PDA

View Full Version : Конкурс за прическа



aviska_
10-18-2007, 11:12
:smt004 Една идея - конкурс в няколко части с обща тема "Прическа".
Предлагам да има няколко раздела - Стил, Уникалност, Красота...предложете още нещо. Засега да съберем идеи, после всеки да си качи НЕГОВИ снимки, които да бъдат оценени от останалите във форума и на 1ви ноември да излъчим победителите, които ще получат...хм...всеобщо уважение например?! :smt006

Редактирано то:ЦвЕтИт0-7-ма т.от правилника :!: :wink:

sapphirr
10-18-2007, 11:30
:smt004 Една идея - конкурс в няколко части с обща тема "Прическа".
Предлагам да има няколко раздела - Стил, Уникалност, Красота...предложете още нещо. Засега да съберем идеи, после всеки да си качи НЕГОВИ снимки, които да бъдат оценени от останалите във форума и на 1ви ноември да излъчим победителите, които ще получат...хм...всеобщо уважение например?! :smt006

тва е идея признавам...това оба4е е едно мнение,не е ясно как ще се приеме от останалите потребители във форума
ина4е като цяло е нещо ново и интересно като идея

rusalkata_
10-18-2007, 14:18
аз съм ЗА :-D може даже да си пусна снимка за участие. :lol: :D

momchence_89
10-18-2007, 15:28
Подкрепям sapphirr...

flowerlina
10-18-2007, 16:13
аз съм ЗА :-D може даже да си пусна снимка за участие. :lol: :D

Water_lili
10-18-2007, 16:43
намирам го за напълно безмислено,защото всяка една от изброените категории е нещо много субективно и различните хора имат различни критерии за красота,стил..... така че дори и да бъде избран някой той едва ли ше има удобрението на всички,да не говорим че всеки ще гласува за себе си . Пък какво би допринесъл този конкурс? освен да повдигне и без това твърде високото самочувствие на някой хора ](*,)

Kras4eto_lp
10-18-2007, 16:47
намирам го за напълно безмислено,защото всяка една от изброените категории е нещо много субективно и различните хора имат различни критерии за красота,стил..... така че дори и да бъде избран някой той едва ли ше има удобрението на всички,да не говорим че всеки ще гласува за себе си . Пък какво би допринесъл този конкурс? освен да повдигне и без това твърде високото самочувствие на някой хора ](*,)
Съгласна съм :::

zvezdichkaaa
10-18-2007, 17:07
намирам го за напълно безмислено,защото всяка една от изброените категории е нещо много субективно и различните хора имат различни критерии за красота,стил..... така че дори и да бъде избран някой той едва ли ше има удобрението на всички,да не говорим че всеки ще гласува за себе си . Пък какво би допринесъл този конкурс? освен да повдигне и без това твърде високото самочувствие на някой хора ](*,)

+1 това е напълно безсмислено и тъпо според мен.

МаЛкА КуКлА
10-18-2007, 17:07
Water_lili написа:
намирам го за напълно безмислено,защото всяка една от изброените категории е нещо много субективно и различните хора имат различни критерии за красота,стил..... така че дори и да бъде избран някой той едва ли ше има удобрението на всички,да не говорим че всеки ще гласува за себе си . Пък какво би допринесъл този конкурс? освен да повдигне и без това твърде високото самочувствие на някой хора

=D> +1

barbie__girl
10-18-2007, 20:57
ami bezmisleno e spored men,poneje kakto kazaha predi men vseki ima vkus nqma nikoi da poly4i yvajenie a nai-mnogo dopalnitelni ybidi i zabelejki :(
taka 4e moje samo da se puskat snimki ama v tozi konkurs smisal ne vijdam :S

aviska_
10-19-2007, 11:13
Добре, само предложих...никой никого не задължава...

fiama
10-20-2007, 10:32
Е, не е лошо да иам такава тема, но чак пък конкурс- както знаете- "разни хора, разни идеали". Това, че нещо на мен не ми харесва, не значи, че някои хора няма даго намират за уникално и неповторимо. Не е лоша идея, който желае да покаже свои творения, който иска да ги критикува, да предлага нови неща.