PDA

View Full Version : Любим тип юзъри



quench
10-18-2007, 05:27
Сещате се - например аз обожавам тези, които отварят тема с 10 стр мнения по нея, по която поне отмалко има няква дискусия и пишат такъв пост, все едно е първият в темата
Или тези, които пишат "не си мисли, че като използваш сложни думи, ме заблуждаваш!", а в действителност се блещят срещу монитора и ровят в Уики-БГ

айде, изредете се

ПП: пускам тая тема, защото май ме позабравихте и ще изпуснем дисциплината :twisted:

Violenza
10-18-2007, 05:42
Ау... много ги обичам тези, които не разбират от дадено нещо, но не пропускат да се поизложат малко и да спорят по тая тема..

find_m3
10-18-2007, 05:44
quench за пореден път ме разсмя :smt005 човек умираш си да дразниш лапетата (не ,че аз не съм :lol: )

"не си мисли, че като използваш сложни думи, ме заблуждаваш!" е тва ме уби :lol:

Muse_of_Madness
10-18-2007, 06:27
Селските чалгарета и друсаните хаусърчета са просто Юникални бе!

Mimka_sweet
10-18-2007, 07:50
Такива,които имат мнение по всяка тема и с това мнение трябва да се започнат големите спорове.И също такива,които мислят,че щом са над 17-18 са прави за всичко и винаги пишат негативни мнения , защото са вечно вкиснати и всичко и всички са им виновни,че вече трябва да се оправят сами. :-D
не се изразих много правилно,ама все пак мисля ,че ме разбрахте

Anf3tamin4o
10-18-2007, 08:46
Такива който помагат като мене :)

find_m3
10-18-2007, 08:51
хехе аз пък мразя тия дет не се научиха ,че през гъза не се забременява( образно казано)

10-18-2007, 08:52
RAWR :smt049 :smt049 :smt049

naMy4Ho_KoTe
10-18-2007, 08:52
На мен любимците ми са тип ”Майка Тереза” - винаги добри, примерни, спокойни, толерантни, винаги помагат... Абе, това не са хора, това е някакъв хибрид между Енциклопедия Британика и Грижовно мече (ония от сериалчето). :roll:


П.П. Куенч, стига с тая дисциплина, че ще дойда и ще видиш и ти матриархат веднъж в живота си :twisted: :smt079 :smt106

ProstoAz
10-18-2007, 09:08
На мен любимите са ми тези, които цитират мнение само, за да напишат "+1", "+2", "+3"... :evil: Или пък подобно на първите споменати, само че още по-дразнещо е, когато въпросът по проблема е приключен или има някакви нови пояснения, които не се връзват с по-късно дадения отговор (примерно авторката на темата пита дали има възможност да е забременяла, ако еди-кво-си. Сед 2-3стр. пише, че си е направила тест и не е бременна и още на следващата страница цъфва мнение "Направи си тест бе!" :smt012 ) . Или пък тези, които пишат по теми от 2005г... И тези, които опищяват света, когато някоя тема-игра им е изтрита... Абе, много любимци имам аз... :lol:

Spork
10-18-2007, 09:11
онея където са на средна възръст 10 годинки и пишат само в темите "Любов" и "Секс" са ми любимите...и питат некакви хипер сложни и объркани неща...от рода на "Мога ли да забременея от целувка"

ау,ау,аууууууууу...ама как ги обичам само...

:smt007 :smt007 :smt007

Spork
10-18-2007, 09:24
може :smt010 :smt013

Верно ли?.... :shock: ..ама не ме ебаваш нали? :? :cry: :shock: :smt009

rosskata
10-18-2007, 09:40
Най- оби4ам хейтъритe, които живеят за да обясняват
:arrow: кои е тъп и за6то, коя група е тъпа и
:arrow: колко са малоумни и духовно бедни по4итателите и,
:arrow: колко е малоумно дадено мнение и съответно авторът му,
:arrow: и колко тъп , безпо4вен и елементарен е даден проблем. Няма универсални истини, и заради не6та, които на някой се струват смешни и глупави, са ставали цели войни, примерно.

Може на вас нещо да ви се струва маитап, а някой да се хвърли от осмия заради същото нещо.
И не, обидите не ви правят да изглеждате по- големи и умни... :?


p.s.съжалявам за леко неграмотното мнение, но ползвам кирилизатор, а ме мързи да оправям
вси4ки грешки.

^Sam90^
10-18-2007, 10:12
Малко повтарям rosskata, но няма как.
Мен най-много ме дразнят тези, които парадират с някви велики интелектуални заложби и всяко второ мнение им е "тъпите чалгари... колко дте тъпи.... смръдливи метъли... глупави наркомани... празноглави пуберчета... и т.н. и т.н."
Разбира се, на всеки му се случва да каже нещо такова - в някои ситуации просто няма какво друго да се каже, но има хора, които все това повтарят. Живеят с представата, че те са НАЙ... и това е доста жалко отстрани :-)

Иначе ме дразнят тези с, така наречените, теми-флууд. Т.е. не ме дразнят самите автори (сред тях има и мн печени хора), но този начин на забавление, чрез демонстративно нарушаване на правилата (всички да ги видят колко са "диви") също ми е неприятен.

Хммм също така не ми допадат и тези, които си правят по 1000 акаунта и пишат от няколко едновременно - имам предвид тези, които се представят за различни хора. Някак си ми се вижда... глупаво :-)

Ох.. айде стига толкоз за сега :Р

Briseis
10-18-2007, 10:34
Обичам нацитата във форума :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
Но къде отидоха :cry: :cry: :cry: :?:

FelisDirus
10-18-2007, 10:39
На мен любимците ми са тип ”Майка Тереза” - винаги добри, примерни, спокойни, толерантни, винаги помагат... Абе, това не са хора, това е някакъв хибрид между Енциклопедия Британика и Грижовно мече (ония от сериалчето). :roll:


П.П. Куенч, стига с тая дисциплина, че ще дойда и ще видиш и ти матриархат веднъж в живота си :twisted: :smt079 :smt106


ей за тва си говорим
толкова са милички, че да ти се доповръща чак..

Goering
10-18-2007, 10:47
Обичам нацитата във форума :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
Но къде отидоха :cry: :cry: :cry: :?:
Само кажи "моля" 8)

ABSOLUTme
10-18-2007, 11:01
ти,Херман,земи си напиши името като хората и после раздавай акъл :lol:

RAWRRR
10-18-2007, 12:50
Аз пък харесвам хора със сложна херменефтика.
Това просто е част от аксиологията ми.
:twisted:
И сложните думички рокс!

Вие може и да ме хванете в това,че само се правя на умна,като ги използвам,ама има доста заблудени индивиди,дето ми лижат подметките и ме гледат с възхищение,само защото минавам за интелигентна,благодарение на реториката ми. 8)

find_m3
10-18-2007, 12:57
Аз пък харесвам хора със сложна херменефтика.
Това просто е част от аксиологията ми.
:twisted:
И сложните думички рокс!

Вие може и да ме хванете в това,че само се правя на умна,като ги използвам,ама има доста заблудени индивиди,дето ми лижат подметките и ме гледат с възхищение,само защото минавам за интелигентна,благодарение на реториката ми. 8)


:smt005 :smt005 :smt005 хахах сори ,ама не се сдържах :lol: е направо ми го завря =D>

RAWRRR
10-18-2007, 13:04
Аз пък харесвам хора със сложна херменефтика.
Това просто е част от аксиологията ми.
:twisted:
И сложните думички рокс!

Вие може и да ме хванете в това,че само се правя на умна,като ги използвам,ама има доста заблудени индивиди,дето ми лижат подметките и ме гледат с възхищение,само защото минавам за интелигентна,благодарение на реториката ми. 8)


:smt005 :smt005 :smt005 хахах сори ,ама не се сдържах :lol: е направо ми го завря =D>

А ти реагираш като мравка,при вида на лъв.
Смей се ти,ама след някоя друга година като кандидатстваш за някоя хубава работа,ще видиш как ще ти го завират.

find_m3
10-18-2007, 13:34
за кво говорим ,че му изпуснах края?при факта ,че разбрах всяка дума не мисля,че си казала нещо много умно.казвам ,че беше хитро да събереш думите на пук на тва ,че тоя вид демонстрация дразни.....пък и беше умело :roll:

RAWRRR
10-18-2007, 13:40
Ау,благодаря.
Това,че дразня простолюдието ме стимулира колкото се може да усложнявам синтегматиката & прагматиката. :P :smt007

wRinKleS
10-18-2007, 13:45
Аз пък обожавам разните индивиди със "собствено мнение" и неспособност да напишат дори името си без да объркат поне 3 букви (пък било то и нещо простоватичко като "Ани" например) но пък компетентни по абсолютно всеки въпрос и обясняващи на всеки с различна гледна точка по въпроса колко е тъп понеже е прост или обратното... Разбира се не се добавя никаква защита на изказаната теза иключае откъслечни откоси включващи фразата "тва е щот си прост/тъп" поне 4 пъти на пост. Понякога и аз започвам да вярвам че повториш ли една идея около 14558 пъти тя автоматично става аксиома без нужда от доказателство.

10-18-2007, 13:54
Аз пък харесвам хора със сложна херменефтика.
Това просто е част от аксиологията ми.
:twisted:
И сложните думички рокс!

Вие може и да ме хванете в това,че само се правя на умна,като ги използвам,ама има доста заблудени индивиди,дето ми лижат подметките и ме гледат с възхищение,само защото минавам за интелигентна,благодарение на реториката ми. 8)
:smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt050 :smt050 :smt050 :smt050 :smt050 :smt050 :smt050 :smt050 :smt050 :smt050 :smt050

find_m3
10-18-2007, 14:02
Ау,благодаря.
Това,че дразня простолюдието ме стимулира колкото се може да усложнявам синтегматиката & прагматиката. :P :smt007

еми то на практика няма как да ги усложниш.Мисля ,че е чудесен повод да наблегнеш на лингивистичната семантика ,защото ти куца.
:wink:

rusalkata_
10-18-2007, 14:11
оу много "обичам" новодошли юзерчета,които връщат теми от панти века и си дават компетентното мнение. :lol:
също писането ЕтО тАкА направо го "обожавам"... :lol:

OtherDimension
10-18-2007, 14:13
Селските чалгарета и друсаните хаусърчета са просто Юникални бе!
е такива ги обичам най-много ;)
т.е. коне с капаци

RAWRRR
10-18-2007, 14:52
Ау,благодаря.
Това,че дразня простолюдието ме стимулира колкото се може да усложнявам синтегматиката & прагматиката. :P :smt007

еми то на практика няма как да ги усложниш.Мисля ,че е чудесен повод да наблегнеш на лингивистичната семантика ,защото ти куца.
:wink:

Прекрасно разбирам семантиката на термините,които ползвам.
Лингвистичните,признавам,н е са ми най-силната страна,но все пак уча от много скоро езиковедски дисциплини,така че мисля,че е нормално.

find_m3
10-18-2007, 14:58
Ау,благодаря.
Това,че дразня простолюдието ме стимулира колкото се може да усложнявам синтегматиката & прагматиката. :P :smt007

еми то на практика няма как да ги усложниш.Мисля ,че е чудесен повод да наблегнеш на лингивистичната семантика ,защото ти куца.
:wink:

Прекрасно разбирам семантиката на термините,които ползвам.
Лингвистичните,признавам,н е са ми най-силната страна,но все пак уча от много скоро езиковедски дисциплини,така че мисля,че е нормално.

ебавам се бе мацко :lol: :wink:

OtherDimension
10-18-2007, 14:59
мацкУуУ

FelisDirus
10-18-2007, 15:11
Аз пък харесвам хора със сложна херменефтика.
Това просто е част от аксиологията ми.
:twisted:
И сложните думички рокс!

Вие може и да ме хванете в това,че само се правя на умна,като ги използвам,ама има доста заблудени индивиди,дето ми лижат подметките и ме гледат с възхищение,само защото минавам за интелигентна,благодарение на реториката ми. 8)


Виж сега, аз не познавам глупав човек, който използва въпросните "сложни думички". Подобен речник и умението да се изразяваш по такъв начин се постига благодарение на доста четене. Тоест няма как да си тъп от където и да го погледнеш. :)

KiLLeR_InSTiNkT
10-18-2007, 15:13
"Обожавам" юзърите, които смятат, че всеки с различно мнение от тяхното е тъп малоумник, дето трябва да се напсува. Също така са ми на сърцето и душата тези сладурски мнения от сорта на +1,+2,... както някой беше споменал. Нека не забравяме и вечните лигави обръщения :-D Май това е списъчето ми

rusalkata_
10-18-2007, 15:25
мацкУуУ

ти нещо май ме дразниш,а? :lol:

OtherDimension
10-18-2007, 15:26
защо па тебе?

rusalkata_
10-18-2007, 15:35
също писането ЕтО тАкА направо го "обожавам"... :lol:

:lol:

Mooo6no
10-18-2007, 15:39
Харесват ми юзъри, които (виждат, че) са загубили спора по дадена тема и въпреки това продължават да спорят сменяйки темата по различни начини и говорейки пълни глупости. Примерно започват да псуват и да заплашват на бой. :smt005

Обичам чалгари, които яко пусват метъла, ама рядко се пявяват. :( И то обикнтовено са метъли под прикритие. :lol:

Забавни са и некакви дет` са се вкарали в яки образи във форума. Примерно "Негъра", "Отчето", някои доктори и разни подобни. :-D

Борат
10-18-2007, 15:46
Дразня се от себе си.
Хелп :cry: :smt010

find_m3
10-18-2007, 15:47
мацкУуУ

ти нещо май ме дразниш,а? :lol:

с мен се ебава не с тебе :lol: ,ама аз рядко казвам "мацко" само ,ако не ми дойде нищо по-подходящо. :wink:

Muse_of_Madness
10-18-2007, 16:07
Селските чалгарета и друсаните хаусърчета са просто Юникални бе!
е такива ги обичам най-много ;)
т.е. коне с капаци
Най-после ме споменаха в тема за форумци!
Благодаря ти и се надявам да не си първият :smt007

OtherDimension
10-18-2007, 16:12
направи сефтето, а !!!
хип-хип ура!
с всеки изминал път ще ти е по-яко..

иначе си пичага де :lol:

love_only_one_boy
10-18-2007, 16:21
оу много "обичам" новодошли юзерчета,които връщат теми от панти века и си дават компетентното мнение. :lol:
също писането ЕтО тАкА направо го "обожавам"... :lol:
И аЗ тАкА :-D :-D

Loshotia
10-18-2007, 16:39
:arrow: Обожавам хората, които ме наричат друсано хаусърче.
:arrow: Обожавам хората, които смятат, че освен тяхната музика, другото е боклук.
:arrow: UbUj@v@m D@ m1 $e p16E p0 t031 n@41n( обожавам да ми се пише по този наин!)
:arrow: Обожавам хората с никове от типа sladkoto_bebzi_rali4kaAAAaa_15_sf_f
:arrow: Обожавам хората, които като видят тема от 19 страници четат първото мнение и дават отговор от една дума и не следят дискусията
:arrow: Обожавам хората, чийто постове са от типа +1 +2
:arrow: Обожавам хората, които на думи като стипендии слагат накрая едно "й" за благозвучие

UnaBletoLoVeU
10-18-2007, 16:41
"Обожавам" юзърите, които смятат, че всеки с различно мнение от тяхното е тъп малоумник, дето трябва да се напсува. Също така са ми на сърцето и душата тези сладурски мнения от сорта на +1,+2,... както някой беше споменал. Нека не забравяме и вечните лигави обръщения :-D Май това е списъчето ми

+1 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

А сега сериозно. Мен ме дразнят онези, които:
-се изказват по някаква тема, по която не са компетентни, но искат да се направят на по-умни като вземат участие на всяко възможно място
-дразня се от тези, които започват да се заяждат със заключения като тези: " Ако беше умен, нямаше да пуснеш такава тъпа тема", "Това е най-малоумната тема, която виждам" и подобни..
-и от такива, на които 3/4 от постовете им са "+1" и " =D> "

techCandy
10-18-2007, 20:41
Харесвам циничните и тези, които зная какво пишат, които са компетентни
(без да иронизирам), аругантните, странните, уродите, метълите, разкрепостените. Всички други са масата, съответно са дразнители...

FreAK_
10-18-2007, 21:12
Аз пък най- харесвам тея, които все намират недостатъците на другите и вирят нос. Например, тези които пишат в тая тема. :lol: :lol:

quench
10-19-2007, 05:07
Аз пък харесвам хора със сложна херменефтика.
Това просто е част от аксиологията ми.
:twisted:
И сложните думички рокс!

Вие може и да ме хванете в това,че само се правя на умна,като ги използвам,ама има доста заблудени индивиди,дето ми лижат подметките и ме гледат с възхищение,само защото минавам за интелигентна,благодарение на реториката ми. 8)


Виж сега, аз не познавам глупав човек, който използва въпросните "сложни думички". Подобен речник и умението да се изразяваш по такъв начин се постига благодарение на доста четене. Тоест няма как да си тъп от където и да го погледнеш. :)

напълно си в грешка
в университетите над половината преподаватели и асистенти са тъпаци, които в един момент можеш да вкараш в лабиринта от сложни терминчета и изразчета и да наблюдаваш изпълнени с безсмислия и тафтологии изречения

иначе RAWRRR, събуждаш спящите в мене негативни емоции спрямо изказвания като твоите тук [-(
поне го прави с финес - сложните думички служат, за да кажеш на жертвата, че тя е обречена ц- тя ще те разбере, но няма да го осъзнае

простите и сложните думички носят различна емоционална зареденост и това им качество следва да се използва

Eрнст Баркман
10-19-2007, 05:09
За всеки случай, автора не попада в тая листа :wink:
прав си

quench
10-19-2007, 05:13
За всеки случай, автора не попада в тая листа :wink:
прав си

ужас! нападнат съм! чувствам се тоилкова потиснат и нещастен, когато двмата смели и красиви батковци ме зачекнат на високоинтелигентни псувни и виртуално пребиване :lol:

Eрнст Баркман
10-19-2007, 05:14
За всеки случай, автора не попада в тая листа :wink:
прав си

ужас! нападнат съм! чувствам се тоилкова потиснат и нещастен, когато двмата смели и красиви батковци ме зачекнат на високоинтелигентни псувни и виртуално пребиване :lol:
първо само по-малък от теб ! и престани да се правиш на клоун

quench
10-19-2007, 05:16
за съжаление туй, че си по-малък от мен, не ще те спаси

още като бях малко негърче-еврейче, биех малките българчета, вземах им паричките и после ги карах да ми платят лихва, задето съм им ги пазил, за да им ги върна - на всеко левче по 27 ст на седмица

Eрнст Баркман
10-19-2007, 05:18
за съжаление туй, че си по-малък от мен, не ще те спаси

още като бях малко негърче-еврейче, биех малките българчета, вземах им паричките и после ги карах да ми платят лихва, задето съм им ги пазил, за да им ги върна - на всеко левче по 27 ст на седмица
гледаи сега престани да ръсиш глупости ! мога да се бия с теб !

quench
10-19-2007, 05:19
хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахаха

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ебаси вица

Eрнст Баркман
10-19-2007, 05:23
хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахаха

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ебаси вица
е мога и да загубя но не ме е страх от вас

quench
10-19-2007, 05:26
виж ся

ще те бушонирам само веднъж

след като паднеш, ще си тръгна

но няма да ми достави кеф, тъпо е - и е по-скоро възпитателно, отколкото е компенсиране и отмъщение

свещена римска империя
10-19-2007, 05:42
виж ся

ще те бушонирам само веднъж

след като паднеш, ще си тръгна

но няма да ми достави кеф, тъпо е - и е по-скоро възпитателно, отколкото е компенсиране и отмъщение
не те е срам ! великият император Фридрих Барбароса ще стовари нева си върхо теб !

quench
10-19-2007, 05:45
простете на низшият си раб, о, велики владетелю!

склонявам глава пред Вашата могъщество, чакайки пресветото Ви отсъждане за съдбата ми

teenkopele
10-19-2007, 05:53
Идиотите...

quench
10-19-2007, 05:54
Идиотите...

аз? :)

teenkopele
10-19-2007, 06:00
Идиотите...

аз? :)

Ти спадаш към групата на интелектуалците.:lol: Партиен лидер си все пак!

свещена римска империя
10-19-2007, 06:44
простете на низшият си раб, о, велики владетелю!

склонявам глава пред Вашата могъщество, чакайки пресветото Ви отсъждане за съдбата ми
не се подиграваи с величеството ! ще бъдеш наказан в и5мето на императора

brain_stew
10-19-2007, 06:47
Идиотите...

аз? :)

Ти спадаш към групата на интелектуалците.:lol: Партиен лидер си все пак!

Недей да се мазниш, Бръмзеее!
Аз имам повече привилегии от тебе! :lol:
нали бе, куенчи? :smt079

Иначе аз не си "заплювам" юзъри по тип...мога да изброявам никове и т.н....и то мразя/харесвам съвсем различни юзъри!
Може би не обичам тези, които не приемат чуждата гледна точка и винаги те са прави!(може и аз да съм такава понякога, но кво да се прави?Хората сме лицемери до няква степен!)

свещена римска империя
10-19-2007, 06:51
Идиотите...

аз? :)

Ти спадаш към групата на интелектуалците.:lol: Партиен лидер си все пак!

Недей да се мазниш, Бръмзеее!
Аз имам повече привилегии от тебе! :lol:
нали бе, куенчи? :smt079

Иначе аз не си "зпалювам" юзъри по тип...мога да изброявам никове и т.н....и то мразя/харесвам съвсем различни юзъри!
Може би не обичам тези, които не приемат чуждата гледна точка и винаги те са прави!(може и аз да съм такава понякога, но кво да се прави?Хората сме лицемери до няква степен!)
какво говорите бе ! :x

brain_stew
10-19-2007, 06:53
Идиотите...

аз? :)

Ти спадаш към групата на интелектуалците.:lol: Партиен лидер си все пак!

Недей да се мазниш, Бръмзеее!
Аз имам повече привилегии от тебе! :lol:
нали бе, куенчи? :smt079

Иначе аз не си "зпалювам" юзъри по тип...мога да изброявам никове и т.н....и то мразя/харесвам съвсем различни юзъри!
Може би не обичам тези, които не приемат чуждата гледна точка и винаги те са прави!(може и аз да съм такава понякога, но кво да се прави?Хората сме лицемери до няква степен!)
какво говорите бе ! :x

Какво не разбирап, за да ти го обясним! :lol:

свещена римска империя
10-19-2007, 06:54
Идиотите...

аз? :)

Ти спадаш към групата на интелектуалците.:lol: Партиен лидер си все пак!

Недей да се мазниш, Бръмзеее!
Аз имам повече привилегии от тебе! :lol:
нали бе, куенчи? :smt079

Иначе аз не си "зпалювам" юзъри по тип...мога да изброявам никове и т.н....и то мразя/харесвам съвсем различни юзъри!
Може би не обичам тези, които не приемат чуждата гледна точка и винаги те са прави!(може и аз да съм такава понякога, но кво да се прави?Хората сме лицемери до няква степен!)
какво говорите бе ! :x

Какво не разбирап, за да ти го обясним! :lol:
разбар глупости дрънкате !

свещена римска империя
10-19-2007, 06:59
оххх пак тия с евтините наркотици... #-o
аз наркотици не ползвам ! да живее императора !

ScionOfStorm
10-19-2007, 07:12
Императорският пич ме кефи, сега такава ли е модата тук? :D :lol:

свещена римска империя
10-19-2007, 07:15
Императорският пич ме кефи, сега такава ли е модата тук? :D :lol:
благодаря !

^Sam90^
10-19-2007, 07:18
Модата е да си идиот => всички са идиоти

свещена римска империя
10-19-2007, 07:19
Модата е да си идиот => всички са идиоти
не обиждаи !

^Sam90^
10-19-2007, 07:20
Идиотски ник, идиотски мнения... не си на ясно с правилното приложение на Й =P~ Що пък да не обиждам?

свещена римска империя
10-19-2007, 07:22
Идиотски ник, идиотски мнения... не си на ясно с правилното приложение на Й =P~ Що пък да не обиждам?
хо никът ми не е тъп !

ScionOfStorm
10-19-2007, 07:27
Я някой да си направи втори акаунт с някаква друга империя да речем, и да си правим форум уорз. Тех фтв :-D

свещена римска империя
10-19-2007, 07:29
Я някой да си направи втори акаунт с някаква друга империя да речем, и да си правим форум уорз. Тех фтв :-D
позна ли ме ?

ScionOfStorm
10-19-2007, 07:36
Бе не съм те познал, ама със сигурност си втори акаунт на някого.. :P
Райдъре, да не си ти, или ъ-ъ :lol:

find_m3
10-19-2007, 08:04
Идиотски ник, идиотски мнения... не си на ясно с правилното приложение на Й =P~ Що пък да не обиждам?
хо никът ми не е тъп !


много е тъп даже

свещена римска империя
10-19-2007, 08:14
Идиотски ник, идиотски мнения... не си на ясно с правилното приложение на Й =P~ Що пък да не обиждам?
хо никът ми не е тъп !


много е тъп даже
ти с детето не говори

Decu
10-19-2007, 08:23
Идиотски ник, идиотски мнения... не си на ясно с правилното приложение на Й =P~ Що пък да не обиждам?
хо никът ми не е тъп !


много е тъп даже
ти с детето не говори

Еми тъп е :lol: то и моя е тъп..ама не се обиждам като някой ми го каже :lol:
"ти с детето" омг..

Decu
10-19-2007, 08:25
Бе не съм те познал, ама със сигурност си втори акаунт на някого.. :P
Райдъре, да не си ти, или ъ-ъ :lol:

Монката е това ;)

Как си знаеееехх :-D

^Sam90^
10-19-2007, 08:35
Аз пък въобще не ги различавам тея... с немски, римски и не знам кви профили... еднакво идитоски са ми всички

koalka
10-19-2007, 09:22
Не ми харесват тези, които отговорят на тема, в която има да се пише повече, с една дума.Или тези, които постоянно флуудят наляво и надясно.

lLady_MooN_RaiN
10-19-2007, 09:40
Харесвам юзъри, които пишат мнение, когато имат да кажат нещо, а не само, за да кажат - да, разбирам те, не мога да ти помогна и т.н...
Които пишат нормални смислени мнения на кирилица, без да изобилстват от емотиокни, възклицателни или въпросителни знаци и многоточия. Такива, които правят нова тема, само ако са проверили и знаят със сигурност, че темата им не се повтаря....

Старая се и аз да бъда такъв юзър.

Eрнст Баркман
10-19-2007, 09:46
Бе не съм те познал, ама със сигурност си втори акаунт на някого.. :P
Райдъре, да не си ти, или ъ-ъ :lol:

Монката е това ;)

Как си знаеееехх :-D
о лъмпи как си

`Death`Whore``
10-19-2007, 18:53
Много обичам тези, които веднага казват, че съм тъпа и проста, когато започна спор...а още повече обичам тези, които обиждат на външен вид и то без да са ме видели. В замунда ме бяха хранили така: "Ти не си жена", "Освен че си грозна, си и дебела", а нямат никаква представа как изглеждам. Много ме кефят тези, които след първото ми мнение, отнесено към тях, казват, че се заяждам, а на третото казват, че спамим темата и/или че пиша просто за да се заяждам или да съм контра. :-D

Много, ама много мразя и тези, които цитират мнения и не пишат нищо от себе си...днес си мислех как най-вероятно когато се видят с някого, тези хора провеждат следния разговор:
- Бла-бла-бла
- Съгласна съм с теб. Бла-бла-бла
- Съгласна съм с теб напълно, страхотно мнение, няма какво да добавя.
И така нататък.

ABSOLUTme
10-19-2007, 19:17
Не ми харесват тези,които постоянно флуудят наляво и надясно.
Имах си аз да ти харесват :lol:

Аз не се кефя на заядливци(въпреки,че всеки си изпада в такива настроения,дори и аз доста често 8-[ ),и такива,дето все си мислят,че знаят/са/имат повече от другите в тоя форум,а и навсякъде.

hforce
10-19-2007, 19:25
samo ne razbrah 6to v temata se pita6e za liubim tip useri a si4ki otgovoriha kvi useri ne haresvat...

ne smqtam 4e potrebitelite mogat da se delqt na tipove, za tva 6e spomena nqkoi potrebiteli koito sa mi liubimi... nadqvam se 4e nikoi nqma da mi se surdi 6tot 100% 6e propusna baq narod... ta potrebitelite sa:
Dead Whore
Pamu4no kote
no connection
alpha dog
sexite
kimberly
bungle
hungry_vampire_f
50cent

stiga tolko... moje da ima i o6te ama ne se se6tam... ne su6tnost se6tam se ama ne im pomna nikovete... :(

InitialD
10-20-2007, 00:48
Селските чалгарета и друсаните хаусърчета са просто Юникални бе!

На мен такива хейтъри като теб..дето слагат всички под общ знаменател!

P.S.Не заради чалгата ами заради "друсаните хаусъри" ме изнерви..защото повечето "хаусъри" не друсат..а тези които го правят са се ориентирали добре към синтетиката отколкото като метълите към херцата!

teenkopele
10-20-2007, 03:27
Идиотите...

аз? :)

Ти спадаш към групата на интелектуалците.:lol: Партиен лидер си все пак!

Недей да се мазниш, Бръмзеее!
Аз имам повече привилегии от тебе! :lol:
нали бе, куенчи? :smt079

Иначе аз не си "заплювам" юзъри по тип...мога да изброявам никове и т.н....и то мразя/харесвам съвсем различни юзъри!
Може би не обичам тези, които не приемат чуждата гледна точка и винаги те са прави!(може и аз да съм такава понякога, но кво да се прави?Хората сме лицемери до няква степен!)

Как няма бре?!? :shock: Искам да ставам политик. :lol: :lol:

^Sam90^
10-20-2007, 04:59
P.S.Не заради чалгата ами заради "друсаните хаусъри" ме изнерви..защото повечето "хаусъри" не друсат..а тези които го правят са се ориентирали добре към синтетиката отколкото като метълите към херцата!
Ахгггг кво значи хаусъри, чалгари и т.н. бе?! Толкова ли сте задръстени, че да слушате само един стил?! Няма ли най-сетне да започнете да се отличавате с нещо друго, освен музиката, която слушате... :roll:

-> Дразнят ме и хората, които определят хората, според музиката.

`Death`Whore``
10-20-2007, 05:37
А аз мислех, че Куенч е мое приятелче :smt009 :smt009 :smt010 :smt010

`Death`Whore``
10-20-2007, 05:44
:arrow: Обожавам хората, които като видят тема от 19 страници четат първото мнение и дават отговор от една дума и не следят дискусията
Длъжни ли са да следят глупавите ви дискусии? И най-вече - длъжни ли са да изказват мнение по тях?

RAWRRR
10-20-2007, 07:00
иначе RAWRRR, събуждаш спящите в мене негативни емоции спрямо изказвания като твоите тук Not talking
поне го прави с финес - сложните думички служат, за да кажеш на жертвата, че тя е обречена ц- тя ще те разбере, но няма да го осъзнае
Ахаха..аз с теб като говоря ,да не би да използвам такива сложни думички.. (в случаите,когато говоря,де.. :lol: ).
Сложните думички изразяват обобщеност и специфика на определени понятия,а аз като говоря с такива хора ,като теб нямам нужда от много обяснения,защото са достатъчно съобразителни,сами да ми проследят априорно мисълта ми. :lol:
Така,че не ми събирай много,че следващата седмица,пак ще идвам нагостЕ. O:)

InitialD
10-20-2007, 18:59
P.S.Не заради чалгата ами заради "друсаните хаусъри" ме изнерви..защото повечето "хаусъри" не друсат..а тези които го правят са се ориентирали добре към синтетиката отколкото като метълите към херцата!
Ахгггг кво значи хаусъри, чалгари и т.н. бе?! Толкова ли сте задръстени, че да слушате само един стил?! Няма ли най-сетне да започнете да се отличавате с нещо друго, освен музиката, която слушате... :roll:

-> Дразнят ме и хората, които определят хората, според музиката.

Затова съм сложил хаусъри в кавички!Няма такова определение..пък и аз слушам много стилове музика..просто някои малко повече от други!