват, че е по-добър. :wink:
Съжалявам!Ако искаш си тегли този... :smt102

stoyanov91
10-17-2007, 21:48
Провери в www.data.bg може и да има. ;)

CtrlAltDel
10-17-2007, 21:58
Преди време и на мен ми изчезна. Търсих навсякъде, намерих само в eMule. Можеш да помолиш някой приятел да ти го изпрати - mspaint.exe е файла, в system32 на папка WINDOWS. Или можеш да си възстановиш системата до време, когато Paint-a не ти е правил проблеми.

BlueDevil
10-17-2007, 22:17
Хееей, това си е моят аватар!!!

MajeStic
10-18-2007, 03:43
Ако питаш мен най-добре си преинсталирай windows-a. :wink:

Може да се използва диска на Windows-а, но не и да се направи чак преинсталация...

1.1 Както до сега предложиха... тръгва ли ти с:
Start > Run... > mspaint
1.2 Излизат ли някакви грешки?
2. Ако не се отваря пейнта имам идея как да се върне обратно.

Otka4eniq
10-18-2007, 08:50
Ми благодаря все пак аз си изтеглих паинт.нет не ми харесва,но не можах паинт а за възстановяването на сиситемата на мен въстановяванвто ми е изключено и незнам дали да го пусна.

MajeStic
10-18-2007, 13:00
Ми благодаря все пак аз си изтеглих паинт.нет не ми харесва,но не можах паинт а за възстановяването на сиситемата на мен въстановяванвто ми е изключено и незнам дали да го пусна.

Какво значи възстановяването ти е изключено?

Control Panel > Add or Remove Programs > Add/Remove Windows Components > на Accessories and Utilities натискаш Details... > на Accessories натискаш отново Details... > намираш Paint и го чекваш > ОК > ОК > Next и вкарваш диска на Windows-a. Ако вече е чекнато просто го махаш и пак го слагаш. Ще оправи нещатата с Paint-a от Windows-a ти.

CtrlAltDel
10-18-2007, 13:08
Какво значи възстановяването ти е изключено?

Има такава опция. Като влезеш в него има "настройки на възстановяването на системата". От прозореца, който се появява слагаш тикче на "изключи възстановяването на системата за всички устройства". Просто unable-ваш опцията. Тва спестява място на щайгата, но ако знаеш, че имаш склонност към омазване на компа, по-добре да си е включено.

MajeStic
10-18-2007, 13:25
Какво значи възстановяването ти е изключено?

Има такава опция. Като влезеш в него има "настройки на възстановяването на системата". От прозореца, който се появява слагаш тикче на "изключи възстановяването на системата за всички устройства". Просто unable-ваш опцията. Тва спестява място на щайгата, но ако знаеш, че имаш склонност към омазване на компа, по-добре да си е включено.

Никъде в този пост:



Ако питаш мен най-добре си преинсталирай windows-a. :wink:

Може да се използва диска на Windows-а, но не и да се направи чак преинсталация...

1.1 Както до сега предложиха... тръгва ли ти с:
Start > Run... > mspaint
1.2 Излизат ли някакви грешки?
2. Ако не се отваря пейнта имам идея как да се върне обратно.

Не съм написал възстановяване на системата. Направи това:


Control Panel > Add or Remove Programs > Add/Remove Windows Components > на Accessories and Utilities натискаш Details... > на Accessories натискаш отново Details... > намираш Paint и го чекваш > ОК > ОК > Next и вкарваш диска на Windows-a. Ако вече е чекнато просто го махаш и пак го слагаш. Ще оправи нещатата с Paint-a от Windows-a ти.

Няма нищо общо с възстановяването на системата спокойно.

пп:
born_stubborn мисля, че попитах автора на темата, а не теб. Не ми трябва според теб какво значи това, а според него :roll:

Forslor
10-18-2007, 17:11
Control Panel > Add or Remove Programs > Add/Remove Windows Components > на Accessories and Utilities натискаш Details... > на Accessories натискаш отново Details... > намираш Paint и го чекваш > ОК > ОК > Next и вкарваш диска на Windows-a. Ако вече е чекнато просто го махаш и пак го слагаш. Ще оправи нещатата с Paint-a от Windows-a ти.

..... и точно това трябва да направи за да премахне пейнта от системата. затова не мисля да се бърникала толкова :lol:
Яно е делнала шорткъта и се паникьосва ... с рън..мспейнт както предложиха още във 2-3 тия пост :lol:

MajeStic
10-18-2007, 19:30
Control Panel > Add or Remove Programs > Add/Remove Windows Components > на Accessories and Utilities натискаш Details... > на Accessories натискаш отново Details... > намираш Paint и го чекваш > ОК > ОК > Next и вкарваш диска на Windows-a. Ако вече е чекнато просто го махаш и пак го слагаш. Ще оправи нещатата с Paint-a от Windows-a ти.

..... и точно това трябва да направи за да премахне пейнта от системата. затова не мисля да се бърникала толкова :lol:
Яно е делнала шорткъта и се паникьосва ... с рън..мспейнт както предложиха още във 2-3 тия пост :lol:

Ако не отваря пейнта явно ГО НЯМА! И от това място не само се ПРЕМАХВАТ приложения към Windows-a, а могат и да се ДОБАВЯТ.

Forslor
10-18-2007, 19:53
Control Panel > Add or Remove Programs > Add/Remove Windows Components > на Accessories and Utilities натискаш Details... > на Accessories натискаш отново Details... > намираш Paint и го чекваш > ОК > ОК > Next и вкарваш диска на Windows-a. Ако вече е чекнато просто го махаш и пак го слагаш. Ще оправи нещатата с Paint-a от Windows-a ти.

..... и точно това трябва да направи И за да премахне пейнта от системата. затова не мисля да се бърникала толкова :lol:
Яно е делнала шорткъта и се паникьосва ... с рън..мспейнт както предложиха още във 2-3 тия пост :lol:

Ако не отваря пейнта явно ГО НЯМА! И от това място не само се ПРЕМАХВАТ приложения към Windows-a, а могат и да се ДОБАВЯТ.
Добре ,че ми каза :lol: то да не изпуснеш една буква и току виж някой те разбрал погрешно. АМА не разбра тънкия намек ,а именно ,че за да го премахне трябва да направи същата процедура като махне отметката ...таааааа значи се е забила в контрол панела после в адеде ремуув програмс цъкнала душата на адеде ремуув windows components.... и т.н :-s НЕ МИСЛЯ ТАКА.

MajeStic
10-18-2007, 21:26
По логиката, че ако не работи може да я махне и след това да я запише

Otka4eniq
10-18-2007, 23:17
Оф хора мерси много справих се с паинт появи се но нали знаете на декстопа десен бутон и после НОВ и там ми преди ми пишеше "ново растерно изобраьжение" след като се махна паинт и то се махна ама сега има паинт а то не се появи зашто ли? И как да го сложа?