PDA

View Full Version : Hepl адрес на магазин



Bat MArto Laneca
10-18-2007, 12:28
ЗДР аз съм от София и искам да ви пипотам от каде в София мога да си купа МЪЖКИ дънки на Armani Versache и т.н ако може адреси на магазини

ABSOLUTme
10-18-2007, 12:33
Витошка? :-s
Ама аз не бих си взела от там,по-добре се разходи до Италия,Франция или някъде по твой избор.1во - по-евтино ще ги намериш,2.няма да са стари колекции и 3.-със сигурност,ще е оригинал. :-D

zorri
10-18-2007, 13:03
да... ABSOLUT`me е прав....... И между другото да попитам.. Защо искаш да плащаш за Име... като има и по евтини дънки със същото качество.... Така де.. Ти носиш марката.. името.. на дреха с еднакво като обикновените качество......... все пак въпрос на лично мнение....

ABSOLUTme
10-18-2007, 13:05
права :lol:
и не съм мн съгласна.наречи ме снобка,ама марката е качество.друг е въпросът,че си режа етикетите,щото ми дращят,та ако няма няква щампа,няма да знаеш кво нося,нали? :-)

zorri
10-18-2007, 13:13
именно.. там е въпроса.... че като си отрежеш етикетите... пантелона или блузата или там каквото си си взела става като всичко останало... и дали носиш едиси коя марка .. само ти си го заеш това......

zorri
10-18-2007, 13:38
Добре.. А щом целта не е всички да знаят.. Защо тогава ще си купуваш тези дънки примерно??????????

DisturbinThePeace
10-18-2007, 13:47
еми целта душко е , да знаеш че носиш нещо качествено , което няма да се събере при първото пране , няма да избелее и няма да се скъса !
За това , за което ти говориш , да знаят всички е мега тъпо , това означава , че ти пука кфо мислят другите за теб и , че си много комплексиран човек ! само заради гъзарията искаш да знаят , че са на Aрмани и тем подобни нали ? :smt012 :-D

Bat MArto Laneca
10-19-2007, 22:20
Значи да се уточня искам Armani Versache и т.н не за газария
ами защото и аз смятам че марката е качество!Та ако0 може адрси на магазини в Софиа 1оох предварително

10-20-2007, 00:55
еми целта душко е , да знаеш че носиш нещо качествено , което няма да се събере при първото пране , няма да избелее и няма да се скъса !
За това , за което ти говориш , да знаят всички е мега тъпо , това означава , че ти пука кфо мислят другите за теб и , че си много комплексиран човек ! само заради гъзарията искаш да знаят , че са на Aрмани и тем подобни нали ? :smt012 :-D
Ако тръгна да си използвам краката не само да ходя в права линия, дали пък няма да се скъсат?

^Sam90^
10-20-2007, 06:20
Всъщност, ако наистина носехте толкова маркови дрехи, щяхте да знаете, че на повечето няма грамадни щампи с марките, както на ментетата.
По темата: в България все още е несигурно да взимаш такива дрехи, но все пак Мол-а ми изглежда най-надежден и от там пазарувам, когато искам такива. Там няма на Версаче и Гучи, но точно на тези марки май няма изобщо магазини - поне аз не съм виждал.
Има, обаче, много магазини с по-скъпи, но качествени стоки. Не са ДендГ или Кавали, но пък са достатъчно хубави и здрави... търси качеството, а не марката... и НЕ марката не гарантира качество! ;-)