PDA

View Full Version : Помогнете ми!



$ Angel $
10-17-2007, 18:11
Здравейте!Първо искам да се извиня за притеснението :oops: ,но имам една молба към вас! :-) Много искам да ви помоля(ако е възможно) да ми помогнете за едно есе!? :-k Темата е ......ох,не знам точно заглавие,но е нещо ,като "Какъв искам да стана"?.Аз искам да се занимавам с орнитология(науката ,която изучава птиците),но не знам как да започна....изобщо нямам идея!Моля виииии!Благодаря предварително! :-) Аааааа,ето намерих и основните въпроси ,на които трябва да отговорим!Коя е областта, в която са моите интереси? Какво ме привлича в нея? Какво в нея ме интересува най-силно и с какво бих искал да се занимавам? Защо? Как ще използвам своите знания и умения, за да имам успешно бъдеще?

Kras4eto_lp
10-17-2007, 18:13
Ама ние не знаем отговорите на тези въпроси :shock:

sexa_na_kompleksa
10-17-2007, 18:21
Ама ние не знаем отговорите на тези въпроси :shock:

Мда.По-добре седни и го помисли малко,ние не можеме да ти помогнеме.Иначе можеш да потърсиш в интернет за готово есе,но се съмнявам да намерош точно за орнитология,пък и някой от твоя клас може да е намерил същото и става лек гаф.

StAkE
10-17-2007, 18:40
e 4e kloi e kazal e kato iska6 da se zanimava6 s ornitologiq trqbva to4no tva da pi6e6....


pi6i 4e iska6 da si balerina i 4e nai golqmata ti me4ta e da spasi6 sveta ot glad i tolko.... tolko mnogo ne6ta si 4ula (predpolagam) po tazi tema 4e se 6te ti doide ne6to ....
:-D :-D :-D

bqsna_teenagerka
10-17-2007, 20:20
Е стига вече дЕ! есе! ами то нали се пише за да се види твоето мнение твоето мислене! няма ние да ти гоо пишем я! вземи си налягай парцалките и го направи!
едва ли има по приятно от това да правиш есе!
напиши каквото мислиш,каквото искаш,като есе!

nikf
10-17-2007, 20:21
Ако ще пишеш за стипендия(както предполагам) по- добре седни си го напиши сама,защото с чуждо есе не е честно


както предполагам-и аз ще кандидатствам и въпросите, който са дали в сайта са същите, които ти си написала

CtrlAltDel
10-17-2007, 20:39
Ето ти пример как да започнеш:

Още като дете всеки от нас се е замислял какъв иска да бъде
когато порасне. Със самото порастване това решение претърпява
доста промени, но в един момент стигаш до истинското
прозрение за твоето призвание (а и на много други като теб).
Вярвам, че намерих своето - нещо, което ще ме прави
щастлива и ще бъде от полза и за другите. Нещо, което
ще ме накара да се почувствам преуспяла в живота си. Това
е орнитологията. На пръв поглед е доста нетипична
професия, но за мен/според мен..

$ Angel $
10-18-2007, 11:52
Ако ще пишеш за стипендия(както предполагам) по- добре седни си го напиши сама,защото с чуждо есе не е честно


както предполагам-и аз ще кандидатствам и въпросите, който са дали в сайта са същите, които ти си написала
Не,аз нямах предвид да ми го напишете вие,просто исках една помощ,за да стартирам с нещо!Изобщо не съм си мислила ,че някой трябва да седне да ми пише есето ,защото това не е честно наистина!Благодаря ви все пак! :-)

$ Angel $
10-18-2007, 11:54
Ето ти пример как да започнеш:

Още като дете всеки от нас се е замислял какъв иска да бъде
когато порасне. Със самото порастване това решение претърпява
доста промени, но в един момент стигаш до истинското
прозрение за твоето призвание (а и на много други като теб).
Вярвам, че намерих своето - нещо, което ще ме прави
щастлива и ще бъде от полза и за другите. Нещо, което
ще ме накара да се почувствам преуспяла в живота си. Това
е орнитологията. На пръв поглед е доста нетипична
професия, но за мен/според мен..
Много ти благодаря!Може да използвам някои неща!