PDA

View Full Version : Windows Media Player



cold_arrow
10-18-2007, 10:13
Когато пускам филм или клипче с Windows Media Player няма звук а със другите програми има,гледах в настоикито уж управих нещо но пак няма.Плсс кажете кфо да направа.10х предваритлно :)

DoomShadow
10-18-2007, 10:59
100% e ne6to ot nastroikite ili ot playera. smeni go s drug ili pak probvai s nastroikite. predpory4vvam windows media player 11 za windows vista( ako si na xp sy6to moje da q integrira6). ima q v zamundata i ima si4ko kak se pravi. pi6i mi li4no ako ne6to te interesuva za integriraneto kym XP

cold_arrow
10-18-2007, 11:04
Меси мн ще я изтегла :mrgreen:

monityY
10-18-2007, 15:04
значи(при мен специално)всичко зависи от филма,клипа.... имам филми дето с уиндолс медиа плаър тръгват със звук и със суб,имам други дето не им тръгва суб,и трети дето пък не им тръгва звука.. от какво е не мога да ти обясня... просто за това имам поне 3 програмки за гледане на филми,ако даден филм не тръгне с едната обикновенно тръгва с другата(стига филма да не е дектен)пробвай с някой друг филм или клип..би трябвало да тръгне,всичко зависи от филмите(предполагам) :wink: а за по голямо удобство няма да е зле да си дръпнеш(ако нямаш) и бс плеър и мв2 плеър(доста е добър,има филми които тръгват само на него,и неискат на никоя друга програма...) :wink:

Forslor
10-18-2007, 17:05
Решение : Смяна на кодеци.
Ace Mega Codecs , обаче не е обновяван от години ...затова K-Lite MegaCodecs e едно добро решение , но важното е да е MEGA , за да нямате проблеми и да инсталирате кодек по кодек.

cold_arrow
10-18-2007, 19:25
значи(при мен специално)всичко зависи от филма,клипа.... имам филми дето с уиндолс медиа плаър тръгват със звук и със суб,имам други дето не им тръгва суб,и трети дето пък не им тръгва звука.. от какво е не мога да ти обясня... просто за това имам поне 3 програмки за гледане на филми,ако даден филм не тръгне с едната обикновенно тръгва с другата(стига филма да не е дектен)пробвай с някой друг филм или клип..би трябвало да тръгне,всичко зависи от филмите(предполагам) :wink: а за по голямо удобство няма да е зле да си дръпнеш(ако нямаш) и бс плеър и мв2 плеър(доста е добър,има филми които тръгват само на него,и неискат на никоя друга програма...) :wink:

Еми нз ама нищо не ми тръгва аз имам и бс плеър и мв2 плеър с тях няма проблем ама Windows Media Player-а :smt005

бе мерси на вси4ки ви