PDA

View Full Version : Творчество на L_i_z_I aND freedom



L_i_z_I
10-18-2007, 17:55
В тази тема аз и freedom ще пишем някой от свойте лични творчества..Найстина се надявам да ви харесат :roll:

ScionOfStorm
10-18-2007, 18:03
Е айде пишете де ;)

L_i_z_I
10-18-2007, 18:13
Ето и първото е от мен.Бях го писала преди доста време за момче към което имах доста силни чувства.. :roll:


Стархувам се от теб,от твоя поглед,твоя зов..Имам нужда от любов.Не я намирам,а я търся..Защо ли точно с теб реших да я намеря?!Преливам от чувства,в главата ми се въртят странни мисли.Полудявам ли?Кой може да ми каже?Недей!Не ми причинявай това,аз съм само една кукла в твойте ръце,играчка,с която можеш да си позволиш всичко.Не искам да бъда това за теб!Повярвай ми!Искам да ти дам много повече.Позволи ми да ти дам любовта си,а в замяна ти ми дай своята.Моля те,падам ти на колене..Стоя пред теб и се питам "Защо по дяволите го правя?".Не намирам отговор на въпросите си.Ти си причината,това е ясно.Караш ме да правя неща,който никога не бих направила.Поставяш ме в безизходица.Забравям за всички останали.Мозъка ми се изпари!Сърцето ми не спира да бие!Кръвта ми кипи,а ти нищо не разбираш!Дори не можеш да видиш тази любов,горяща в мен.Болката е силна,но любовта ми към теб просто няма граници.Помогни ми,избави ме от този Ад!Аз страдам,страдам и губя всичко..падам надоу..Защо не ме спасиш?!Няма ли да бъде така по - лесно ..?Но май вече го разбрах.Ти си безчувствен!Никога не си мислил за мен така,както аз по цели нощи съм горялва в очакване за следващия ден,само за да те видя..Какво съм си мислила?Защо съм се заблуждавала?Едва сега разбирам каква глупачка съм била и не само пред теб,а пред всички.И защо..?Зареди теб!Опитвам се да те забравя...и знаеш ли ..?Не успявам!Ти прекали!Сега вече нямам изход..Найстина незнам какво да правя..Не издържам!Няма живот за мен!Ти го погуби,погуби и мен самата.Не вярваш ли?Или ще хвърлиш вината върху мен?Но грешиш..!Аз не съм виновна,че се влюбих в теб..!Ти...Ти...Ти.. Дяволе!Ти си виновен за всичко!Ако беше поне малко човек,щеше да разбереш какво чувствам,но ти идваш само за да причиняваш болка!Това си ти!Повече не ме търси...!

UnaBletoLoVeU
10-18-2007, 19:04
Не ми харесва. На пръв поглед са описани много чувства..освен това до скоро бях в подобна ситуация..и все пак не ми въздейства по никакъв начин.