PDA

View Full Version : Нормално ли е да те е срах от секс ?



love_me93
10-17-2007, 16:03
Здравейте! Значе аз съм на 14 навършени, почнах 15 и не се залъгвайте от заглавието на темата - нямам намерение да правя секс скоро, просто защото ме е страх.. Гаджето ми е страхотно, не става въпрос за него, просто нз, не се чувствам готова ли или кво и аз на разбирам. Само като си го представя и се чувствам някакси неловко. Може би за мен сексът и любовта не са едно и също.. Мнения ?

Kras4eto_lp
10-17-2007, 16:05
Нормално е да те е страх от болката при секс...може би се чувстваш неловко,защото си малка,не си готова за секс и много добре го знаеш.Когато се почувстваш готова това ще отмине спокс :wink:

emviii
10-17-2007, 16:14
Нормално е да те е страх от болката при секс...може би се чувстваш неловко,защото си малка,не си готова за секс и много добре го знаеш.Когато се почувстваш готова това ще отмине спокс :wink:

+1 :wink:

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 16:21
Пф, спокойно, и мен ме беше бъзе :) Все пак е нещо ново, нещо което не ми се беше случило, а всичко непознато ме плаши, независимо че на теория бях блестяща :roll: Няма какво да се притесняваш, чакаш и това е.

love_me93
10-17-2007, 16:38
ами нз, аз ся преди малко четох за някво момиче дет го праило на 12 :? Дали има общо само с тва как се чувстваш? Щот аз да се възбудя няам проблеми :-D :oops: :oops: ама нз, някак си ми е неудобно от него, разбирате ли ме ? Не е, че не го обичам, или пък, че ме притиска, дори не сме говорили на тази тема, но той е на 16 .. :? някъде бях чула, че ако не даваш на мъжа, той ще си го търси от друга.. :?:

Violenza
10-17-2007, 16:43
Ами просто не си готова. А и щом знаеш, че ще чакаш и няма да го направиш сега, къв е проблемът?

love_me93
10-17-2007, 16:51
ами просто исках да знам дали е нормално и дали може по някъв начин да се преодолее.. :oops: щот някакси не си се представям 30 годишна девственица :lol:
обаче никой не ми отговори дали според вас сексът и любовта са 2 еднакви или различни неща.. :?: :?

Kras4eto_lp
10-17-2007, 17:06
ами просто исках да знам дали е нормално и дали може по някъв начин да се преодолее.. :oops: щот някакси не си се представям 30 годишна девственица :lol:
обаче никой не ми отговори дали според вас сексът и любовта са 2 еднакви или различни неща.. :?: :?
За мен са различни...може да правиш секс и ебз да изпитваш любов :wink:

eXtRaoRdinaRy
10-17-2007, 17:06
Кой е казал, че любовта и секса са ЕДНО И СЪЩО НЕЩО? :shock:

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 17:14
ами просто исках да знам дали е нормално и дали може по някъв начин да се преодолее.. :oops: щот някакси не си се представям 30 годишна девственица :lol:
обаче никой не ми отговори дали според вас сексът и любовта са 2 еднакви или различни неща.. :?: :?

Aко съдя по ника ти, че си набор 93 от това следва да си на 14 години максимум. На 14 години е нормално да не се чувстваш готова. Аз загубих моята девственост малко преди да стана на 15 и не се чувствах готова (въпреки, че не съжалявам). Бъди търпелива, не насилвай нещата.

Секса и любовта са едно и също нещо, изразено по два начина. Това нещо е сексуалният нагон.

love_me93
10-17-2007, 17:30
ами аз съм точно на 14, ся започнах 15 скоро . Не съм казала, че сексът и любовта са едно и също, за мен лично не са. Хубаво де, ама нали хората се женят, прават секс, имат деца, които са "плод на любовта" ? начи едно и също ли е или не :? :?: и към памучното коте - аз не насилвам нещата, няма такова нещо [-X обаче ей например преди малко четох във същия форум за момиче, което си е изгубило девствеността на 12 :shock: не че одобрявам, даже съм в шок, ама ей на..

momchence_89
10-17-2007, 17:31
ами просто исках да знам дали е нормално и дали може по някъв начин да се преодолее.. :oops: щот някакси не си се представям 30 годишна девственица :lol:
обаче никой не ми отговори дали според вас сексът и любовта са 2 еднакви или различни неща.. :?: :?

Напълно са противоположни.
Секс- Удоволствие.
Любов- Чувство което изпитваш.

koalka
10-17-2007, 17:34
Правиш го, когато се почувстваш готова и сигурна, това е. :wink: Никой не те кара насила, така че не трябва да се притесняваш.

My_Dear
10-17-2007, 19:33
Нормално е да не се чувстваш подготвена.
Виж, наясно съм какво изпитваш... както и повечето хора тук ;) Ще му дойде времето, споко. Ще се отпуснеш, ще приемеш идеята, ще го поискаш. Изчакай докато дойде този момент - когато вече ти идва отвътре.
Тогава няма и да ти е неловко...

sasha_90
10-17-2007, 20:02
Нормално е да те е страх.Честно казано и аз изпитвам доза страх.

ReFlEcTiOn
10-17-2007, 20:05
Нормално е да не се чувстваш подготвена.
Виж, наясно съм какво изпитваш... както и повечето хора тук ;) Ще му дойде времето, споко. Ще се отпуснеш, ще приемеш идеята, ще го поискаш. Изчакай докато дойде този момент - когато вече ти идва отвътре.
Тогава няма и да ти е неловко...

+1 (не бързай [-X )

LeKo`SlaDka
10-17-2007, 20:13
e ne e tolko stra6no hybavo e :-D

sasha_90
10-17-2007, 20:16
e ne e tolko stra6no hybavo e :-D
Тя все пак е девствена...

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 20:21
ами аз съм точно на 14, ся започнах 15 скоро . Не съм казала, че сексът и любовта са едно и също, за мен лично не са. Хубаво де, ама нали хората се женят, прават секс, имат деца, които са "плод на любовта" ? начи едно и също ли е или не :? :?: и към памучното коте - аз не насилвам нещата, няма такова нещо [-X обаче ей например преди малко четох във същия форум за момиче, което си е изгубило девствеността на 12 :shock: не че одобрявам, даже съм в шок, ама ей на..

Рано ти е да ги мислиш тези неща за децата. И аз чета какви ли не работи, ама когато реших аз да го направя за първи път не знаех такива неща. Мислех си, че всички си губят девствеността на 18 и се стараех никой да не разбере, че аз съм правила секс. Абе, шантаво беше :)

Пък той няма да те зареже според мен. Щом е чакал досега - ще чака и още и ще кара на ръчна :) Не е болка за умиране.

rowzz
10-17-2007, 20:39
ами нз, аз ся преди малко четох за някво момиче дет го праило на 12 :? Дали има общо само с тва как се чувстваш? Щот аз да се възбудя няам проблеми :-D :oops: :oops: ама нз, някак си ми е неудобно от него, разбирате ли ме ? Не е, че не го обичам, или пък, че ме притиска, дори не сме говорили на тази тема, но той е на 16 .. :? някъде бях чула, че ако не даваш на мъжа, той ще си го търси от друга.. :?:
това е нормално все пак сме хора..

love_me93
10-17-2007, 21:13
f0r3v3r]
ами нз, аз ся преди малко четох за някво момиче дет го праило на 12 :? Дали има общо само с тва как се чувстваш? Щот аз да се възбудя няам проблеми :-D :oops: :oops: ама нз, някак си ми е неудобно от него, разбирате ли ме ? Не е, че не го обичам, или пък, че ме притиска, дори не сме говорили на тази тема, но той е на 16 .. :? някъде бях чула, че ако не даваш на мъжа, той ще си го търси от друга.. :?:
това е нормално все пак сме хора..
много ме успокояваш сериозно :-D иначе мерси за мнението :smt009

H8_mE
10-17-2007, 21:16
Здравейте! Значе аз съм на 14 навършени, почнах 15 и не се залъгвайте от заглавието на темата - нямам намерение да правя секс скоро, просто защото ме е страх.. Гаджето ми е страхотно, не става въпрос за него, просто нз, не се чувствам готова ли или кво и аз на разбирам. Само като си го представя и се чувствам някакси неловко. Може би за мен сексът и любовта не са едно и също.. Мнения ?
Ami razli4ni sa,no e dobre sex-a da se porajda ot lubov!I e suvsem normalno da te e strah ot sex-a kato cqlo,no ne 4ak tolkova 4e da otka4i6,prosto trqbva da si predpazliv,razumen i vinametelen!A na tvoqta vuzrast e o6te po-normalno da ne si gotova!Tova e dobre,4e ne si go napravila o6te!Iz4akai dokato stane6 naistina gotova,istisnki da go jelae6,no popro4eti tuk tam i ne povurhnostno,a po-podrobno,za da si naqsno i da znae6 kogato naistina trqbva da se trevoji6 i kogato trevogata e izli6na!

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 21:18
f0r3v3r]
ами нз, аз ся преди малко четох за някво момиче дет го праило на 12 :? Дали има общо само с тва как се чувстваш? Щот аз да се възбудя няам проблеми :-D :oops: :oops: ама нз, някак си ми е неудобно от него, разбирате ли ме ? Не е, че не го обичам, или пък, че ме притиска, дори не сме говорили на тази тема, но той е на 16 .. :? някъде бях чула, че ако не даваш на мъжа, той ще си го търси от друга.. :?:
това е нормално все пак сме хора..

Това, че ти си такъв, нищо не значи :) Нейния приятел може да е някъв по-романтичен.. И влюбен.. И 'сякви такива леготийки. Ако е така - ша чака, де ша оди :)

yuyuto
10-17-2007, 21:27
Когато дойде моментът, в който си готова да го направиш, ще го усетиш... Просто ще си сигурна в себе си... Много момичета не дочакват този момент, в който се чувстват готови и имат пълно доверие на момчето, с което го правят, и грешат (знаеш, че имам предвид себе си)... Така че спокс... Keep walking (както се казва в рекламата на Johnnie Walker :wink: )... А страхът си е нещо нормално... Винаги го има, кво да се прави... Въпроса е да го има в по-малки дози :wink: ...


f0r3v3r]
ами нз, аз ся преди малко четох за някво момиче дет го праило на 12 :? Дали има общо само с тва как се чувстваш? Щот аз да се възбудя няам проблеми :-D :oops: :oops: ама нз, някак си ми е неудобно от него, разбирате ли ме ? Не е, че не го обичам, или пък, че ме притиска, дори не сме говорили на тази тема, но той е на 16 .. :? някъде бях чула, че ако не даваш на мъжа, той ще си го търси от друга.. :?:
това е нормално все пак сме хора..

Това, че ти си такъв, нищо не значи :) Нейния приятел може да е някъв по-романтичен.. И влюбен.. И 'сякви такива леготийки. Ако е така - ша чака, де ша оди :)
А, приятелят й е доста романтичен и определено ще има лиготийки (само че само с нея :wink: )... Сигурна съм... :smt016

П.П. Има много такива теми, можеше просто да се поразтърсиш...

hforce
10-17-2007, 21:29
huu de, samo ne razbrah ot kolko vreme hodite i kvo pravite 2mata
(smisul primerno otivate u teh i lqgate na krevata i kvo? toi subli4a li se, ti subli4a6 li se? zadovolqva li te s prus4eta? ti ne go s ruka? lijete li se?)

moita q be6e sram v na4aloto, posle svikna da se motae gola pred mene, posle puk q be6e strah ot bolkata purviq put... vkarah 4 prusta v neq i ot tva sprq da se pritesnqva :twisted:
(mnou mi e merak za fisting ama ako vkaram i paleca i po4va da q boli malko :( ni6to ima vreme :twisted: )

baq se otklonih ot temata... awe nema ot kvo da te e strah... nqma da te kolq, a ako se postarae nqma da te boli :D

yuyuto
10-17-2007, 21:37
huu de, samo ne razbrah ot kolko vreme hodite i kvo pravite 2mata
(smisul primerno otivate u teh i lqgate na krevata i kvo? toi subli4a li se, ti subli4a6 li se? zadovolqva li te s prus4eta? ti ne go s ruka? lijete li se?
Не,не,не,никви такива :smt013 , просто си говорят, когато се виждат има кисс и гуш... И тва е... Как пък ти хрумна начи? На 14 е... :smt011

love_me93
10-17-2007, 21:41
huu de, samo ne razbrah ot kolko vreme hodite i kvo pravite 2mata
(smisul primerno otivate u teh i lqgate na krevata i kvo? toi subli4a li se, ti subli4a6 li se? zadovolqva li te s prus4eta? ti ne go s ruka? lijete li se?)

оле човек ти си ужасен бе :smt012 ходим от 14 месеца и си е наша работа кво праим.. Няма нищо общо с темата :smt018

love_me93
10-17-2007, 21:42
huu de, samo ne razbrah ot kolko vreme hodite i kvo pravite 2mata
(smisul primerno otivate u teh i lqgate na krevata i kvo? toi subli4a li se, ti subli4a6 li se? zadovolqva li te s prus4eta? ti ne go s ruka? lijete li se?
Не,не,не,никви такива :smt013 , просто си говорят, когато се виждат има кисс и гуш... И тва е... Как пък ти хрумна начи? На 14 е... :smt011
мерси, Ю, ти си диамантена мацка, нали си го знаеш... И да, разбрах за кой ми говориш.. [-X мерси, че те има :smt007 :-D

love_me93
10-17-2007, 21:44
Това, че ти си такъв, нищо не значи :) Нейния приятел може да е някъв по-романтичен.. И влюбен.. И 'сякви такива леготийки. Ако е така - ша чака, де ша оди :)

ми влюбен, влюбен е бая човека.. 8-[ аз осъзнах чувствата си към него чак на 6-7 месец.. :-# 8-[ :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

yuyuto
10-17-2007, 21:50
huu de, samo ne razbrah ot kolko vreme hodite i kvo pravite 2mata
(smisul primerno otivate u teh i lqgate na krevata i kvo? toi subli4a li se, ti subli4a6 li se? zadovolqva li te s prus4eta? ti ne go s ruka? lijete li se?
Не,не,не,никви такива :smt013 , просто си говорят, когато се виждат има кисс и гуш... И тва е... Как пък ти хрумна начи? На 14 е... :smt011
мерси, Ю, ти си диамантена мацка, нали си го знаеш... И да, разбрах за кой ми говориш.. [-X мерси, че те има :smt007 :-D
Мерси... Спосибо,что ты есть... :wink:
:lol: :lol: :lol: Смешно ми е щот през всичките тия месеци съм си мислила, че е на 14, колкото теб, и чак ся разбирам, че е на 16... Балък съм, знам... :lol: :lol: :lol:

love_me93
10-17-2007, 21:55
Мерси... Спосибо,что ты есть... :wink:
:lol: :lol: :lol: Смешно ми е щот през всичките тия месеци съм си мислила, че е на 14, колкото теб, и чак ся разбирам, че е на 16... Балък съм, знам... :lol: :lol: :lol:


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ахаха не расцепи ме :-D ти верно ли не знаеше, че е 91 набор :?: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 на 14 майна.. :smt005

yuyuto
10-17-2007, 21:57
Мерси... Спосибо,что ты есть... :wink:
:lol: :lol: :lol: Смешно ми е щот през всичките тия месеци съм си мислила, че е на 14, колкото теб, и чак ся разбирам, че е на 16... Балък съм, знам... :lol: :lol: :lol:


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ахаха не расцепи ме :-D ти верно ли не знаеше, че е 91 набор :?: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 на 14 майна.. :smt005
Не знаех, честно... Никога не си ми казвала... Моя пък е 90... Ари де... :smt019 :lol: :lol: :lol:

love_me93
10-17-2007, 22:04
Не знаех, честно... Никога не си ми казвала... Моя пък е 90... Ари де... :smt019 :lol: :lol: :lol:

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :smt016 прати му мн поздрави от мен :smt006

my_sexy_lover
10-17-2007, 22:09
Pri men pak be6e obratnoto :-k priqtelq mi gu be6e strah da ne me zaboli mnogo 4ak pretreperi edin dva pati xixix a az si bqh dosta spokoina :roll: ne 4e neboleshe dokato flezne ama... minava barzo ;)

shadow4e
10-17-2007, 23:04
huu de, samo ne razbrah ot kolko vreme hodite i kvo pravite 2mata
(smisul primerno otivate u teh i lqgate na krevata i kvo? toi subli4a li se, ti subli4a6 li se? zadovolqva li te s prus4eta? ti ne go s ruka? lijete li se?)

оле човек ти си ужасен бе :smt012 ходим от 14 месеца и си е наша работа кво праим.. Няма нищо общо с темата :smt018
И какво му е ужасното? Точно същото щях да те питам. Доста хора на твоята възраст задоловяват партньорите си с ръце, ние от къде да знаем, че да можем да ти отговорим на въпроса, защото има разлика, ако имате сексуален досег един до друг и ако нямате. Вашата връзка просто си е детска, а за да има истинска, пълноценна любов трябва да има и сексуално привличане, което не е задължително да завършва със секс. /това е моето мнение, на човек минал през това):/. С приятеля ми ходихме 8 месеца и тогава го направихме, защото така го чувствахме, но и преди това си се натискахме, френска и тн. Аз не ти казвам, че трябва да правите секс, рано ви е и на двамата, явно и в неговата глава още не се въртят такива мисли, щом не ти е намеквал нищо. Не го мисли от сега има време до първия ти път и когато се почувстваш готова, ще го усетиш.

BaiboCo
10-17-2007, 23:05
Здравейте! Значе аз съм на 14 навършени, почнах 15 и не се залъгвайте от заглавието на темата - нямам намерение да правя секс скоро, просто защото ме е страх.. Гаджето ми е страхотно, не става въпрос за него, просто нз, не се чувствам готова ли или кво и аз на разбирам. Само като си го представя и се чувствам някакси неловко. Може би за мен сексът и любовта не са едно и също.. Мнения ?
Ский са ти на 15 тамън са ти пораснали цицките и некой те е барнал по минджата и секс искаш. Като не си готова - чеши се с пръстче и не поствай тъпи теми

Fanatichka
10-17-2007, 23:44
Здравейте! Значе аз съм на 14 навършени, почнах 15 и не се залъгвайте от заглавието на темата - нямам намерение да правя секс скоро, просто защото ме е страх.. Гаджето ми е страхотно, не става въпрос за него, просто нз, не се чувствам готова ли или кво и аз на разбирам. Само като си го представя и се чувствам някакси неловко. Може би за мен сексът и любовта не са едно и също.. Мнения ?
Ами нормално е, още повече ако карате само на целувки.И при мен беше така ... ама сега вече е по-различно.Като минете на рачички тук-там, френска а-у ще започнеш да приемаш нещата по-спокойно и нормално и сама ще поискаш да го направиш.Така че споко ... не ти е дошло времето още :wink:
а и щом се притесняваш да не тръгне по други има решение-може да го задоволиш и без секс, макар и не напълно, но повярвай ми ще го оцени!

DevilWish
10-18-2007, 05:41
Нормално е да те е страх от болката при секс...може би се чувстваш неловко,защото си малка,не си готова за секс и много добре го знаеш.Когато се почувстваш готова това ще отмине спокс :wink:
+1
I az bqh taka to4no ,kogato navyr6ih 14 :) kato gledam si mn. vreme s priqtelq ti...strah - normalno i az cqlata trepereh ,no ako ima6 i pone malko jelanie - napravi go nqma da syjalqva6 ,a bolkata 6te zabravi6 sled izvestno vreme ;)

marina star
10-18-2007, 06:28
Здравейте! Значе аз съм на 14 навършени, почнах 15 и не се залъгвайте от заглавието на темата - нямам намерение да правя секс скоро, просто защото ме е страх.. Гаджето ми е страхотно, не става въпрос за него, просто нз, не се чувствам готова ли или кво и аз на разбирам. Само като си го представя и се чувствам някакси неловко. Може би за мен сексът и любовта не са едно и също.. Мнения ?

ne skapa,prosto o6te ne ti e do6lo vremeto kato porasne6 vsi4ko 6te si doide na mqstoto i az na 15 ne mojeh da si go i predstavq dori,no kogato pootrasnah i sre6tnah podhodq6tiq 4ovek vsi4ko si doide na mqstoto :wink:

krem4et0
10-18-2007, 14:17
ами просто исках да знам дали е нормално и дали може по някъв начин да се преодолее.. :oops: щот някакси не си се представям 30 годишна девственица :lol:
обаче никой не ми отговори дали според вас сексът и любовта са 2 еднакви или различни неща.. :?: :?
На 14 си! Аз на 14 не съм имала гадже. Имах 1 на 15 и той искаше да се целуваме. зарязах го с аргуента, че съм малка за целувки. Първата ми целувка беше почти на 18, а първият секс почти на 21. да ти кажа-много си ми е добре. Нормално е да те е страх, защото си твърде малка. малка за любов, малка за връзка, малка и естествено за секс. Като станеш на 18 и си сигурна в себе си и в човека до себе си няма да се боиш. поне не толкова.............

Ico_
10-18-2007, 14:23
ами просто исках да знам дали е нормално и дали може по някъв начин да се преодолее.. :oops: щот някакси не си се представям 30 годишна девственица :lol:
обаче никой не ми отговори дали според вас сексът и любовта са 2 еднакви или различни неща.. :?: :?
На 14 си! Аз на 14 не съм имала гадже. Имах 1 на 15 и той искаше да се целуваме. зарязах го с аргуента, че съм малка за целувки. Първата ми целувка беше почти на 18, а първият секс почти на 21. да ти кажа-много си ми е добре. Нормално е да те е страх, защото си твърде малка. малка за любов, малка за връзка, малка и естествено за секс. Като станеш на 18 и си сигурна в себе си и в човека до себе си няма да се боиш. поне не толкова............. =D>

love_me93
10-18-2007, 14:31
да де, ама сега времената са различни :-k

krem4et0
10-18-2007, 14:34
Аз все пак не съм на 100! Не съм толкова древна, моля ти се. Времената може и да са други, ама хората са си все същите от към физическо и емоционално развитие!

love_me93
10-18-2007, 14:47
Аз все пак не съм на 100! Не съм толкова древна, моля ти се. Времената може и да са други, ама хората са си все същите от към физическо и емоционално развитие!
не, аз не исках да те обидя [-X извинявай, ако си го приела така :smt010 иначе не става въпрос за 10-20г, просто нещата постоянно се променят, ето например, майка ми на 20г е видяла за пръв път видео, а сега има ДВД и кво ли не още; преди псуването се смяташе за порок за хора под 18-20г, сега първолаците псуват повече от мен.. Въобще във всеки момент се променят нещата.. :?

krem4et0
10-18-2007, 15:33
Да но половата ти система се развива по същия начин. Малко по-бързо, но все пак се изисква време. Да не говорим за психическото и емоционалното ти развитие.....

FelisDirus
10-18-2007, 15:40
Здравейте! Значе аз съм на 14 навършени, почнах 15 и не се залъгвайте от заглавието на темата - нямам намерение да правя секс скоро, просто защото ме е страх.. Гаджето ми е страхотно, не става въпрос за него, просто нз, не се чувствам готова ли или кво и аз на разбирам. Само като си го представя и се чувствам някакси неловко. Може би за мен сексът и любовта не са едно и също.. Мнения ?


а може би просто не си дорасла за секс

hforce
10-18-2007, 21:31
huu de, samo ne razbrah ot kolko vreme hodite i kvo pravite 2mata
(smisul primerno otivate u teh i lqgate na krevata i kvo? toi subli4a li se, ti subli4a6 li se? zadovolqva li te s prus4eta? ti ne go s ruka? lijete li se?
Не,не,не,никви такива :smt013 , просто си говорят, когато се виждат има кисс и гуш... И тва е... Как пък ти хрумна начи? На 14 е... :smt011
мерси, Ю, ти си диамантена мацка, нали си го знаеш... И да, разбрах за кой ми говориш.. [-X мерси, че те има :smt007 :-D
Мерси... Спосибо,что ты есть... :wink:
:lol: :lol: :lol: Смешно ми е щот през всичките тия месеци съм си мислила, че е на 14, колкото теб, и чак ся разбирам, че е на 16... Балък съм, знам... :lol: :lol: :lol:

ne se opitvai da govori6 ruski, ne ti se otdava

a za tva 4e nqmalo ni6to ob6to s temata... ima ;) ama kakto i da e...

@shadow4e ostai gi, tva nqmalo zna4enie kvo praat v legloto i ne bilo na6a rabota... ostai gi si mislqt 4e nqma zna4enie...

B3B0K
10-19-2007, 00:34
страхат ще отмине и а зне сам го правила и преди ме беше страхсега опр се чувствам готова но има и др начин с които да с еподготвищ ".. рацете знаят как по патя грешен ще мина пка ипак ... " хубава песен :-D :-({|= :smt016 :smt023

viki_nt
10-19-2007, 05:11
TOVA OZNA4AVA 4E O6TE NE SI GOTOVA DA PRAVI6 SEX.PROSTO IZ4AKAI NQKOQ DRUGA GODINKA... :roll: :roll:

Ice_Queen_
10-19-2007, 06:01
Здравейте! Значе аз съм на 14 навършени, почнах 15 и не се залъгвайте от заглавието на темата - нямам намерение да правя секс скоро, просто защото ме е страх.. Гаджето ми е страхотно, не става въпрос за него, просто нз, не се чувствам готова ли или кво и аз на разбирам. Само като си го представя и се чувствам някакси неловко. Може би за мен сексът и любовта не са едно и също.. Мнения ?

Още си малка.Сама осъзнаваш че не си готова.Не бързай-тва няма да ти избяга.Секс се прави с кеф , не със страх.

Soncheto
10-19-2007, 07:27
mi da normalno e da te e strah ,no tva shte otmine povqrvai.Ti shte usetish che momenta e doshul kogato imash pulno doverie na tvoq chovek,togava ti sama shte se pochustvash uverena i gotova dori i ti moje dfa napravish purvata krachka :) tai che spokoino za sega si jivei jivota :D

PinkFloydSound
10-19-2007, 07:51
Всеки би трябвало да почне да прави секс когато се почуства готов независимо на колко е години...ти явно още не си готова за това...така че когато усетиш че вече си готова всичко ще стане от самосебе си O:)