PDA

View Full Version : Магазини за Вси свети в Плевен



viki_beb4ety
10-17-2007, 19:16
](*,) Зна4и темата е ясна куде в Плевен мога да намеря не6то за Вси сВти?

RAWRRR
10-17-2007, 20:31
Ти католичка ли си,че ще празнуваш Вси Светии?
Според мен е детинско цялото начинание,но ще ида на creepy garbage и horror punk parti на 31ви окт. в София,по случай Хелоин. :D

viki_beb4ety
10-17-2007, 20:37
Абе не съм католи4ка просто тоя празник си ме кефи мн яко! И аиде моля ви отговаряите по темата 4е ми трябва спе6но :| :( [-o<

viki_beb4ety
10-17-2007, 20:45
Нем ни6то но не искам в последния момент пак да си избирам не6ту а искам дни преди вси свети да си измисля облекло и аксесоари и вси4ко останало и понеже не съм от Плевен а от там искам да си купя не6та 6тот и без тфа 6те ходя. Моля вии кажетее къде може да има некфи аксесоари или магазини за празника ](*,)

FelisDirus
10-17-2007, 21:15
преди 4 години си взех костюм от наркопа под наем
не знам дали още има

да не би случайно да си от езиковата, защото, доколкото знам, само ние празнуваме хелоин в града

viki_beb4ety
10-17-2007, 21:17
Въоб6те не съм емоо. И тфа 4е ме кефи тоя празник нема ло6о и не е тфоя работа кфа съм с извинения просто помолих някои да ми каже такъв магазин, а ти ме напада6!

viki_beb4ety
10-17-2007, 21:22
Нем _Cuddly_ не съм от езиковата и няма да празнувам в Плевен празника просто се налага от там да си купя някои аксесоари. Бих искала да си намеря ангелски крила но нз от къде ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

stealthyGirl
10-17-2007, 21:26
да не би случайно да си от езиковата, защото, доколкото знам, само ние празнуваме хелоин в града

и понеже не съм от Плевен а от там искам да си купя не6та 6тот и без тфа 6те ходя
:-D
А иначе аз незнам такъв магазин :? Само веднъж като влезох в едно от големите левчета(ммм.. няма джобнии..) по старата главна намерих някви имитаций на вещерски шапки :-D
И наистина може да има в Наркоп-а костюми..(той също е по центъра - почти в началото)

FelisDirus
10-17-2007, 21:29
Нем _Cuddly_ не съм от езиковата и няма да празнувам в Плевен празника просто се налага от там да си купя някои аксесоари. Бих искала да си намеря ангелски крила но нз от къде ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)


хахааа, аз бях ангелче, когато го празнувах
еми, провери там, където ти казах - костюмът, който си взех тогава беше едно като нощница на златисти звездички, имаше и крилца, и ореолче :mrgreen:

Shadow_Walker
10-19-2007, 09:40
Хеуоуин (уоу) идва от стар келтски празник.Пренесен е по-късно в западната традиция и то май само във Великобритания и САЩ...и обвързан с деняна Вси Светии. (еми ще извинявате, ако не е точно така..)
Мисля че има такъв ден и в България... (да, аз чета много православните календарчета..)

Като цяло идеята за страховито парти, със страшни или налудничеви костюми, с тиквени фенери и т.н. е забавна =] Всъщност голяма работа, че е някакъв чужд обичай - важното е да стане веселото =]

А магазини в Плевен не знам :lol:
И все пак толкова ли не може да се импровизира - черен плат за наметало, грим - за да е бледо лицето и едни зъби ^^ .. може и без тях, стига да пуснете червена струйка от устата =]
Или конус от черен картон, накъдрена коса, зеленикав грим, пак наметало, метла и ето - вещица =]
Толкова възможности има...