PDA

View Full Version : Екстремни спортове



Tedi_sheep
10-17-2007, 19:02
Здравейте :P Интересева ме някой от вас тренира/тренирал ли е някакъв екстремен спорт?Какъв?И какво е чувството за вас ?
Аз до сега съм скачала с бънджи от Аспаруховия мост(Варна), но това го смятам за екстремнно изживяване, а не спорт.Иначе се занимавам със стрелба с пистолет(от 4 г,но това май не е екстремен спорт).Та просто ми е инересно има ли сред вас екстремни личности, които искат да споделят своите ектремни изживявания?

x3m4et0_f
10-17-2007, 19:06
Аз карам windsurf.Много му се кефя и съм много запалена. 8)

thefreak
10-17-2007, 22:44
Тренирам "Градски транспорт" аз.

bulgarche
10-18-2007, 11:02
Ските...екстремен спорт ли са? А ако са извън пистата? Катерене с колани?
Първото спускане в България с...наш си рафт?
Подводен риболов?
Пещерняк?
То на две от дипломите ми пише "екстремно изкачване", значи се брои изкачането по въже на Областната Управа в Стара Загора.
Каяи и кану...?
Колоездене...малко съм катерил и спускал баири, но все пак
Спомена пистолет...тренирал съм спортна стрелба.

Tedi_sheep
10-18-2007, 12:34
Аз съм БЪЛГАРЧЕ :roll: стари приятелю, да брои се всичко, което е есктремно.А забравих да кажа, че ако имах време аз също бих се катерила, много ми харесва.А пък лятото си карах джет.И другото лято мисля да скоча с парашут от самолет, това за мен е върха на сладоледа! \:D/

bulgarche
10-18-2007, 12:43
Tedi_sheep, стара приятелко, да ти кажа ли чии е номера който преди време ти презвъняваше периодично (на няколко месеца веднъж), но нито ти вдигаше, нито отговаряше на писанията :roll: :-D :D

Tedi_sheep
10-18-2007, 17:38
Аха голям си бандит :lol: Сигурно е бил твой, но аз не помня да съм ти давала моя, 100% обаче съм ти го дала, ама то беше преди 100 години и изобщо не ми е минавало през акъла, че може да си ти!А пък и то имаше още 2-3 номера дето ми кликваха така, не помня кой точно беше твоя и кога си ми кликал.Ама сигурен ли си, че си кликал на мен?Не мислих, че си ме запомнил 8)

PK
10-22-2007, 23:30
ми 3run от година и нещо...Когато стъпиш някой нов трик или нещо ти става супер гладко усещането е страхотно \:D/ за сега само съм си чупил пръстчето :-({|=

Blab
10-22-2007, 23:44
'миии....с българчето не мо'а се конкурирам :|
Карам ски(т'ва лято не съм се качвала на водните), мъча се на сърфа...С'а, кат' тати си вземе и парапланер ще видя какво е да умреш от страх :lol:

mickelangelo
10-24-2007, 09:44
и аз съм скачал бънджи но не е кой знае какво лятото се качвам на джет от време на време но най ми хареса ... когато ме завързаха за 1 парашут и лодка г0 теглеше с въже ...

SexYLipS
10-24-2007, 12:27
Това лято скочих с бънджи от Аспаруховия мост.А миналото лятосе возих с парапланер и скочих с парашут.Много яко си прекарах.А иначе съм тренирала скално катерене (в Троян) и в момента тренирам много неща едно от които е спортна стрелба :-D ах иначе и ски си карам свободно :D :-D (абе споменахте го, затова го написах, не че се гордея че карам ски)

bruteca
10-27-2007, 21:55
Карал сам сноуборд ако се брой :P

fuckface
10-28-2007, 18:18
Едно време скейт карах, ама спрех...

WinHater
10-29-2007, 09:48
аз пък карам колело (даунхил) супер яко е.. и има адски мноо адреналин... също зимата карам сноу байк.. и тва е яко.. само сняг да има 8)