PDA

View Full Version : Черна сянка в нощта



UnaBletoLoVeU
10-18-2007, 12:44
Това е нещо, което измислих току-що. Не го бях запланувала да стане така..дори мислех да пиша нещо твърде различно. Обаче и сега мисля, че се получи добре. Много ще се радвам на мнения (:

................ (=

^Sam90^
10-18-2007, 14:09
Интересно е. Харесва ми как си представила живота си като прашна улица - много култури описват живота като път, който трябва да изменм, за да стигнем до дадена крайна точка - мисия. В твоят разказ описваш как ти си объркана и не можеш да разбереш мисията на твоя живот, а и си разочарована от някой... или някои? Мда, усеща се, че пишеш тези думи с болка, както и, че идва от сърцето ти.
Единствената критика, която бих могъл да дам, е, че е объркването е в повече. Разбирам, че искаш да го представиш така, както е в сърцето ти, а там е много разбъркано, но все пак на моменти идва в повече това с многоточията и въпросите... е, от друга страна пък, точно това му е чара! :-)
Харесва ми!

UnaBletoLoVeU
10-22-2007, 08:02
Интересно е. Харесва ми как си представила живота си като прашна улица - много култури описват живота като път, който трябва да изменм, за да стигнем до дадена крайна точка - мисия. В твоят разказ описваш как ти си объркана и не можеш да разбереш мисията на твоя живот, а и си разочарована от някой... или някои? Мда, усеща се, че пишеш тези думи с болка, както и, че идва от сърцето ти.
Единствената критика, която бих могъл да дам, е, че е объркването е в повече. Разбирам, че искаш да го представиш така, както е в сърцето ти, а там е много разбъркано, но все пак на моменти идва в повече това с многоточията и въпросите... е, от друга страна пък, точно това му е чара! :-)
Харесва ми!
Мерси за подробната оценка върху "произведението" ми (=
Само да кажа, че като го писах бях разочарована само от един "приятел", който се оказа голям предател, обаче просто исках да представя трагедията в цялата й светлина и затова си добавих още неволи.

UnaBletoLoVeU
10-22-2007, 13:34
Благодаря много. :-) За сега няма да качвам нищо, но обещавам, че след време ще постна тук и други мои неща (:

Freely"
10-22-2007, 14:44
само ще ти кажа...да редактираш. може да се получи нещо много добро, ако просто му направиш основна редакция. като махнеш уж повторенията, в които ти си вложила смисъл, който си личи, но не си личи по правилния начин. хубава е идеята. просто го напиши по-добре. всичко крещи, че го можеш. :)

SlAdKy_KoTi
10-27-2007, 07:55
Како мн е добро браво :P Много ми харесва :-)

Decu
10-27-2007, 08:08
Не знаех, че можеш да пишеш :)
Наистина си се справила много добре! Стилът ти ми харесва. Даже като се замисля...аз пиша почти по същия начин..с тези повторения, многоточия.
Едно голямо браво и от мен =D> :mrgreen: