PDA

View Full Version : Свобода и смърт юнашка-есе за 11-ти клас



milata^kuklichka
10-18-2007, 13:34
есето е на тема - Свобода и смърт юнашка за 11 клас върху творчеството на Ботев .Ако ви попадне нещо пращайте

Редактирано от:ЦвЕтиТ0-7-ма т. от правилника :!: :wink:

didkata
10-19-2007, 08:03
Molq pomognete mi trqbvami ese za Moqt lubim uchitel [-o< [-o< speshno mi trqbva blagodarq ot sega

Seducti0n
10-19-2007, 14:26
Molq pomognete mi trqbvami ese za Moqt lubim uchitel [-o< [-o< speshno mi trqbva blagodarq ot segaНе се заяждам,но ми кажи,как точно очакваш да ти помогнем ние,при положение,че темата на есето ти е свързна с твоите предпочитания.Ето това нещо не го разбирам :?: :roll: Преди време имаше една тема,в което момичето търсеше помощ,за есе-''Моите мечти''-останала е явно разочарована,че не можем да и помогнем,на мен да ти кажа,ми стана жал за нея.За това,че може би няма истински мечти,а не затова,че не може да напише есето си,на такава благодатна тема. :roll:
Малко,се отклоних,за което се извинявам.Моя съвет е да съднеш да си събереш мислите и да напишеш нещо.Може да не е идеално,но поне е твое дело. :wink:

milata^kuklichka
10-20-2007, 10:28
ami az ne sm dobra v esetata i ne moga da napi6a ne6to hubavo za da izkaram 6 , a mi trqbva 6-ca , za tova vi molq da mi pomognete

Seducti0n
10-20-2007, 12:47
ami az ne sm dobra v esetata i ne moga da napi6a ne6to hubavo za da izkaram 6 , a mi trqbva 6-ca , za tova vi molq da mi pomognete

Трудно ми е да те разбера,тъй,като именно на мен есетата са ми силната страна.Съветвам те да разгледаш линковете,които по-горе ти бяха предоставени от- devil_girls_.Предполагам,че ти е трудно и си личи,че оценката ти е нужна,но все пак вложи и ти малко усилия.Ако ще и 3-ка или 4-ка искарай,но поне ще си наясно с възможностите ти.Твоите лични,а не нанякой друг.Знам,че звучи гадничко,но това е самата истина.Нека оценката,която ще получиш да бъде огледало на собствените ти знания и умения:?: :wink: