PDA

View Full Version : той твърди,че ме обича,но не и аз него-моля за съвет



babity
10-17-2007, 16:27
От доста време си пиша с едно момче в скайпа. Т.е. преди си пишехме, сега само той ми пише... Та...първия път като си писахме той ми обесняваше как искал да се самоубие и някви глупости там и аз нали съм мн мила и грижовна и зех да го убеждавам някви глупости да му обеснявам, че трябва да се живее и т.н. И той каза, че само заради мен нямало да го направи. И писахме си няколко дни, и се познахме г/д. След време започна да ми обеснява колко много ме обичал и, че никога повече нямало да се влюби и цял живот щял да ме обича... Аз от самото начало му обясних, че няма как да има нищо между нас, защото нямам нищо към него. Той обаче продължи да ме търси. Аз не му пиша, само му отговарям като ми пише. Но напоследък започна да ме тормози! Постоянно ме кара да се чуствам виновна, че не му пиша и не му обръщам внимание и незнам как да процедирам с него (момчето е с лабилна психика и незнам какви може да ги сътвори...). Какво да правя с него?! Вече не издържам, помогнете ми!!!

Kras4eto_lp
10-17-2007, 16:30
Пффф мии според мен е нямало и предния път да се самоубие :roll: Казваш му ,че нямаш чувства към него и ако не спре да те тормози ще го блокираш :twisted: Това би трябвало да подейства след като толкова те обича :smt005 :smt005

GregoryHouse
10-17-2007, 16:31
Изглежда ако ти не предпиемеш мерки скоро ти ще си с лабилната психика...пауъра е блок майна...и да не ти пука не си виновна и отговорна за действията му....

babity
10-17-2007, 16:33
Изглежда ако ти не предпиемеш мерки скоро ти ще си с лабилната психика...пауъра е блок майна...и да не ти пука не си виновна и отговорна за действията му....

Така е ама мн ми е жал за другите, защото мен много пъти и много гадно са ме рязали и аз всеки съжалявам и накрая май аз ше се самоубеся.... x.x

flowerlina
10-17-2007, 16:47
Направо го блоквай :-)

GregoryHouse
10-17-2007, 16:51
Изглежда ако ти не предпиемеш мерки скоро ти ще си с лабилната психика...пауъра е блок майна...и да не ти пука не си виновна и отговорна за действията му....

Така е ама мн ми е жал за другите, защото мен много пъти и много гадно са ме рязали и аз всеки съжалявам и накрая май аз ше се самоубеся.... x.x

Тебе мой да ти е жал ама май на тях им е все тая...и имам чувството че тоя те прави на маймуна така че първото ми предложение е в сила....

My_Dear
10-17-2007, 17:02
Ауч... попаднала си на енергийно вампирче ;)

Този човек никога няма да е доволен то живота. Все ще иска от теб да му повдигаш настроението, да го успокояваш, да му помагаш да решава проблемите си, едва ли не да го носиш на гръб.

И тъй като знае, че ти си мила и грижовна, само с една заплаха за самоубийство те кара да се върнеш при него.

Повярвай ми, той няма да си направи нищо, ако ти го разкараш (сиреч го блокираш в скайп, както Хаус мъдро се изрази преди мен ;) ). Ще се тръшка и накрая ще си намери друга жертва. Поради простата причина, че този човек има комплекс за малоценност и нужда от постоянно внимание.

Не ти трябва такъв човек. Не си Майка Тереза. Това са си лични проблеми и ако не сами, то хората ги преодоляват с помощта на психолози.

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 17:19
Изглежда ако ти не предпиемеш мерки скоро ти ще си с лабилната психика...пауъра е блок майна...и да не ти пука не си виновна и отговорна за действията му....

Мамка му, взе ми думите :/ Ще се караме, ей :smt027 :smt096 :smt080

П.П. :smt058

koalka
10-17-2007, 17:21
Да, да, ще се самоубие.Това само го говори, няма смелостта да го направи най-малкото.Не знае какво е любов и преувалечава, нямало да има друга освен ти...да, да.Остави го да прави, каквото иска.И без това се превзема...

naMy4Ho_KoTe
10-17-2007, 17:25
Изглежда ако ти не предпиемеш мерки скоро ти ще си с лабилната психика...пауъра е блок майна...и да не ти пука не си виновна и отговорна за действията му....

Мамка му, взе ми думите :/ Ще се караме, ей :smt027 :smt096 :smt080

П.П. :smt058


tuka nqkoi si haresva drugar4eto :)

Аз съм кат някво хипи - проповядвам любов, ама без ганджа :-D

Coitus ergo sum!!!!!

:smt026 :smt054 :smt106

HePeAJIeH
10-17-2007, 21:45
Защо не го блокна още като се запозна с него? Хора с лабилна психика могат много лесно да манипулират и да използват другите хора!Блок и това е ! Да не ти пука за тоя!Сам да си троши главата :shock: !!!

kael
10-17-2007, 21:49
*изпуква си кокълчета на пръстите* а дали иска бой :evil:

miss_fatty
10-17-2007, 22:12
И тва само от скайп се познавате така ли?Бахти побъркотината :-s

N0_feAR
10-18-2007, 06:15
Изглежда ако ти не предпиемеш мерки скоро ти ще си с лабилната психика...пауъра е блок майна...и да не ти пука не си виновна и отговорна за действията му....

Така е ама мн ми е жал за другите, защото мен много пъти и много гадно са ме рязали и аз всеки съжалявам и накрая май аз ше се самоубеся.... x.x

Тебе мой да ти е жал ама май на тях им е все тая...и имам чувството че тоя те прави на маймуна така че първото ми предложение е в сила....

Хауса го каза много точно. Няма кво да му мислиш

MoHuTo
10-18-2007, 08:27
Освен да го блокираш - друго отърване нямаш! Направи го докато е време - после ще стане още по-късно! А относно самоубийството - няма да го направи...прекалено се превзема просто...блоквай и да не ти дреме!!!

babity
10-18-2007, 08:46
А можеше просто да ме питаш в скайп....знаеш,че щях да ти дам оптималния съвет....хах

Аз в тебе и за секунда немога да се усъмня, ама нали си зает човек, не смея да ти губя времето... :wink:

SpAcE_LaDy
10-18-2007, 10:11
От доста време си пиша с едно момче в скайпа. Т.е. преди си пишехме, сега само той ми пише... Та...първия път като си писахме той ми обесняваше как искал да се самоубие и някви глупости там и аз нали съм мн мила и грижовна и зех да го убеждавам някви глупости да му обеснявам, че трябва да се живее и т.н. И той каза, че само заради мен нямало да го направи. И писахме си няколко дни, и се познахме г/д. След време започна да ми обеснява колко много ме обичал и, че никога повече нямало да се влюби и цял живот щял да ме обича... Аз от самото начало му обясних, че няма как да има нищо между нас, защото нямам нищо към него. Той обаче продължи да ме търси. Аз не му пиша, само му отговарям като ми пише. Но напоследък започна да ме тормози! Постоянно ме кара да се чуствам виновна, че не му пиша и не му обръщам внимание и незнам как да процедирам с него (момчето е с лабилна психика и незнам какви може да ги сътвори...). Какво да правя с него?! Вече не издържам, помогнете ми!!!

Миличка, знам какво е.. 2 пъти съм попадала на такива хора, ОТВРАТИТЕЛНО Е! Единия ме харесваше, искаше да тръгва с мен, отказах му.. омоляваше ме да му дам шанс и като му обяснявах че няма смисъл само д тръгвам с него, да му дам надежда и след един месец да го разкарам.. но не.. той продължаваше да настоява и да се опитва да ме кара да се чувствам виновна.. а аз и без това си се чувствах така.. после пък срещнах едно др момче, станахме приятели.. всичко точно, докато той не ми каза, че ме харесва адски много.. аз му обясних същото.. че не мога да му отг. н чувствата.. той има проблеми сериозни и не трябва да пие.. и като го отрязах ми вика че щял да се напие.. което може мн мн д влоши състоянието му.. за другите последствия не искам дори д говоря.. и после аз щях да съм виновна.. и той ме караше да се чувствам виновна, адски мн ме измъчваше психически.. адски мн просто.. ама сега сме си само приятели, най-сетне разбра, че няма да стане номера му.. намери си гадже, продължава да ми казва, че ме обичка, но нищо повече, знае че нямам особено силни чувства към него, а просто симпатия.. и силни приятелски чувства.. но нищп повече.. така че кажи му на това момче че не си заслужава само да му даваш напразни надежди след като знаеш. че няма смисъл.. ако не те разбере просто спри да му отговаряш.. :) успех

iF_kA
10-18-2007, 16:25
моята най добра приятелка има6е съ6тия проблем... и на нея 1 мом4е и пи6е6е по skype... и тя все го успокоява6е...и така всеки път,когато тя направе6е не6то което не му харесва6е,той казва6е 4е 6те се самоубие и на нея и бе6е мн кофти :? но 1 ден и писна и го блокна , като му каза да прави каквото иска ,за6тото тя не издържа пове4е :-) :-) :-) та въпросното мом4е е живо и до ден дне6ен ... не изпълни нито 1 от заплахите за самоубийство... така 4е спокоино :-D блоквай го и да не ти пука :smt016 :smt016 :smt016

BWald0rf
10-18-2007, 16:46
Оф излишни превземки.Да бе да .. как ще се самоубива заради момиче,което познава само от скайпа?!?! .. Като не разбира от дума даваш му блок в скайп и готово ;)