PDA

View Full Version : Критика!



Anf3tamin4o
10-17-2007, 19:45
Ето ви една тема.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2279578&highlight=#2279578
Така в тази тема е заключена,с причината че не сме били лекари.Добре по тази логика,не трябва да има раздел Здравни проблеми и болести.За напред ще съм ви благодарен да избирате свастни модератори.Защотоо има доста повече компететни хора който не се избират за модератори,а все някакви....
Ще се радвам да прочета някой друг коментар
Лека вечер

didivid
10-18-2007, 15:51
:roll: Да, в някаква степен си прав...

fake
10-18-2007, 15:57
съгласна съм с модераторката, много са патили от такива некомпетенции дето поставят диагноза по снимка

shadow4e
10-18-2007, 16:57
И аз мисля, че темата е трябвало да бъде заключена. Има цял раздел, всеки да си пуска отделна тема, то така се обезсмисля раздела. Ако има само една тема, винаги ще се намери някой, който да я наспами и не може да се помогне на хората, но го има и този момент, който е изтъкнала, че тук може да се помогне само за дребни проблеми, а сериозните въобще трябва да се махат, за да не се дават глупави съвети, които да влошат още повече положението, затова са и отделните теми. Поне аз така смятам :)

Anf3tamin4o
10-18-2007, 18:24
Значи не може да се помага на хората за здравни проблеми
но в раздела за наркотици онзи вика'от къде мога да си купя трева'.Тва е много полезно нещо.И онзи да му казва от къде да си купи.Все пак този форум е за проблеми не случайно има в домейна думичката "проблем"?Какво разбирате под сериозни работи не мога да разбера?Всеки един който боледува ще му се струва на него сериозен проблем?Но както и негативните мнения така има и Положителни.Едва ли не текнали ти сополите.. и трябва да ходиш на лекар докато тука може да му кажеш да си направи чай и тем подобни работи.

Seducti0n
10-18-2007, 18:33
Обясних подробно,защо заключх темата.Не съм го направила,с лоши намерения,напротив направих го с цел да се избегнат бъдещи недоразумения. :wink:
П.С-относно отдадените ми права-не се безпокой,ако съм толкова лоша и безполезна за форума,администраторите ще се намесят и правомощията,ще ми бъдат своевременно отнети.

swords1010
10-18-2007, 18:54
Целият форум "Здравни проблеми и болести" е с цел да се решават здравни проблеми. Така темата се обезсмисля. Ако някой има проблем ще пусне нова тема.

alex
10-18-2007, 19:23
Хубаво би било да се лекуваме през Интернет. Моята специалност е медицинска-кибернетика и един ден и това ще правим но заставам изцяло зад решението на модератора. Причината е следната - ако някой от нас си позволи да даде диагноза, предположение или да предпише или препоръча дори лекарство ние можем да въведем потребителя с проблем в заблуда. Той да вземе решение на базата на това което ние (потребителите) сме споделили да предприеме самолечение и така да си нанесе трайни увреждания.

Преди години ( може би 3 години) момиче се беше тъпкало с хормонални препарати за да и пораснат гърдите ( на 13 години ) по-бързо. В резултат на година и нещо приемане на хормоните без лекарско предписание момичето така и си остана без гърди след което ни питаше какви други хормони да пие за да поправи проблема. Да не говорим че диагнози все още от разстояние не могат да бъдат давани... те лекарите на място не могат да определят дерматологичните проблеми пък през интерент - абсурд. Но един ден ще имаме експертни системи които ще взимат решенията вместо нас и ще ни лекуват през Интернет. До тогава моля проявете разбиране.

ramaiana
10-19-2007, 05:50
Аз отключих темата.
Да видим какво ще стане,
написала съм изрично-БЕЗ ПРЕДПИСВАНЕ НА ЛЕКАРСТВА!
Само предположения за диагнозата и напътствие към подходящ лекар и специалист.
Сега заключвам тази тема