PDA

View Full Version : Как? ;(



sladkish_14
10-18-2007, 12:39
Как се превъзмогва изневярата?Как след като си разбрал за нея,но от любов прощаваш :smt010 след прошката как да не спреш да плачеш?Как да забравиш...Как отново да кажеш "обичам те" и да повярваш на отвърнатото....Как да почувстваш отново тази тръпка?Как да си върнеш доверието в него и да повярваш на думите му пак? :smt010 Как да повярваш на сълзите и на думите?...Как да разбереш дали още го обичаш или вече не е така? :smt010 :smt010 Може ли някой да ми каже :smt010 :smt010 Как да преглътнеш това,че си имал сляпо доверие на някой,а той се е подиграл с теб,лъгал те,когато в този момент си казвал "никога не ме лъжи",когато си питал има ли друга,а той е казвал "НЕ!само теб обичам",а в това време си е пишел с нея...Когато казва,отивам да играя с момчетата мач,а всъщност като се замислиш не знаеш дали е било така :smt010 :smt010 ...Как да го оставиш като го обичаш безумно :smt010 :smt010 :smt010 ....Не можеш да повярваш,че се случва на теб,точно този човек,който по нищо не е приличал на другите момчета...ИДЕАЛЪТ :smt010 ,за който си мислел,че даже не поглежда момиче :smt010 ,а откриваш регистрация в Impulse и десетки негови приятелки..от хубава,по-хубава..Как да повярваш на това "ти си най-красива",като има и по-красиви :smt010 ...Когато четеш "обичам те",но не е написано за теб :smt010 :smt010 .....Седял е срещу теб и те е лъгал,целувал е друга,и сега когато казва на теб "обичам те",как да отвърнеш и ти...Когато сърцето е ледено,като камък дори не може да заплачеш,не знаеш къде си, и какво става :smt010 дали сънуваш или не :smt010 ....Как да не убиеш онази,която срути всичко,което си градял 7 месеца,дори 9 :smt010 :smt010 ...срути го до основи :smt010 ...Как да идя и да го погледна в очите,да кажа,че е всичко за мен,като за него си играчка :smt010 :smt010 ..Как когато каже "остави ме,не те заслужавам"...Ти да кажеш "махай се,мразя те"..като знаеш,че е лъжа,че не искаш за миг да го пуснеш,защото всъщност знаеш,че той няма да се върне никога :smt010 :smt010 ..А онези моменти заедно,са толко много,толко красиви....толко съзли,мъка,за да стигнеш до тук,толко мечти,усмивки и накрая не получаваш едно нищо,само рани :smt010 рана до рана :smt010 ....Можеш ли да се бориш,и всъщност има ли за какво,като дори не знаеш дали няма да се повтори :smt010 ..Какво да направя,за да забравя постъпката и раните...Как да простя? :smt010

sexy_sladuranka___
10-18-2007, 12:44
Znam 4e ti e trudno , znam 4e mnogo te boli no 6tom go obi4ash mu dai vtori shans :!: Ako o6te edin o1t povtori gre6kata si reji ot raz nqma kakvo da se zamislqsh s teb s1m :( I az imah s16tiq problem s moq priqtel , no v kraina smetka sled mnogo skandali i prekaleno kraini merki se vrazumi ](*,)

BWald0rf
10-18-2007, 12:49
Истинската любов прощава.Може да е трудно,но никой не е казал че е лесно нали? .. Ако обичаш истински този човек и наистина си готова да му простиш направи го,но после ако се окаже че той не те обича трябва да си готова да понесеш болката и с достойнство да го оставиш .. да бъдеш силна и да не се предаваш .. Просто наистина помисли дали този човек заслужава доверието ти още един път , зашото ако сега ти е гадно представи си след втората изневяра какво ще ти е .. Ти прецени дали искаш да дадеш шанс на любовта си или е по-добре да го забравиш и да продължиш напред ;)

Radeto_
10-18-2007, 14:04
Дай му шанс - ако наистина го обичаш и толкова много те боли, пък и него де - дай му една последна възможност - предаде ли те - остави го зад себе си.Не казвам, че ще е лесно и няма да боли - точно обратното - но поне ще знаеш, че си направила всичко възможно, за да съхраниш тази любов...

_BoSSy_
10-18-2007, 14:09
Виж миличка,човек които прощава-обича.Наистина трудно е, гадно е когато си играят с чувствата ти,когато ти казват "обичам те",целуват те,прегръщат те..ти вярваш,защото си влюбена до болка в него,а накрая се оказва,че си играла дълго време в пиеса с "кукли на конци",че ти си била една от тях,а тои-кукловод..Ставаш център на присмех,казват,че си куха щом не си забелязала промяната в него...
Аз бях дълго време лъгана от момче,което мислех,че обичам..Мислех, "че не мога да живея без него",не можех дори да си представя и един ден без да го видя или прегърна.И всеки път когато аз излизах с приятелки ми се разказваха стахотни истории с него и другите момичета с които е бил..Че се е целувал с тая,че си е писал с оная..Следваха скандали,обиди и накрая му прощавах.Мислех си "е кво пък толкова..една целувка..голяма рабора" и продължавах напред.Как му прощавах ли??И аз не мога да си отговоря на този въпрос..явно си е до човек,но сега ме е яд,че съм позволявала да ме третират така-като някои идиот..Всички ми казваха "остави го!!лъже те!!" а аз се правех,че не чувам.
Накрая ми писна..реших да се взема малко в ръце.Обещах му,че мн ще съжелява за всичко,тои ми се изсмя.Ударжах си на обещанието..Сега тои е сам,а аз не.Всички момичета с които е бил дори не го поздравяват :smt005 Колко жалко..
Е това е моята история..може да е малко скучна,но наи-хубавото което ми се случи беше,че разбрах,че на момче вяра не може да се има..и че веднъж изневери ли ще го повтори,потрети....
Наистина,ако искаш и ако решиш,че е добре даи му още един шанс,но трябва да знаеш,че пак ще го направи.А ти си момиче с достоинство и самочувствие и не трябва да позволяваш на никои да ти се качва на главата :):) Успех ;)

ЯЖ МА
10-18-2007, 14:11
ае млъквай, всеки ден требва да ти четем измислиците ли????
ае спазвай написаното на аватара ми и мир и любов!

My_Dear
10-18-2007, 14:14
Ти си просто яко хлътнала... Ама толкова яко...

Държа на думите на една своя приятелка - ако ти изневери веднъж, ще го направи и пак.

Може и да не е така... Не казвам, че всичките са такива говеда.

Но на твое място аз бих му казала, че повече не искам да го виждам... не искам да го чувам, нито да разбирам каквото и да е за него. Искам да го изтрия от живота си.
Защото ти винаги ще искаш да се върнеш към него. Винаги ще искаш пак да те обича, пак да му имаш това доверие, пак да си щастлива с него, да се чувстваш обичана...
Ти копнееш за тези минали моменти и искаш да ги възродиш. Но сама знаеш, че не можеш.
И може и да е трудно и много да боли... Но това би бил моят избор.

Ти можеш да решиш да се опиташ да простиш. Не е невъзможно. Можеш да опиташ да заличиш раните, да покриеш белезите и никога пак да не се сещаш за тях. И този път също няма да е лесен. Но поне той ще е там, нали... и ще можеш дори за миг да се опиташ да се заблудиш, че той е там, до теб, че те обича... да се почувстваш малко по-добре...

Ти си знаеш как ще постъпиш.

Другите казват, че истинската любов прощава. Е, но също така истинската любов не изневерява.

А и мога да ви кажа, че прошката се състои в далеч повече неща от това просто да си с този човек и да не спираш да го обичаш. Прошка се дава и след като се разделите. Прошка се дава не заради другия човек, а за да можеш ти да продължиш напред.

Radeto_
10-18-2007, 14:25
Прошка се дава от сърце - а за какво - тя сама нека реши.

Борат
10-18-2007, 14:33
ае млъквай, всеки ден требва да ти четем измислиците ли????
ае спазвай написаното на аватара ми и мир и любов!
*Поклон*
браво пич :-D

Radeto_
10-18-2007, 14:34
Абе ей Борат - не се гаври и не злорадствай, че ще ти дойде и на теб на главата...

SLaDKu_mOmIChEncI
10-18-2007, 14:41
Истинската любов прощава.Може да е трудно,но никой не е казал че е лесно нали? .. Ако обичаш истински този човек и наистина си готова да му простиш направи го,но после ако се окаже че той не те обича трябва да си готова да понесеш болката и с достойнство да го оставиш .. да бъдеш силна и да не се предаваш .. Просто наистина помисли дали този човек заслужава доверието ти още един път , зашото ако сега ти е гадно представи си след втората изневяра какво ще ти е .. Ти прецени дали искаш да дадеш шанс на любовта си или е по-добре да го забравиш и да продължиш напред ;)

+1

Veno0m
10-18-2007, 15:07
Това така наречено момче(истински дявол),е постъпило ужасно спрямо теб!Той има ли чувства?Изпитва ли наистина любов към някого,или просто си мисли,че я изпитва!???Знае ли какво е да обичаш?Да страдаш?Да си честен с някого,да не лъжеш?Заслужава ли да го обича някой?Е,аз ще ти кажа-НЕ!Този безсрамник незаслужава никое момиче,незаслужава дори да го заглеждат момичетата,ако знаят какъв е!Лошото е,че мноого момичета е успял да изпързаля(вкючително теб).Това е просто ужасно!Жалкото също е,че едно сигурно хубаво момиче като теб е хлътнало до уши по този гадняр,обича го и страда заради него.Как може да има такива момчета?Не ги ли е срам?-немога да си обясня!Сигурно им прави удоволствие като гледат как момичетата се завличат по тях,а след това страдат жестоко по тяхна вина.Миличка незнам дали има някакъв лек за тази дълбока рана.Просто мога да ти кажа,че един ден(искрено се надявам)всичко това да се стовари върху него и цялото страдание да го съсипе до основи-това заслужава ТОЙ!Ти няма да се откажеш лесно от него,защото го обичаш,няма да ти бъде лесно да го забравиш...Знам това!Нищо неможе да ти помогне в такъв момент-дори и той.Защото вече го е направил,наранил ти е сърцето много на дълбоко.Дори и ние неможем да ти помогнем кой знае с какво...Само ти знаеш как се чувстваш и какво изпитваш вътре в себе си.Наистина много съжелявам,че се е случило това нещо с вас...Надявам се поне малко да съм те успокоила с нещо,защото знам,че не ти е лесно. :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

Gold_Angel
10-18-2007, 16:46
ами ако мн обичаш може да се прости... но това не зависи само от теб - трябва да видиш , че човека , причинил ти тази болка все оше иска да е с теб и ти се извинява! НО не му ли пука за теб , то тогава НЕ заслужава да страдаш за него - направи дори и невъзможното, за да го забравиш :!: намери си занимания, поглъщащи всичката ти енергия, такива , чрез които да НЕ мислиш за него!!! :!:

Успех в това така трудно начинание!!!!! :? :-)

JiMiTo
10-18-2007, 16:59
не си го причиняваи, забрави го, зарежи го, в момента неможеш да мислиш трезво. Имаи уважение към себе си !!! Времето лекува, след време ще разбереш, че е трябвало да го забравиш... просто си дай време

_BoSSy_
10-18-2007, 19:26
ае млъквай, всеки ден требва да ти четем измислиците ли????
ае спазвай написаното на аватара ми и мир и любов!

Кви измислици бе миш-искрено ти пожелавам,някоя готина мацка да ти е*е п*тката лелина отвсякъде,да видиш колко боли!!А бахура си го наври отзад. :smt019

ZaHaRcHe
10-18-2007, 19:45
:smt010 Зн колко мн боли.. мен ми изнери момчето което най - мн обичам с две докато беше на гости при майка си..Разбрах това заболя ме адски мн сякаш някой раздираше душата и сърцето ми..Опитах се да му дам втори шанс но не се получи..Просто той мислеше за нея и нещата не потръгнаха..просто след изневяра трява да напуснеш човека който го е направил..трябва да се отделиш малко от него за да усмисли той/тя нещата и да разбере дали това е било грешка или не...Зн боли но.. ако обичаш истински и човека е разбрал своята грешка може и да му / я простиш...Но нещата никога няма да са същите..НИКОГА :smt010