PDA

View Full Version : Ако имате някъде ранички по тялото...



001Severina
10-17-2007, 17:50
Здравейте!Днес се регистрирах в този сайт и забелязах много теми в които хора се оплакват от някакви ранички по тялото им а и не само рани но и пъпки и разни такива неща!Аз предлагам тук да сложите вашите снимки с нещата които ви притесняват а ако можем да помогнем!
Моля без подигравки защото темата е много полезна!
P.S.Моля да не се слагат снимки с мъжки и женски полови органи Вие сте! :smt006

real-girl
10-17-2007, 18:25
А ти как по-точно си представяш хората да тръднат да си пускат снимки на пъпките,раничките,етц. Не мислиш ли,че едва ли някой би го направил? #-o

Seducti0n
10-17-2007, 19:12
Заключвам темата поради следната причина.Ние тук не сме дерматолози,нито лекари и така само по една снимка не може да се даде диагноза,ако ставаше толкова лесно,въобще никой нямаше да учи медицина. :wink:
П.С.-Модераторските ми правомощия също са ми отдадени от днес,така че и аз съм нова в това отношение.Моля да бъда извинена,в случай,че не съм извършила правилно задълженията си.Мерси. :wink:

ramaiana
10-19-2007, 05:43
Отключвам темата поради сериозния интерес към нея :wink:
Айде...пишете на воля
Но моля...без никакви предписваници на лекарства.
Давайте мнения само ако мислите,че сте виждли подобно нещо и предполагате че е...еди какво си.
Не се гарантира павилна диагноза,просто предположение и насока към подходящ лекар

Seducti0n
10-19-2007, 14:41
Голями критики,отнесох заради тази тема.Вече,се аргументирах в предишния си пост,защо съм счела за правилно да я заключа.Нормално е да има недоволни,хора,които не са съгласни с мен и с мнението ми по въпроса.
П.С-нека,някой да се заеми да следи темата и това дали,се спазват въведенити правила-дано няма много недоразумения.Аз направих каквото можах... :!: :wink: